1. powered by Surfing Waves

Days Gone [Studio Bend] [26. april 2019]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Jun 14, 2016.

1. Goro Manjina

Goro Manjina Active Member

267
    123
    43
    @TheNick jel dobija emuglx možda ranije igru?

TheNick likes this.
  2. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,522
    2,648
    113
    Videcemo za koji dan!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Goro Manjina likes this.
  3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

30,141
    2,930
    113

Jos malo i stize.

4. Omega

Omega N64 je đubre

15,176
    2,158
    113
    Taman imaju vremena da objave još 20-tak YouTube videa prije izlaska.

Goro Manjina likes this.
  5. Goro Manjina

267
    123
    43
    Ja bih očekivao tek posle toga jedan detaljniji tizer, da malo pribliżi igračima šta ih očekuje

Omega likes this.
  6. DieH@rd

30,141
    2,930
    113

7. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Imamo novinarsku kopiju! :D Balls deep into the game. Embargo pada 25. aprila, do tada cu sigurno preci i objaviti opis na sajtu.
    Cheers!

8. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,427
    1,149
    113
    Nisam ljubitelj kada je 1 dan pred izlaska embargo al ko zna, DooM je isto tako pa je bila odlicna igra na kraju. Drzim palceve.

9. Goro Manjina

267
    123
    43
    Teško će ovo i dum u istu kategoriju po pitanju bilo kojeg konteksta, ali ja bi svakako voleo da svi koji iščekuju ovu igru sa entjuziazmom ne budu razočarani. Kapiram toliko barem mogu da isporuče.

10. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
    Pa pazi, Kad se pojavio doom trailer ljudi su bili ushiceni ali realno, nista se nije znalo o kvalitetu igre pogotovu sto se tolko dugo radilo na njoj, pa sve obrisali pa iz pocetka sve. Vecina nije ocekivala previse pozitivne ocene, pogotovu kad su najavili da je embargo dan pred izlaska. Svi su znali da je graficki solidna igra ali niko nije ocekivao ocene od 90%+. Days Gone se dosta popravio od prvog prikazivanja ali isto tako sem neke sitne price od 30 sec ne znamo kako sve to kao ceo paket funkcionise. Moze da bude super a moze da bude dosadan open worrld sa dosadnim zadacima. Videcemo.

11. Goro Manjina

267
    123
    43
    Slažem se uglavnom, sad da bi znao koliko se days gone popravio morao bi prvo da znam šta je bilo pokvareno. Ja sam samo primetio ovako kao posmatrač da se tu prećutno prešlo na neki ležerni sendboks gde se pimpuje motor, malo se puca, raiduju se kampovi,ako naletiš na zombije jebiga. To nije igra koju su oni isprva prezentovali a to je borba na život i smrt sa milion zombija. Jasno mi je da to ne može da se odvija non stop ali setimo se farse sa masovnim bitkama u assassin creed 3 koje su ispostavilo se sadržaji dve, tri traljavo izvedene misije. Meni ovo deluje kao igra u kojoj ti tražiš zombije a ne oni tebe i to mi se ne svidja. Neka bude i da grešim to su moji utisci po svim ovim klipovima koje soni naliva zadnjih meseci.

Omega and disturbed like this.
  12. DieH@rd

30,141
    2,930
    113
    Ne zaboravi i ostatak pre-release marketinga koji je bio neubedljiv. Igra je bila prikazivana samo sa gamepadom, a javnost je mogla igrati samo konzolne multiplayer beta testove.

Prvi pravi entuzijazam je poceo da raste kada su par dana pre premijere prikazali prvi keyb/mouse snimak.

WickedlNl likes this.
  13. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
    Jel glavni lik umire na pola igre? :D

14. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Daj bar reci esam se zajebo što sam uradio preorder ili ne? Da krenem polako da se tešim ako jesam :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

15. DieH@rd

30,141
    2,930
    113
    Sony je promenio svoj PSN store, sada je moguce traziti povrat novca od preordera i kupljenih igara [14-day timelimit posle kupovine za njih]. Bitno je samo da igru NISI downloadovao [ili da nije proslo 14 dana od kupovine]. Podesi konzolu da ne radi automatski download i sacekaj da stignu opisi dan pre premijere igre.
    Ne, umire posle prvog chaptera i glavni lik onda postaje biker outlaw Raiden. :D

Last edited: Apr 12, 2019
    Goro Manjina and eufrat like this.
  16. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,516
    1,063
    113
    Smeš li barem reći valja li, tj. sviđa ti li se to što si odigrao ili ne? :)

17. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Nope, nista. Moji utisci ce biti kad i svi ostali 25. aprila u opisu jbg :)

18. Rygar

Rygar Active Member

192
    70
    28
    Ja ovo ne propustam day one. Jedino sto sam u zajebanoj situaciji pa mi se neradi updejt mog hakovanog slima tako da ce me kostati ko Petra kajgana novi PS4 Pro + igra. Mislio sam da sacuvam lovu za PS5 ali jednostavno NE MOGU da cekam jos minimum godinu dana ovo da odigram. Kontam (i nadam se) nece biti nekih spektakularnih (meni zanimljivih) naslova za PS5 u pocetku koje necu moci igrati na Pro-u. I da bude boli me k ocu ovo da igram sto pre :p
    Zna li neko oce li na launch-u biti PS4 Pro Days Gone Bundle? Vidim ima samo igra ali o konzoli ni reci.

19. Goro Manjina

267
    123
    43
    Ja sam hteo da uzmem pro, pa sam se malo sa novcem zaneo ali ne mislim da je neka velika greška uzeti sad pro
    Mislim da bandl nema, to bi se znalo valjda do sad videli bi slike

20. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Mogu samo da kazem da dugo nisam igrao sandbox igre ovog tipa, i da sam bas jedva cekao ovo da igram, tako da sam vec duboko u igri i cilj mi je da predjem asap da bi se utisci slegli kako treba da mogu recenziju da napisem iskreno bez spoljnih uticaja :) Takodje postoji detaljan guideline vezan za spoilere o kojima se naravno nece pricati ni u opisu ni po forumima. Iskreno jedva cekam da svi krenu da igraju ovo i da vidim kako ce ostali novinari reagovati.

21. Rygar

Rygar Active Member

192
    70
    28
    Ko ima strpljenja pametnije je sacekati PS5 dogodine, a ko vec ima jedan PS4 (kao ja) mislim da je bolestan u glavu ako kupi jos jedan.

Mozda bude neki hak u zadnji cas kao za GoW pa mi ustedi 450$ :)

22. Goro Manjina

267
    123
    43
    Ja ne uzimam nikad novu konzolu odmah, obično ostanem na prethodnom genu još neko vreme, igre pojeftine i lovim zaostatke tako da ja sam fajn sa kupovinom pro samo da se nakanim. Ps5 mi je još uvek daleka misterija da ga i razmatram.

Chodex likes this.
  23. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Slažem se u potpunosti, ali kada pecne hype, treba ostati hladne glave. Bolest je to :D

24. Goro Manjina

267
    123
    43
    Ok tačno, jurio sam po ps3 i mgs4 day one, stoji sve

Nego prvo da vidimo šta će biti i kako

25. voja87

voja87 Well-Known Member

11,255
    2,355
    113
    sasvim je ok uzeti i sad pro, ima dosta jeftinih igara, sve te igre ce ostati i za ps5 a po potrebi pro moze lako da se proda

26. DieH@rd

30,141
    2,930
    113
    PS4 i Pro sam uzeo on day1 i nisam zazalio. Gledajuci kvalitet ekskluziva koje Sony stanca i franshize kod kojih trebamo dobiti za sada nenajavljene nastavke za par godina [Horizon/God of War/Spidey], kupovina PS5 konzole na EU launchu je maltene zagarantovana.

A i ono, konzola mi treba i "profesionalno" zbog stancovanja mainpage contenta.

TheNick likes this.
  27. Goro Manjina

267
    123
    43
    Dok ne vidim ds i last of us 2 ne zanima me ništa ps5. Kome treba za posao i da turira od prvog dana moderne igre, mast hev će da bude kao i uvek

Chodex likes this.
  28. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Jedva čekam da pređem TLoU 2 jedno tri puta za redom (svaki sledeći prelazak na višem nivou težine), otprilike kako sam i keca obrnuo :D

29. TheNick

20,522
    2,648
    113
    PS5 day one bi svakako zeleo/morao da imam jbg :)

30. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
    Gledam sada rezime Bend studios, sobzirom kolko malog iskustva imaju, izgleda su sav trud ulozili u Days Gone. Sem syphone filter seriala, samo su imali Uncharted i Resistance za PS Vita. Veci developeri imaju probleme sa open world igrama, ako im Days Gone uspe, bukvano ce da se katapultiraju 20 koplja iznad svega sto su dosad uradili.

TheNick likes this.
  31. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Zaboravio si Bubsy 3D!

32. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
  33. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
  34. howler

howler Well-Known Member

2,542
    627
    113
    Unboxing sa punom dozom ASMR fetishizma, svasta po YT...

@TheNick
    Moze neki hint o igri jel dobra ili ne? :)

35. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Stekao sam utisak da mu je dobra, obzirom kojim tonalitetom piše "o igri tj o njegovom igranju" :)

36. Goro Manjina

267
    123
    43
    ovo će neko da stavi ispod postova, ko ono za sajberpank

Last edited: Apr 13, 2019 at 9:26 PM
    TheNick likes this.
  37. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Uzmite u obzir da sam ja redneck u dusi i fan Sons of Anarchy i tih fazona :D Meni bi ovo bilo cool i da su poljaci radili.

Last edited: Apr 13, 2019 at 9:45 PM
  38. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    lol

39. howler

howler Well-Known Member

2,542
    627
    113
    Pa ne bi prekrsio NDA, samo nam reci jel igra kao BMW E30 ili VW Scirocco iz kojeg se roka Black Stone Cherry :p

40. TheNick

20,522
    2,648
    113
    Vise ovako

howler likes this.
  41. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,418
    1,558
    113
    E to sto si rekao za SoA, naterao si me da krenem u razmatranje preordera. God damn Nietzsche

42. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Izdrži brt, ako si se (na kraju krajeva) sjebo, računaj da nisi jedini :D

43. WickedlNl

2,427
    1,149
    113
    Dobar je, lik uvek radi unboxing veoma retkih press release-ova. Ne znam koja mu je tacno pozicija ali sumnjam da je neki obicni reviewewr jer lik ima tonu videa sa press rilisovima kojih ima fazon 50 na svetu, ne prica uopste, samo 4k kvalitet i gledaj :D

grunt likes this.
  44. Goro Manjina

267
    123
    43
  45. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    Lol, lik je debil. Nisam ga morao slušati ni 30 sekundi. Inb4 koga zabole za Collectors edition, kao da će to iko kupiti sa ovih prostora.

46. Goro Manjina

267
    123
    43
    Iznenadio bi se koliko znam ljudi koji kupuju kolektorse. Nebi ulazio u potrebe, ja nemam jedan kolektors za ps4 jer me to ne interesuje, takodje skapirao sam da si digital only gas, ali pomislio sam ako neko ide na kolektors za igru što da ne pogleda.

47. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,573
    2,124
    113
    Svaki collectors edition za PS4 igre se proda u prkeo 100+ komada samo u retailu kod nas 90% toga u preorderu.

Pa ne samo ps4 ekskluzive, Sekiro se prodao za 4 dana sve CE zalihe

Goro Manjina likes this.
  48. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,464
    1,375
    113
    :p[​IMG]

49. TheNick

20,522
    2,648
    113
  50. DieH@rd

30,141
    2,930
    113
    Samo lagano imas jos 10tak dana.

Zamisli kakvu bi nemogucu misiju imao da je igra stigla par dana pre premijere.

Share This Page