1. powered by Surfing Waves

Castlevania [S02 is out!] [Netflix]

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by DieH@rd, May 25, 2017.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,203
    2,613
    113

In darkness, a hero returns.

Inspired by the classic video game series, Castlevania is a dark medieval fantasy following the last surviving member of the disgraced Belmont clan, trying to save Eastern Europe from extinction at the hand of Vlad Dracula Tepe himself. The animated series is from Frederator Studios, a Wow! Unlimited Media company, written by best-selling author and comic book icon Warren Ellis and executive produced by Warren Ellis, Kevin Kolde, Fred Seibert and Adi Shankar.

nikola22, Spidey, gruja and 2 others like this.
  2. Zuti Bar

Zuti Bar Active Member

601
    181
    43
  3. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Pogledao prve cetiri epizode,dosta dobro odradjeno ali sobzirpm da sam cuo da xe biti svega 10 epizoda i nije bas nesto jbg

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

4. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,215
    949
    113
    I ja vidim da ima samo 4 epizode na torentima,zar ne bi trebalo da bude odmah dostupno svih 10?

Last edited: Jul 7, 2017
  5. stale

stale bowel disruptor

3,554
    845
    113
    Samo 4 ima i na Netflixu.

Edit: yep to je cela sezona.

6. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    S1 ima samo 4 epizode. Gruja je pogresno cuo.

S2 je vec narucen, imace duplo vise epizoda.

edit - Pogledah, super je skroz. Ovo je opusteno mogao biti i film, al ajd, moze i ovako iscepkano u epizode. Malko mi nedostaje muzika iz Lords of Shadow-a. :D

Last edited: Jul 8, 2017
  7. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,806
    1,465
    113
    Bas je dobro, steta sto se ceka.nastavak :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk

8. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Za kada je najavljena druga sezona?

9. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    Samo su najavili da je S2 narucen. Stize sigurno sledece godine.

gruja likes this.
  10. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Sjajno,taman cu se dotle preseliti u madjarsku

11. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,802
    2,331
    113
    Valja li sta ovo?

12. voja87

voja87 Well-Known Member

10,287
    1,892
    113
    solidno ali ima samo 4 epizode, taman kad krene da bude interesantno serija se zavrsava
    btw po trejleru sam mislio da je ovo anime ali nije...kako da ga nazovem, americki anime, nesto drugaciji crtez. izgleda ok, neki delovi su prilicno losi dok neki drugi izgledaju odlicno. poznati likovi su davali glasove tako da je i to odlicno odradjeno

gruja likes this.
  13. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    Smislili su pricu koja je podeljena u 3 filma, a S1 je samo prvi film [kojeg su isekli u 4 epizode].

Dobro je. Vise nego dobro.

TheNick likes this.
  14. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Pa meni i jeste vise nego dobro i dobro je ato su uzeli castlevaniu 3 za pricu(koliko sam ja mogao da zakljucim) jedino mi se ne svidja sto su trwvora prwtstavilj kao alkosa koji ubija vampire cisto reda radi tradicije njwgove familije(bar je tako pretstavljeno) od njega sam ocekivao da ce da bude vas ozbiljan vampir hunter ali jbg,jedino to je moglo biti malo umerenije.
    Mislim da od onog spawn animea nece napraviti nista bolje,kako stvari stoje meni licno najbolje odradjen od crteza pa do svega ostaloga.
    Stvarno mi noje jasno zasto nista vezano za spawna nerade ne izbacuju sada pogotovo kada je tehnologija toliko napredovala...

15. Maxa

Maxa opsa!

9,631
    2,861
    113
    akcioni delovi su odrađeni odlično, ali je scenario baš low level. dijalozi su na ivici retardiranosti.

TheNick likes this.
  16. TheNick

19,802
    2,331
    113
    Nije losa serija, malo se razvlace dijalozi posebno u drugoj epizodi. Nije los art lici na Castlevaniu to je bitno, malo je gayish animeish kasnije ali dunno. Sve je kao neka najava za nesto dalje.

English voice acting je kao da svi sede u jednoj sobi i pricaju, to mi je najveci letdown ostalo je alright.

17. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,241
    1,036
    113
    Prva epizoda je bila odlicna, sve ostalo sranje tesko. Cak ni cetvrta epizoda me nije nesto uvatila da se iscimam da skinem drugu sezonu kada bude izasla jednog dana. Dialozi su stvarno uzasni, bedak jer prva epizoda je tolko obecavala da je tako nastavilo mogo bih u jrdnom danu da odgledam 20 epizoda za redo...da ih je bilo :D

18. TheNick

19,802
    2,331
    113
    Nerdina je ubo sustinu po obicaju

19. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    S2 krece na jesen, a Netflix je vec narucio S3

nikola22 likes this.
  20. Maxa

Maxa opsa!

9,631
    2,861
    113
    nadam se da će biti bolja od s1...

21. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Da i ja sam takvih ocekivanja ,samo sto je prva epizoda u s1 blago receno savtsenstvo uvoda u seriju i onda su usrali motku u ostalr 3 ep...
    Sto ne znaci da su lose ostale 3 ep ali moglo je to ostati malo ozbiljnije a ne da mi belmota predstave kao nekog klosara koji eto tako lovi vampire jer mu idu uz pivo...

22. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    S2 stize 26. oktobra

TwiSteR likes this.
  23. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    S2 is out!

24. DieH@rd

29,203
    2,613
    113
    I S2 je super!

Likovi su mnogo vise razradjeni nego u S1, dodato je dosta novih likova, ima dosta referenci na igre, i sve se dobro zakuvalo za S3.

Super mi je sto se finalni konflikt [pa i sama sezona] zavrsila sa cistom tugom i ocajanjem, al sve je spremno za nastavak rata u adaptaciji Curse of Darkness-a.

Ako netflix bude hteo da pravi jos sezona, onda bi mogli da se bacimo na sledecu geneaciju i buildup ka Symphony of the Night-u.

Last edited: Oct 27, 2018
    nikola22 and stale like this.
  25. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,215
    949
    113
    Odlicno!Gleda se veceras.

26. TheNick

19,802
    2,331
    113
    Razvuceno je previse, 8 epizoda sa jako malo akcije, negativcima koji samo pricaju sta ce da urade, i good guy ekipom koja cetiri epizode cita knjige... Predzadnja epizoda ima jednu dobru scenu od 3 minuta i to je bukvalno sve za ovu sezonu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

27. Maxa

Maxa opsa!

9,631
    2,861
    113
    znači isto sranje kao prva sezona...

Omega likes this.
  28. voja87

voja87 Well-Known Member

10,287
    1,892
    113
    tu sam na sredini i imo serija cesto izgleda prilicno bezveze, plus je animacija sranje...ako bude trece sezone voleo bi da seriju daju nekom anime studiju pa da dobijemo pravi anime a ne nesto sto lici na anime

29. stale

stale bowel disruptor

3,554
    845
    113
    Porucena I 3. sezona :)

30. TheNick

19,802
    2,331
    113
    Meni dizajn i animacija nisu bili toliki problem vec scenario koji draguje strasno, forsiranje nekih glupih animu forica i opet... razvlacenje, pricanje, smaranje. Haos je kad imas show gde epizode traju po 20 minuta a deluju tako isprazno i dosadno. Vidi se da je serija pravljena za binge watching. Ne mogu da zamislim da bi ovo iko ziv gledao jednom nedeljno ovako podeljeno, haos.

31. voja87

voja87 Well-Known Member

10,287
    1,892
    113
    jbg ne drzi mi paznju, pogledam mozda jednu epizodu dnevno

32. TheNick

19,802
    2,331
    113
    Svaka cast, stvarno ne znam sta je vece smaranje, gledanje tako ili sve odjednom. Ja sam inace protivnik bindza kada je serija dobra epizode po 45 min do sat, smislene sa pocetkom i krajem. Ove kratke isprazne epizode stvarno ne znam kako gledati... mogao bi neko da napravi montazu bitnih i cool momenata, stalo bi sve iz ovih 8 epizoda u 30 min bez problema.

Share This Page