Detroit: Become Human [Quantic Dream] [2018]

Discussion in 'PlayStation 4' started by DieH@rd, Oct 27, 2015.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,237
    2,002
    113
    Pre par godina Quantic Dream je napravio tech demo "Kara" da bi saznali sta mogu da izvuku iz PS3-a posle zavrsetka rada na Heavy Rain-u. Taj tech su iskoristili za pravljenje Beyond-a, ali ono sto nisu ocekivali je reakcija javnosti na taj demo. Svi su zeleli da saznaju sta se desilo posle izlaska Kare iz fabrike. Na svu srecu, njihova prva PS4 igra ce bas biti fokusirana na to!!!

Uzivao sam u HR/Beyond-u [oboje stizu na PS4 takodje], i jedva cekam da se ovo pojavi. :)

Yonai likes this.
  2. zdravkelja

zdravkelja Member

7,886
    1,065
    113
    Za razliku od Beyonda i HR-a, ovo me interesuje. Samo da se ne glupiraju previse sa pricom.

3. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    Fuck yea !!! Hmm ova riba sa kratkom kosom me podseca na onu ludacu iz The following ona im je model ?

4. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

18,712
    1,914
    113
    Typical Quantic Dream i David Cage... Likovi i njihove "emocije" i ozbiljnost price, pokusaji pravljenja umetnickog dela... su cist cringe fest kao i uvek i cine da me je sramota sto imam ikakve veze sa gamingom, gamerima itd. Grafika je dobra, da. Bice super tech demo bas kao Beyond. Jos jedan pokusaj pravljenja filma putem igre od strane coveka koji ne ume da napravi ni jedno ni drugo. A ima dobru tehnologiju, artiste, glumce, sve...

ahahahha ma nece nece ne brini :D Evo ja vec mogu da ti callujem odprilike sve bitne scene koje ce nerdara da ubaci... BICE SEKSA SA ROBOTOM, spavaces na ulici sa klosarima, bice snega u Detroitu, bice dosta jecanja i nesigurnog zenskog glasa, overacting all over the place... body mutilation horror scena zagarantovana, poginuce da spasi pravu ljubav ili neki bullshit like that... also vanzemaljci moguci, paralelni svetovi i sta sve ne izvuce iz dupeta da zacini pricu. Cheesy to the bone u svakom slucaju.

5. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    Niche napusti topic pl0x

Jedno 2/3 tvojih postova su non stop neki hate svega i svacega, veoma produktivno...

Kada nam je glavni admin hejter to ohrabruje i druge, ja se nesecam da je emuglx ikada u istoriji bio prepun ovoliko mrznje, non stop se u svakom drugom topicu samo pljuje po necemu.. opasno se priblizavamo bench-u.

Kraken and TwiSteR like this.
  6. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Inace, Cage nije jedini scenarista koji radi na igri.

7. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Ne, ne, ne nije ovo sve i svasta niti ima ikakve veze sa mnom. To je realno stanje, i nisam jedini na Internetu koji deli to misljenje, look it up. David Cage je very hated, i to sa razlogom.

Da @DieH@rd nije jedini scenarista ali je valjda producent svega tako da u sustini od odlucuje sta i kako ide, tako je u svim QD igrama.

Nisam toliki fan ovog lika ali ovde je ubo sustinu...

Timemaster likes this.
  8. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Evo ti @grunt od lika koji nije hater o Beyondu

9. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Want more? Evo jos zabave... ovi likovi su ladno napravili David Cage bingo, sa motivima koje sam ja spomenuo gore, i to jos u vreme Beyonda lol... Is it only me Grunty?

10. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    Zacudio sam se, ali sam se slozio sa nickovim postom od pocetka do kraja. Ubo je cage-a samo tako. Hahahaha, jecaji i nesigurni zenski glas

TheNick likes this.
  11. voja87

voja87 Well-Known Member

8,654
    1,287
    113
    Ako bude slican beyondu meni super:p, heavy rain sam pokusavao par puta i jednostavno me odbijaju likovi, ocajna animacija, izgledaju kao drvene lutke, u igri koja pokusava da bude film mislim da je to velika mana

12. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Uzivao sam i u HR i beyondu tako da ovo iscekujem sa nestrpljenjem. Ko i obicno full support- kupujem day one.

13. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Ja sam igrao i presao sve QD igre, vecinu i na sve moguce krajeve ali opet lagao bi kada bi rekao da nisu cringe fest 90% vremena.

14. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,596
    63
    48
    Omicron mi je još uvek jedna od omiljenih igara, plus uživao sam u svim igrama koje su do sada izbacili tako da uzimam i ovo kada izađe.

15. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Omicron se najvise razlikuje. Cage momenti pocinju of Indigo Phropecy-a... i ne prestaju, u svakoj igri isti bingo moze da se popuni, zbog toga kazem nece ni ovaj Detroit biti razlicit, vec se iz trailera vidi.

16. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,194
    757
    113
    Ja samo znam da mi je Fahrenheit jedna od omiljenih igara.

Yonai likes this.
  17. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,129
    630
    113
    Jako interesantna ideja, ali vise bi mi se svidjalo da je ovo film/serija ili prava igra, a ne neki interactive movie cinematic experience bullshit...

18. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    To je isto kao kad bi rekao da ti se vise svidja da su simsi uradjeni u walking dead fazonu umesto shitty boring daily simulation. Nekome se svidjaju Cageove igre, nekoga smaraju. Ocigledno da trziste postoji jer je HR razvalio ocekivanu prodaju.

Yonai and TwiSteR like this.
  19. TheNick

18,712
    1,914
    113
    A Beyond? Daleko ambiciozniji projekat?

20. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Upao u gt6 matricu- svi cekali ps4 i nikome se nije davala kinta za soon to be last gen. Jedini izuzetak gtav, oni bi sad prodali milione da izbace samo za ps3 i xbox gta 6.

21. vetar

vetar Well-Known Member

4,912
    640
    113
    Nisam upoznat sa serijalom i sa David Cageom, ali ono izlaganje pre Detroid trejlera bi najbolje opisao kao cringe fest, stvarno mi je bilo nekako nelagodno.

22. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,551
    1,566
    113
    This, samo shto nisam igrao Beyond. Slazhem se u potpunosti s Nickom kada je Cage u pitanju.

23. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

3,751
    762
    113
    OK je beyond. Odigraj.

24. howler

howler Well-Known Member

2,145
    377
    83
    Prvo sto mi zapalo za oko je kvalitet modela. Deluje jedva 5-10% bolje od toga sto su imali za Beyond Two Souls. Mozda poboljsali facial expression I detaljnost okruzenja ali fotorealizam cega se streme nije napredovao ni malo u odnosu na proslu njihovu igru.
    Inace Heavy Rain je stvarno dobra igra sa zanimljivom radnjom i likable likovi, medjuitm Beyond predstavlja pravi clusterfuck i sto se tice price i pokusaj Cage-a da uvede in media res raskazivanje koje nije uopce dobro uradjeno. Lik se zamislja da je Christopher Nolan a ne moze prismrdeti ni Uwe Boll-a :)

25. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Well neka i bude grafika kao u Beyondu, to je makar valjalo, samo da fps malo srede... a verujem da nece jer onaj retard zeli da ima manji fps da bi vise licilo na film, 60fps u njegovoj igri necemo videti nikad.

26. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    60fps nikad nije niti ce ikad biti bas potrebno za zanr avantura. 60fps igre su retkost, i uvek bile, i ostace takve.

27. shin-boyan

3,751
    762
    113
    Prices kao da si juce počeo da se igras. Svet nije počeo sa ps360.

Omega and Kraken like this.
  28. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    60fps je retkost na slabasnim konzolama. U zavisnosti od zanra, 30fps vs 60fps moze biti nebo i zemlja.

29. voja87

voja87 Well-Known Member

8,654
    1,287
    113
    60 fps-a je bila retkost i na prosloj genereaciji a u trenutku pojavljivanja bile su azdaje pogotovo xbox360

30. shin-boyan

3,751
    762
    113
    Znaci, slazes se sa onim sto sam iznad napisao :).
    Nego, negde sam skoro procitao da 14 od 15 najprodavanijih igara za WiiU radi u 60fps. Zanimljiv podatak, koji doduse ne mora nista da znaci.

31. voja87

voja87 Well-Known Member

8,654
    1,287
    113
    vecina je isla glatko sad da li je bilo 30 ili 60 nemam pojma, nije si ni pricalo o framerate-u za vreme sega mege i playstation-a

32. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Kamo srece da su kasnije igre imale taj vibe

33. shin-boyan

3,751
    762
    113
    U 8/16bit eri nije, jer je vecina igara svakako isla u 60. Pricalo se o usporavanju doduse.
    32/64 generacija je bila problematicnija (neke N64 igre su bile skoro pa neigrive ... sto ne znaci da ih nismo igrali :)).
    Sledeca generacija je bila odlicna, vecina igara je islo u 60fps. Onda su dosli ps360 i sve je otislo u 3 lepe, ali je srecom tu bio pc.

Sto se same igre tice, ja cu ovo rado odigrati, kao i prethodne QD igre. Nadam se da ce se malo bar ugledati na Until Dawn/Life is Strange.

34. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,438
    997
    113
    Ja sam toliko lud za 60 fpsa u igrama da qko igra i ima mane, ja ih teze primecujem ili sam generalno tolerantniji :) sto kaze bojan, smeskam se non stop dok igram

35. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Ja imam tu srecu da igram uglavnom 60fps igre samo na PS4, jer takva su mi interesovanja, da li su to remasteri ili sportske igre... ali evo razmisljam jedina 30fps igra koju sam duze igrao je bila Driveclub.

36. voja87

voja87 Well-Known Member

8,654
    1,287
    113
    @shin-boyan
    dobro uvek je bilo sporijih igara 3d/ fps pokusaji na 16bit konzolama i igre tipa perfect dark na n64. 30 fps-a na konzolama izgleda dovoljno glatko, barem meni, za razliku od kompa gde se vuce. primer uncharted, gow i td gow ne bi imao ni velicinu, efekte i td da je radio u 60 fps-a, ja to ne bi zrtvovao. u nekim igrama je ta brzina pozeljna ali u gomili drugih i nije posebno kod konzola koje imaju zacrtan hardver i ne mogu da izguraju impresivnu grafiku a da u isto vreme rade u 60 fps-a

ps: tek sam sad pogledao trejler i slicice, ovo izgleda fenomenalno tj ako je ista in game

Last edited: Oct 29, 2015
  37. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    In-game je sve.

38. grunt

grunt Celeb Freak

14,133
    1,802
    113
    FPS 24 xD

Fantasticno izgleda, mogu ljudi da bacaju hate-a koliko hoce, ja jedva cekam da kupim remaster hr i beyond-a i posle ovo.

TwiSteR and Yonai like this.
  39. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    26 je fps, 37ms renderinga. I dalje ne znamo kada igra izlazi [verovatno kraj 2016 ili pocetak 2017], tako da je framerate malo bitan u ovom stadijumu developmenta. Optimizacije ce da pocnu kada se content lockuje.

40. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Baca hejt koga ne zanima ovaj zanr. I ja bih mogao da bacam hate na stosta, npr fifu i godisnje dranje za malko promenjene mehanike al cemu to?

41. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Menjaju se timovi jbg, dodaju uvek po nesto novo... isto kao u svim sportskim igrama, uvek ima nesto za one koji vole. Kao recimo ja i WWE svake godine je nesto novo iako je u sustini ista igra, bas kao i PES, FIFA, NBA itd.

42. stale

stale bowel disruptor

3,321
    693
    113
    Ja po ceo dan slušam kako je novi pes loš i kako je stari bolji. Pa igrajte onda stari usta vas j***m, a ostavite konzolu da neko drugi igra nešto drugo /office rant :D

Meni je Omicron bio super, Fahrenheit mi je do jednog dela bio brutalan, a onda clusterfuck od priče. HR hoću bas duže vreme da igram, kontam da ću u skorije vreme da pozajmim konzolu da predjem to.

43. TheNick

18,712
    1,914
    113
    Da zivim u Detroitu neku peticiju bi porkenuo da se igri promeni ime... Detroit je ROCK CITY, american automotive capital, grad iz kog su potekli Kid Rock i Eminem... i ROBOCOP... i sad treba ova emotivna prica o robotu sa emocijama, cije emocije ce ga naciniti ljudskim emotivnim bicem da nosi ime isto... fuck that shit nigga. Bolje da su nazvali igru Paris, jer je toliko gay. Yeah Grunty, thats some real hate now, feel it!

edit by DH - molim sve nove posetioce foruma da ne pomisle da je cela EmuGlx zajednica puna ovakvih ispada. Nazalost ne mozemo kontrolisati ove [i dosta vece ispade] Nick-a jer on je ovde sef. Da nije sef, bio bi banovan odavno. :)

Last edited by a moderator: Oct 29, 2015
  44. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Jos da znas da je ime Detroit francuskog porekla :retard: Da ti pomognem, znaci moreuz i mozda i nema veze sa gradom.

45. DieH@rd

27,237
    2,002
    113
    Ovaj edit gore cu poceti da stavljam u SVAKI debilni post Nick-a.

46. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,053
    1,118
    113
    Sa ovim se i slazem, totalno je gay :D

47. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,129
    630
    113
    Pa, donekle i nema smisla da se radnja odvija u Detroitu koji je jedan od najgorih gradova u murici, sveo se na ghetto i napustene zgrade (oce to da se desi kad pustis velike kolicine crnaca u grad :D ), a ovde je neka high tech buducnost u pitanju :)

pes šes naača igrica

48. TheNick

18,712
    1,914
    113
    To je SIGURNO prva asocijacija kod 100% ljudi kad im kazes DETROIT, odma kazu oui oui we surrender :lol: /facepalm

49. Kraken

Kraken Disco Bean

9,707
    1,831
    113
    Francuski studio radi, ne verujem da su slucajno izabrali to ime.

50. voja87

voja87 Well-Known Member

8,654
    1,287
    113
    Detroit android...lici

Share This Page