1. powered by Surfing Waves

Dreamcast emulacija

Discussion in 'Sega Dreamcast' started by CooLa, Sep 10, 2014.

1. Coleras

Coleras Active Member

582
    94
    28
    Sad mi je zao sto sam pitao! :regan:

2. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Ima sad TxK za Vitu. Ali nisam baš oduševljen. Od Mintera mi se više svideo Space Invaders Extreme.

Ja sam bio oduvan kako Cannon Spike izgleda. A i cover je bio super. Žao mi je što nikad nisam kupio ove poslednje dve igre. Baš me zanima kako bi tadašnji ja regaovao na njih :) A ovako nema šanse da ih ikad odigram.

Možeš na listu da dodaš i Seventh Cross: Evolution.

Kad smo kod Motorstorma. Nisam nikad odigrao igru, samo sam vrteo demo.

http://www.youtube.com/watch?v=lvNpFdnHJg4

To je suština, da li želiš da proživiš ceo sistem sa svim onim quirky nepoznatim naslovima ili samo da preletiš najveće hitove. Ako je ovo drugo, gotovo sve osim Shenmue-a je već reizdato. Ali u suprotnom, da bi na pravi način doživeo konzolu ne možeš da igraš razmrljane igre na 40" 1080p TV-u. Za to ti je potreban dobar CRT, da imaš toleranciju na drljanje drajva i šuštanje ventilatora. Postoje i ovi scan line generatori, ali ne znam koliko to pomaže.

Evo i jedno gotovo rešenje

https://www.youtube.com/watch?v=vscKaVByjRU

Ja volim Dreamcast, ali kad bih se vratio na igranje igara na njemu samo bih razbio idealizovanu sliku koju imam o fotorealističnim igrama na njemu :) Nema šanse da uradim to :) Ali imaš od mene respect za stav (osim poređenja sa PSN-om :)).

3. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Ne svidjaju mi se ta PSN i XBLA reizdanja jer mnogo cesce nego sto bih to voleo port bude traljavo odradjen i onda mi bude krivo jer smatram da te igre zasluzuju bolje.

4. Coleras

Coleras Active Member

582
    94
    28
    To su klasične HD verzije. Uglavnom budu popravljene samo teksture I rezolucija prikazivanja sa dodatkom senki I to je to!

5. CooLa

CooLa Mankind Divided Staff Member Administrator

269
    20
    18
    Evo vec 5 dana pikam malko Crazy taxi 1 i secam se detinjstva.
    Zaista odlicno iskustvo, sve radi savrseno, a Xbox360 kontroler radi sa-vr-se-no

6. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,265
    1,081
    113
    Jbt, malo offtopic, ali sada sam se ponovo setio onoga što sam odavno zaključio: koliko je GTA III bio monstrum od igre kad se pojavio niotkuda 2001., Ono od čega se sveukupno sastojala jedna kvalitetna igra 1999 godine je bilo samo 1% sadržaja koji je GTA III nudio.

Goro Manjina likes this.
  7. Omega

Omega N64 je đubre

15,524
    2,382
    113
    Legendarna igra, ali kratka nažalost.

8. voja87

voja87 Well-Known Member

12,058
    2,778
    113
    posle gtav meni omiljeni gta, ali realno i nije toliko velika igra, skoro sam presao na xbox-u i dalje najbolja verzija
    kad smo vec kod velicine nije isti tip ali shenmue je izasao 99.

9. WholeBunchOfNerdyGayShit

WholeBunchOfNerdyGayShit Active Member

118
    55
    28
  10. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,620
    1,170
    113
    Demul, a gde on zakaže NullDC. Kažu i da je Flycast dobar, ali njega nisam probao.

11. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,127
    266
    83
    redream je takođe odličan

Share This Page