1. powered by Surfing Waves

FILMOVI 2019

Discussion in 'Movies / TV shows' started by voja87, Jan 10, 2019.

1. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,728
    1,381
    113
    Veruj mi, od devojke keva (azijatkinja) ima skoro 60 godina. Nikad se nije farbala, ima zena fazon 20 sedih dlaka.

2. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    Ne verujem

Послато са V19 помоћу Тапатока

3. voja87

voja87 Well-Known Member

12,664
    3,165
    113
    moguce da se farba, opet i pored toga izgleda super za svoje godine

gruja likes this.
  4. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,922
    1,416
    113
    Što bi te čovek lagao?

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

5. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    Vidi za ovoga sto je glumio liu kanga pre 25 god znam da farba kosu provereno,pogledao sam snimak i tacno se vidi da farba kosu.Imam kolegu profesionalnog frizera.
    Zna oko kose u dnk mikron a realno ,covek zena od 60 god da ima tek po koju sedu cak i da je ziveo(la) na planini negde bez radijacije i zagadjenja grado a i jela samo ribu ,pirinac i susi i sve sto nije gmo i da nije pusola ,pila i sta ti ja znam sve jos.Tesko da bi imala po koju sedu cak i da se nije nervirala nikada uopste.

Goro Manjina likes this.
  6. grunt

grunt Celeb Freak

17,709
    3,838
    113
    John Wick 3 solidan, ali daleko od kvaliteta keca.
    Definitivno vec ide previse u over the top i ono suspension of disbelief mora da raste sa svakim novim filmom :D Plus prica sve losija ono malo sto je ima.
    Napucavanje je solidno, ali jos uvek jebeno koriste UZASNU CGI krv, stvarno da ne poverujes da insistiraju na toliko losoj i ocigledno fake krvi :/
    Melee borbe su OK, ali opet daleeeeeeeeeeeko ispod asian "tabacina" :D
    Najbolja scena u filmu mi je bila sa dzukcima bili su ekstra cool :)

Sve u svemu gledljiv i zabavan film, ali sa ociglednim falinkama, my verdicy 6.5, 7 at most. Previse se hajpuju ljudi imho.

PS
    Halle Berry jos uvek jebeno predobro izgleda, mljac :D

7. Goro Manjina

Goro Manjina FETCH COMMANDO

1,870
    1,242
    113
    Ja sam se pomirio sa CGI krvoprolićem još od Zodijaka gde je to prvi put bilo done right ali jbg u filmovima gde ide mnogo više masakra kontam nije taj level.

8. zdravkelja

zdravkelja Member

9,854
    2,312
    113
    Meni je to sa dzukcima najdosadniji deo filma. Dobro je sibanje sa Cecepom i Yayanom pri kraju.

9. WickedlNl

2,728
    1,381
    113
    Moja baba je sa 87 godina imala vise crne dlake nego sedih a kamoli azijati. Ne mozes da uporedjujes sve samo sa sobom. Drugi narod, drugi geni. Nema to nikakve veze sta jedu,brate ako dosad nisi naucio u skoli sta je genetika onda ne znam sta da ti kazem.

10. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    Pa dobro tvoja baba nije azijatkinja,ako cemo o genima to je sviranje kurcu.Kosa je cist dnk.
    Ne uporedjujem ja ovog pajsera sto je glumio liu kanga ili tvoju babu sa sobom.Posle tridesete(najkasnije neko i pre) dolaze sede i to je neizbezno e sad,u kojoj meri i kolicini,zavisi od vise faktora:genetika,zivci,pritisak,bolest,tempo zivota,tezak fizicki rad sve to utice.
    A to ti ne verujem da tvoja baba od 87 je imala vise crnih nego sedih to je nemoguce mozda sa farbanjem ili da je imala 57 god...
    To mozes da pises nekome ko je video preko jutuba kako covek moze da osedi...

11. WickedlNl

2,728
    1,381
    113
    Ok ako tako tvoj frizer kaze onda mora da je tacno. Ja cu da se vodim true life iskustvima.

Undenis and stale like this.
  12. jovcov

jovcov Well-Known Member

660
    390
    63
    Moj deda je umro sa 83 bez sedih fazon, kontam skroz random stvar.

Sent from my J9110 using Tapatalk

13. Revan

Revan Well-Known Member

1,988
    1,161
    113
    Apsolutno random. Meni sede pocele sa 13-14 godina. Caletu tek posle 30. odjednom.

gruja likes this.
  14. Undenis

Undenis Ultimativni poljski konjušar

1,639
    1,285
    113
  15. eufrat

eufrat вештац за сиротиљу

4,173
    2,025
    113
    Meni od tastove kajsije, jepiga.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

16. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

903
    110
    43
    Sta valja da mazem za sede dlake? dajte predloge...cuo sam da valja mokraca i spermolenko

17. voja87

voja87 Well-Known Member

12,664
    3,165
    113
    Sperma valja, pogotovo tudja...

18. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

931
    623
    93
    Kažu da je dobra i za kožu. :yes:

19. grunt

grunt Celeb Freak

17,709
    3,838
    113
    Ja sam mislio da su se salili kada su najavili ovo govno, kad ono zaista izaslo :lol:

Code:
    Doom Annihilation 2019 1080p BluRay DTS x264-ROVERS

Goro Manjina likes this.
  20. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Pa ovo je prava stvar da se nadovežem na ESCAPE PLAN 2

21. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

903
    110
    43
    ali premijera tek 1.10 wtf

22. Revan

Revan Well-Known Member

1,988
    1,161
    113
    Direct-to-video film, nije to datum za bioskop.

23. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,820
    3,581
    113
    Pogledao Hustlers (PREVARANTKINJE SA VOLSTRITA), i jebote... ono nije SJW ono je full on feminacizam i men hate. Ajde razumem crnce su prodavali u roblje, tukli, ubijali, terali da beru pamuk, da li su zene ZAISTA toliko los status imale u Americi da sada moramo da prozivaljavamo ovu OSVETU u vidu femi nacizma na filmu, pa ni crnje ne divljaju ovoliko. Black Panther za ovo deluje tame skroz.

J.LO baba se dobro drzi sad lici vise na Genmu iz SOA, i to je super imidz, medjutim pole dancing scene su OCIGLEDNO CGI, zena platila, ceo film je tu da ona izleci kompleske sto je matora, da se isfura na filmu kao da je idalje dobra picka. Neko slicno staracko ludilo imaju Tom Cruise i Kianu Rivs recimo, al ova ih je zajebala.

Znaci zena je reziser, scenariste su dve zene, sve glavne junakinje su zene naravno, predstavljene u najboljem svetlu iako iskoriscavaju i podkradaju glupe bogate muskarce. Striperski sisterhood zajedno docekuje bozic, i tu su i deca naravno SVE DO JEDNE imaju iskljucivo cerke, jer future is female! Cak je tu i azn baba koja je isto hustlerka bila u mladosti. NI JEDNA DA SE ZAJEBE da ima sina, brata, muza, oca... koji nisu apsolutni toxic zlikovci ili POSTOJE uopste. Feministicke traume i sizofrenija vriste iz filma od pocetka do kraja, iako je kao zasnovan na istinitoj prici... neprijatno je krajnje, posebno fugly azijatkinja glavna likusa na koju se ni Grunt ne bi nalozio.

Jedino sto bi pohvalio u filmu je dobar audio editing u par scena, i veoma dobro odradjen period specific stuff bas su uboli vibe 2008-2015 perioda. Zbog matore JLO i deluje kao da je snimano 2008.

Sve preporuke za izbegavanje, osim ako ne idete sa pravom pole dancerkom u bioskop kao ja danas, to je makar malo ublazilo ovaj uzas.

Ratanook, Matt, Blue and 6 others like this.
  24. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,970
    1,966
    113
    najbolji review koji sam ikada procitao

TheNick and Omega like this.
  25. Omega

Omega N64 je đubre

15,790
    2,645
    113
    Prevest' na engleski i postaviti na sve moguće društvene mreže, forume (Resetera obavezno) i review sajtove. :D

Matt, Blue and TheNick like this.
  26. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    osim ovoga. bukvalno neuporedivo.

voja87 likes this.
  27. drablj

drablj Stalker

1,067
    247
    63
    ovo sam ja i ocekivao od tog filma na osnovu slike, opisa i postave sa imdb. naravno da se takvo djubre ni ne razmatra za gledanje. nick me podseca ovom porukom na vampira pre desetak godina :D . znate ono kad je "slucajno" na kraju opisa i slika puta u japan ispala slika sa zenskom :lol: .

TheNick likes this.
  28. TheNick

22,820
    3,581
    113
    Ja sam samo poster i video, nisam ni trejler pogledao, slucajno zavrsio na filmu. A respect sto se secas classic EmuForums momenta, pravio sam ja parodiju na to kad mi je iz kutije Soul Calibura 4 ispala slucajno fotka za vijetnamkom :lol: AH ZLATNO DOBA SOVINIZMA.

29. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Odgledao

Dark Places - Treća adaptacija romana Dzulijen Flin koju sam pogledao i za ovu mi je najviše žao što umesto toga nisam čitao knjigu. Zaplet i tematika su super ali kroz ovaj film to je adaptirano ubi bože, oči su me pekle od dosade. Glumci su nabacani jer su imena a ne jer su dobar izbor. Šarliz je jebiga jaka žena na filmu okreni obrni i čovek ne može da je skonta drugačije a to se ovde baš traži, Kloe Moretz glumi bogatu fuksu, prošla bi u glumačkoj sekciji itd. Generalno sve što je u knjizi verovatno super atmosferično i uzbudljivo, nije na film preneseno kako treba i eventualno jedan mračan epilog ostavi gledaoca potpuno ravnodušnim. Šteta.

Den of Thieves - Cheap deluje i cheap se završi ali ja sam bio potpuno usisan svih dva sata i 20 minuta a za to ide respekt. Sve prave vrednosti Heist Movie principa su ovde. Muškarci su ili u kriminalu ili se bore protiv kriminala, žene su ili striptizete ili pred razvodom, finalna pljačka se planira nadrkanim izlaganjima, dižu se tegovi, plače se samo nakon susreta sa ćerkom, suparnici se mimoilaze u streljani, gine se bez mnogo drame, pucnjave su hard i odmerene ma jebena poezija. Must Watch za kompletiste žanra. Ostali oprez, mogli bi da dobiju diareju od mačo festa.:lol::lol:

Last edited: Sep 25, 2019
    grunt, Undenis and Timemaster like this.
  30. voja87

voja87 Well-Known Member

12,664
    3,165
    113

Rodilo likes this.
  31. grunt

grunt Celeb Freak

17,709
    3,838
    113
    Uh mrzim Dakotu, al film deluje cool :)

32. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,739
    1,852
    113
    Pogledao juce Climax, prilicno zanimljiv film.

Goro Manjina likes this.
  33. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,928
    3,942
    113
    TheNick and Goro Manjina like this.
  34. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Jeste, vežba pole dancing, javlja se kasnije.

eufrat, Rodilo and Undenis like this.
  35. TheNick

22,820
    3,581
    113
  36. zdravkelja

zdravkelja Member

9,854
    2,312
    113
    Nisam nista pratio, ali tacno sam znao da ce Neila da ubace u film.

37. TheNick

22,820
    3,581
    113
    Brate njegovi interview-i lately, hintovao je ko lud. JW3 ce bas da iskida, ali bas, Trvorov radi ponovo, vraca stare likove, animatronici, svet pun dinosa... Zatvorice sa ovim filmom pun krug. Rasturice ovo.... samo majku mu 2021. :lol:

nikola22 likes this.
  38. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Rodilo likes this.
  39. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,948
    1,516
    113
    Ok je to ali ocekujem manje patetike a vise dynosa i bez gen mod hibrida ako moze.

40. voja87

voja87 Well-Known Member

12,664
    3,165
    113
    ne ocekujem apsolutno nista od novog jurassic world filma, svi ti glumci su bili i u drugim nastavcima koji nisu bili odlicni...fallen kingdom je bio tezak shit a i ovaj novi youtube filmic je isto bezveze

ivamark, Rodilo, stale and 1 other person like this.
  41. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,922
    1,416
    113
    Slažem se uglavnom, mada mi se ovaj kratki film svideo, valjda me podseća malo na neke situacije iz prvog filma.

42. grunt

grunt Celeb Freak

17,709
    3,838
    113
    Konacno nesto dobro :)

Code:
    Toy Story 4 2019 1080p BluRay DTS x264-SPARKS

9dots, nikola22, Undenis and 5 others like this.
  43. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
  44. voja87

voja87 Well-Known Member

12,664
    3,165
    113
    mozda je film super ali ovo podmladjivanje kod svih likova mi izgleda tako bezveze...

grunt likes this.
  45. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    džo peši jebote, samo zbog njega se mora overiti, a kamo li preko...

jovcov likes this.
  46. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,970
    1,966
    113
    previse previse friki deluju ove njihove cgi face :D

47. grunt

grunt Celeb Freak

17,709
    3,838
    113
    Luda ekipa na okupu film ce da kida for sure, ali sam sa vojom FUCK THEM i ova glupa drndanja faca sa kompom :/

48. gruja

gruja I am God of War

6,462
    942
    113
    Pogledao novi dum.
    3/10
    Samo toliko cu reci...

49. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Verovatno su i za tu trojku grizli ko vukovi, ipak je direct to video

50. Goro Manjina

1,870
    1,242
    113
    Pogledao

Olympus Has Fallen - Ne mogu da osporim Red Alert vibes desanta na Belu kuću sa sve over the top naoružanjem, čak na momente to sve zaliči na neku saut park zajbanciju pogotovo što je cgi stvarno go kurac. I tu je prvi veliki problem pošto je očigledno da film to hoće da predstavi kao zajebano i smrtno ozbiljno a to se nikako ne dešava. Ostatak filma je lejm pokušaj da se napravi moderan Umri Muški (Batler je kuvana noga mostly) i tu se fejluje na svim tačkama. Za one koji ne vole akcioni film rekli bi tipičan primer istog i nažalost obično ovakvi radovi degradiraju sliku žanra. Za zaobići.

London Has Fallen - Ovde se pravi od početka atmosfera kao da se prethodni film nije desio što je dobro ali ujedno i besmisleno jer onda se postavljaju neka pitanja logike da sad predsednik a i ostali državnici idu tek tako na sahranu u London posle masakra u Vašingtonu. Medjutim ako se prihvati da prethodni film ne postoji ovo počne mnogo zanimljivije i sam napad na London uopšte nije loš. Shitty cgi je opet neizbežan na par mesta ali scena je zaista jeziva i uzbudljiva. I onda se ponavlja isti problem a to je kako popuniti ostatak filma. Sad je to malo Bornov Ultimatum, malo Children of Men (kadar sekvence), malo Dzon Vik. I ok akcija je solidna samim tim kad se tako sve nabaca ali opet kako film naivno plasira nemogućnost pojačanja u odbrani predsednika je potpuni nonsens a London je odjednom prazan kao posle zombi apokalipse i jednostavno takva logistika ko god da stoji iza napada je apsolutno nemoguća. Dakle nastavak je bolji ali je ujedno mnogo više gluplji i naivniji što iskreno ne znam kako su uspeli posle prethodnog filma.

Naravno napomena kome se povraća od Američe patetike i patriotskog proseravanja, filmovi je imaju u izobilju tako da OPREZ.

Last edited: Sep 27, 2019
    nikola22 and shin-boyan like this.

Share This Page