1. powered by Surfing Waves

Ćao zdravo

Discussion in 'Newbies welcome' started by Vlajkox, Sep 19, 2017.

1. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Ćao svima,

Nešto sam se zainteresovao za retro igrice, izgleda da sam sentimentalan!
    Anyways, pisaću u delu foruma vezanom za 16bit-ne konzole, treba mi neki savet, htedoh samo da vas pozdravim, lepo sam vaspitan :)

Inače za igrice više nemam vremena koliko bih želeo, počeo sam sa 286-icom, oko 92-e, LS Larry, Komander Keen, Doom, Wolfenstien, Prince of Persia, Dasbot, Civilzacija, kasnije pamtim Full throttle, Red Alert, može se reći da sam igrao aktivno do pojave Grim Fandanga, posle su me zainteresovale druge stvari :) Onaj deo sa online igranjem sam potpuno propustio doduše na početku srednje sam baš dosta cepao PES i Counters trike...
    Od tada samo PES sa društvom sve ređe i ređe.

Eh da, imao sam Playstation dvojke, četiti komada, rentirao godinama, ali ništa sem PES-a realno nisam igrao. Kupio kasnije Xbox360, imam gomilu igara na hard disku,f lešovao sam ga ako se tako kaže, ali ga možda upalim jednom u dva meseca kada sam solo kući, džojstik za PES na njemu je kriminal, ne može čovek da igra. Na njemu sam obrnuo par igrica, Assaisine prvi deo, Batmena, ali me više nešto ne privlače. Probao npr Far Cry i sutra provalim da se sve vrti oko jedne te iste stvari, a tako je kada malo bolje razmislim u veeeelikom broju igrica, samo ponavljaš iste radnje, budžiš lika, oružja i to je to.

Kupio bih Segu za decu da krenu sa nekim normalnim igricama, ovo danas aktuelno mi uopšte nije za decu.

Eto nešto malo od mene, vidim da sam baš dosta napisao, imao sam inspiraciju. LOL
    Pozdrav svima

Super Simke 64 likes this.
  2. voja87

voja87 Well-Known Member

12,058
    2,778
    113
    ...koristi igre umesto igrice, ima da te smaraju ovde zbog toga
    ovako dobrodosao:)

3. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,620
    1,170
    113
    Pozdrav i dobro došao. :) Drago mi je da na forum još dolaze ljudi zainteresovani za retro konzole i emulaciju jer je to nekad davno bila osnovna namena ovog foruma zbog koje sam i ja počeo da ga pratim, a danas je prilično zapostavljena. Elem, piši sve što te zanima, ima ovde dosta ljudi uvek spremnih za diskusije.

P.S. Nemoj da upotrebljavaš termin "igrice" jer se isti ovde opravdano smatra uvredljivim. Isključivo igre dolazi u obzir. :)

4. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,197
    747
    113
    Zdravo :)
    Slazem se sa konstatacijom da danasnje igre nisu bas za decu i da je najbolje da igraju platforme sa SNES i SEGA MD.
    Naravno, ima i medju novim igrama decje igre kao na primer Rayman Origins i Rayman Legends, a tu su i Nintendove exclusive : Mario, Donkey Kong, Kirby, Yoshi...
    Za sada dovoljno, a ako te interesuju ove (prikladnije deci) igre pricacemo u nekoj od tema na forumu.

P.S. Zasto pobogu "igrice", to su igre.
    P.P.S. Stavi neki avatar (sliku) - ovako delujes neozbiljno (bot).

5. Cipak

Cipak RPG Fan

1,662
    360
    83
    Dobrodosao na forum.
    Verujem da ces ovde naci sve odgovore koji te zanimaju u vezi retro konzola.

6. Undenis

Undenis Ultimativni poljski konjušar

1,391
    921
    113
    Dobrodosao na forum. Da li imas Iphone ili Android? I sta mislis o teoriji da je Zemlja ravna ploca? :)

7. YOTH

YOTH Well-Known Member

737
    545
    93
    :)

mnneurope likes this.
  8. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Haha pa vidis da sam stara skola! LOL
    Salim se, hvala, bolje vas nasao

9. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Evo ga i avatar...
    Nisam kao klinac bio fan konzola, secam se da sam stalno budzio komp kako bih igrao nove igre. Segu sam igrao kod drugara, nisam bio svestan postojanja SNESa dugo, a imao sam Game boy npr. Ali Aladina, Lion king, Toy story pamtim kao sjajne igre koje bih pre voleo da igram ispred tva na konzoli nego na kompu preko emulatora...
    Ne znam da li cu Maria naci na Segi npr???

10. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

3,805
    1,652
    113
    Prva lična greška. (ali će ti verovatno biti oprošteno obzirom da si nov ovde)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Vlajkox likes this.
  11. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Imam Android, imao sam Iphone par meseci i prodao sam ga, uzasno me je nervirao taj njihov zatvoreni sistem, updateujem Itunes, i telefon mi se opet zakljuca (headbanging smajli)...
    Ne znam jel si ozbiljan za ovo drugo pitanje :)

Cipak likes this.
  12. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Znaci eksluziva za Nintendo :D

13. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,493
    1,742
    113
    Da li mislis da Finska postoji?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Rodilo and Undenis like this.
  14. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
  15. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,620
    1,170
    113
    Ljudi ne trolujte i ne plašite čoveka, ne mora baš odmah da vidi u kakvu ludnicu je došao. :)

16. disturbed

disturbed Well-Known Member

2,022
    693
    113
    Daleko je ovo od ludnice :) Dobrodosao na forum. Sto se mene tice na sva postavljena pitanja si odgovorio tacno. :D

17. zdravkelja

zdravkelja Member

9,453
    2,003
    113
    Pozz

Znas li sta je стојановање?

18. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Jel znas ti sta su somalirane pufne za frezenkovanje?

grunt likes this.
  19. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,265
    1,081
    113
    Jel voliš superhero filmove, pogotovo ove nove iz Marvel univerzuma? Ako voliš, blokiraj me na vreme. :)

20. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Haha, pa baš ne. Ne moguda ispratim to sve, izbacuju ih prebrzo, a i smara malo, taj univerzum mi je nešto ne povezan...
    Gledao sam prvog Spajdermena, možda i drugog, sad ih verovatno ima 5

21. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,751
    1,193
    113
    Sad će Daj Hard da te banuje. Stari spajdermen filmovi nisu deo MCU, to i deca znaju :D

22. Vlajkox

Vlajkox New Member

12
    5
    3
    Zato je i dobar haha
    Batman objasnjava, ali onaj Nolanov!
    Ovaj vs superman nisam gledao, cuo sam da je sranje, a i Ben Afleck kao Bruce... tesko...

gruja and Rodilo like this.
  23. gruja

gruja I am God of War

6,338
    871
    113
    Dobro dosao na forum ja sam gruja

Poslano sa mog A40C koristeći Tapatalk

Share This Page