1. powered by Surfing Waves

Devil May Cry 5 [PS4, XBOX, PC] [Spring 2019]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by zdravkelja, Jun 1, 2018.

Koja vam je najbolja igra u serijalu

1. Devil May Cry

11.1%
  2. Devil May Cry 2

3.7%
  3. Devil May Cry 3

55.6%
  4. Devil May Cry 4

11.1%
  5. DmC

18.5%
  1. shone93

shone93 Active Member

945
    205
    43
    btw....nas 3Lateral je radio facijalnu animaciju za DMC, postali su ocigledno najbolji u industriji. Kontam za sve informacije vezano za devojke mozete njih pitati, posto vidim da se lozite po komentarima.

Ima vise postova o njima nego o igri :D

2. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    procitaj malo bolje proslu stranu:)

3. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Jovcov radi u 3Lateralu

@grunt

Ceka se da japanski bog DMC-a, donguri, krene da radi ozbiljnije stvari :D

Last edited: Mar 12, 2019
    grunt likes this.
  4. shone93

shone93 Active Member

945
    205
    43
    Video sam ali kontam da vredi napomenuti jos jednom :D. Posle Hellblade-a cim sam video animaciju odmah sam pomislio na njih :p

5. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,409
    2,601
    113
    Bayonetta teta ftw i dalje su mi to bolje igre od DMC, videcemo dal ce petica to da promeni kad napokon uzmem da igram.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,054
    1,300
    113
    Meni za sada nije. Ali sam tek negde na pola.

7. jovcov

jovcov Active Member

445
    212
    43
    3lateral radi rigove I teskture, ne radi animaciju.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

8. shone93

shone93 Active Member

945
    205
    43
    Mislio sam da rade i motion capture ali sam pomesao sa rigovanjem :). Mora da je nocna mora rigovati facu :), ja se i ovako pogubim, mogu misliti kako je tek vama :D

9. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Ludi moderi :D

Story spoilers!

Definitivno ce u nekom trenutku biti playable, dobar deo moveseta je tu. DLC, Bloody Palace, negde ce moci da se igra sa njim :)

10. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Odigrao 3 misije. Meni je ovo nekako prelagana igra, samo stiskam po trougliću (Y) i nikakvih problema. :D Dobra razbibriga za prestojeće dane. Kapiram da kvalitet igre raste kako budem odmicao i povećavao skill. Solidna igra, kao što sam i očekivao.

11. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,459
    2,066
    113
    Nadam se da nisi krenuo na Human težini, jer je to Easy.

12. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Da ja nikada ne igram na easy. Ne sećam se da mi je igra ponudila da biram težinu. Jel može ovo da se promeni?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

13. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Mene cudi kako svi vi iskusni pirati niste do sada naucili da ako se neki release pojavi samo na shitty trackerima a ovi kao elitniji ga ne dodaju da se u 90% slucejeva radi o nekom polupanom izdanju gde nesto ne sljaka kako treba.

14. grunt

grunt Celeb Freak

16,341
    2,804
    113
    Nick po obicaju nema pojma o cemu prica... Al bitno je da se barem malo PC pljune :D

15. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    U pravu si! Skinuo sam igru sa ovog sajta što mi rekao Zoro i dobio igru na ruskom komplet. Malo sam guglao i saznao da bih promenio jezik treba da se uđe u direktorijum igre gde je instalirana, fazon reddist/win64/steam.rl i u nekon my dokuments fajlu izbrišeš language:russian i napišeš:english tako sam dobio engleski.

TheNick likes this.
  16. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Igra na samom pocetku ponudi da biras izmedju Human i Devil Hunter. Sad treba u glavnom meniju da izaberes Mission Select i selektujes prvu misiju na Devil Hunter i to ti funkcionise kao new game. Sve sto si do sad otkljucao se prenosi.

Chodex likes this.
  17. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    A ja sam mislio da treba četvrtu da selektujem na devil hunter. To je logičnije jer na cervrtu sam stao.

18. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Mislim da ne mozes, svaku tezinu moras ispocetka da krenes.

19. Revan

Revan Well-Known Member

926
    483
    63
    U startu si potpuno promasio ovaj put. Chodex je neiskusan pirat. :)

20. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Iskusan sam više nego što i možeš da zamisliš samo nisam sw igrao skoro 3 godine :)

21. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,050
    241
    63
    pita te pri instalaciji da biraš jezik (u onom instalacionom padajućem meniju), ali ti si išao po automatizmu samo next,next.. a def je ruski

22. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Izgleda da IMAM pojma o cemu pricam, look it up.

23. Revan

Revan Well-Known Member

926
    483
    63
    Na sta mislis? Pirat radi kao podmazan.

24. grunt

grunt Celeb Freak

16,341
    2,804
    113
    Ko zna sta bulazni pogotovo sto ovo za DMC nije ni pirat per say, exe je bukvalno skinut sa Steam-a, nikakav crack nije u pitanju.

25. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Radi sad kad je valjda izasao tek pre neki dan proper scene release, pre toga je bio ruja samo.
    Upravo ovo nikada ne kace na normalne trakere koji objavljuju samo scene releases.

26. grunt

grunt Celeb Freak

16,341
    2,804
    113
    Brate gazelica je jedan od najvecih ako i ne najveci games tracker i tamo je igra from day one i tu sam skinuo i presao bez ikakvih problema.

Sve na engleskom i sav deluxe dlc.

Kakve repackove su kacili na trash javne trackere me ne zanima.

27. TheNick

20,409
    2,601
    113
    Aha i to kao copy paste shit sa Steama, pa ne ide tako Grunty, ali kapiram nije bitno skidaj sta god makar imalo i ruske viruse nije bitno :D

28. Revan

Revan Well-Known Member

926
    483
    63
    Kakav proper scene release od pre neki dan?

Izbacen je engleski day1 pirat koji savrseno radi (masa ljudi instalirala, igrala, zavrsila igru), i mi ovde smo ga skinuli. Pa nakon toga izbacili samo razne repack-ovi bazirane na njemu.

grunt likes this.
  29. TheNick

20,409
    2,601
    113
    To onda samo znaci da i dalje ne postoji proper scene release, na normalnim private trackerima koji ne kace trash toga nema. Anyhow ja svakako ne planiram da igram pirata, odvratno mi izgleda RE endzin na PC-u, igrace se na PS4 Pro down the road, treba jos toga da zavrsim prvo :)

30. Revan

Revan Well-Known Member

926
    483
    63
    Pa nece ni biti, bespotrebno je zar ne. :D A od privatnih npr. okaceno je na IPT i TorrentLeech, dalje nisam gledao...

grunt likes this.
  31. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,346
    1,521
    113
    Kako može engine odvratno da izgleda na jednoj a odlično na drugoj platformi?

Super Simke 64, shin-boyan and grunt like this.
  32. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,050
    241
    63
    ako si hejter određene platforme onda da

disturbed, grunt and jovcov like this.
  33. grunt

grunt Celeb Freak

16,341
    2,804
    113
    Boze kako se nalupao Nick :D
    Pun virusa release LOL
    Nije na pravim trackerima, a on na svim privatnim.
    I onda za kraj kaze za najlepsu verziju igre da izgleda sranje mega lol

jovcov likes this.
  34. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    Skinuo deluxe sa piratebay-a, mislim da bio prvi rezultat na listi...

35. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Upravo tako Zdravkelja. Danas sam morao ispocetka i mnogo je bolje. Na human sam imao utisak da mogu vezanih očiju da igram.

36. Blue

Blue ....................

11,674
    684
    113
    Prešao, dobra igra ali ne i toliko dobra koliko sam očekivao.

Najveće mane su mi bland dizajn nivoa gde ne možeš da zaključiš šta je main path i to što je igra baš prelaka. Na kraju sam i prestao da se trudim a ostalo mi je preko 10 golden orbova a daleko je od toga da sam neki ekspert za ovakve igre.

Inače je baš lep osećaj kad na kraju u creditsima krene 3lateral i gomila srpskih imena na gomili. :)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

37. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    isto presao i nisam odusevljen. da ne ispadne da samo pljujem igru napisacu sta mi se svidelo, igra izgleda lepo, ima super soundtrack i odlican gameplay, sva tri lika su odlicno odradjena...sad sta mi se nije svidelo....prvo prica koja je smandrljana i bezveze nabacana. drugo mali milion ucitavanja i sistem nivoa, umesto da se ugledaju na gow npr igra se prekida na svaki minut, nista nije promenjeno 20god. i trece isto mana mi je dizajn nivoa i manjak raznovrsnosti, imamo malo grada i ono drvo koje izgleda kao smesa mesa ili cega vec, nista od gotike proslih igara

Goro Manjina likes this.
  38. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Još ne mogu da dam sud o igri jer retko sam kući da bih opalio neki ozbiljniji gamepley ali ono što zelim da kažem jeste da mi igre nikada brže nisu očitavale. Da li je to do SSD-a na koji su mi pojedini skrenuli paznju ali činjenica da ovih 6 igara (RE 2 Remake, RE 7, FC5, BF1, ROTR, Crash Bandicoot NSane Trylogy) koje sam završio , pa i ova igra, učitavanja gotova i da nema. Ja sam oduševljen! Od startovanja kompa, ja sam u igri vec za 30-40 sekundi. Neverovatno!

39. grunt

grunt Celeb Freak

16,341
    2,804
    113
    @voja87
    Yes prica je trash cisti, ali to je trademark serijala :D
    A sistem misija je srz igre zbog ocena, nema sanse da to mogu da promene, a da ne dobijemo nesto sto nije DMC samo u imenu.
    Sto se raznovrsnosti levela tice, jbg meni su dovoljno raznoliki bili, ali dobro tu mogu da prihvatim zamerku :D
    Svakako razlog zasto je DMC popularan je borba, a ovde su taj deo odradili vrhuski i to za sva 3 lika, a to je bio svakako glavni fokus.

Da su neke stvari mozda mogle za nijansu bolje/drugacije da i onda bi dobili generalno bolju igru, ali kao DMC naslov iskreno je vec igra blizu savrsene u ovom stanju.

zdravkelja likes this.
  40. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    prosle igre su barem imale ok ispricanu prica gde se nije skakalo cas 2 meseca ranije pa 2 nedelje ranije pa 2 sada ranije...pa opet 2 nedelje ranije i tako cela igra i uz to skacemo sa lika na lika...plus nije da dmc ima neku logiku ali na kraju igre logika je stvarno otisla u pm

dmc3 i dalje lagodno najbolja igra su serijalu....po nekom secanju, mogao bi ponovo da je predjem

Goro Manjina likes this.
  41. Goro Manjina

Goro Manjina Member

50
    26
    18
    Da da meni je to jedna od najboljih akcionih igara ikada vanserijski zaista

42. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    Meni je drago sto je DMC ostao tako old school. GoW-u je bila potrebna promena, ali je DMC sam po sebi već imao savršen gameplay. Neko dalje bloatovanje igre sa otvorenijim svetom i sakupljanjem svega i svačega bi samo razvodnilo iskustvo. Malo se izgubilo ono istraživanje iz prethodnih igara da treba da nađes ključ za odrećena vrata i sl., ali opet strimlajnovali su to da bi bilo više borbe. Skretanje sa puta ima taman toliko kako je bilo u prethodnim igrama, 2-3 blue/purple segmenta, secret mission, ostatak je borba. Dizajn nivoa je malo pojednostavljen u skladu sa time, ali opet imas raznovrsnost, sve je to u nivou DMC 3 npr. Tamo imaš malo grada, kulu sa 2-3 varijacije enterijera, Levijatan i nešto malo pakla, ovde imas grad, metro, kanalizaciju, skladišta, 2-3 varijacije u drvetu ništa to nije bitno drugačije, samo su ovde malo išli na realističniju paletu boja pa deluje malo ispraznije.

Ono što jesu sjebali, ne znam odakle im ta ideja, su ta učitavanja kad kreneš misiju. Loading, cutscena, loading, biraš equipment i kupuješ, loading, cutscena pa onda krećes da igraš. Tu su mogli da budu malo efikasniji, ali sva ta učitavanja su generalno kratka, pa nije toliko smaranje (kao npr. Jump Force koji sam imao nesreću da opisujem, tu te učitavanja urnišu :D ).

Opet, sve sto može da nervira se totalno gubi kad kreneš u sibanje sa demonima :) Meni je DMC jedinstven jer je sistem borbe i comboa mnogo bliži nekom vs fighteru nego drugim character action igrama. Nema dial comboa koje Platinum npr. voli da ubacuje u njihove igre, tipa light > light > heavy > light i slicno, ovde gotovo sve poteze možes da ubacis bilo kad, samo treba biti kreativan.

Inaše bas sporo napredujem, nemam vremena da igram, tek sam do Dantea stigao

Jako zabavno, ali nije dobro za šake, nisam godinama morao da držim gamepad u claw gripu :D

I priča je good kind of trash and cheesy jer treba da bude tako :D
    Što se mene tiče, DMC 6 treba da bude samo Danteovo i Vergilovo roadtripovanje kroz pakao i ništa da ne menjaju :D

jovcov and grunt like this.
  43. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    nisam milsio da treba da bude open world nego da ima mnogo manje prekida, menijo i nepotrebnih animacija, da prelaz izmedju animacije, score-a i gamaplay-a bude vise seamless. ne moram svaki drugi put kad se stvori barijera da vidim animaciju kako se stvara barijera, ne mora da bude 5 menija izmedju misija, gameplay je mogao da se uspori na desetak sekundi posle segmenta, pisu ocene i td i idemo dalje, biranje opreme i svega ostalog je moglo da se vrsi na telefonskim govornicama

oko okruzenja, grad i ima neke delove, sve u drvetu zato izgleda slicno i posle nekog vremena postaje dosadno, one atmosfere sa pocetka keca u dvorcu jednostavnpo nema

jovcov likes this.
  44. Revan

Revan Well-Known Member

926
    483
    63
    Ucitavanja u Jump Force su 2-7 sekundi na PC-u, 1.03 verzija igre. Vrlo moguce da je popravljeno i na konzolama.

45. voja87

voja87 Well-Known Member

11,067
    2,277
    113
    xd, kakve su ovo live action/previz animacije...ali interesantno koliko su blizu onoga sto je u igri

46. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Aaaa pa igra dobija na značaju kada upoznaš Dantea. Koji repertoar poteza jujuju...treba brzo razmišljati koji ćeš sledeći potez da povučeš.

47. zdravkelja

zdravkelja Member

8,918
    1,626
    113
    To sto je na pocetku dostupno je otprilike 20% njegovih mogucnosti :D

48. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,455
    249
    63
    Stigao sam na 13. misiji. Imam motor i upravo dobio dance šešir. :lol: Kenjaš da ima još toliko itema :shocked:

Share This Page