1. powered by Surfing Waves

Fudbal - sve sezone

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by Chodex, Aug 17, 2014.

1. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Nastavljamo gde smo stali. Englezi poceli, uskoro ce nemci, italijani itd... Fire in the hole! :)

zdravkelja likes this.
  2. zdravkelja

zdravkelja Member

8,120
    1,198
    113
    United je vec stigao da ispali juce :lol:

3. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Unitedu je potrebno bar jos tri dobra pojacanja da bi uopste razmisljao na borbu za titulu. Evo gledam Liverpul...videcemo sta moze bez Suaresa, ali sa dosta pojacanja. :)

4. markidjani

markidjani miljenik sega mege

1,093
    253
    83
    mislim da ce united krenuti nabolje,kada se kompletiraju.oni vecito pocetak krenu kilavo.ne otpisujte prerano :cool: .nadam se dobrom fudbalu ove sezone.

5. zdravkelja

zdravkelja Member

8,120
    1,198
    113
    Nema zime dok je Staridza i Sterlinga :) Pominje se da bi mozda i Falcao mogao da dodje.

6. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,204
    697
    113
  7. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,831
    756
    113
    Tadic odigrao odlicno danas protiv Liverpoola.

8. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Naravno. Samo da igra u kontinuitetu i da ga zaobidju povrede, moze svasta da bude.

9. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,409
    916
    113
  10. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,413
    1,703
    113
    AC Milan i dalje kida kako igra...
    Ivane, pa 120dinara prokletih :D

11. markidjani

1,093
    253
    83
    pogresan post,pogresno

12. MishaKing

MishaKing New Member

24
    4
    0
    Baloteli i Mitrovic izgleda u Liverpulu. Malog ce verovatno na kaljenje u neku ekipu iz premier lige prvih 6 meseci. United je jedna nizerazredna ekipa bez runija. Kad se svi oporave i ako dovedu di mariju imaju sansu za evropu.

13. markidjani

1,093
    253
    83
    mislim da ipak nisi upravu .united treba samo da se razdrma sa dva jaka beka i jednog veznog odlicnog i bice jos zesca ekipa.

14. MishaKing

MishaKing New Member

24
    4
    0
    Ako Di Marija predje u united i kad se oporavi luke shaw imace ekipu da se bore za evropu. Pod pretpostavkom da ce igrati persi. Bez njega i ovih koje sam imenovao nema sta da traze u premier ligi. Imaju nikakvu ekipu.

15. markidjani

1,093
    253
    83
    true that my brother.lepo receno :cool:

16. justyce

justyce Member

277
    4
    18
    Nadam se da će Venger da odreši lepo još malo kesu i sredi dobrog DM-a-Kediru, napadača (govori se o 40m+Žiru za Kavanija) i trebalo bi da su i gotovi pregovori za CB-a Olimpijakosa Manolasa.
    I pored toga najveća rupa je levi bek, al jbg, i da sredi ovo troje Arsenal ima tim da uz malo sreće osvoji. Bez DM-a i kvalitetnog napadača ide opet borba za 3,4 mesto. Čelsi je glavni favorit, ne mogu da verujem da Venger nije iskoristio pravo preče kupovine Fabregasa.
    I sada Arsenal ima odličan tim, koji još uvek nije dovoljno uigran, i jedna jako bitna stvar doveden je novi fizioterapeut koji bi trebalo da reši problem Arsenalovih treninga i forsiranja igrača utakmicama jer povrede koje su se dešavale ranije nisu samo posledica nesreće.
    Sančes je odlično pojačanje, igra kao lav i bori se, ali još se nije uklopio i definitivno nije za centar napada, Ozila ne znam zašto gura Venger u stranu, on mora u sredinu i da se ozbiljno poradi na njegovom nonšalantnom stavu prema utakmici. Čembers kida.
    Sve je to možda i previše ako, ali jedno je sigurno Arsenal ima najjači tim u proteklih 8 godina, isto mogu da kažem i za Čelsi i za Siti.
    Junajted i Liverpul su veliko pitanje i njima ostavljam borbu za četvrto mesto. Čelsi osvaja najverovatnije.

17. ivamark

4,409
    916
    113
    Kavani je samo bajka.
    Sada kada je Ibrahimovic povredjen a Di Maria ide u MU nisu ludi da ga prodaju za sicu i ogrev. :/

18. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    E jebem ti Liverpul i sve u tri lepe!

19. drablj

drablj Stalker

942
    172
    43
    oplevise ih. balavi izmalerisao :) .

20. justyce

justyce Member

277
    4
    18
    Povredio se Žiru, neće ga biti tri meseca a Arsenal gleda Remija i Velbeka. Plač majke božje, još proseka.
    Nadam se da će bar uzeti Luisa Gustava/Karvalja.

21. zdravkelja

zdravkelja Member

8,120
    1,198
    113
    Mocni Manchester :lol:

iggy11 likes this.
  22. iggy11

iggy11 I'm just kidding...

1,128
    951
    113
    Maribor prosao u Ligu Prvaka...pa cestitam susjedi :)

p.s Kad smo vec kod ManUtd...

markidjani likes this.
  23. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    ahahahahaha :))))

24. markidjani

1,093
    253
    83
  25. justyce

justyce Member

277
    4
    18
    Ako Venger stvarno dovede Žigića u Arsenal od mene gubi i poslednju trunku poverenja. Jebote njega niko ni neće i spada u red C/D klase napadača i to na zalasku karijere. Užas. Još ova nepovezana igra protiv Bešiktaša. Veselo.

26. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Sta se lozis covece...ko veruje u te basne :) to se neko sprdao a mediji jedva cekali da objave

27. drablj

drablj Stalker

942
    172
    43
    igrac odbrani 2 penala i ludogorec je u ligi sampiona. opet mi je najvise zao napolija.

28. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Italijani spali na samo dva predstavnika u LS. Tuga.

29. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,846
    171
    63
    to nije tuga, to je njihova realnost.

30. rale

rale the first to witness

1,978
    145
    63
    kozmine moci, legendo fudbala... pobednice nad pobednicima........

31. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Jel ima neko dobar sajt za stream fudbalskih utakmca?

32. Wahad

10,413
    1,703
    113
  33. ivamark

4,409
    916
    113
  34. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Hvala toade i ivamark. Treba mi za italijane koji danas pocinju. Dok engleze televizija SK vrhunski radi :)

35. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Juve odlicaj juce protiv kijeva na startu sezone. Ispromasivali su se posteno pa ih zamalo kazni maxi lopez, zicer mu odbranio bufon. Vidjet cemo kakav ce Juve biti ove sezone, dobili su par finih pojacanja, mladi Koman mislim da je oun pogodak, Evra na poziciji na kojoj se pate vec godinama. Vidal koji je i pored sve price ostao, Pogba produzio ugovor do 2019. Najveci gubitak je odlazak Kontea al nadam se da ce i Alegri uraditi sa ovim timom konacno nesto vise u Evropi.

36. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Pirlo-Pogba-Vidal
    Mislim sta reci. JUve glavni favorit za titulu. Nije mi jasni zasto je Konte otisao. Nama dosao Tores i nadam se da nam nece biti najgora sezona u novijoj istoriji. A sad da vidimo Balotelija i Liverpul. :)

37. Wahad

10,413
    1,703
    113
    Milan - Lacio, odlična utakmica danas, divna pobeda Milana. Totalno nova motivacija, svi su trčali i trudili se, samo da ih drži do kraja sezone :D

38. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    Nisam optimista. Ne znam sta da mislim. Nisam zadovoljan igrackim kadrom i to je fakat. Stigao van Ginkel na pozajmicu iz Celsija. Ne mogu da verujem da Berluskoni, covek cije se bogatstvo procenjuje na 8 milijardi evra dozvoljava da se klub ovoliko sroza i da ne moze jedno krsteno pojacanje da dovede a da nije pozajmica. Strasno!

39. drablj

drablj Stalker

942
    172
    43
    samo vas gledam...

40. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,022
    362
    83
    Dva razloga:
    1. Najebao je tokom onih sudjenja(ne znam da li i dalje traju)
    2. klub je u katastrofalnoj finansijskoj situaciji i nikako ne mogu da se pokriju u vreme FFP-a pa zato Galliani ide i moljaka za pozajmice/besplatne igrace. Toliko je valjda jasno u ovom trenutku, morali su da prodaju Cristantea Benfiki za 6 miliona da bi doveli Bonaventuru, koji im cak i nije bio prvi izbor.

41. Wahad

10,413
    1,703
    113
    Mislim da su njega prodali zbog Biabianija
    Izvućiće se Milan, možda ne ove sezone ali u par narednih sigurno. Može se napraviti lepa sredina i sa ovim igračima. Lepo su igrali. Lacio ima jači tim a u trenucima ništa nisu mogli da urade.

42. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,022
    362
    83
    Moze Milan lako da se izvuce iz finansijske krize, ali prvo trebaju da rasprodaju veci deo tima i prestanu da daju igracima prevelike plate.

43. Wahad

10,413
    1,703
    113
    Vec su to uradili.

44. markidjani

1,093
    253
    83
    ovo ce biti strah i trepet,s obzirom da su se sjebali s mk dons,mislim da je vreme.

45. zdravkelja

zdravkelja Member

8,120
    1,198
    113
    Hah, ja gledam to i samo se mislim kako li ce i ove godine na neki nacin sa takvim timom uspeti da ispuse :D

46. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

3,831
    756
    113
    Blackett i Fletcher su tako velike rupe u igru MU da oni moraju vrlo brzo iz tima ako planiraju da nekog pobede ove godine.

47. markidjani

1,093
    253
    83
    lepo receno.odbrana im je kao svajcarski sir.bas busna :grin:

48. Chodex

Chodex Well-Known Member

1,231
    188
    63
    [color=rgb(20,24,35);font-family:Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(255,255,255);]Nemanja Matic vozi Audi Q7, a tablice na tom autu su mu "VRELO". Selo pored Uba (Srbija), gde je Matic rodjen.[/color]

[color=rgb(20,24,35);font-family:Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(255,255,255);]Kada Matic prolazi kroz svoje selo ne ide Audijem vec peske. Svrati u lokalnu prodavnicu i trazi od radnice svesku sa dugovima, izvadi novcanik i plati sve. Druzi se sa svojim drugarima iz detinjstva, kad sa njim pricas gleda te u oci i slusa te pazljivo, taman da si mu neko potpuno nepoznat sa kim se slucajno nasao u drustvu.[/color]

[color=rgb(20,24,35);font-family:Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(255,255,255);]Gospodin Nemanja Ma[/color][color=rgb(20,24,35);font-family:Helvetica, Arial, 'lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(255,255,255);]tic[/color]

shin-boyan likes this.
  49. Wahad

10,413
    1,703
    113
    Bilo bi do jaja kada font ne bi bio bele boje i kada bi moglo da se procita iz tapatalka

50. zdravkelja

zdravkelja Member

8,120
    1,198
    113
    To je do toga sto novi forum prepoznaje formating odakle je kopirano. Pre nego sto kopirate nesto pritisnite dugme u gornjem levom cosku da se iskljuci to.

Stanisinjo likes this.

Share This Page