1. powered by Surfing Waves

FILMOVI 2018

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Wahad, Jan 5, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Adanos

Adanos Fart Baron

409
    99
    28
    Gledao Jumanji, žali bože protraćenog vremena. Ugasio posle sat vremena.
    Totalno promašena ciljna grupa, jer za uzrast za koji je pravljen je suviše nasilan. Čak ni Dvejn nije mogao da iznese film.
    Džek me posebno nervira u poslednje vreme.

Cold Skin 6/10, nije loš.

gruja likes this.
  2. grunt

grunt Celeb Freak

17,778
    3,898
    113
    Pogledao 3 bilborda, odlican film. Gluma cele postavke vrhunska, malo je trejler opet sjebao stvar, mrzim kada pogresno predstave film. Ocekivao sam vise komedije, manje drame. Ali je svakako vrhunski odradjen film.

Adanos likes this.
  3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,974
    3,985
    113
    Phantom Thread 2017 1080p WEB-DL DD+5.1 H264-SiGMA

Poslednji film jednog od najboljih glumaca svih vremena. Ot'so je u penziju.

4. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,755
    1,337
    113
    U poslednje vreme slabo gledam nove filmove jer mi se većina već po trejleru i sinopsisu ne dopadne. Uzeh da pogledam Shape of water, znajući šta me otprilike čeka, ali Del Toro je ovoga puta prevazišao sebe i umesto standardnog levičarenja njemu svojstvenog napravio ultimativni SJW film. O bizarnosti seksualnog odnosa čoveka-sirene i žene izlišno je govoriti. Izuzetno glupav i besmislen film. Zato je i dobio Oskare, logično. ;)

TheNick, eufrat, Ratanook and 3 others like this.
  5. grunt

grunt Celeb Freak

17,778
    3,898
    113
    The Greatest Showman ODLICAN, bas pravi feelgood movie :)

nikola22 likes this.
  6. Chodex

Chodex CAPCOM Street Fighter

2,308
    562
    113
    Pogledao Annihilation. Au brate...koje sranje. Kao idu u samoubilacku misiju a iznenadjuju se prizorima koje tamo zaticu. A tek kraj filma :puke:

WickedlNl and TheNick like this.
  7. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,974
    3,619
    113
    Rock bog otac

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Mollys Game 2017 1080p BluRay DTS x264-DRONES

9. Chodex

2,308
    562
    113
    Pogledao The Commuter. Sta znam...imam utisak jedan od losijih Nisanovih filmova. Ne znaju vise ni sta ce da izmisle jebes mi mater. Lozacima na efekte ce se dopasti scena sa vagonima i eksplozijama. U principu, ok je, mislim nije dosadan.

10. Chodex

2,308
    562
    113
    Danas gledao film na HBO, koji se emitovao pre par dana i setio se ovog posta...Odlican film.

nikola22 likes this.
  11. grunt

grunt Celeb Freak

17,778
    3,898
    113
    Molly's Game fantastican !!

Jessica po ko zna koji put pokazuje ne samo da izgleda fenomenalno nego i da je jebeno vrhunska glumica !! Film te drzi zakucanog za ekran, gluma,scenario,rezija sve je top notch. Ogromna preporuka za film !

12. voja87

voja87 Well-Known Member

12,717
    3,190
    113

izgleda da ce stvarno napraviti bill & ted 3:), o tome se prica godinama ali godinama

13. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Keanu se ne zuri, on je vecan... Ali zato Alex Winter izgleda sve matorije.
    Yup.

14. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,730
    1,382
    113
    Ready Player One ooooooodlican. Nisam ni osetio 2 ipo sata da su prosla.

Rodilo likes this.
  15. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Ima li istine da je Knack u filmu? lol

16. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,365
    1,122
    113
    Koliko ja vidim u ovom filmu je za likove koji će biti u njemu bilo: daj šta daš, samo da ih ima što više. Iskorišćavanje ludila za nostalgijom u ekstremnom smislu.

17. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,493
    1,035
    113
    Takva je i knjiga. Dve strane se nešto dešava a onda deset strana 80s nostalgia dump.

18. WickedlNl

2,730
    1,382
    113
    @DieH@rd uff nebih znao. Definitivno cu jos jednom pogledati. Ima toliko scena koje traju jedva 2 sekunde kada krene neki juris, ne mozes da se fokusiras na sve tako da vidis samo one koji ti prvi padnu pod oko. Zato cu za drugo gledanje da gledam u suprotnom smeru lol. Ima dosta Mortal Kombat referenci a i Goro se pojavljuje.

19. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,097
    470
    83
    Zainteresovan sam zbog tematike a i Spielberg pravi zanimljive filmove iako ne uvek kvalitetne,nadam se da se film ne oslanja na nostalgiju previše to je cheapest clutch koji mu ne priliči.

20. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Pa sta bi sad, da ignorise knjigu? Knjiga ima svoj centralni plot, ali okruzenje je namerno veoma nostalgicno a i cela poenta knjige je da "pobednik" bude veoma izucen na polju poznavanja 80s-90s pop culture-a.

Ako ijedan film treba da bude nostalgia-fest, to je ovaj.

Rodilo likes this.
  21. WickedlNl

2,730
    1,382
    113
    Tacno. Muzika, majce koje nose, dizajn zgrada sve pici na nostalgiju. The Shining sekvence su savrseno ubacili u moderan film. Gledo sad na netu ko se sve pojavljuje u filmu i nisam barem 60% toga primetio jer kao sto rekoh previse odjednom al opet te tera gledas drugi put :)

TheNick likes this.
  22. TheNick

22,974
    3,619
    113
    Ready Player One, zabavan u bioskopu, fin 3D tripic... Bas bi bio bedak gledati ovo na monitoru.

Ima dosta referenci na gaming, ali selektivno. Blizzard Activision je dosta iskesirao da se njihovi "legendarni" likovi iz Overwatcha pojavljuju uvek u prvom planu itd. Zbog toga pomalo odvratno ali ima finih forica. Nintendo i SEGA bas nedostaju ali ima legit fora sa Atarijem 2600, tribute gomili filmova, Jurassic Parku takodje, odlican nerd shaming i blagi rasizam, zbog toga 7/10 in my book ;)

gruja likes this.
  23. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,449
    164
    63
    Dobar je, svakako ako vam se svidio procitajte knjigu jer je razvoj radnje bolji i puno vise detalja ima interesantnih, ali ok je adaptacija, modernizovali malo i bude zabavno odgledat, nijesu srali nisacim cini mi se ko mnogi filmovi danas.

24. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

903
    110
    43
    Ja gledao Annihilation, mislio sam da je ovo neki RE film :D...nemam pojma sta da mislim o ovom filmu, hteli su da ispadne dobar sf ali su skrenuli dosta, bukvalno se ne zna ni ko ni sta na kraju. Mislim glup filmcic u svakom slucaju ali ga nisam prekinuo na pola, sto znaci nije bio uber dosadan :D

25. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Ready Player One, verovatno najbolje 3d iskustvo posle Avatara, a mene generalno smara mrljavi 3d, definitivno preporuka za gledanje u bioskopu, pogotovo sa ljudima koje malo duze poznajete:)
    Mene je pogodio, necu da lazem, iako je to lepo upakovano da se svidi svima,kida ako ste rasli 80ih i 90ih.
    Referenci je previse, nostalgia feels su tu ali nije iskoristeno kao jeftini gimmmick, oseti se malo stare dobre Spilberg-Jurassic park level magije.
    Glavni corporative douchebag je super a i TJ Miler ne smeta.
    Fun ride.

gruja and TheNick like this.
  26. voja87

voja87 Well-Known Member

12,717
    3,190
    113
    prva dva filma su mi bila super

gruja, Revan, DieH@rd and 1 other person like this.
  27. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,618
    2,823
    113
    Odgledao Molly's Game sinoć. Jako mi se sviđa, pogotovu zato što sam to radio i ja pre jedno 10tak godina :D

Totalno real film :D . Samo u synopsis sam pročitao, "she became an FBI Agent" ali to nema u filmu, ili sam ja nešto overlookovao...

Inače, Jessica je jebeno prelepa

28. gruja

gruja I am God of War

6,464
    942
    113
    Pogledao world war z sa bred pitom,tek sada 2018 sam odgledao film i mogu recvi da sam razocaran,nije mi i dalje jasno kako je film uspeo da bude najskuplji film sa zombijima...
    Odavno nisam gledao dosadniji film.

29. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,954
    879
    113
    Imali su jako puno problema sa produkcijom.
    https://en.wikipedia.org/wiki/World_War_Z_(film)#Production
    Procitaj detalje, toliki haos nije moguce prepricati u nekoliko recenica.
    Film je ispao odlicno ako se to uzme u obzir (kao i vrlo nezahvalna knjiga za pravljenje scenarija)
    +
    W.H.O. Doctor

30. voja87

voja87 Well-Known Member

12,717
    3,190
    113
    film mi je bio bezveze jos onda kad sam ga gledao, plus sem imena bukvalno nema nikakve veze sa knjigom

31. grunt

grunt Celeb Freak

17,778
    3,898
    113
    @Wahad
    Nadam se da si gledao Jolene ;) Those pinks nips yum :D

voja87 likes this.
  32. Wahad

12,618
    2,823
    113
    Više mi se sviđa ovako matorija i utegnutija, i ovako posh i elegantna :D

Btw odgledao Spajdija poslednjeg, Vaas dobio veliku ulogu LOL :lol: tj nadam se da će se ponovo pojaviti, da nije samo epizodna :p

Baš sam se oduševio kada sam ga video. A ovako, skroz kul filmčić.

33. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Da, bilo bi dobro da se pojavi i u nastavku.

Mada za nastavak kazu da ce poceti par sekundi posle karaja Avengers 4 i da ce to biti prvi film nove MCU faze gde ce dosta toga biti drukcije [ocekujem da ce par high-profile heroja da skvikne].

34. gruja

gruja I am God of War

6,464
    942
    113
    Ja sam ocekivao to jos u civil war ali kako su krenuli samo ih kote a nikako niko da crkava...

Rodilo likes this.
  35. TheNick

22,974
    3,619
    113
    Kad kazes Avengers 4 mislis Infinity War part 2? :)

36. Revan

Revan Well-Known Member

2,055
    1,220
    113
    Avengers 4 za sada nema naziv. Nekada je bilo u planu da budu Infinity War Part 1 i Part 2, ali su odustali od toga pre godinu-dve.

37. dsst

dsst fdggg

3,916
    1,028
    113
    retko kad pominjem ovakve stvari, ali posto vidim da nece niko - pre neki dan je preminuo Isao Takahata (Grave of the Fireflies, Pom Poko, Only Yesterday itd.)
    velika steta, cesto zanemaren reziser, ali nenormalno talentovan i apsolutno u istom rangu sa Mijazakijem (ko je kome bolji to je stvar ukusa). danas sam gledao Fireflies prvi put i dehidrirao bukvalno. neka mu je laka zemlja

vetar, voja87 and Maxa like this.
  38. Maxa

Maxa opsa!

11,430
    4,215
    113
    ready player one - nije loš, ali mislim da je premalo mesta za sve što je u ovom filmu, iako sam film traje dugo. ima kul omaža i nostalgia jizzovanja, ali ni svet, a ni likovi nisu stigli da se izgrade, a nije da nema potencijala.

sad makar znam šta znači anaal natrakh :lol:

39. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Aj ne zezaj, Eskalibur? :lol:

40. Maxa

Maxa opsa!

11,430
    4,215
    113
    jbg, ne sećam se...

41. DieH@rd

31,974
    3,985
    113

42. Maxa

Maxa opsa!

11,430
    4,215
    113
    toeto :D

43. hiawata

hiawata Relic

373
    100
    43
    Zna li neko kad i gde ce kod nas ISLE OF DOGS da se pojavi?

44. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

5,015
    1,581
    113
    Verovatno je steta sto su odustali od ideje da Infinity War bude iz 2 dela.Jedna od najboljih stripskih prica koja ukljucuje skoro sve najmocnije likove Marvelovog univerzuma bi bila idealna za dva filma.Jos da mogu da se ukljuce Silver Surfer i Galactus mislim da bih umro od srece :D

45. DieH@rd

31,974
    3,985
    113
    Deal sa FOX-om jos nije finalizovan, ne zna se jos ni ko ce tacno kupiti sve to sto je na prodaju. Ima vise ponuda. Ostaje i pitanje da li se prava automatski vracaju Marvelu ako bilo ko kupi fox-ov filmski studio.

46. WickedlNl

2,730
    1,382
    113
    Na pola Grave of the Fireflies sam i ja bio emotivan al onda druga polovina me iznervirala:

Lik je imao dovoljno godina da nesto radi, makar nosio dzhakove jer to su i drugi klinci radili a zbog svog egoa nije hteo da se vrati kod tetke zbog cega mu je umrla sestra. Mislim u celom filmu se prikazuje da je cuva po svaku cenu ali i sam farmer mu rekao da se vrati. U suprotnom je pustio sestru da se muchi a on zavrsio mrtav duboko u metrou. Tako da me film vise iznervirao nego rastuzio nasta ocigledno ciljaju. Tetka jeste bila gad al vishe je smaralo sto cak i njena deca rade a on ladi jaja na reci svaki dan. Da se ponudio da pomaze po kuci nahranila bi ih sigurno bez razmishljanja, makar bile splacine. Ovako ispade klinac koji ne prihvata odgovornost je ubio svoju sestru.

47. Wahad

12,618
    2,823
    113
    Toy Story 4 juna sledece godine :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

48. voja87

voja87 Well-Known Member

12,717
    3,190
    113
    zajebi duboku vodu...trejler je bio dobar dok nije presao u komediju

49. hiawata

hiawata Relic

373
    100
    43
    I naravno jos jedan Oskar za Diznija.

50. gruja

gruja I am God of War

6,464
    942
    113
    Najiritantniji glumac posle van dama.
    Jedini ok film koji je snimio je parker i mozda transporter kec...

Послато са V19 уз помоћ Тапатока

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page