EmuGlx Bookcase [The Book Thread]

Discussion in 'Comics / Books' started by stale, Jul 19, 2011.

1. zdravkelja

zdravkelja Member

7,900
    1,074
    113
    Dobra fora :D
    Mada ja ne znam kako mozete tako da "citate", meni ne bi moglo da drzi paznju tako.

2. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,442
    999
    113
    Ja sam probao, samo pali fora u gradskom prevozu i da blenem u jednu tacku. Nikako drugacije mi audio knjiga ne drzi paznju :D

3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

27,258
    2,007
    113
    Ja mogu da slusam audioknjige bez problema dok radim po kuci, setam, u transportu sam i sl. Mogu da se zanimam sa knjigama tokom vremena gde bi citanje pravih knjiga bilo totalno nemoguce. Why waste time, koristim ta vremena ili da slusam knjige ili podcastove.

4. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,000
    427
    83
    Naviknete se.
    Ako sam skocentrisan, vecinu knjiga mogu da i slusam na 250% speed.

5. DieH@rd

27,258
    2,007
    113
    Urgh. To ubrzano slusanje audio/video snimaka mi bas ne ide. Drzim se 1x playback speed-a uvek.

6. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,000
    427
    83
    Pogledaj u Smart AudioBook-u Playback speed. Imas bas puno opcija.
    A zavisi i od materijala. Ako jasno govore, konstatne brzine, sa dobrim naglaskom na 1.5x neces ni primetiti da je ubrzano.

7. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

2,900
    295
    83
    Ne znam, ja sam neko vreme slusao na 1.2x i nije mi se dopalo, iako sam mogao da pratim bez problema. Slazem se da ustedi dosta vremena, ali nekako mi je slabiji dozivljaj ako je ubrzan audiobook. Sto se ostalog tice, ja audiobook slusam dok idem do posla i nazad i uglavnom odslusam poglavlje do kraja ako stignem na svoju destinaciju pre nego sto se zavrsi. Tako da svakog dana otkinem po sat i po do dva.

8. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,442
    999
    113
  9. DragonOfTheEarth

2,900
    295
    83
    Naravno da ne. Mada rec Nemesis vuce poreklo od grcke boginje Nemeze(iliti Nemesis) tako da su kontam zbog toga preveli tako.

10. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,292
    707
    113
    Meni pre neki dan stigla sa BD ova poslednja, baš sam se iznenadio kada sam video
    time jump
    .

11. zdravkelja

zdravkelja Member

7,900
    1,074
    113
    Ja sam poceo da citam jos pre dve nedelje i iz nekog razloga mi je to ubilo volju za citanjem, jos nisam odmakao od 2. poglavlja.

12. DieH@rd

27,258
    2,007
    113
    Reading status update:
    Oathbringer - 100%, DAMN, SHIT GOT REAL. Sad se treba sacekati nastavak [ili novi Mistborn]
    Expanse 7 - ~20%. Neocekivana promena settinga, radnja se fino zakuvava :)

13. zdravkelja

zdravkelja Member

7,900
    1,074
    113
    The Lost Metal tek krajem 2019... :| Bukvalno nista Cosmere related do tada, eventualno kratka prica o Wandersail. White Sand strip ne racunam, nije nesto, a ionako sam procitao originalnu verziju.

14. DieH@rd

27,258
    2,007
    113
    Ma lagano, nisam citao Elantris i onu novelu sto je dobila nagrade. A imam sta da citam. Moj plan posle Expanse-a je da se bacim na novu knjigu Andy Weir-a [Artemis] i onda Barbary Station.

inace, najzad sam procitao potvrdu da se Butcher bacio na pisanje sledece Drezden knjige. AT FUCKING LAST. Naravno datum izlaska nije poznat.

15. DragonOfTheEarth

2,900
    295
    83
    Ja imam drugu Mistborn trilogiju i Warbreaker, a posle to ga ce vracam ili Malazanu ili WoT-u.

Share This Page