1. powered by Surfing Waves

Forza Horizon

Discussion in 'Xbox360' started by Shodan, May 25, 2012.

1. Blue

Blue ....................

11,343
    597
    113
    Poskidao sam DLC-ove i ubacio ih u Content/0000000000000000 folder.
    Moram da proverim još, moguće da mi je prepoznao sve sem Rally-a.

2. Cipak

Cipak RPG Fan

1,551
    319
    83
    Ladno nisam znao da postoji Rally Pack za Horizon to mora obavezno da se skine.

3. Blue

11,343
    597
    113
    Inače kad idem na title update izbaci mi 0 updates found.

4. SQI

SQI Member

382
    13
    18
    Ja sam ubacio ručno update 4... svi ovi carpackovi mi rade, ali nema relija. Probao sam danas i drugi release igre, opet ništa.

5. milosm

milosm loony tune

1,028
    0
    0
    Eh da je srece pa da izbace neki GOTY Horizona,sa svim DLC :) Bese Mile Club samo ne radi za nas obicne smrtnike sa RGH ?

6. Cipak

Cipak RPG Fan

1,551
    319
    83
    Upravo sam ubacio Rally Pack i na svu srecu radi. Sada jos da se nadjem vremena da se posvetim ovoj igri malo vise. Nisam daleko odmakao ali mi se dosta svideo gameplay. Da malo odmorim od simulacija sa jednom vrhunskom arkadom.

7. SQI

SQI Member

382
    13
    18
    Ja sam našao release koji je kompatibilan sa Rally Packom konačno :D

8. Blue

11,343
    597
    113
    Koliko bi bilo lepo kad bi izbacili Forza Horizon GOTY.

9. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,420
    2,240
    113
    Mislim da je skoro bilo tacno godinu dana od release-a, ali MS je to One se blizi i Forza 5 sav fokus im je tu jbg

10. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Posto smo utvrdili da je ova Forza bolja od Burnout, kakva je u odnosu na Project Gotham Racing 4? Pored toga jel ima split screen?

11. TheNick

19,420
    2,240
    113
    Posto smo utvrdili da je ova Forza bolja od Burnout, kakva je u odnosu na Project Gotham Racing 4? Pored toga jel ima split screen?

PGR4 je stara igra iz totalno druge ere, ne moze da se poredi, cak sta vise totalno su drugacije igre. PGR4 jeste arkada isto ali nema free roam vec su kruzne gradske staze, dok je Horizon free roam i open roads. Nema split screena u Horizonu.

12. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18

PGR4 je stara igra iz totalno druge ere, ne moze da se poredi, cak sta vise totalno su drugacije igre. PGR4 jeste arkada isto ali nema free roam vec su kruzne gradske staze, dok je Horizon free roam i open roads. Nema split screena u Horizonu.

Pa ne znam, nisam igrao Horizon. Kako funkcionisu trke tu? Kao u Burnout?
    Sama fizika, gde je zabavnija za igranje? Jel ima Horizon vehicle damage koji utice na performanse?
    Razmisljam se da li da skinem.

13. TheNick

19,420
    2,240
    113
    Free roam je, fizika je kao u standarnim Forzama samo malo olaksana, arkadnija... ima damage-a ali je visual only. Mislim da te nista ne kosta da skines i probas.

14. Solesoslav

Solesoslav Member

540
    13
    18
    Imam 1Mb/s internet vezu, pa ako bih pustio da se skida ne bi mogao da igram nista online za to vreme sto je smor.
    Pustio da se skida, videcemo sta ce biti od svega toga.

15. Cipak

Cipak RPG Fan

1,551
    319
    83
    Forza Horizon je vrhunska i vredi je skinuti u svakom slucaju.

16. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,192
    774
    113
    Kako to da nigde na internetima nema torrent/link sa svim DLCovima? Gledao na BCG, IPT, Torrentday, svugde je svaki posebno. Mislio sam da su EA jevreji kako muzu sa DLCovima dok nista video sta sve ima za Forzu :D
    Da skinem sve ili je samo par njih vredno igranja?
    Edit:sad vidim da su to sve car packovi od po 50-100mb,ja mislio to gameplay content i tako to.

Elem, igrao danas malo svidja mi se igra bas. Odavno nisam igrao neku voznju pa mi bas prija za sad. Na easy i sa asistencijama, jebiga kad sam teski nub za voznje :) Super mi je customization, svasta se moze uraditi od auta. Stavio sam Mass Effect logo na krov :D

17. TheNick

19,420
    2,240
    113
    Imas i game content - Rally mod, a 1000 club ne radi bez Live-a, u sustini poskidaj sva dodatna kola to je jedino bitno

Last edited: May 4, 2018
  18. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,408
    1,076
    113
    Krenuo ovo ponovo da igram i iako sam ocekivao da ce me brzo smoriti jer sam odigrao nastavke, to se nije desilo.
    Ekspanziju sam igrao po prvi put i ovo je za mene pretesko. Nikada nisam znao da vozim reli :D.

19. gruja

gruja I am God of War

6,305
    842
    113
    I ja,nikada nisam znao da druftujem u virtualnom svetu.

Послато са V19 уз помоћ Тапатока

20. TheNick

19,420
    2,240
    113
    Ima prvi Horizon posebnu magiju :) Rally DLC je pakao tho

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share This Page