1. powered by Surfing Waves

Eurobasket-Litvanija 2011

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by Johntra, Aug 31, 2011.

1. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28

GRUPE

Počinje još jedno Evropsko prvenstvo, po mnogima jedno od najjačih.
    Razlog je naravno aktuelni lock-out u NBA, pa su se tako skoro svi evropski igrači koji su standardni u NBA odazvali selektorima kako ne bi ispali iz forme.

Na papiru odskaču Litvanija kao domaćin i kao zemlja za koju se zna da im je košarka nacionalni sport(doduše bez Kleize) i naravno Španija sa svim veteranima i dodatim Ibakom. Nisu apsolutni favoriti,nekoliko timova(Mi,Slovenija,Francuska...) realno mogu da se nađu u finalu, trebalo bi da bude prilično izjednačeno i interesantno.

Timovi iz finala idu direktno na Olimpijadu, a 3,4,5 i 6-i igraju kvalifikacioni turnir.

Što se nas tiče poslednja vest je da je Marković imao povredu što nikako nije dobro jer vrlo bitan, pogotovo u odbrani. Duda je poveo tri centra a zadnji su otpali Milosavljević,Tripković(nije u formi iako nam je potreban taj šut spolja) i Veličković(povreda). Naravno apsolutno verujem u Dudu i iskreno se nadam dobrim rezultatima i plasmanu na Olimpijadu, pogotovo posle najave Amera da će napraviti pravi dream-team:bouncing: .

2. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Sve je nekako krenulo naopako posle onog polufinala sa Turcima. Ja bih bio zadovoljan plasmanom na kvalifikacioni turnir, btw trebalo bi da bude u Beogradu?

3. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    454
    83
    Ortak koji mnogo prati nasu i evropsku kosarku je ubedjen da nista necemo uraditi, jer su zbog lokauta ostale reprezentacije jednostavno prejake, narocito Spanci.

4. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,090
    458
    83
    Meni uopste ne smeta ako ne urade nista, volim da ih gledam zbog zalaganja i truda, igraju sa zeljom i to mi je sasvim dovoljno da mi bude zanimljiv mec za gledanje.

5. Igoritza

Igoritza PermaBanned

1,666
    6
    38
    ja ne mislim da mi necemo nista da uradimo - zbog lokauta i jacine drugih - ja mislim da necemo nista da uradimo jer je Duda ovaj put usrao motku.

Markovic je katastrofala igrac, nalik na Veselina Petrovica - koji moze da uradi ama bas sve na terenu - osim da pogodi kos. jebo ti ja beka koji shutira slobodna bacanja ispod 60%.

Teodosic i Savan - jedan je sebicni ciganin lude glave, drugi je polako krenuo da solira. koliko god Teo bio nekakva potencijalna i aktuelna zvezda - ja sve vidim mladog Rakocevica dok gledam njega.

Keshelj - ocigledno sa tim momkom nesto ne stima. jer IMA potencijal da bude najbolji igrac evrope, ali ga duda u Olimpijakosu izgleda, nije uzeo pod svoje. nije ga NIKO do sad naucio da se spusi u odbrani na nize teziste, niti da na terenu koristi poludistancu. a mogao bi, mogao bi realno da bude zver na erenima, chak i NBA lige.

Nemanja Nedovic - nepozivanje ovog momka mi izgleda kao da reprezentaciju vodi Pizon, a ne Duda. ako je vec zapeo toliko da ne pozove nijednog veterana osim Krleta - KOJI MOJ KURAC nije pozvao ovog malog, kojeg chak i amateri smatraju najvecim talentom kosharke, kamoli struchnjaci svugde po svetu .. ?? ? ?

tim nam je krajnje nekompletan. Bjelica je na vrhu svojeg potencijala, a on ispade glavna trojka, Teodosic je potrosac lopte nalik na mladog rakocevica, a videli smo proslo prvenstvo da vec uveliko ima sindrom "kobi brajanta" gde dozvoljava sebi da sere ostalima, imamo samo krstica pod kosem, realno, Perovica ne bih izabrao ni za 10ti tim srbije, ne znam koji moj njega neko gura sve ovo vreme kroz karijeru ...

ja bih zaista voleo da vidim haos na terenu, da sve pobedimo - ali sa ovim timom to teshko. jedino ako ova dva potroshaca lopti zapravo nameste ruke - savan i teo, pa da gledamo njihov show gde ostali pomazu. u toj potencijalnoj situaciji zaista idemo do samog vrha, ali verujte mi - samo tako.

ovako bi izgledao moj tim koji bi ja poveo:

Krstic
    Savan
    Teo
    rasic
    paunic
    keselj
    bjelica

Nedovic
    Stojakovic (dosao bi, i jebo bi kevu, realno)
    Milicic
    Pavlovic

pustite me sa tim pricama - "nece duda NBA igrace". dobro nece ih - dajte meni 10 uta manju platu, i da povedem balavu decu, pod izgovorom da "stvaram tim za buducnos" i da mi se jebe za rezultat. osim Peje, ova trojica su takodje mladi, i pruzili bi odlicne igre. a te price kako je "Darko baraba" mogu da drze vodu, ali za glupandere sto komentarisu po B92. decko je otisao prerano u ameriku, ali jeu medjuvremenu izrastao u coveka kakav mnogi nece da budu ni za tri zivota.

6. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    217
    63
    Naravno navijam za CG, nadam se da cemo proci prvu grupu i ostaviti sto bolji utisak u drugoj, nemam neka prevelika ocekivanja. Iako vecina vas ne polaze prevelike nade u vasu reprezentaciju (Srb) ja mislim da ste i dalje jedni od favorita uz Spaniju, Litvaniju i Sloveniju koja u zadnje vrijeme igra odlicnu kosarku.

7. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,090
    458
    83
    Ma daj Igoritze ti kao ne znas kako se skoro svi oni ponasaju posle par NBA godina, ne bi se verovatno ponovila ona situacija sa Obradovicem ali to nikako ne bi funkcionisalo kako treba, ja se slazem sto nije pozvao Stojakovica, Milicica, Pavlovica, da jeste to bi nas pokopalo.

8. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Igoritze ja bukvalno ne verujem šta ti postuješ, ili žestoko troluješ ili ti stvarno nisi potrčao u životu a kamoli trenirao basket, čoveče mi smo sa skoro identičnim timom 2. u Evropi a 4(2) u svetu, i to kada su svi govorili ako dođemo do osmine finala-super. Poenta je da je bolje imaš 12 osrednjih igrača koji se slažu i fenomenalno funkcionišu kao tim nego samožive primadone koje loše utiču na hemiju tima.
    Dudi se "jebe za rezultat" ? Veću glupost odavno nisam pročitao, pa čovek je po renomeu i rezultatima jedan od najjačih trenera na svetu, ovo što on radi samo može da radi neko ko to radi iz ljubavi i želje da pomogne.
    Teodosić je zvanično najbolji igrač Evrope i jedan od najinovativnijih plejeva današnjice, Marković je odličan za mrcvarenje protivničkih plejeva.

Miličić
    http://www.youtube.com/watch?v=jaKk8vBiCPw
    čisto da se ne zaboravi, a i čovek je jedva 10 minuta sastavljao u NBA timovima u kojima je igrao, isto važi i za Pavlovića koji je doduše daleko normalniji od ovog bolida.

9. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Teodosic se mnogo luksuzira, ne znam kako ocekuje da drugi pohvataju njegove asistencije.

10. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,770
    1,959
    113
    chovek koji se ne boji da kazhe ono shto svi misle je bolid?

11. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,706
    761
    113
    Grupa C zamalo SFRJ :lol:

12. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28

Bolid je da i to teški,ne samo zbog ovoga, ti nisi svestan koji on talenat bio, njega je Dumars došao da gleda svojevremeno,ali, džabe ima Rakočević/Radmanović psihu. On kao javna ličnost i mlad igrač ne sme da daje takve izjave one nam samo štete, ionako više nismo uticajni kao ranije pa još sa ovakvim ispadima... Možda je iz tvoje perspektive on ispao bad-ass baja ali postignut je skroz suprotan efekat,ne znam da li znaš za celu priču ali hemija tima je i pre toga bila nikakva.

Dobismo Italijane, nije bilo loše samo je prva četvrtina bila loša i bezidejna.
    Sviđa mi se što su se malo razigrali Tepić i Mačvan.

13. Blue

Blue ....................

12,304
    1,030
    113
    Ja sam zadovoljan sta god da se desi, ostavili su srce na terenu na svetskom, to je najbitnije.

14. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,770
    1,959
    113

Bolid je da i to teški,ne samo zbog ovoga, ti nisi svestan koji on talenat bio, njega je Dumars došao da gleda svojevremeno,ali, džabe ima Rakočević/Radmanović psihu. On kao javna ličnost i mlad igrač ne sme da daje takve izjave one nam samo štete, ionako više nismo uticajni kao ranije pa još sa ovakvim ispadima... Možda je iz tvoje perspektive on ispao bad-ass baja ali postignut je skroz suprotan efekat,ne znam da li znaš za celu priču ali hemija tima je i pre toga bila nikakva.

Dobismo Italijane, nije bilo loše samo je prva četvrtina bila loša i bezidejna.
    Sviđa mi se što su se malo razigrali Tepić i Mačvan.

tu smo gde jesmo jer 99.999% ljudi pricha jedno a misli drugo. mozhe da bude seljak sto puta ali je bar iskren i nije neki djovak koji ushtedi milione na porezu i onda se pravi human jer donira pedesetinu toga chemu god.

15. Igoritza

Igoritza PermaBanned

1,666
    6
    38
    jedna strana medalje za Darka ... to sto je on uradio za decu koja pate od Batenove bolesti, to retko ko od sportista sto mlate milione ikad i pomisli.

Batenova bolest je uzasno retka. i zbog toga uopste nije interesantna farmaceutskim kompanijama, i medicinskoj praksi uopste. a deca koja to imaju prolaze kroz 10x pakao.

on je covek dao STO DVADESET HILJADA EVRA da se razvije i pokrene program za analizu i izlecenje te bolesti!!!

jel znate naprimer, koliko je, osim Peje i Vlade, i u ovom slucaju Darka, profesionalnih sportista koji su tokom cele karijere izdvojili vise od 100.000 evra na humanitarno ? uzmi ove srpske sportiste sto mlate milione, i neces ih na prste jedne ruke nabrojati.

neka ga, nek psuje. nek je najgora prostacina - on je prostacina sa dobrom dusom. a takvi su vredniji od govnara sto seru po ceo dan o moralu, a tove svoje guzice.

16. Mlladen

Mlladen New Member

5
    0
    0
    Ala ste pesimisti a posebno Igoritza! Po meni mi smo jedni od favorita, ovu grupo prolazimo bez problema, posle ukrstanja sa spancima i ekipom u drugoj grupi nece biti lako ali 4 rep. idu dalje. Ja nam prognoziram finale a tu gubimo ako budemo igrali protiv Litvanaca... U svakom slucaju kosarkasi najvise zasluzuju nase postovanje od svih ostalih sportista (ko je spomenio debilne fudbalere?) :)

17. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,770
    1,959
    113
    posle vaterpolista

18. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Ljudi ja sam ovde prvenstveno pričao u košarkaškom(sportskom) smislu, šteta mi je što Darko nije napravio nešto od svoje karijere.
    Svaka mu čast za humanost ali može da se bude i svetski priznati gospodin(Divac,Bodiroga, Sale Đorđević) i human u isto vreme.
    Idete toliko u off da maltene pravite poređenja sa političarima :puzzled:
    Mnogo je bolje poneki put biti i malo diplomata. Postoji mesto i vreme za sve.
    Imho tu smo gde samo upravo zato što divljamo kada ne treba,a kada treba
    pare u džep i "ne znam o čemu pričaš" .

Dobismo i Letoniju, sutra protiv Izraela i onda pravi testovi i to u normalno vreme protiv Nemaca i Francuza.

19. Igoritza

Igoritza PermaBanned

1,666
    6
    38
    Nemci - Dirk (nezaustavljiv)

Francuzi - Noah - imace krle problema sa njime. od balvanchine najgore, bukvalno u jednoj sezoni dogurao do cara pod kosevima, valjda usled kompaktne drustvene ekipe u Chikaku ove godine

videcemo.

moja neka kritika igre, odnosno sta bi trebalo popraviti sada:

Bjelica - decko igra uzasnu odbranu. mozda i dobra odluka da Keshelj bude prva trojka, umesto Bjelice, mada se ni keshelj ne odlikuje strashnom odbranom, Keshelju sam pratio kretnje na ovoj tekmi, i bolji je.

Savan - ubedljivo najbolji igrac na ovom prvrenstvu - samo kad bi mu neko rekao da postoji i poludistanca, pored trojke i ulaza do kraja. prosto mi neverovatno da igrac sa tako mekanom rukom i konstitucijom ne poznaje poludistancu. nervira me

Rasic - nepogresiv sut - ali i nelogicni izbori poteza u odredjenim situacijama.

Krle - nek bude duplo losiji iz igre, i opet ce da bude strasan. izgleda da je KD bio u pravu kad je rekao da je Krle medju pet najbolja centra u NBA, eto steta sto se evropljani teshko probijaju. pa i Barnjani koji je vise nego dobar, morao je da prodje sito i reseto da se nadje na prvom izboru za napad raptors-a.

sve u vemu - nama je napad ubitacan - odbrana losa. u odbrani samo Krle i Keshelj kupe loptu kada im je blizu, svi ostali su rizik u defanzivnom skoku. veoma losa pratnja igraca u rotaciji pozicija na terenu, to mora da se ispravi. duda se nervirao za Letonske trojke, ali cenim da je svesan da su oni backdoor ulazi i gubljenje igraca najveci problem.

20. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Bjelica je još rovit, mene generalno najviše brine za sada taj skok u odbrani i Perović, opet je mutav kao ranije, čovek od 218 kada je blizu ili pod samim košem mora da ide snažno na koš,mnogo me nervirao protiv Letonije.

Što se tiče odbrane tu najviše računam na Paunića(za koga su svi rekli da je najbolje fizički pripremljen od svih naših košarkaša) i Markovića.

Naš najveći adut je kao i pre odlična klupa i samim tim Duda može da pravi mnogo rotacija i kombinacija, uostalom kao i što je rekao mi nemamo prvu petorku.

Kejmen isto može da bude problematičan kod Nemaca, a Francuzi sa standardno jaki ali uvek je pitanje kako funkcionišu kao tim.

21. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,090
    458
    83
    Gledam ovu utakmicu sa Izraelom i sve imam utisak da igraju nekako izmrcvareno kao da su spavali samo 2 sata, i sve razmisljam da smo ovako igrali protiv nekog jaceg da bi nas ugazili sa 15ak poena razlike. Valjda ce se trgnuti do sledece.

22. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Ma igramo ko cooler. Kad se situacija uzari onda se ukljucimo, kad se malo sredimo i kad se situaciju ohladi automatski se iskljucimo. I tako u krug.

ali cenim da je svesan da su oni backdoor ulazi i gubljenje igraca najveci problem.

Danas su nas opet ubijali na isti nacin.

Rasic - nepogresiv sut - ali i nelogicni izbori poteza u odredjenim situacijama.

Malo je utakmica odigrano, ali on je za mene Tepic ovog Eurobasketa.

Realno ekipa nam je nesto iznad proseka, ali Ivkovic odnosi prevagu, kad pogledam coveka znam da se mora zavrsiti dobro :) A ima i svojih prednosti to sto niko ne iskace preterano i sto svi mogu da odigraju na nivou (i trece izmene).

23. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Na nas svaku utakmicu treba igrati vise koseva, toliko lose igramo odbranu, i toliko dobro napad. Sada momci imaju dan pauze pa nailaze odlucujuci mecevi u ovoj grupi.

24. Efendija

4,706
    761
    113
    A gubilo se i 10 razlike. Poslednja chetvrtina i pade sve na svoje mesto, hvala kurcu (i Keshelju).

25. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Keselj je je*acki odigrao zadnju cetvrtinu. Meni izgleda kao da ga Teodosic ignorise u napadu.

26. Igoritza

Igoritza PermaBanned

1,666
    6
    38
    Teodosic izgleda koristi samo peticu (krle, kosta) kada razmishlja o asistencijama ... nervira me lik jer je luda glava. okej - ima kvalitet, stvarno igra dobro. ali je nepredvidiv do mojega.

a markovic kad shutne trojku, pa jos kad ta udje u obruc - zavrti mi se u glavi, ne bude mi dobro. decko pod hitno mora da promeni onaj njegov "ppropeler zviz" zhut, sto tera loptu od muda, do iza glave, pa je vrati, pa izbacaj.

i, iako je zabo 24 poena, moram da spomenem i Dushka - Molim te ko brata Savanovicu, ako citas Emuglx forume - shutitaj sa poludistance!

27. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,770
    1,959
    113
    svidelo mi se kako su chuvali krstica odmornog pa je u poslednjoj ubo 10+ poena

28. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Teo mene podseća na Jason Williamsa u boljim danima, ali mora da poboljša odbranu i da sa bar malo većim rezonom igra u napadu,kako bi ga valjano ispratili suigrači.

Potez utakmice protiva Izraela definitivno kada je Ivković izleteo na onaj bezobrazni potez Pninija i namerno dobio tehničku. Igrači se motivisali i preokrenusmo utakmicu.

E sad ide onaj bitniji deo i najvažnije utakmice, po ovom sistemu takmičenja prenose se bodovi koji su osvojeni samo protiv timova koji su prošli zajedno sa nama u drugi krug. Dobra stvar kod ove "leve" strane horor žreba je što ako prođemo u četvrtfinale imaćemo lakše protivnike pa nas Litvanija i Španija tek kasnije čekaju.

29. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Ispadose Turci. Vicesampioni sveta, my ass.

Spanci rastavili Litvance, a samo cekam reakciju ovog sugavog nemackog voditelja sto se podsmeva, kad mi na kraju rastavimo Novickog.

30. Blue

12,304
    1,030
    113
    Ne mogu da opišem koliko mi je drago što su Turci ispali.

Što se tiče ove tekme, OK igramo ali nam i Nemci malo pomažu.

31. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,090
    458
    83
    Svidja mi se kako smo ovu odigrali, sve smo drzali pod kontrolom samo mali pad u 4. ali povratili smo se. Jedino me Teodosic malo iznervirao, tacno se vidi kako je tvrdoglav i sutira 4,5 puta zaredom pokusava na silu da postigne kos umesto da asistira kad mu ne ide, nije vreme kad Nemci stizu rezultat da ti teras inat sa obrucem u fazonu sutiracu i 20 puta ali moram da ga dam.

32. Blue

12,304
    1,030
    113
    Ali je zato šmekerski izrizikovao i dao na 5 razlike,
    a plus je imao nekoliko vrh asistencija.

33. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Ljudi morate da shvatite da kod svakog igrača morate da istrpite neku njegovu "bubicu", pogotovo kod velikih igrača kakav je Teo.
    Vi kao da ste tek sada počeli da pratite košarku pa ne znate za njegovo "ludilo". Bez preterivanja jedino su Jay Will, M.Jackson i Magic imali ovakve ludilo ideje od asistencije kao Teo. Ovo je užasno bitno jer ne samo što je on trenutno najbolji asistent prvenstva nego nam je to neophodno jer očigledno igramo za koš više. Igramo modernu košarku i to je lepo videti, bez sumnje naša najbolja partija do sada.
    Mene nervira kao i sve kada izdivlja sa nerezonskim šutem, ali je i to stvarno i hrabrost poneki put, tanka je granica.
    Savan odličan,Mačvan solidno protiv Novickog(koliko je to moguće), Kešelj kec iz rukava kao i za prošlo Evropsko.

Čekaju nas NBA Francuzi biće zanimljivo, ovo se ispostavilo kao odličan raspored za nas.

34. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    217
    63
    Ovi moji (Crnogorci) nemaju pojma jbt :( Nikakvo zalaganje, svi su nekako mrtvi, bez volje...ma uzas. Doduse naslucivao sam ovakav scenarijo, gledajuci prirpremne utakmice.

35. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Odlicna tekma, konacno smo odigrali odbranu kako treba i Nemci nisu imali odgovor. Jos da veceras pobedimo Francuze i cetvrtfinale je maltene zagarantovano.

36. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Jos da veceras pobedimo Francuze i cetvrtfinale je maltene zagarantovano.

A s obzirom da se ukrstamo sa ovom drugom kljakavom polovinom zreba ne verujem ni da ce polufinale biti problem.

Bez preterivanja jedino su Jay Will, M.Jackson i Magic imali ovakve ludilo ideje od asistencije kao Teo.

Jeste, ali je J Will znao da se iskontrolise kad ne ide. Treba bar malo da snizi granicu "ludila" inace to moze da nas kosta kad bude bilo vazno.

edit: Proci ce ovako :)

http://www.youtube.com/watch?v=peVeY5Z-ov4

37. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Naravno treba, ali s druge strane J.Will i nije imao neku zapaženiju ulogu van Sakramenta
    http://www.youtube.com/watch?v=EYnW07d062g&feature=related

Teo je već sada kompletniji igrač, mada je ih je teško porediti jer je u NBA žestoka konkurencija na poziciji 1.
    U ovoj ekipi jedino on i Savan mogu da reše velike šuteve, taj sportski bezobrazluk je urođen, a i da se na zaboravi:
    http://www.youtube.com/watch?v=Qnm53IXRYYs&feature=related

38. Igoritza

Igoritza PermaBanned

1,666
    6
    38
    jeste da je jos neformiran igrach, ali taj "bezobrazluk" ima i marko Keshelj. seti se ovoga:

http://www.youtube.com/watch?v=8VhI2oYmLLA

39. Efendija

4,706
    761
    113
    :shocked:

Nisam gledao tekmu, skor u poslednjoj chetvrtini je nadrealan....

40. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Ne mogu da verujem da su Turci prosli. Gledao sam stream i ne mogu da verujem. Da li sam pomenuo da ne mogu da verujem?

Jedina pozitivna strana njihovog prolaska je sto cemo moci licno da im vratimo za pljacku u polufinalu.

41. Efendija

4,706
    761
    113
    A, gledao si? Kako je bre moguce da Shpanija ubaci dva jebena poena u zadnjoj?

42. Blue

12,304
    1,030
    113
    Šokiran sam.

43. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    A, gledao si? Kako je bre moguce da Shpanija ubaci dva jebena poena u zadnjoj?

Ne znam, vudu, crna magija... Drugog objasnjenja nema :)

44. Blue

12,304
    1,030
    113
    Znači nisu toliko loše igrali koliko ih nije išao šut?

45. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,948
    1,516
    113
    Ali samo 2 poena za cetvrtinu pa to je neverovatno.Sada tamo svi imaju po 2 poena i ako dobijemo veceras i posle vratimo turcima za onu kradju eto nas u 1\4 finalu.Ona druga strana sa kojom se ukrstamo je dosta losija pa je realno ocekivati i 1\2 finale a dalje videcemo.

46. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    95
    48
    GO SERBIA !!!!!

:D

47. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    331
    83
    Znači nisu toliko loše igrali koliko ih nije išao šut?

Pritisli su ih Turci zestoko, da nije bilo slobodnih bacanja zavrsili bi sa nulom. Sad se vidi koliko Spancima znaci Pau.

48. Blue

12,304
    1,030
    113
    Za sad se drzimo mada mi "Francuzi" deluju dosta sigurnije.

49. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,948
    1,516
    113
    Ubi nas ova crncuga broj 6.

50. Efendija

4,706
    761
    113
    jbg, ima vremena