Death Stranding [A Hideo Kojima Game]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Jun 14, 2016.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,237
    2,002
    113
    Nah. Za 2 godine ce se cekati dolazak PS5, a ne novih midgen upgradeova. To ce biti 6. godina PS4-a. Jedino sto ce stici ranije su 7nm Slim i Pro Slim, ali to ce uticati samo na manju potrosnju struje, grejanje i hladjenje.

Samo lagano, bice igra dobra i na Pro i na base hardveru sigurno. Ako Horizon radi dobro svuda, radice i DS.

Pro je sa kraja 2016.
    PS3 je sa kraja 2013.

A seti se zadnje godine PS3-a [2013]... tehnicki savrsen GoW Ascension, tehnicki masterpiece u TLOU, odlicni Beyond i GT6. Zna Sony 1st party kako se prave dobre igre na kraju zivota konzola. Plus te godine smo dobili i GTA5, koji je bas bio najjaci openworld u gen7.

Last edited: Dec 13, 2017
  2. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,712
    1,914
    113
    Dobro situacija je sada malo drugacija x86 arhitektura nije nesto sto ce ostaviti sa PS5, ili nekim sledecim upgradeom PS4 Pro... Lako ce se to upscaleovati na bilo sta. Samo kazem bice i novog hw-a dok ova igra stigne, samo tako, a nema blokade da ti late PS4 naslovi ne budu izbaceni i za PS5.

PS3 je imao strong finish jer je bilo previse tesko portovati to sa cell-a na novu arhitekturu PS4, to je jedini razlog zbog koga su igre koje si naveo ostale na PS3.

3. voja87

voja87 Well-Known Member

8,653
    1,287
    113
    nema veze moze da izda igru i za ps5, phantom pain je izasao na svemu...sto mi je bilo bezveze jer sam hteo da mgs5 bude puni nextgen naslov

4. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

1,977
    850
    113
    Mislim da nije problem tehnicki ovo izvesti vec dal ce grafika biti blago apgrejdovana ili ostati ovako. Da ne zvucim kao neki graphics whore, trenutno izgleda super....al da se ne lazemo nista impresivno, cak manje impresivno od Horizon. Facialne animacije i odela me podsecaju skroz na MGS 5 koji idalje odlicno izgleda ali samo kazem, od prvog trailera pa do navodnog izlaska igre bice skoro 4 godine. To sto danas izgleda awesome mozda za 2-3 godine izgleda...ok.

Naravno ovde je najbitnija prica i gameplay bla bla al uopste se ne plasim dal ce ovo moci PS4 da tera vec dal ce imati isti uticaj jer i sami ste videli zilion trailera koji su okasnili i posle 3 godine cekanja igra graficki nista spec jer u tih nekoliko godina izaslo tonu drugih naslova sa novim tehnickim dostignucima, novim osvetljenjem itd. To mi je jedini problem kada prerano najave igru a znajuda ce da se kuva jos 2 godine.

5. voja87

voja87 Well-Known Member

8,653
    1,287
    113
    za 2,3 god ko zna sta ce biti ali sada meni ovo izgleda odlicno. nista losiji likovi od horizona pogotovo ne animacije, za svet videcemo ali ono malo okoline izgleda super detaljno, kamencici, blato i td

6. Rygar

Rygar Active Member

133
    40
    28
    Hideo Kojima krade motor od Sam Witwera koji je u stvari Deacon St. John i treba da bude profi ubica zombija za Bend Studio. U stvari taj motor je od Daryl Dixona koji je pravi ubica zombija u Walking Dead serijalu i radi za Kojimu koji radi na igri bez zombija koja izgleda lici na neki bolesni War Stars, dok Sam Witwer koji je vec radio na Star Wars igri i nikad nije vozio motor i nema iskustva sa zombijima (sam sto je bio vampir u slobodno vreme) je profi bajker-zombi-ubica, a Daryl koji je idealan za taj posao nema nikakvog iskustva sa naucnom fantastikom...
    Sta je ovo jebote, izbacili su 3 trejlera i opet mi nista nije jasno

7. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,205
    829
    113
    Opusti se druje, dekni ednu pivu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

8. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Japanski casopis Dengeki Playstation je kontaktirao mnoge developere i pitao ih je kakvi su im planovi za 2018. godinu. Kojima je rekao sledece:

"Development on Death Stranding is going well enough that SIE told us, ‘We have never before seen a game being created at such a fast pace.’ We are planning an announcement that will further surprise everyone in 2018.”

9. YOTH

YOTH Well-Known Member

457
    288
    63
    Najava prvog,release date drugog januara.

10. TheNick

18,712
    1,914
    113
    2021. godine

11. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,129
    630
    113
    Biće objava da ga je Sony šutno jer je opet spičko sve pare :D

Omega likes this.
  12. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Kickstarter na E3 2019 ;)

13. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    YongYea je detaljno proucio zadnji trejler, i prikazao je dosta detalja koji su mi promakli.

Mada, mislim da je prerano da potvrdjujemo da je ono bas Mads sleteo na kamionce, kao da i postoji veza sa Egipatskim bogovima.

Last edited: Jan 8, 2018

Share This Page