1. powered by Surfing Waves

Billions [2016-] - Showtime

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Maxa, Mar 21, 2017.

1. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    damn, još nisam odgledao...

2. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    i odgledao. damn, odličan završetak i VRHUNSKI setup za sledeću sezonu. can't wait... :D

grunt and Rodilo like this.
  3. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Krenuo da gledam, 6 i 7dma epizoda FUCKING GOD SO GOOD :D

Nastavljam sutra.

Maxa likes this.
  4. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    SUNCE TI JEBEM KAKVA SEZONA !!!!!!!!!!

Ova serija nastavlja da bude suvo zlato ! Bukvalno sam skakao iz fotelje u finalnoj epizodi, toliko su me iznervirale JEBENE IZDAJNICKE PICKE !!!!!!!!

Ali zato zadnjih par minuta mi je bacilo ogroman grin na facu, Chuck + Bobby IMA DA IM SE NAJEBU MAMICA !!!!

Maxa likes this.
  5. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    :D

grunt likes this.
  6. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,027
    391
    83
    Ja probao da gledam i dropovao posle dve tri epizode, lik advokata je odlican ali onaj bogatas i doktorka su ocaj zivi, scene sa njenim psiholoskim pep talk je otprilike kao i kad prikazuju hacking u serijama, ne znas da li je vise jadno ili smesno, i kad bogatas kupuje ono ime, otprilike kako mali perica zamislja da izgleda rich asshole, koji sa druge strane ima mozak da u sekundi proracuna kompleksna kretanja na berzi. Otprilike pisci ili ko god su probali da impresioniraju jeftinim trikovima i kod mene izazvalo kontra efekat.

7. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,179
    2,518
    113
    Uh... ok.

Da si nastavio da gledaš sve bi ti bilo jasnije zašto i kako tako lako donosi odluke, ali ti si odlučio da odustaneš na početku :D.

Znaš, za dobre serije treba malo razvijanja svega i svačega da bi shvatio neke stvari kako funkcionišu. Btw, ako misliš da je nerealno.

Anyhow:

Billions‘ Axe Capital is widely considered to be modeled after billionaire Steven Cohen’s SAC Capital Advisors, a hedge fund now in run-off mode after becoming embroiled in a years-long insider trading investigation by Manhattan U.S. Attorney Preet Bharara. For more than a decade, SAC Capital employed psychiatrist Ari Kiev, a former performance coach for Olympic athletes who has been called the first performance coach on Wall Street. After Kiev passed away in 2009, performance coaches who had revered him for years applied for the job. “I had to get a referral from the New York Yankees to be on that list,” Cass says. “That’s how competitive it is.” But with SAC Capital transformed into Cohen’s family office Point72 Asset Management, it seems like the only person who’s ever been asked to fill Kiev’s shoes is actress Maggie Siff.

Last edited: Aug 12, 2018
    Maxa likes this.
  8. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,027
    391
    83
    Sasvim moguca situacija, nije problem setup serije i da nije zasnovana na istinitim dogadjajima vec kako su ih prikazali, na pr ima onaj Skreli ili kako se vec zove sto ga svi mrze i ima neko kao Bafet, ali to su dve razlicite osobe a ne jedna sizofrena, isto i za doktorku, ne znam da li nisam krindzovao na ijednu njenu recenicu, ukratko jako jako los dijalog. Koliko treba seriji da se zahukta to ne znam, ja imam strpljenja za tri epizode, a i realno ako to nije dovoljno onda ni nije za mene.

9. Wahad

12,179
    2,518
    113
    A dobro, ti si na gubitku

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    samo ću napisati da serija ima verovatno najbolje napisane dijaloge ikada.
    osim onog hetfildovog :lol:

11. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113

Rodilo and grunt like this.
  12. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Hype, HYPE, HYYYPPEEE !!! xD

Maxa likes this.
  13. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Stigao je i taj dan @Maxa !!!

Ja cu da binge-ujem kao i obicno, tako da ja moram jos da cekam, al dobro :D

Maxa likes this.
  14. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    tako je grunty!
    stoji u kalendaru, al zaboravih da bacim post. naravno, prati se svaka epizoda što se mene tiče, jedva čekam :D

grunt likes this.
  15. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    dayum suhn, billions je krenuo preopako!

Visant and grunt like this.
  16. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    uffffffffffffffffffffff, kakav kraj sezone! biće pakao u sledećoj!!!

grunt likes this.
  17. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Vreme da krenem znaci :D

Maxa likes this.
  18. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Kakva sezona ! Kakvo finale ! KAKVA JEBENA SERIJA !!!!

Znaci ponovo sam skakao u fotelji u finalu :D Jedva cekam sledecu :)

PS
    Bokserski mec OMG bukvalno sam se jebeno valjao od smejanja :lol:

19. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    serija uspeva da kida iz sezone u sezonu. deluje mi da će sledeća biti poslednja, but who knows, može rat između čaka i bobija da se otegne...

20. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,780
    1,240
    113
    Jbt, ja nikako da nastavim da da gledam ovu poslednju sezonu, stao na drugoj epizodi :D

21. Wahad

12,179
    2,518
    113
    Ne svidja mi se obrt na kraju. Tacno je isforsorano samo da bi mogla da bude treca sesona sa back to basics fazonom.

Jedina stvar za sada u ove dve sesone koja mi je bas zasmetala. Desila se tako brzo bez ikakvog developmenta. Cak i njegov onaj dijalog nema smisla jer je kontradiktoran samom sebi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

22. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Na sta tacno mislis ?

axe vs chuck je bilo ocigledno da ce biti ponovo od starta ove sezone, bukvalno svaki njihov susret je sve vise hostile bio, kada je axe otvorio staru ranu i pomogao wendy to je bilo to.

23. Wahad

12,179
    2,518
    113
    Da ali on ne bi bio tu da nije bilo Axea na primer i on to zna. Sranje sa Wendy je sam napravio, niko nije kriv sem njega samog. Mislim zanimljivo je da se ponovo tako nešto gleda, ali na kraju je bio lažni katalizator i ništa više. Baš glupost, ono sve je izgubio odavno da bi ga to trigerovalo još je prihvatio zasluge za nešto šta se nije ni potrudio niti je hteo, što je rekao i pokazao u mnogim epizodama pre kraja.

Znači on je odlučio da sve ide u kurac, otišlo je u kurac a neko drugi pokuša da salvageuje makar nešto, i onda se on nakurči odjednom. Aposlutno ništa nije uradio da popravi Wendy situaciju, čak je još više uništavao.

Lažni i glupi katalizator koji je doveo do ovakvog kraja, bukvalno mislim da nisu znali šta sada da urade i uradili to, toliko.

24. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Ja to uopste ne vidim tako. Njihovo "prijateljstvo" je bilo tu samo zato sto su oboje videli benefite u njemu i bilo je klimavo od starta, kao sto sam napisak bukvalno od pocetka sezone je bilo sve vise tenzije izmedju njih, svaki put kada su jedno drugom trazili nesto sve je postajalo ociglednije da ce puci sve to. Uopste nije nesto sto su ubacili u jednoj epizodi nego su celu sezonu spremali. Obojica vole da pobedjuju i da budu JEDINI na tronu, prihvatili su saradnju kako bi ojacali svoje pozicije (pogotovo chuck), ali da ostanu prijatelji i pevaju kumbaja zajedno nije bio plan nijednog.

25. Maxa

Maxa opsa!

10,990
    3,834
    113
    slažem se sa gruntijem.

Share This Page