1. powered by Surfing Waves

FILMOVI 2018

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Wahad, Jan 5, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zdravkelja

zdravkelja Member

9,863
    2,317
    113
    Sta reci za mene, juce sam maratonisao sva 4 Hunger Games filma :lol:

2. grunt

grunt Celeb Freak

17,726
    3,850
    113
    @zdravkelja
    Pa tu je samo prvi film bio meh, ostali nisu losi, tacnije kako odmicu sve su bolji i zadnji deo je skroz dobar. Barem meni :D Ocene idu na dole, a meni su zabavniji bili nastavci :D

3. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,356
    1,114
    113
    Samo drugi deo tu vredi.

Rodilo likes this.
  4. zdravkelja

zdravkelja Member

9,863
    2,317
    113
    Actually, ni ja ne mislim da su tako losi, ocekivao sam klasicnu teenage glupost, ali ima ovo dosta ok momenata, plus nisu previse smarali sa ljubavnim aspektom price koliko je karakteristicno za taj tip filmova. Mislim da je sama "hunger games" akcija mogla biti bolja. I 'twistovi' su bili predvidivi, mada su generalno ok, imaju smisla. 1. 2. i 4. su mi otprilike jednaki, 3. je losiji.

Osim toga gledao sam i estonski Mandariinid tj. Tangerines, dobar film i dobra anti ratna poruka. Ne treba pobrkati sa Tangerine koji prati jedan dan transvestita prostitutke po ulicama Holivuda :D

Last edited: Jul 24, 2018
    grunt likes this.
  5. Maxa

Maxa opsa!

11,404
    4,173
    113
    meni obrnuto, prvi meh, a posle sve veće smeće kako odmiču :D

stale likes this.
  6. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,922
    1,416
    113
    Odgledao sada MI6, oduvao me je film. 2 i po sata proletelo, mislim da mi je ovo najbolji mi do sada.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

Maxa likes this.
  7. Maxa

Maxa opsa!

11,404
    4,173
    113
    gleda se u petak, jedva čekam :)

8. sqall

sqall Active Member

870
    111
    43
    Budim se jutros,razmisljam i kontam The Rock najplaceniji glumac u holivudu,kapiram kometa ce uskoro.
    Ah da i Skyscrapper mu je hit boze boze.

9. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    pogledao isle of dogs, odlican film, milsim ocekivano, koji wes andersonov film nije odlican (...mozda bottle rocket ali ga nisam celog odgledao). izbor glumaca i voice acting je epic

9dots likes this.
  10. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,356
    1,114
    113
    Ja isto tako razmišljam od kada je Marvel postao najpopularnija stvar u filmskom svetu.

Nekada, sada već davno, je Švarceneger bio najplaćenije glumac, sada je Rock. Rock je mnogo bolji glumac od Švarcenegera ali je Švarceneger imao mnogo bolje filmove tada, od kojih su nekoliko remek dela.

11. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,490
    1,019
    113
    Kad vidim da glumi Rock znam da taj film treba zaobici u sirokom luku :)

gruja, shin-boyan and TwiSteR like this.
  12. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    ima neke solidne filmove ai njegov nacin glume...milsim glume, pocinje da me smara, taj nacin izgovaranja svake recenice sa 100% sigurnosti i samopouzdanja
    schwarzenegger po meni ima mnogo vise nekog sarma i harizme od rocka...terminator pa 5 nivoa ispod je rock

13. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,922
    1,416
    113
    Sad posle gledanja MI6 mislim da bi Henri Kavil bio odličan terminator :)

Super Simke 64 likes this.
  14. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    Svarcikini filmovi su bili visokobudzetni nasprav rokovih filmova a i same uloge svarcija su dosta drugacije plus vreme kada je svarci glumio i rok tek ne mogu da se porede.
    Rok po mene ne moze da glumi nekog lika koji nije nadmen dok kod svarcija to nije slucaj cak kada se i pogleda koliko je svarci uosnovi hladbji na izgled od roka ipak ima vise persona kao glumac.
    Ja nisam nikada voleo van dama on je za mene uvek bio klosar.
    Sto se ba kraju i pokazalo kroz njegovu karijeru.

15. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

4,174
    2,030
    113
    Kakve sad veze ima JCVD sa Rock-om i Švarcenegerom?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

16. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,848
    3,587
    113
    Rock caruje i jebe Hollywoodom mnogo jace nego sto su ikada i u vrhuncu svoje slave svi vasi 80s heroji zajedno - i tako ga i vide klinci danas i videce ga za 10-20-30 godina. Live with it.

A i objektivno filmovi su mu sve bolji i bolji, karizme ima troduplo vise od Svarcija i ostalih starih i novih akcionih likova jer jebiga WWE skola je to, tamo bez imidza ne mozes nista a Rock je i tamo bio jedan od best ever, tako da uspeh u Hollywoodu nije nikakvo cudo.

17. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,744
    1,860
    113
    Tocilo. Samo Ameri i deca mogu da se loze na njegove filmove.

Rodilo, TwiSteR, Ace and 1 other person like this.
  18. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113

19. TheNick

22,848
    3,587
    113
    Rekao bi i Evropa a posebno Kina i Azijati non stop je tamo promovise i kida :) LIVE IT

Sent from my iPhone using Tapatalk

20. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

4,174
    2,030
    113
    Kida kida, dečurliji all over the world.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

TwiSteR and Super Simke 64 like this.
  21. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,562
    2,781
    113
    Ballers mu je odlicna serija, bas mu lezi ta uloga.

22. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    U kini tj celoj aziji nema niko iznad 1.75 j t nije ni cudo sto im je rok superstars tamo.

23. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    a quiet place, vrlo dobar film...uzivanje mi je kvarilo moje pametovanje. kroz ceo film sam razmisljao ok a zaste nisu u gradu u nekom podrumu, a odakle im struja, a sto ih samo ne poubijaju i td
    interesantno ali bilo kakvo objasnjenje ko su i sta su ta cudovista se nalazi na 3 sekunde na jednom zidu gde su okaceni isecci iz novina..i na jednom pise indestrucible, bez t, neko je napravio greskicu:)

24. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,490
    1,019
    113
    Ja sam razmisljao kako bi preziveo neko ko hrce dok spava, ili sta ako slucajno prdnes, uhvati te kijavica i slicno :)

howler likes this.
  25. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    ...sto ga nije izvadio nego mu je bas trebalo jos jedno dete

26. Blue

Blue ....................

12,309
    1,031
    113
    Pa vađenje nije 100% sigurno, nemoj unapred da ga osuđuješ. :D

Rodilo likes this.
  27. Ace

Ace 1.000.000

3,053
    740
    113
    Nije to pametovanje već zdrav razum. Čim se malo udubiš provališ da film jednostavno nema nikakvog smisla.

TwiSteR likes this.
  28. TheNick

22,848
    3,587
    113
    Jebiga i vi ste bili decurlija kad ste drkali na Svarcija, Staloneta i ostale. Ako ste prerasli to sada super za vas, ali ta nostalgija u fazonu sve ranije je bilo do jaja kad smo mi bili klinci a sada je sranje - je bas providna. Rock je the man danas tu nema dileme, te price ameri su retardi, deca se loze samo... takodje suplje, ne drzi vodu, moracete neki jaci argument. Pokusajte sa Tom Cruise je veci badass :lol: Midget cuck mi je smesan u pokusajima da sa 50 godina glumi sebe od pre 30.

Bonus video, around 1min mark :lol: 1999 godina

29. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    nema tu nikakve nostalgije svarci i stalone su imali objekstivno dosta bolje filmove od rocka. rock ima skoro 50god i vrlo verovatno nece imati nista u rangu terminatora ili ramba

Omega, TwiSteR, Rodilo and 1 other person like this.
  30. zdravkelja

zdravkelja Member

9,863
    2,317
    113
    Gledao sam i ja pre neki dan A Quiet Place, ok je film. Sto se tice cudovista:

Reziser je rekao da su u pitanju alieni koji su dosli preko meteora, ima clanaka na netu gde je opisao njihov origin.

Aj za bebu ok, ali mi je najveca rupa kako niko pre njih nije provalio koja im je slabost. Koja inace ima smisla i kad samo razmislis o tome kako imaju dobar sluh, mora da moze da ih sjebe neki zvuk visoke frekvencije, a ne tako kao slucajno da provale :D

Sto se tice Rocka, nema neke filmove, ali covek ima ogromnu harizmu, zato je i uspeo da se probije.

voja87 likes this.
  31. Maxa

Maxa opsa!

11,404
    4,173
    113
    niče tebra, tom kruz>>tvoji najvlažniji snovi :D

a rock je kul. slažem se sa zdravkom da su mu filmovi uglavnom prosek, i to u 99% slučajeva na njegovim ramenima iznošeni. ali svakako gotivan kao pojava svuda.

šteta što je napravio tu tranziciju u full bodibildera, početkom 2000tih je po meni bio taman kako treba (a verovatno bi bio i manje typecast glumac da je ostao na toj veličini)

voja87 likes this.
  32. sqall

sqall Active Member

870
    111
    43
    Kenjas Niche,da nije iz WWE sveta izasao ne bi ga tako dizao u nebesa,nista posebno nije konstantno fura onaj kez njegov i to je to.
    Da je popularan jeste,i kardasijani su popularni pa su i dalje sljam.
    Kvalitet glume mu je 0 niti jedan njegov film nemam zelju da pogledam opet,ne zato sto je on u njima nego sto nisu vredni gledanja dvaput.

shin-boyan likes this.
  33. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,562
    2,781
    113
    Odmah sam provalio slabost, cim sam video onaj spisak od cega su, sta ih odlikuje i tako to. Nervirao sam se pola filma sto su retardirani toliko

To je jedina rupa po meni

A dete, zato sto su izgubili jedno pa griza savesti i ispunjavanje emotivnih rupa jbg

34. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Imho filmovi koji odskacu kvalitetom, sto zbog atmosfere,presence-a glavnih likova,znacaja u trenutku kada su pojavili ili neceg drugog:

Arnold Schwarzenegger
    Conan the Barbarian
    The Terminator
    Predator
    The Running Man
    Total Recall
    Terminator 2
    Last Action Hero
    True Lies

Sylvester Stallone
    Rocky
    First Blood
    Tango & Cash
    Demolition Man
    Get Carter
    Creed

Dwayne Johnson

Fast Five

SolidSnake88 likes this.
  35. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    sa stalone lista bi izbacio get carter i umesto njige bi definitivno stavio cliffhanger. svarceneger je imao nekoliko super komedija, twins je odlican

36. Maxa

Maxa opsa!

11,404
    4,173
    113
    <3

TheNick likes this.
  37. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,951
    1,517
    113
    A Quiet Place je mogao da bude ok ali previse je gluposti u tom filmu,dobra ideja,novi film a ne neki nastavak ,prequel....ALI okruzeni su farmom kukuruza (halo, kako je to kopano, orano, sejano, obrano – a da se ne zucne i nikakva buka ne digne?),i još sa povrcem iz baste (kako je to navodnjavano u tisini? sistem kap po kap?), i jos imaju ogroman silos pun kukuruza – koji su valjda tamo stavljali zrno po zrno, jer inace – buka i kraj!
    Moglo bi se ovako ubeskraj nabrajati koliko je toga.
    Razumem ja da je vazna drama, likovi, odnosi itd... Ali recimo, odakle uopste struja u kuci –koja se nestedimice trosi na stotine sijalica oko farme – godinu dana nakon propasti civilizacije? Svet propao, a elektrane jos rade, i centrale, struja i dalje u svakom prekidacu i utikacu, to sve radi samo od sebe? Plus, taj rasplet, sa otkricem slabe tacke aliena – how convenient! Sreca da se ne rastapaju od case vode kao oni u SIGNS.Ali dobro: imamo na kraju samohranu majku, imamo female empowerment, imamo empowerment za gluvonemu curicu, imamo ko zna koju po redu americku idolatriju porodice.

TwiSteR and Ace like this.
  38. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    obicno primecujem te stvari, guranje toga da su zene sposobne ili sposobnije od muskaraca ali ovde mi to nije bio problem uopste, otac je bio glavni lik i glava porodice, majka je morala da preuzme tu ulogu na kraju i to je skroz ok

39. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,776
    1,967
    113
    Kako ste zaboravili fenomenalni Oscar. Stalone blista u toj komediji.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

shin-boyan and voja87 like this.
  40. Ace

Ace 1.000.000

3,053
    740
    113
    Ja bih kod Stalonea dodao i Victory, Over The Top, Daylight i naravno Kobru.

voja87 likes this.
  41. TheNick

22,848
    3,587
    113
    Kenjas i ti tebre, jer sve isto je moglo da se kaze i za action heroje iz 80s, 90s stim sto Rock zapravo zna da glumi u poredjenju sa njima i ima tonu vise karizme. ALI JEBIGA omatorilo se, nostalgia cvikeri rade.

42. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,776
    1,967
    113
    Rok zna da glumi. Sta je sledece? Fortnite najbolja igra ikad?

TwiSteR, shin-boyan and Ace like this.
  43. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

931
    623
    93
    IMO, nisu vredni gledanja ni jedanput.

44. abcdef

abcdef Member

98
    5
    8

voja87 likes this.
  45. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,749
    1,313
    113
    Nije tu problem toliko ni u glumi, već u scenariju i režiji. Ni Švarci, ni Stalone nisu neki glumci, ali realno imaju mnogo bolje filmove od Rokovih. I to nema veze sa nostalgijom, objektivno je tako.

Cipak and TwiSteR like this.
  46. TheNick

22,848
    3,587
    113
    Well drugacije je vreme bilo kada su oni snimali i mozda su radili i sa nekim ozbiljnijim reziserima to stoji. Ipak u danasnje vreme ni oni ne bi mogli ni u ludilu da postignu ista vise od Rocka.

Sto se filmova tice i glume, pogledajte Faster, Snitch, Pain and Gain, San Andreas, hell cak i Skyscraper. Baywatch, Jumanji, Rampage sjajne zajebancije za bioskop, mnoge retardirane komedije koje je radio takodje kao old school acton heroji. A uloga u Fast filmovima well sta reci prevazisao je sam celu fransizu dobice svoj spinoff sa Stathamom - Hobbs and Shaw.

Sa razlogom je lik najplaceniji u Hollywoodu, isto kao sto su bili njegovi prethodnici koji su imali mozda film dva vise koji su ih definisali, ostalo je bilo overhyped smece koje je proslo samo zbog njih. Rock isto radi danas, samo nema svoj JEDAN defining film kao Terminator, Predator, Rocky, Rambo jer u danasnje vreme filmovi se ne prave tako, ali je lik uspeo na sitno da izgradi svoj kult i da bude uspesan ako ne i uspesniji od likova pre so live with it.

Ako vam ne odgovara to, ne morate da gledate njegove filmove, ali nemojte se tripovati i pravdati sebi da ste vi bili ista pametniji od "dece i amera debila" kad ste drkali na 80s i 90s ekvivalente Rocka.

47. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,776
    1,967
    113
    Baywatch u bilo kojoj listi filmova za pogledati iz bilo kog razloga :D

shin-boyan likes this.
  48. voja87

voja87 Well-Known Member

12,676
    3,169
    113
    stop or my mom will shot je bolji film od baywatcha

Spidey and Ace like this.
  49. Omega

Omega N64 je đubre

15,804
    2,653
    113
    Što prije prihvatite da je Rock najbolji glumac ikada, Jurassic Park najbolja filmska franšiza, VW najbolji auto brend a wrestling najpopularniji 'sport' život će vam biti laksi.

Ratanook, TheNick, Cipak and 9 others like this.
  50. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Ja nemam nista protiv Rocka,harizmatican je baja, prvo sam od njega gledao Scorpion Kinga koji je Wild Wild West kvalitet filma, i najiskrenije sam mislio da od njega nema leba i da ce imati filmsku karijeru kao Hulk Hogan...Lik me razuverio, lepo se probio i definitivno je rezovao Fast & Furious serijal, lepo je bio nahajpovan njegov dugo iscekivan duel sa Dieselom. Ali ipak ako se ide na to da se napravi stvarno kvalitetan film koji ce pritom i fino zaraditi u svakoj varijanti su mi i Bejl i Hardi daleko bolji izbor, em su mnooooogo bolji glumci em fizicki itekako mogu da iznesu ulogu.

Teoreticar likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page