1. powered by Surfing Waves

Call of Duty 15: Black Ops IIII [Oct 12 2018] [PC, PS4, Xbone]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, Mar 8, 2018.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,023
    2,564
    113

Full unveil nove Treyarch-ove COD igre ce biti 17. maja, a full verzija izlazi 12. oktobra. Cak se i COD sklonio od RDR2. :D

No switch.

2. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,207
    1,014
    113
    Pa ne bih bas rekao da se sklonio vec je poranio da uzme sto vishe kesha i malo se posere po sejlovima RDR2 :D COD igre od kad znam za sebe uvek izlaze sredinom novembra pred godish je praznike.

Ove godine izlazi i Battlefield 5 pa da ne bude ista situacija ko pre 2 god da 3 AAA shootera izadju u istom mesecu jer svi znamo sta se desava igrama kad se COD prodaje u istom periodu protiv njih.

Iskreno se nadam boljom pricom, BLOPS 3 je bio veoma konfuzno iskustvo, ubacili su tolko apgrejdova itd i jednostavno bloatovali samu igru. AW i IW su daleko bolji naslovi. Rumori su da ce uz igru izbaciti i remaster BLOPS 1 sto bi bilo super.

3. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Idemoo hate train is rollin' :D

Idemo dislakes galore :D

4. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,204
    935
    113
    Cek,ovo nema SP kampanju?

5. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Za sada nisu pokazali, MP je fokus. Ima redovan MP, Zombies mod i valjda ce imati i neki tip battleroyal moda :D

6. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,920
    1,912
    113
    Ne nisu pokazali, nego nema kampanju.

Ovo izgleda identično kao BO3, ne vidim poentu da se naplaćuje $60 za DLC... Stvarno....

Mislim KADA će prestati da ljudi padaju na ovo glupiranje...

7. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Krenula beta na ps4 za battle royale mod. Izgleda poprilicno super, obozavam da gledam Shrouda kako se muci sa gamepad-om :D

15 septembra je Open beta za PC, to skidam 101% !

8. DieH@rd

29,023
    2,564
    113
    A ja sam gledao Doc-a i Viss-a. Videcu da nocas instaliram pa da sutra odigram malo ovih dana nadjem vremena.

9. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Užasan je Blackout.

Prvo što užasno izgleda. H1Z1 izgleda MNOGO bolje. Drugo što je zvuk totalno užasan. CoD zvuk je uvek bio sranje kada se uporedi sa Battlefieldom npr, ali ovde to dolazi do izražaja. Sound editing je takav da ne čuješ ništa dalje od 10-20m od tebe. Praktično mapa je tiha, nema ambient sounds niti efekti, ne čuješ napucavanje na 200+ metra od sebe. Ako ne vidiš nekoga, nemaš pojma da je tamo. Totalni je haos svuda plus ima zombije, i mean WTF!!!!

Odigrao sam samo par, još smo igrali u timu od 4. I baš baš je loše iskustvo. Nije kao da sam suckovao, u prvoj sam ubio trojicu ali me četvrti ubio npr. Da ne pominjem to da je FOV užasan za ovaj tip igre. Kontam da je to boljka konzola, ali ponovo, baš baš užasan.

Kada se uporedi sa PUBG, H1Z1 ovo je baš loše, a kontam da ciljaju na takvu publiku a ne na Fortnite naravno. Najveća zamerka za zvuk ubedljivo, a ostalo je samo šlag na torti.

10. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Dok ne probam PC verziju nista ne komentarisem. Svakako ovaj tip igara na konzolama no ty lol

11. DieH@rd

29,023
    2,564
    113
    Ne slazem se sa Wahadom. [Na pro-u] Vizuelno izgleda odlicno i framerate je smooth as fuck [sto se ne moze reci za PUBG na xbox-u, jedini drugi FPS BR game trenutno na konzolama]. Akcija je brza, mapa je dovoljno velika i raznolika, sistem za management attachmenta/heal/skillova je resen na zadovoljavajuc nacin na gamepadu, a sam gameplay je veoma brz i atraktivan.

Definitivno mi se cini da je ovo veoma dobro ispeglan BR mod, privucice puno igraca.

grunt, Oblakoder and forsaken demon like this.
  12. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,483
    98
    48
    I with you here. Ja ne znam koji drugi BR je ispeglan ovako kao BLOPS Blackout, možda Fortnite, jer PUBG sigurno nije - imaju abnormalan budžet. COD nikad nije imao problema na tehničkom planu.
    Pri tom je ovo beta, a ne želim da se setim onih užasa u ostalim igrama koje su kao bile u beti (a u stvari teška alfa).

grunt and Oblakoder like this.
  13. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Ja sam jos sigurno 6-7h gledao Shroud-a i ovo deluje odlicno, mnogo bolje od ostalih BR koji su na trzistu, a tek je beta.

Samo to sto mozes da vozas choppa je ogroman plus :D

Last edited: Sep 13, 2018
  14. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Gledati i igrati su dva razlicita pojma

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. DieH@rd

29,023
    2,564
    113
    Meni je i gameplay bio dobar, al ono, ima COD stvari koje mi ne odgovarju... Npr unrealiable sound, preciznije footsteps, al ono mozda se nisam se navikao verovatno jer COD igre uglavnom preskacem. Crouched walking je jako tih, plus tu su i perkovi za jako tiho hodanje. Takvi tihi igraci su me iznenadili par puta [ali sam i ja druge].

16. Wahad

10,920
    1,912
    113
    To je meni najveca mana.

Zvuk je ocajan

17. DieH@rd

29,023
    2,564
    113
    SUTRA POPODNE/UVECE BI MOGLI DA SE OKUPIMO I IGRAMO? What do you say?

@Wahad @forsaken demon

edit - a u subotu mozemo i PC verziju, preload je dodat u Blizzard App.

Last edited: Sep 13, 2018
  18. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Moze sto se mene tice

19. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,663
    268
    83
    Jedan moj kul okršaj od malo pre.

Last edited: Sep 14, 2018
  20. DieH@rd

29,023
    2,564
    113
    Activision je potvrdio da je konzolni BlackOps 4 BD disk totalno nebitan, jer svako ko kupi fizicku verziju igre morace da sa neta skine day1 patch od 50GB koji ce overwriteovati sve fajlove koji stignu sa diskom. Final game size ce na kraju biti oko 55GB, ali disc korisnici ce morati da oslobode oko 112GB da bi imali mesta za 50gb disc instalaciju i temp 50gb day1 dlc fajlove.

Ko uzme digitalnu verziju igre, odmah ce direkt skidati 50gb updated verziju igre. Blackout ce moci da krene da se igra posle skinutih 16-20gb. US retaileri ce ranije pustiti diskove u prodaju da bi dali sansu igracima da se bace na velik update.

21. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Cant. Fucking. Wait.

22. Wahad

10,920
    1,912
    113
    2x za redom :)

U sve cetiri “major BR games” sam bio prvi, za sada.

23. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    @Wahad
    Nisi ti rekao da je igra smece, zasto trosis vreme na junk ? :p :lol:

Maxa and DieH@rd like this.
  24. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Well popravili su najvecu boljku iz bete.... zvuk.

Premotaj strane, videces da mj je to bila najveca zamerka.

25. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Ubedljivo najbolje BR iskustvo. Upada se u mech za manje od minut, ni jedno seckanje, totalno smooth iskustvo. Nisam probao nikada Fortnite ali naspram BO4, hiz1 i pubg su teshko sranje u svakom smislu. Iskreno nisam verovao da ce COD engine da ovako nesto izvuce. Pre sam ocekivao to od Battlefield tima.

Optimized-IMG20181016173156.jpg

Share This Page