1. powered by Surfing Waves

FILMOVI 2018

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Wahad, Jan 5, 2018.

1. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,001
    2,559
    113
    Ko zeli da uziva u filmu, bolje da ne gleda ovaj trejler. Prikazase bas dosta.

2. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113
    Pogledao venoma, ocekivao sam da ce biti sranje ali nije bio sranje, bio je super. Da je bio R, da su neke stvari bolje objasnjene i da nije bilo nekih gluposti mogao je da bude odlican. Venom je zato odlicno odradjen, super agresivan, deluje tesko i mocno.
    Ps: katastrofa koliko trejler ima spoilera

TheNick likes this.
  3. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,659
    2,301
    113
    Slazem se, kao sto rekoh. Mada predator je bio M ili R sta vec pa nije pomoglo mnogo. Also Venom stripovi posebno ti u pocetku pa i nisu bili neki gore fest, to je Marvel ipak i Spider-man univerzum nema tu ne znam kakvog klanja. Svakako malo krvi u filmu bi bilo bolje al jbg.

Prihvatam kritike od fanova stripova, zasto je symbiote ark tako zbrzan, promenjen... to su legitimne kritike, tipa zasto nije samo jedan alien od koga su napravljeni ostali vec ovo je kao lol neka ekipa iz svemira sve sa svojim TL-om... a opet imali su boje kao originalna ekipa Venomovih offspringa. Edi Brok je u SF-u od poetka umesto da je u New Yorku kad je dobio moci... itd. To su legit kritike, a ovo za komediju i nedostatak gore-a nah, bullshit.

Ideja je ocigledno da Hardi bude heroj od pocetka, zbog toga je Spider-Man preskocen valjda, sad ce taman da se udruze u drugom delu kad Carnage bude pravio sranja ;)

4. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113
    jbg nisam citao stripove tako da mi te stvari nisu smetale
    btw tu je novi live action aladdin:). kako jadno izgleda ulaz u pecinu, dzinovska glava pantera u crtanom filmu je izgledala mnogo bolje

5. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,472
    899
    113
    Aladin mi je bio omiljeni crtani kada sam bio klinac, mislim da sam ga gledao 100 puta :D
    Vidim da su zadržali muziku.

6. Giga

Giga Active Member

127
    38
    28
    Sto se tice Venoma, to nije zapravo Marvel Studios film i nije deo MCU-a.

Marvel je jos pre sto godina, pre nego sto su zapoceli Marvel Studios, uvaljao prava za spajdermena Sony-u, koji je onda pravio one grozomorne Amazing Spiderman filmove. Tako da spajdermen filmovi koje Sony pravi se vode kao Marvel filmovi, ali ne Marvel Studios filmovi (ovaj sada ultrapopularni MCU je ceo zapravo Marvel Studios).

E sad, oni su napravili dil sa Sonyem da mogu da koriste spajdermena u svojim filmovima i da ga ubacuju u Avengerse i sl, ali Sony i dalje ima prava na druge likove. Tako da je Sony odlucio da se ovajdi o Marvelovu popularnost i da pravi svoj totalno nevezan Venom. Zato nema spajdermena u venomu, jer valjda Marvel jos uvek ima prava na njega i/ili pregovaraju trenutno.

Sve objasnjeno:
    http://collider.com/spider-man-marvel-sony-deal-explained/#mcu

7. dsst

dsst fdggg

3,688
    866
    113
    mislim da to i moj deda zna.

Matt, TheNick, Rodilo and 1 other person like this.
  8. Giga

Giga Active Member

127
    38
    28
    S obzirom da se ljudi cude da nema spajdermena, ne deluje mi da zna. :)

9. dsst

dsst fdggg

3,688
    866
    113
    pa dobro Nick se cudi, to se ne racuna :D

10. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113

11. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,472
    899
    113
    Budi srećan što ti daj hard nije nalupao šamare...

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

Giga and Maxa like this.
  12. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,001
    2,559
    113
    Stigao je Antman2 UHD remux.

13. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113
    pogledao sam ga pre neki dan, super je, verovatno mi je bolji od keca, kod nekih scena sam se bas dobro nasmejao, truth serum npr:)

eufrat and grunt like this.
  14. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
    ^najviše me je fasciniralo koliko su gimmicka sa ant "powerom" smislili i sve to lepo upakovali u film.

deluje zanimljivo?

grunt likes this.
  15. TheNick

19,659
    2,301
    113
    LOL znao sam to pre 10 godina lagano :) Inace Spidey je deo Sony-a i dalje, to sto su ga pozajmili Dizniju za MCU ne znaci da su ga prodali nazad. Uredno imaju jos jedan film za MCU da urade sa njim, posle mogu sta hoce. Taman za drugi deo price sa Venomom i Carnage-om. Takodje mogli su i da ga ubace ovde ali verovatno su im rekli da ne rade to da ne bi zbunili gledaoce koji cekaju Avengerse sledece da vide sta je sa Spidey-om :lol:
    Mogu samo da se cudim da ste toliko tupavi da mislite da ne znam stvari o kojima sam vec pisao u prethodnih 10 godina. Read the posts monkeys!

Last edited: Oct 13, 2018 at 8:34 PM
  16. dsst

dsst fdggg

3,688
    866
    113
    bilo bi ekstremno cudno da se Spajdermen sada pojavi u nekom ne-MCU live-action filmu.

17. Revan

Revan Well-Known Member

550
    320
    63
    A jos cudnije da ga ne glumi Tom Holland. :D

18. Giga

Giga Active Member

127
    38
    28
    Najbolje da ce Marvel Studios da pusti Sony da im se zajebava sa zlatnom kokom MCU-om. :D

19. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113
    ako je i dalje sonijev sto ne bi mogli da rade sta hoce?

20. Giga

Giga Active Member

127
    38
    28
    Pa pretpostavljam da ce sklopiti neki dil da odrze kvalitet fransize, tacnije da sprece soni da pravi novi amazing spiderman ili tako neko sranje.

21. voja87

voja87 Well-Known Member

10,125
    1,837
    113
    prave onaj novi animirani spiderman, mada meni su i amazing spiderman solidni filmovi, imho amazing spoderman 2 je bolji film od homecominga

jos je bio kao post credits scena u venomu

Last edited: Oct 14, 2018 at 1:09 AM
  22. TheNick

19,659
    2,301
    113
    Slicna situacija kao sa jednim daleko uspesnijim letnjim megahitom ;) Kriticari se iskenjali a publici se svidja!

Sent from my iPhone using Tapatalk

23. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,472
    899
    113
    O kom filmu pričaš? Ako je JW2 u pitanju, ja ne poznajem osobu koja nije rekla da je film govno.

mnneurope likes this.
  24. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,927
    1,178
    113
    Poznaješ jednu, ipak :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Share This Page