1. powered by Surfing Waves

Elder Scrolls Online

Discussion in 'General Last-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, May 3, 2012.

1. cakster

cakster Emulation Freak

574
    5
    18
    Nije jrpg toad. Ff14 je klasican mmo. Grunt ga je igrao pa ti isto moze reci. Ja sam evo vec 4 mesec u igri. Odlican je jer moze da ga igra i casual i hardcore igrac. Za svakog po nesto.

2. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,748
    1,852
    113
    Jbg predrasude.

Možda budem probao, ako ima neki fazon trial za PS4.

3. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,748
    1,852
    113
    Jbg predrasude.

Možda budem probao, ako ima neki fazon trial za PS4.

4. grunt

grunt Celeb Freak

15,055
    2,169
    113
    Samo da javim da sam officially hooked :D Igrao sam obicnu verziju igre neke 2 nedelje pre nego sto sam poklekao i kupio obe ekspanzije i uplatio 3 meseca pretplate :D

Apsolutno da ne poverujes koliko su ispolirali igru od bete na ovamo. Igra je KRCATA sadrzajem, definitivno spada u top 3 trenutno dostupnih MMO naslova. A sto je najbolje moze se igrati i kao SP RPG posto ima toliko prelepih zona sa odlicnim kvestovima koji su SVI sa voice acting-om sto predstavlja nenormalnu kolicinu izgovorenog materijala, cak i jebeni random NPC-i na ulicama svako ima neku unikatnu recenicu :D

Sam sistem napredovanja likova je super i odlicno je sto je ceo svet otvoren od starta posto igra ima odlican scaling sistem. Opreme ima na tone, crafting sistem odlican. U igri ima toliko skilova za karaktere da to nije normalno. Masa stvarno odlicno dizajniranih dungeon-a. PvP je super i za MMO sasvim dobro balansiran.

Igra kao MMO ima jako mnogo unikatnih fora koje se razlikuju od drugih MMO-a treba vremena da se povata sve, ali vredi.

Sto je najbolje igra je optimizovana kao neka SP igra, apsolutno prelepo izgleda a na max podesavanjima imam 60+ fps uvek u 4k. Really well done !!

Sve u svemu ako ste MMO fanatik kao ja ovo je must play. A cak i da niste, ali volite Skyrim uzmite obicnu verziju igre kontam da ima velika sansa da se navucete :D

5. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,731
    1,112
    113
    Druye, uzmi više taj j****i W3 i pređi ga ko čovek (kada već moram tako da se izražavam). Tebi je bukvalno sve preče :D

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Maxa and zdravkelja like this.
  6. Maxa

Maxa opsa!

9,294
    2,666
    113
    stvarno za plakaty...

7. grunt

grunt Celeb Freak

15,055
    2,169
    113
    I'm an MMO guy jbg. SP igre su za mene odavno zavrsile karijeru osim ako nisu neke sto mogu da predjem za dan max dva, jbg. Ja sam se pomirio stim odavno :)

Last edited: Apr 4, 2018
  8. grunt

grunt Celeb Freak

15,055
    2,169
    113
    Danas izasla ekspanzija i uz nju novi cool CGI trejler :)

Share This Page