1. powered by Surfing Waves

Game Of Thrones [HBO] [2011-2019 ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Vampir, Jul 15, 2011.

1. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,322
    296
    83
    Užasna epizoda

Jednostavno ne mogu da vjerujem šta se desilo. Hiljade i hiljade godina niko, ni zmajevi ne mogu prismrditi NKingu i onda završi ovako, ma daj.
    Druga stvar, ako i zanemarimo samo priču, u epizodi od skoro sat ipo nema niti jednog epic fajta 1 na 1. White jebeni Walkeri se nisu ni borili, alo?!

Baš sam razočaran.

SolidSnake88 likes this.
  2. Vampir

Vampir Well-Known Member

1,353
    94
    48
    Meni nije jasno sta je radio bran celo vreme dok je bio u onim vranama? Zatvorio oci i sta je uradio? Nista.

SolidSnake88 likes this.
  3. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,040
    403
    83
    Nemoj tako, izgleda kul dok varguje, to je dovoljno

4. YOTH

YOTH Well-Known Member

771
    593
    93
    Gledao kako ljudi umiru oko Zimovrela.Bilo je prelepo...

SolidSnake88 and jovcov like this.
  5. hiawata

hiawata Relic

364
    100
    43
    SW u smislu da su na besmislen nacin protracili epic negativca i da su od necega sto je valjalo napravili sprdacinu.

Super Simke 64 likes this.
  6. zdravkelja

zdravkelja Member

9,607
    2,115
    113
    Ziv je Jaime, mora da ubije sestru, do tada je bezbedan :D

A sto se tice Daenerisinih prorocanstava, u to necu ni da ulazim jer ima previse mogucnosti,
    samo cekam da se dogode.

Nisam citao ta poglavlja iz WoW, samo sam cuo da je Euron totalni manijak :D

YOTH likes this.
  7. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
    Očigledno ni Martin ne zna kako da moćno završi serijal, zato toliko dugo "piše" poslednje 2 knjige. Možda ni on još uvek ne zna ko je Night King i šta zapravo hoče. A ovi likovi što su pravili seriju udarili na fan servis i jeftini suspens i patetiku. Jbg.

8. zdravkelja

zdravkelja Member

9,607
    2,115
    113
    Ma zna Martin kako ce da zavrsi, nego ne zna kako da rasplete situaciju na istoku :D NK ne postoji.

9. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,777
    1,369
    113
    Posto je build koji je gradjen oko NK poslednjih 5 sezona kao glavnog neprijatelja svega zivog resen 240 minuta pre kraja serije i ispostavilo se da je on samo GOT verzija Snouka,da li je Cersei Lanister final boss?Mozda ce i nju da ubiju u 5. epizodi posto je sledeca izvesno cringe fetival a onda da finale bude ,,Dance of the Dragons'' Snow vs kurva Deneris?

10. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Onaj post sa Reddita gore očigledno otkriva ceo rasplet. Imate u nekom postu od juče. Aj neću ja da spoilujem za slučaj da se neko ovde ipak nada nekim super iznenađenjima pa neće da čita.

11. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,086
    3,285
    113
    Kako je to maestralno odjebano u seriji :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Zašto je serija postala to što je postala? Zbog ovakvih idiota

Goro Manjina likes this.
  13. howler

howler Well-Known Member

2,762
    768
    113
    Nivo estrogena na tom videom je trough the roof... cini mi se da sam zapazio samo jedno musko... ako i to...

14. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
    Izvanredne sposobnosti zakljucivanja da je neko na osnovu ovoga idiot.

DragonOfTheEarth, Omega and Maxa like this.
  15. zdravkelja

zdravkelja Member

9,607
    2,115
    113

Super Simke 64 likes this.
  16. TheNick

22,086
    3,285
    113
    Izvanredne sposobnosti zakljucivanja da je neko na osnovu ovoga idiot.

17. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
  18. Maxa

Maxa opsa!

11,112
    3,911
    113
  19. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,040
    403
    83
    Kakav je ovo clanak, video sam najprosecnije forumske postove koji su sto puta bolje napisani od ovoga, pa neka je i entertaintment fluff ali stvarno ne lici ni na sta.

20. Maxa

Maxa opsa!

11,112
    3,911
    113
  21. TheNick

22,086
    3,285
    113
    Joj samo da je neko ubije pre kraja

22. Maxa

Maxa opsa!

11,112
    3,911
    113
  23. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,777
    1,369
    113
    Posebno je takticki opravdano poslati konjicu u mrak na roj zombija ili sta su vec.Nemas pojma ni ima li neke prepreke ispred njih,mrkli mrak i samoubistvo za konjicu,ispalili koji katapult za podrsku i to je sve.Gde su zmajevi dok ovi srljaju u smrt?
    Ko je smisljao scenario za ovu bitku izgleda da nije gledao Battles B.C. i milion pametnih primera kako se koristi konjica u slicnim situacijama.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Battles_BC

stale and SolidSnake88 like this.
  24. Bahamut

1,322
    296
    83
    Izvidio je situaciju i na neki način hintovao Aryi da bude gdje treba da bude. Znao je da Greyjoy mora da pogine kako bi kupio na vremenu, da Arya stigne na vrijeme.
    Ako i nije dovukao Aryu sigurno je znao da stiže i da mu je Greyjoy potreban za zadržavanje.

Čak i da jeste tako, toliko je jadno realizovano da je to strašno + Jon nema pojma o Aryinim sposobnostima, bar nije prikazano, iliti poorly edited.
    Prije da se pokurčio zbog krvi predaka pa je možda pomislio da mu ledena vatra ne može ništa, ili da možda zmaj zombi neće odrubiti glavu Targaryenu... ma užas, kako god da se okrene.

25. TheNick

22,086
    3,285
    113
    Nisam shovinista, ali da li ste primetili u ovoj sezoni kako zenski likovi divljaju dok su muskarci svi nesposobni, kastrirani, baceni u drugi plan?

disturbed and stale like this.
  26. hiawata

hiawata Relic

364
    100
    43
    O tome razmisljam jos od prve epizode, racunam, mozda je do mene, ali izgleda da nije. U ovoj trecoj ga bas preterase...

Sto moraju strani tabloidi da budu ista bolji od nasih?

TheNick likes this.
  27. YOTH

YOTH Well-Known Member

771
    593
    93
    Ја не верујем шта ови људи пишу
    https://www.themarysue.com/talk-about-dothraki-game-of-thrones/
    https://www.vulture.com/2019/05/game-of-thrones-battle-of-winterfell-dothraki.html
    https://www.theringer.com/game-of-t...ttle-winterfell-daenerys-targaryen-long-night

тлдр кукњава како су помрли сви Дотраци и неокаљани.

"The kind of sequel I dream of — a social novel where immigrant Dothraki riders marry Westerosis and raise generations of multiracial children in a new, strange land — will just have to come from my own fan-fiction folder. In this story, our watching of the Dothraki has ended."

XD

Какав је ово meme timeline у ком јебено живимо...

Last edited: May 4, 2019
    SolidSnake88 likes this.
  28. Maxa

Maxa opsa!

11,112
    3,911
    113
  29. aequitas

aequitas Member

55
    2
    8
    Koga je NK ubio tokom 8 sezona sem zmaja? I sto nije poslao Zmaja na Brana, nego se Zmaj mlatio sa Snowom.

Blue likes this.
  30. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,040
    403
    83
    Preterujete sa analizom svega i svacega, to je imalo smisla u prvoj polovini serije ali ona tu dubinu vise nema, najbolje je da se pomirite sa time i odgledate je opusteno do kraja.

Goro Manjina, Maxa and Omega like this.
  31. TheNick

22,086
    3,285
    113
    Ovaj ep4 opet filler jbt mozda 10min akcije joj simkeeee

32. Bahamut

1,322
    296
    83
    Odlična epizoda, napokon prava gejmotronska, dosta verbalnih sukoba, rušenja armije, odrubljivanje, falila je još koja sisa (ne Brijanina).

Jedino što sam očekivao da će malo objašnjavati treću epizodu, ali nema tu šta, knjiga se svela na tri slova, tri armije, jedna, iako opjevana vjekovima unazad je učinila radikalan potez i došla na nepoznat teren (iako im vođa vidi sve), nisu računali na malog assassina i dobili po njušci, kraj priče, jedna armija manje.

Ostale su dvije, a kakva je priprema u ovoj epizodi bila, očekujem da peta epizoda bude ono što smo svi čekali.

U svakom slučaju, ispran gorak ukus u ustima nakon treće epizode, optimizam porastao za kraj serije, da ne spojlujem sad detalje.

voja87 and Omega like this.
  33. stale

stale bowel disruptor

4,024
    1,186
    113
    Bilo je dobrih momenata, ali
    scena sa zmajevima je glupa do jaja. Niko ne vidi 20 brodova i zmaja spice sve tri strele, kao da Juron igra na gamepadu sa aimassistom :D.
    . Napokon je neko pomenuo da je Džoni nagnao tetku :)

Goro Manjina likes this.
  34. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,144
    268
    83
    na gamepadu je i igrao i to na žičanom da lag bude što manji

35. Omega

Omega N64 je đubre

15,628
    2,472
    113
    Mnogo bolja epizoda od prethodne, par očekivanih, par neočekivanih momenata, sve u svemu poštena 'gejmoftronska' epizoda što reče kolega.
    žao mi zmaja najviše, al' morao se desiti zbog zbog uvođenja 'mad queen' lika

36. voja87

voja87 Well-Known Member

12,397
    3,007
    113
    dobra epizoda samo sto vec pocinju da crtaju sta ce biti sa deneris

zao mi je zmaja ali je bilo ocekivano, da je epizoda bila po staroj got traidiciji bron bi ubio tiriona i dzejmi

Last edited: May 6, 2019
  37. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,144
    268
    83
    mene je taj standoff sa Bronom i braćom, malo podsetilo na Varisovi zagonetku

38. zdravkelja

zdravkelja Member

9,607
    2,115
    113
    Da je po tradiciji, izbusili bi strelci Tiriona, a i ostale. To mi je najgluplji deo epizode, Cersei nema nikakav interes da pregovara, dosli joj bukvalno pred kapiju svi zajedno i ona samo ubija Missandei

Inace je kao ok. Ne svidja mi se pravac kojim je krenula sezona jer su onako zavrsili sa severom, ali kad je vec tako bar ovo sad ne ide tako lose.

39. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,675
    1,225
    113
    Prva polovina epizode smaračina. Naravno kao što smo i pretpostavili, nikakva dalja objašnjenja u vezi Noćnog kralja i cele te priče nismo, niti ćemo dobiti. Drugi deo nešto zanimljiviji, ali opet toliko debilnosti i nelogičnosti, da je prosto mučno gledati i slušati na momente. Ali još dve epizode ćemo izgurati, da vidimo hoće li biti holivudski srećni ili gorko-slatki kraj.

TheNick and nikola22 like this.
  40. stale

stale bowel disruptor

4,024
    1,186
    113
    Meni je najjace sto je Misandei mogla da resi sve tako sto bi samo gurnula Sersej sa jebenog zida :D

SolidSnake88 likes this.
  41. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,417
    857
    113
  42. TheNick

22,086
    3,285
    113

43. Bahamut

1,322
    296
    83
    Tirion plot:
    Vidim, niko ne pominje izdaju Deneris, pa da počnem sa svojom teorijom...
    U ovoj epizodi, više nego ikad je evidentna Tirionova izdaje Deneris, u dijalozima sa Varisom.
    Klasična navlakuša, da većina pomisli da standardni šliftaš plotuje protiv, sada već slabije strane.
    Ali mislim da Tirion igra dobru igru good boy-a sa pričom "jao neka se vjenčaku", a onda javi Juronu gdje će tačno biti i kada, da još malo osakati osakaćenu vojsku.
    Naravno da ne računa na Jurona da će baš njega gađati i skače u vodu, kao što nije računao ni na Brona, ali kad se malo bolje razmisli jedini je on nasamo pričao sa Cersei i iako dobro zna da ga ova mrzi i želi ubiti prvom prilikom, kurčevito ide da razgovara direktno s njom, jer zna šta će ova uraditi Misandei.
    Sa druge strane, double plot twist je što je baš on rekao da Jon i Davos ne idu s njima, kako bi Jon eventualno zavladao kada on sredi Cersei kao što je i oca.
    Sa treće strane, da nema dogovor sa Cersei vjerujem da bi on završio kao Misandei kada je prišao...

44. TheNick

22,086
    3,285
    113
    a mozda su samo D&D retardi koji su digli ruke od serije

45. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
    Sa druge strane, domaci IT forumi pršte od filmskih strucnjaka. Gejmeri i hardware entuzijasti postali ugrozene manjine.

46. TheNick

22,086
    3,285
    113
    A tek sto su svi vojskovodje sa svojim taktikama :lol:

47. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    U svakom slučaju, Jon je nikakav vojskovođa. Jedino je dobro vodio odbranu zida od divljaka, ali čitavu odbranu je osmislio Alister Thorn ili neko drugi, u svakom slučaju ne Jon.

Većnom 2. i 3. sezone su i Varys i Tyrion govorili da je Ned Stark bio glup, nedorastao igri prestola, a sada misle da bi Jon bio najbolji kralj.

Nije mi jasno kako neko posle 3. epizode ove sezone očekuje neki opasan obrt. Sve je totalno predvidljivo. Kad je Deanerys letela ka Dragonstone-u znao sam da će ono da se desi. Tirion je ponovo pokazao da je idiot od kada je ubio svog oca, samo ga plot armor štiti.

Rodilo likes this.
  48. hiawata

hiawata Relic

364
    100
    43
    Šta ako onaj što ubije lič kralja i sam postane lič kralj?

49. YOTH

YOTH Well-Known Member

771
    593
    93
    Pre ce to postati Bren,posto mu je NK preneo sidu kada ga je dodirnuo po ruci u jednoj od vizija.
    Neka makar daju dobar razlog zasto ne koristi mocji otkad je postao wikipedia.
    Warg-uje u bilo sta i izvidi gde su Lanisteri/Grejdzoji/Zlatna ceta.
    Kapiram da je bezosecajan jer je bogalj i nagledao se tudjeg seksa ali je glupo ne zavrsiti rat sto pre i spreciti da pomre jos ljudi.
    Sem ako mu to nije cilj,jer ako on nije jebao Miru Rid nece ni drugi...

TheNick and stale like this.
  50. zdravkelja

zdravkelja Member

9,607
    2,115
    113
    Mislim da su D&D rekli da se Tyrionu svidja Daeneris, tako da je on nece tako lako prodati. Ali verovatno hoce na kraju. Iako sam mislio da ce preziveti do kraja, posle ove epizode mi on vise nije bezbedan, vec sam napola ocekivao da ce ga oni strelci sa zida izbusiti.

Share This Page