1. powered by Surfing Waves

EmuGlx - Best of 2013. - Najbolja free to play igra u 2013.

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by TheNick, Dec 20, 2013.

Najbolja F2P igra u 2013.

1. Warframe (PC, PS4)

0 vote(s)
    0.0%
  2. DOTA 2 (PC)

0 vote(s)
    0.0%
  3. Warthunder (PC, PS4)

0 vote(s)
    0.0%
  4. Path of Exile (PC)

0 vote(s)
    0.0%
  5. Neki kineski naslov/Beta verzija necega/Nesto deseto?

0 vote(s)
    0.0%
  1. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,458
    3,426
    113
    Besplatne igre za online okrsaje, u ovoj kategoriji ima svega i svacega ali samo najbolji naslovi koji su se pojavili na F2P sceni ove godine (u full verzijama) su nominovani ovde

http://www.youtube.com/watch?v=wxheEV28vws

http://www.youtube.com/watch?v=TwlfEAH7vsI

http://www.youtube.com/watch?v=0sfA-NsbzJY

http://www.youtube.com/watch?v=zMBhcXwpR6w

2. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,560
    130
    63
    Marvel Heroes je isto izašao ove godine, al' sumnjam da to neko igra ovde... Osim mene. PoE planiram definitivno.

3. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Glasao za War Thunder, koji pikam gotovo svakodnevno od negde marta aprila, mada sam je pikao malo i pre toga u toku CBT perioda.

Evo bas je konacno 1.37 verzija izasla u sredu, jos se uglacavaju neke stvari oko Match Maker-a posto su promenili sistem napredovanja sa 20 supljih nivoa na 5 Era za svaku naciju.

Path of Exile sam igrao malo, ali se nisam preterano navukao, prilicno dobar akcioni RPG.

DOTA2 je zamorna sa tryhardovima na sve strane, odbije coveka gotovo instantno, moraju dodati casual ligu za ljude koji nece da im se deru cyke i ostali klinci dok se zanimaju malo igrom, jedino da pikaju samo protiv botova doveka.

4. grunt

grunt Celeb Freak

17,600
    3,739
    113
    dota 2 najvise sam je igrao for sure.
    Mada PoE je imho najzasluzniji da odnese titulu zbog ogromnog truda sto developeri ulazu u tu igru.

5. Maxa

Maxa opsa!

11,287
    4,056
    113
    poe, i dalje nisam oduševljen igrom, ali je najbolja od pomenutih...

6. Blue

Blue ....................

12,230
    969
    113
    Teška borba između PoE i DOTA 2. Ipak DOTA 2 pošto je aktivno igram a PoE nije uspeo da me navuče.

7. Visant

Visant Captain Caveman

2,537
    58
    48
    Glasao za War Thunder, koji pikam gotovo svakodnevno od negde marta aprila, mada sam je pikao malo i pre toga u toku CBT perioda.

Evo bas je konacno 1.37 verzija izasla u sredu, jos se uglacavaju neke stvari oko Match Maker-a posto su promenili sistem napredovanja sa 20 supljih nivoa na 5 Era za svaku naciju.

Path of Exile sam igrao malo, ali se nisam preterano navukao, prilicno dobar akcioni RPG.

DOTA2 je zamorna sa tryhardovima na sve strane, odbije coveka gotovo instantno, moraju dodati casual ligu za ljude koji nece da im se deru cyke i ostali klinci dok se zanimaju malo igrom, jedino da pikaju samo protiv botova doveka.

Javi se za warthunder na steam-u nick je isti :) Igram od aprila

8. Cipak

Cipak RPG Fan

1,697
    393
    83
    Od svega ponunjenog jedino sam nesto malo igrao Path of Exile tako da moj glas ide njemu.

9. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,636
    79
    48
    PoE pošto je jedini koji sam pokrenuo mada sam se brzo vratio Torchlight-u 2.

10. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,794
    3,859
    113
    Glasao sam za "Nesto deseto", tj za Black Mesu. Fantastican projekat koji svi mogu da odigraju za dzabe.

11. pulzarokkit

pulzarokkit The Machine

541
    7
    18
    POE, igra razbija

12. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    Allods, neki ruski plagijat wow-a
    vizuelno jako podseca na vanila wow, kao i sama mehanika igre, ima par jako zanimljivih novina u igri
    ono..igro sam je mesec dana...bilo je super dok nisam dosao do end game lvl momenta koji tera ljude da placaju kes ili farmaju nonstop
    dovoljno dobra igra za preporuku i moj glas

13. grunt

grunt Celeb Freak

17,600
    3,739
    113
    Ajoj fluffy, prvo Allods je matora igra ima vec 2-3 godine od kako je izasla, drugo igra je pukla na zapadu, samo je u rodnoj rusiji dobro prosla. Tako da joj ama bas nikako nije mesto u ovoj temi lol

14. fluffy

fluffy Well-Known Member

828
    269
    63
    lol sry;)

ufff mislio sam da je nova igra:/ znam i zasto sada...zbog 28737 expansiona
    uzurpirao sam glasacko telo qq

15. Rocky

Rocky CAPCOM suicide

1,107
    18
    38
    Glasah za DOTU iako je nisam igrao, ali vidim da je najveća navlakuša. Čak mi je brat od ujke uzurpirao jedno vreme Steam nalog da bi igrao DOTU. Mada se sada primirio, izgleda da ga nije toliko navuklo.

16. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    454
    83
    Glasah za DOTU iako je nisam igrao, ali vidim da je najveća navlakuša. Čak mi je brat od ujke uzurpirao jedno vreme Steam nalog da bi igrao DOTU. Mada se sada primirio, izgleda da ga nije toliko navuklo.

DOTA te navuce na kratko, par nedelja igras kao lud, ali posle toga smori malo posto u principu nemas cemu da stremis kao npr. u LOL-u. Mozda ce biti bolje sada kada su ubacili ranked, videcemo.

17. Blue

12,230
    969
    113
    Ne smori ako imaš dobru ekipu jer su najveći problem igre random likovi koji ti sjebu game.

18. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,924
    1,925
    113
    Koji se precesto javljaju cak i u rankedima

19. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Ja sam dosad odigrao jedno 50-ak partija otkad je zvanicno izasla igra i mislim da se mozda 20 njih zavrsilo 5 na 5. To je porazavajuce. Nije mi jasno kako je LOL uspeo da se izbori sa leaverima(u najvecoj meri) a DOTA nikako ne moze. Sigurno je jedan od razloga nedostatak surrender mehanizma.

A sto se glasanja tice, glasao sam za PoE, koji je definitivno najbolja stvar koja se desila aRPG zanru u poslednjih 7-8 godina. Jedini razlog zasto jos uvek ima nesto manju publiku je to sto je prilicno hardcore i nije za svakoga. Svako kome sam pokazao igru se zaprepastio i odustao kad je video pasivno drvo. http://poebuilder.com/

20. Blue

12,230
    969
    113
    Ne znam za LOL ali problem DOTE je sto prakticno ne postoji kazneni sistem.

21. Black_Waltz

Black_Waltz Moderator

5,324
    533
    113
    GLasao za igru sa najvećim brojem mojih omiljenih stvari u svim igrama sa RP elementima - passivnim skilovima.

Path of Exile!

A za vas DOTA igrače, dođite u HoN, i probajte da budete leaver :3

22. Blue

12,230
    969
    113
    Ne pokušavamo to ni ovde.

23. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Ne znam za LOL ali problem DOTE je sto prakticno ne postoji kazneni sistem.

OK, to je onda jos jedan razlog. U LOL-u pored leaverbustera imas i tribunal gde sami igraci odlucuju o odgovarajucim kaznama za druge igrace. I to zaista jako dobro funkcionise.

Share This Page