1. powered by Surfing Waves

CW Superhero shows megathread [Arrow/Flash/Supergirl/Legends of Tomorrow]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by DieH@rd, Oct 2, 2016.

1. johny blaze

johny blaze Active Member

420
    118
    43
    U cetvrtoj sezoni sigurno nije

2. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    curtis je dovoljan razlog da se poserem po seriji, a kamo li felisiti i ekipa...

Rodilo likes this.
  3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,163
    3,489
    113
    Flash crossover epizoda [aka "It's all Barry's fault" episode] je bila ODLICNA!

Proletela je za minut, so many cool things happened. Steta sto nisu malo produzili epizodu, pocetak [into & teamup sequences] je mogao biti malo sporije resen. Bas mi se svidelo sto su timovi iz svih serija odmah podelili izmedju sebe price o svojim starima avanturama i dogadjajima [not all happy stuff]. Oliver je naravno opet bio najstalozeniji i pribraniji, a imao je i najbolji one-liner. Odlicna end borba i za kraj cliffhanger za sutrasnji Arrow.

4. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Juce smo drug i ja ispratili sve do tih cross over epizoda, sledece nedelje se gleda sve zahedno xD

5. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    mnogo to nešto ti i drugar pratite sve zajedno :D

Rodilo likes this.
  6. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Sve superhero gledamo timski, to nam je neka tradicija, pocelo sa Smallville pa se prosirilo da sad zbog obaveza jedva ispratimo sve, kako je lepse bilo kada smo dangubili samo :/
    Osim netflixa to moram solo posto to ide iz jednog dva sedenja xD

7. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Plus ima seksa, pa pada genglanje

Maxa and grunt like this.
  8. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    I gotov je crossover, super je bilo. Arrow epizoda je bila veoma emocionalna [epizoda #100, doveli su dosta starih likova], a LoT je zavrsio sve u dobrom akcionom "we have to save the world" stilu.

Sledece nedelje su midseason finala za Flash, Arrow i LoT.

9. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Jesi pustio suzu?

Ja pogledao samo flash epizodu, nisam nešto oduševljen. Doduše bolje mi je od prošlogodišnjeg crossovera.

10. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    OK pogledali crossover i kratko receno it was shit. Jeste bilo cool videti sve likove zajedno, ali to je to, sve ostalo je bilo bas lose :/

Od 4 epizode Flash i Legends su jos bili OK u poredjenju sa druge dve, Supergirl je bila totalno standalone epizoda gde su u ubacili 30 sekundi kao uvod, dok je Arrow bio uzasan.
    Od te 4 epizode mozda je bilo 30 min bas crossover story ostalo je sve bilo bussiness as usual. CGI je posebno los bio u vecini scena. Sve u svemu nadam se da ce sledece godine biti bolje.

Inace da bacim komentar i na sve serije pojedinacno posto smo sve sustigli.

Arrow well bio je i gori od ovoga, to je najbolji kompliment sto mogu dati :D Ja mislim da su hteli nisu mogli goru sidekick ekipu da izaberu, ne znam ko je gori onaj kmica streber ili onaj glupi taco man... A Tea je postala nova Lorel toliko smara da boli.

Flash mi je jos uvek omiljeni cisto zbog cool negativaca, ali te cool negativce uvek toliko jadno pobede da se smorim ko tucak. Ova post crossover epizoda je UZASNA znaci toliko JADNO su se resili dva tj jednog negativca da sam hteo suzu da pustim :D

Legends je OK ne shvata sebe preozbiljno pa je zbog toga korektan, nista posebno kvalitetan nije ali je zabavan.

Supergirl well Melissa mi je glavni razlog da gledam, precute je. Sama serija ima svojih momenata kada zna biti dobra, ali je uglavnom prosek sa dosta zenskog bullshita. Al barem ima aliena :D

Maxa likes this.
  11. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,305
    291
    83
    Umm, da li je nekome palo na pamet da Supergirl epizoda NIJE bila dio crossovera?
    Njihova najava za 4-night crossover je cist bullshit, da se ne preskoci epizoda Supergirla, tako da ne treba tu epizodu uzimati u obzir prilikom kritikovanja crossovera, uostalom, samo tri epizode nose naziv "Invasion" dok je epizoda Supergirla nesto sasvim drugo, hell, drugi univerzum.

That being said, malo o crossoveru.

Flash je bio kul, sasvim ok spajanje tima, nekako me podsjetilo kao da je JL film vec izasao i ovo neki live action Teen Titans, sasvim zadovoljavajuce, vise je licilo na LoT nego na Flash.
    Druga epizoda i emotivan Arrow, ok, ne treba puno komentarisati, vidi se u kom smjeru serija zeli da ide, meni se to ne svidja, i epizoda je bila smor, kao i vecina Arrowa u poslednje vrijeme.
    Legends of Tomorrow i treca epizoda koja zatvara pricu prilicno solidan.

Sve u svemu, dosta dobar crossover, bolji od prethodnih, otvoreno prostora za dosta napretka, u koji vjerujem da nece iznevjeriti ako bude i isti, ali kontam da moze samo bolji biti.

Last edited: Dec 8, 2016
  12. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    očajan je crossover, čak je i grunty uvideo istinu :D

sve serije su očajne, legends malo manje jer su tu rori i sara. supergirl ne pratim, too silly. flash govno sa leprikon velsom i dr.alchemy-ukrao-sam-masku-iz-fallouta i bog brzine savitar hahahah. arrow, jedini potez koji je valjao na kraju prošle sezone je što su svi napustili olivera... eh, da je tako ostalo.

grunt likes this.
  13. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Koja gej drama u arrowu, sere mi se. I ovaj retardirani cliffhanger...

gruja and grunt like this.
  14. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Bacio sam vec comment u Arrow topicu al moram i ovde posto je ovo govno od mid season finala zasluzilo da se pljuje na sto vise mesta :/

Rodilo likes this.
  15. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Hhahaha istina. Ma sve cetiri serije su objektivno smece. Zaista sam hteo da im dam sansu na osnovu stare slave, ali avaj.

16. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    CW je upravo potvrdio da su sve Arroverse serije dobile narudzbine za novu sezonu. Also, Matt Ryan se vraca u akciju novoj CW animiranoj seriji Constantine. :)

CW animirane serije Vixen i Constantine su smestene unutar Arroverse univerzuma.

17. stale

stale bowel disruptor

3,914
    1,106
    113
    Zna li se kakav će ton imati serija?

18. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    Zna se da će biti teen smeće, becuz cw.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Rodilo likes this.
  19. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Animirana serija, po 10-15min po epizodi. Malo setupa, pa action scene i kraj. Isto kao i Vixen koji je vec emitovan.

20. Bahamut

1,305
    291
    83
    Cekaj malo, Vixen epizode traju 5-6min, ako je ovo tacno, 10-15min je velika razlika (napredak).
    Vixen crtic mi se svidja, ali mi lik nije nesto generalno, kontam da bi Constantine mogao biti dosta bolji...

21. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Arrowverse se juce vratio sa novogodisnje pauze, imacu tek za vikend vremena da se bacim na gledanje.

22. Bahamut

1,305
    291
    83
    Stigao sam odgledati Flash i smorio se, epizoda bas dosadna...

23. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Posle povratka sa pauze, Arrow i LoT su bas super! :D

24. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    "HE'S LEGIT!" - bukvalno jedina dobra fora u poslednjih nekoliko godina :)

25. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Meni cisco bio do jaja, i'm fine as hell

gruja likes this.
  26. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Nisam pogledao Supergirl i Flash iz ove nedelje, tek cu sad za vikend to da overim.

27. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Posle pauze gledanja serija zbog posla, ovih dana sam se bacio nazad na Arrowverse. I'm up to speed with Arrow, i dalje nije lose uopste! Radnja se fino zakuvala, preview zavrsnice sezone je prikazao fine stvari.

Ovih dana cu se baciti na LoT i Flash.

28. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    da može ocena u minus, dao bih.

disturbed, Rodilo and johny blaze like this.
  29. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    453
    83
    Ova poslednja epizoda. :lol:

Zanimljivo je videti pisce kad se ovoliko jebeno pogube.

30. protocultivator

protocultivator Mladji referent

452
    74
    28
  31. DieH@rd

31,163
    3,489
    113

Niiiice

32. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Koje govno ovaj black lightning.

33. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    @Rodilo
    Indeed, tesko djubre, al jgb moraju i kmice nesto da gledaju :D Jos da sutnu onog smarca iz arrowa u ovu seriju :D

@DieH@rd
    WOW jedan od mojih omiljenih filmova, woot. Jedino sto si omasio topic :D

Rodilo likes this.
  34. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    Hahaha, tek sam sad video da se dh zajebao

35. DieH@rd

31,163
    3,489
    113

36. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Niko ne pise utiske o fantasticnim finalima arrowerse serija, ccc....

Idemo prvo od Legendi koje su imale tako dobro finale da sam tek posle mesec dana skontao da je to bilo finale :/ Reko cekam da se vrate sa pauze kad ono prc vec gotova sezona. Legende su mi bile OK na pocetku zbog komicnog i light hearted pristupa, ali sve je to postalo dosadno jako brzo, ne kazem da nije bilo par OK standalone epizoda, ali to je sve, glavne price su im uzas, najvise zbog losih likova na obe strane, ne zna se ko je gori legende ili neprijatelji :/ Snart/Mick kombo je bio jedini dobar, posle sam Mick se trudio,ali nije to to. Ostali su uzas, pogotovo ovaj novi sto su ga ubacili. Sve u svemu nula interesovanja za novu sezonu.

Drugo Flash, boze pomozi koja su JAD TUGA I BEDA bile zadnje 2 epizode... Ne secam se kada sam toliko koristio fastforward dok sam gledao neku seriju... Savitar je bio cool na pocetku, ali od momenta kada se prikaze ko je nastaje beda, sve do kraja je bilo mucno za gledanje. Interesovanje za sledecu sezonu u MINUSU :/

Arrow, oh well kompletna sezona je bila katastrofa, ali barem je finale bilo OK najvise zbog toga sto mi je bilo cool da vidim Crixus-a, Ashura i Miru zajedno :D Prometheus je bio cool isto ko i Savitar dok nismo skontali ko je, kasnije Chase toliko smara da sam hteo samare da mu lupam non stop. Lupanje samara se naravno podrazumeva za svakog iz tima Arrow, pogotovo ove nove sto su ubacili, gore likove davno nisam video. Ne kontam zasto ovo jos uvek nije popilo sekiru... Jedina svetla tacka su opet bile scene iz proslosti oko Bratve, ali taj deo price su sada do kraja doterali, tako da vise ni to ne ostaje za sledecu sezonu, tuga.

Jedino jos Supergirl nisam pogledao, ali od te serije uvek ocekujem minimum pa me zna ponekad prijatno iznenaditi xD U svakom slucaju zbog osmeha Melisse mogu jos 100 sezona da gledam :D

Zakljucak Arrowerse zasluzuje jednu pozamasnu SEKIRU.

Johntra, Maxa and protocultivator like this.
  37. Maxa

Maxa opsa!

10,858
    3,745
    113
    Spaliti ih sve na gomili.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

38. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Bio sam dosta zaostao sa Arrowverse-om zbog posla, ali uspeo sam da pogledam sve od Arrow i Supergirl-a.

Arrow je OK, bolji nego prosla sezona. Najzad su zavrsili sa flashbackovima na ostrvu [realno samo prve 2 sezone su imale dobre i znacajne flashback storyline-ove i dovoljno minutaze da budem invested]. Nadam se da ce ova eksplozivna zavrsnica malo razmrdati pricu. Sesta sezona je naravno narucena.
    This was a nice touch http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=238268376&postcount=9915

Supergirl me je prijatno iznenadio. Fina sezona, a moram pohvaliti budzet finala. Fino su se potrudili da naprave da izgleda dobro iako je serija i dalje ogranicena CW produkcijom koja ne moze bas da uvek prikaze ovako mocne superheroje na ekranu [letenje, supersnaga, mass destruction i sl].

Ostaje mi LoT i Flash. Mislim da cu Flash ostaviti zadnjeg.

Last edited: May 28, 2017
  39. Bahamut

1,305
    291
    83
    Nema se sta puno pisati kad su ocajni.

Flash i Arraow bukvalno genericki napravljeno, ista prica, drugi likovi, s tim da u Arrowu jedino valja finale, a u Flashu jedino ne valja finale.
    Glavni negativci ocajni na samom kraju.

LoT standardno zabavan i fun to watch, ali opet slabije od prethodnih sezona.

Supergirl raste, i to fino, finale neki low-budget Avengers, fino uklopljena i prica...

Sve u svemu... meh...

grunt likes this.
  40. Johntra

Johntra mladji referent

361
    37
    28
    Sve je manje-vise vec rekao Grunt, ja sam ih jednostavno batailo, umorio sam se ljubavnih trouglova.

Arrow-mislim da bi serija duplo bolja bila da su fleshbekovi main plot, samo zbog toga sam i pratio. Kurtis jedan od gorih likova u serijama uopste, nit je za borbu nit je za nauku nesto neodredjeno ali izuzetno politicki korektno. Previse novih nebitnih likova nabacano, nikakva logika.

Legends-ok pocelo Snart/Mik dinamika sa ostatkom ekipe skroz solidna i onda ubacuju "istoricara" , koji se po malo toga razlikuje od Atoma, nepotrebno skroz.

Flash- novi negativac bukvalno kao da je iz mocnih rendzera izasao, Beri i njegovi njanjavi emocionalni problemi, bas vec izvestaceno i zamorno.

grunt likes this.
  41. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Ne znam sta da kazem, pokusao sam da nastavim flash i arrow posle pauze od par meseci i nikako ne ide :((((
    Jednostavno Beri je toliki smrlja da mi je tesko da ga gledam. A i vise ne mogu da svarim parolu branim svoj grad jer ga toliko volim da je deo mene XD Mozda zato sto me bas briga za moju varosicu, a i da imam toliko resursa i super moci pre bih jurio serijske ubice i ubice dece nego carobnjake. A o diktatorima da i ne pricam XD
    Lot da i ne pricam, nikako ne ide.

Super Simke 64 and grunt like this.
  42. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
  43. DragonOfTheEarth

3,225
    453
    83
    Krenuse nove sezone. Flash je na neku foru jos gori nego prosle sezone, Supergirl je meh a jedino je Arrow ok mada ni on nije nista specijalno. Ostalo mi jos Legends da pogledam.

Matt likes this.
  44. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Mrsko mi da bilo koju od njih gledam, eno stoje na hardu...
    Al znam da cu ih ispratiti kad sam vec do sada gledao :/

45. Revan

Revan Well-Known Member

1,507
    791
    113
    Flash-a mozes slobodno bataliti. Nije vise ni zabavno. Legende su sto se toga tice najbolje. :D

46. DragonOfTheEarth

3,225
    453
    83
    Bogami, Arrow je prilicno dobar do sada. Vraca se polako na stil druge sezone.

47. DieH@rd

31,163
    3,489
    113
    Jedino Arrow gledam trenutno, and yes, its good.

48. Revan

Revan Well-Known Member

1,507
    791
    113
    Jeste dobar samo ne znam u kom pravcu sezona ide. :D

Sa druge strane Flash plac majke bozje. Facepalm-ovanje tokom celih epizoda. Ubedljivo najlosija CW superhero serija u poslednjih godinu, godinu i po.

Supergirl ove sezone najzanimljivija. Legende standardne.

Sledece nedelje crossover:

49. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,752
    1,197
    113
    I strela I munja jezivo loši ove godine.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

gruja and Maxa like this.
  50. grunt

grunt Celeb Freak

17,133
    3,370
    113
    Ja od svih pogledao po 3-4 epizode i nijednu nemam zelju da gledam dalje, kad bi mi ispunili zelju i poukidali ih bilo bi super, posto ako budu nastavili da izbacuju kad tad cu gledati, curse me i moju nemogucnost da batalim zapocete serije xD

Last edited: Nov 25, 2017

Share This Page