1. powered by Surfing Waves

Cyberpunk 2077 [PC, PS4, Xbone] [not before 2020]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, May 29, 2012.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,403
    2,684
    113
    [preimenovacu ime threada kada se sazna ime igre]

Kreator Witcher video igara CD Projekt RED ce sutra u 18h po nasem vremenu odrzati webstream u kome ce pored ostalog najaviti prve informacije o njihovoj novoj RPG franshizi! Za sada znamo samo da ce biti smestena u SF okruzenje, a prva slika ima lagani "francuski" feel SF-a.

Ja ne znam za vas, ali ako gameplay i grafika budu na nivou 2. witchera, ceka nas odlicna igra.

concept art:

“We are gearing up for our upcoming conference and we have encountered some speculations concerning what we will be announcing,” said Gilewski (CDP head of marketing).

“The major announcement on the conference tomorrow is related to the gun icon on cdpred.com career page. We will give you the first bit of information about our second AAA RPG in development. We have some really exciting news to share, so make sure join us at 5PM GMT on our live-stream: facebook.com/thewitcher.”

:)

2. pulzarokkit

pulzarokkit The Machine

541
    7
    18
    ja se nadam da nece biti nista nalik witcheru

3. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Ma bice kao Mass Effect, only good. :lol:

4. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,278
    491
    83
    Ja se nadam da neće biti kao ME ni pod razno, a ako samo smeste Vičera u cyberpunk ili neki SF, ja sam zadovoljan.

5. Snake-Eyes

Snake-Eyes Charlie Mike

2,507
    41
    48
    Cyber City Oedo 808 style:D

6. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Ja se nadam da neće biti kao ME ni pod razno, a ako samo smeste Vičera u cyberpunk ili neki SF, ja sam zadovoljan.

Ovome se ja nadam :D

7. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Posto vole da adaptiraju romane, evo moguca inspiracije:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Czarne_oceany

Setting romana je poprilicno dobar.

8. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Posto vole da adaptiraju romane, evo moguca inspiracije:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Czarne_oceany

Setting romana je poprilicno dobar.

Setting mi se cini kao odlican, samo mi je za AR igru vise izvodjenje iz prvog lica. Mada ko zna kako ce i ovo biti.

9. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Najavili su vec neko vrijeme da rade na SF RPG-u. Sta da kazem osim da sa nestrpljenjem cekam vise info-a o igri. ovaj studio me je kupio za dug period :)

10. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Moze biti odlicna igra, al videcemo. Vidim pominju se implanti u onom romanu, ja sam kupljen :)

11. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,278
    491
    83
    Samo, koliko se meni čini, igraju na oštrici mača, jer će odmah da povuku za sobom ono "TO JE DEU SEX TO JE DEU SEX!"

12. Blue

Blue ....................

11,486
    639
    113
    Ovo ne sme da failuje.

13. stale

stale bowel disruptor

3,589
    864
    113
    Samo, koliko se meni čini, igraju na oštrici mača, jer će odmah da povuku za sobom ono "TO JE DEU SEX TO JE DEU SEX!"

Pazi i meni je to odma palo na pamet i poredjenje je neminovno, ali mislim da i tu najvise zavisi od izvodjenja. Ako ne budu isli iz prvog lica i ubace vise RPG elemenata bice dosta drugacije od deusa, a mislim da su dovoljno iskusni da ne zeznu igru. Al videcemo danas :D

14. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113
    radujem se zbacivanju mass effecta sa trona sf rpg-a.

15. obro

obro New Member

575
    0
    0

Mass Effect nikad nije bio na tronu SF RGP-a. Jedva da je i RPG. Najbolji SF RPG je i dalje KOTOR2

A o tome kakva ce biti cuo sam glasine da adaptiraju jos jedan roman sad ne znam ciji... nesto tipa fallout sa vise tech-a osim sto nece biti u amurici

16. Blue

Blue ....................

11,486
    639
    113
    Složio bih se, ME1 sam i doživljavao kao RPG, ME3 mi je čista akciona igra.

17. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,134
    404
    83

Mass Effect nikad nije bio na tronu SF RGP-a. Jedva da je i RPG. Najbolji SF RPG je i dalje KOTOR2

Slazem se. Ali, jako malo ljudi to zna, i milioni misle da je ME RPG. Nadam se da ce im CDP pokazati neke stvari i ponovo nas vratiti u zlatno doba RPG-a. Prvi DA je bio dobar korak, mislim, bilo je gresaka, naravno, ali su u sustini uspeli da modernizuju RPG i priblize ga siroj publici. Drugim su skroz unistili sve sto je bilo dobro, nazalost.

18. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,631
    703
    113
    Auuu, ovo bi trebalo da valja, dobro je shto tek sad vid'o temu, manje cu chekati na konferenciju :D

19. Cipak

Cipak RPG Fan

1,575
    325
    83
    Ja u ove ljude imam toliko poverenja da sam 100% siguran da ce igra biti vrhunska. Tako da me interesuje samo datum izlaska pa da se krene sa igranjem.

20. obro

obro New Member

575
    0
    0
    Eo nasao sam na sta sam mislio

http://en.wikipedia.org/wiki/Neuroshima

al to bas i nije sajber punk

21. Sol-Badguy

Sol-Badguy Active Member

1,202
    1
    38
    A o tome kakva ce biti cuo sam glasine da adaptiraju jos jedan roman sad ne znam ciji... nesto tipa fallout sa vise tech-a osim sto nece biti u amurici

Daće bogovi!

S obzirom da su i oni Evropljani, bilo bi fantastično da se malo premesti geografska pozicija većine takvih igara.

Bilo kako bilo, od kako sam pre neki dan video najavu čekam s nestrpljenjem da vidim o čemu je reč. Malo sam se razočarao kad su počela šuškanja da je u pitanju TW1 za konzole (ništa protiv konzolne publike i takvog poteza, jednostavno sam očekivao nešto više), ali ove nove informacije su već korak u pravom smeru.

22. obro

obro New Member

575
    0
    0
    Nece praviti Witcher 1 za konzole ja mislim.

23. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Ma napravice neko XBLA/PSN izdanje za male pare.

24. Maxa

Maxa opsa!

9,768
    2,916
    113

Slazem se. Ali, jako malo ljudi to zna, i milioni misle da je ME RPG. Nadam se da ce im CDP pokazati neke stvari i ponovo nas vratiti u zlatno doba RPG-a. Prvi DA je bio dobar korak, mislim, bilo je gresaka, naravno, ali su u sustini uspeli da modernizuju RPG i priblize ga siroj publici. Drugim su skroz unistili sve sto je bilo dobro, nazalost.

this.
    bio mi je super me serijal, ali bioware je zaslužio šamar posle fijaska poput da2 i konkluzije me3.

25. Darth Revan

Darth Revan Active Member

450
    96
    28
    Ja jesam SF fan, ali uvijek sam vise volio fantasy okruzenja. Igrao sam samo ME1, koji mi je bas legao, nadam se uskoro da cu ME2 i ME3. Witcher kec je zaista bio odlican, ako mogu nesto tako da naprave u SF svijetu, definitivno cu da odigram.

26. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Livestream pocinje za ~pola sata
    http://www.ustream.tv/CDProjekt

27. obro

obro New Member

575
    0
    0
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2020

ovo rade znaci

28. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
  29. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Well ako ispune ova obecanja we are looking at the possibly best game EVER lol

30. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ocemo jos detalja God dammmit :)

31. obro

obro New Member

575
    0
    0
    Nisam neki preterani ljubitelj cyberpunk-a al volim RPG igre i volim nove svetove dopizdili su mi medieval.

32. Chaos212

Chaos212 Old one

587
    26
    28
    Lol nigga who can write, good times :D

Funny stuff po strani, deluje zanimljivo. Iako ovaj lik je delovao zbunjeno, umorno a i Mike nije izgleda vican prezentacijama uspeli su da me zainteresuju.

Gimme booze, hookers, guns and freedom.. I'll do the rest :)

33. obro

obro New Member

575
    0
    0
    Jel ima negde VOD njihovog stream-a posto je ovaj bio lagovit?

34. LovesTOspank

LovesTOspank Member

280
    0
    16
    Morao bih se sloziti sa Maximilijanom ME jeste najbolji Sf rpg a boga mi i SF igra jeste da treci deo pomalo smrdi kao govance ali ipak nema nista slicno.KOTOR je fin argument ako volis da zivis u proslosti i da pricas kako si mogo da kupis mnogo vise sa jedan dinar nego danas :D
    Ako cu da sudim po jednoj slici kao sto sudim zenama onda bih rekao meh .I gde je folow up DieH@rd rece sutra u 18 h danas je vec prekosutra :D

35. obro

obro New Member

575
    0
    0
    Morao bih se sloziti sa Maximilijanom ME jeste najbolji Sf rpg a boga mi i SF igra jeste da treci deo pomalo smrdi kao govance ali ipak nema nista slicno.KOTOR je fin argument ako volis da zivis u proslosti i da pricas kako si mogo da kupis mnogo vise sa jedan dinar nego danas :D
    Ako cu da sudim po jednoj slici kao sto sudim zenama onda bih rekao meh .I gde je folow up DieH@rd rece sutra u 18 h danas je vec prekosutra :D

Kotor ima :

bolju pricu
    vise interakcije sa likovima
    vise RPG elemenata
    nema conversation tocak
    ima dobar kraj
    ima replay value

Kotor nema :

bolju grafiku
    ....
    DLC

36. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Iskreno, meni Witcher 2 jede obije igre za dorucak, rucak i veceru i to zajedno, ali skrecemo sa teme :)

37. LovesTOspank

LovesTOspank Member

280
    0
    16
    Bitch please ME jeste KOTOR samo sa novom pricom i drugim likovima .Da je pravljen KOTOR 3 bio bi identican ME to mogu da potpisem .Jedini problem sa ME koji je meni zapravo smetao je sto su pricu totalno skenajli tako da su sve one odluke koje su donosene i prenosene u save-ovima nisu na kraju vredele nicemu .Igra je bila preambiciozna i nije ispunila ocekivanja ali je ipak bila fantasticna .Witcher 2 je totalno ispunio svoja ocekivanja i prevazisao ih .Medjutim od ove nove idalje moze da svasta da bude posto ipak to je nov studio mozda im uspeh udari u glavu ili razvucu resurse pretanko pa useru stvar .Hard Reset nije bas sjajno prosao ...

38. M_or_Bid

M_or_Bid serial thrilla

391
    3
    18
    Na trzistu fali malo cyberpunk-a. Drzim palceve za ovo.

39. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Upravo se zavrsila CD Projekt konferencija, najavili su par novih podataka o Cyberpunk igri. Naslov ce joj biti Cyberpunk 2077 i bice smestena u univerzumu koji je bio napravljen u starim pen&paper RPG knjigama i romanima. Radnja ce biti smestana u open world "Night City" koji je na kraju 2020 ere bio skoro unisten sa portable "suitcase" nuklearkom. :D Ah.... goood old cyberpunk. :)

40. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,134
    404
    83
    Ne zna se ni koje godine ce igra ?

41. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    2014, najverovatnije simultano na PC i nextgen konzolama.

42. Sol-Badguy

Sol-Badguy Active Member

1,202
    1
    38
    Ne zna se ni koje godine ce igra ?

Ne. Apsolutno ništa. Sve su samo nagađanja.

Sad imaju i fb stranu.

43. DieH@rd

29,403
    2,684
    113

Prvi trailer za Cryberpunk 2077 stize ovog cetvrtka!

44. grunt

grunt Celeb Freak

15,752
    2,452
    113
    Hype machine START :D

45. DieH@rd

29,403
    2,684
    113
    Bas totalno prenose gameplay iz pen & paper verzije igre, znaci razgovori, sunjanje i stealing ce biti mnogo efikasniji od borbe. U tom sistemu mozes da zagines od obicnog pistolja cak i ako si high level [prejaka stvar za Game Mastere, takvi sistemi su mi uvek bili najbolji :D].

Jedva cekam da vidim kakav ce trejler biti, prihvacam cak i CGI. :D

46. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,631
    703
    113
    Auuu cyber stealth witcher :lol: yaoooooooooo :D

47. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ocekuje dosta od igre, bas me zanima kakv ce biti prvi trailer.

48. zdravkelja

zdravkelja Member

8,713
    1,515
    113
    Stealth igra uvek ima moju paznju :)

49. DieH@rd

29,403
    2,684
    113

Night City. Nema boljeg imena za Cyberpunk okruzenje. :D

Inace, Witcher 3 ce najverovatnije izaci tokom 2014, a Cyberpunk posle toga. Sudeci po nekim rumorima, rad na trecem witcheru je prioritet za CD Projekt RED.

50. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Sudeci po nekim rumorima, rad na trecem witcheru je prioritet za CD Projekt RED.

Moram priznati da mi je drago zbog ovoga :D

Share This Page