1. powered by Surfing Waves

Game Of Thrones [HBO] [2011-2019 ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Vampir, Jul 15, 2011.

1. Goro Manjina

Goro Manjina FETCH COMMANDO

1,859
    1,240
    113
  2. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,089
    458
    83
    Sta je pa tu toliko smehotresno, cela fora mi deluje jako usiljeno

3. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    454
    83
    Procitao sam one spoilere za kraj serije i ako su u pravu D&D su stvarno majmuncine.

4. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,813
    3,577
    113
    Oni leaked spoileri? Ma jok nema nista od toga... sve fejk

@Super Simke 64 klikni i procitaj
    CFwH3cL.png

5. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,089
    458
    83
    Znaci kvote u mozzartu su bile tacne, koji lol da kladionica bolje poznaje seriju od svih ovih samoproklamovanih fanova.

TheNick likes this.
  6. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,354
    1,111
    113
    Nažalost, pretpostavljao sam da će se maltene sve ovako desiti od 3. epizode ove sezone. Jbg

7. TheNick

22,813
    3,577
    113
    Igoritza dojavitza

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. TheNick

22,813
    3,577
    113
    Nisu kladze sisale vesla

9. Goro Manjina

1,859
    1,240
    113
  10. TheNick

22,813
    3,577
    113
    Spoileri za sledecu epizodu, opasni, ne klikcite ni u ludilu

11. Goro Manjina

1,859
    1,240
    113
  12. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    Damn, Starbucks na ovoj zajebanciji za par dana zaradio milijardu više nego AMD na svim CPU-ovima i GPU-ovima za godinu.

13. voja87

voja87 Well-Known Member

12,660
    3,159
    113
    ...jbt kakvo poredjenje

14. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    Pare su pare care. Plus nisi skont'o poentu (kartonska čaša vs godine r&d troškova, licenciranja i proizvodnje hardvera).
    Ili ako je lakše, cca 3x više od Avengersa od premijere do danas.

Last edited: May 11, 2019
  15. voja87

voja87 Well-Known Member

12,660
    3,159
    113
    koliko su vise zaradili od sony-a to me zanima

16. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    3 milijarde više od Sony mobilne divizije. :lol:

17. Super Simke 64

5,354
    1,111
    113
    To je procena koliko su dobili besplatnog reklamiranja. To ne znači da će se te 3 milijarde pretvoriti u dodatnih 3 milijarde profita.

Da sam milijarder, mogu ja sad da otvorim neku firmu i bacim 3 milijarde na marketing, to ne znači da ću zaraditi ni cvonjka jer možda prodajem neku glupost, a tržište brze kafe je možda zasićeno i ovaj dodatni besplatni marketing im neće ništa posebno doneti. Ali živimo u svetu društvenih mreža, možda i hoće. Ali za sada to ne znamo, ni da li će ni koliko.

Vetar i DieH@rd će nas nadam se obavestiti da li je došlo do povećanja realnog prihoda i profita kada budu izašli finansijski izveštaji na kraju ove godine, ili na kraju sledećeg Starbaks finansijskog kvartala.

Last edited: May 13, 2019
    Maxa likes this.
  18. voja87

voja87 Well-Known Member

12,660
    3,159
    113

19. TheNick

22,813
    3,577
    113
    E pa jebiga, bice da su spoileri 100% bili tacni, 0 iznenadjenja veceras. Gledljiva epizoda tho, gomila gluposti koja ce se overanalizirati do sledece nedelje.

20. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,331
    304
    83
    Sreća pa nisam čitao spojlere, mada nije bilo ni potrebe, samo me par sitnica "iznenadilo" u epizodi.

Generalno dobra epizoda, bilo je par 1v1 borbi koje su se očekivale i to je ono što je falilo u trećoj epizodi.

Iznenadilo me to što Džejmi nije ubio Sersei, jer mi je djelovalo kao navlačenje ta njegova privrženost Sersei.
    Iako, metaforički jeste, ubio je Jurona, koji je bio Sersei-na snaga (iako je već bio mrtav s obzirom da mu je flota spaljena), opet sam mislio da će je on priklati, mada, s obzirom na ishod borbe i nije bilo potrebe, i njihova zajednička smrt je na mjestu.

Cleganebowl je bio odličan. Momenat kada Pseto skonta da ga ne može ubiti (logično jer je već mrtav) i odvali se smijati, pa zajedno poginu je vrhunski (+ Arjini fazoni sa bodežom). Takođe mi se sviđa što je pustio Sersei, u fazonu "ovo čekam cijeli život, ne zanima me kraljica".

Ostalo je očekivano i dobro urađeno, jedino mi se nije svidio momenat kada Zlatna Družina izgine i faca onog lika.

Zadovoljan sam raspletom i prilično sam siguran da Tirion gori u sljedećoj epizodi ako to ne bude triger za Jona da ubije kučku... ali s obzirom na popularnost kod publike kako bi mogao da savjetuje sljedećeg kralja, pretpostavljam Brena kome će na kraju epizode oči da poplave ili taj neki fazon...

21. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    Nije bilo nekih iznenađenja, ali epizoda je bila spektakularna. Šteta što Drogon nije dobio neki oklop, to sam čekao zadnjih par sezona. Lol za 'zlatnu kompaniju' btw. :lol:

22. TheNick

22,813
    3,577
    113
    Kad ih je toliko overpowerovala sa jednim zmajem, sta bi tek sa tri uradila, bukvalno je mogla da spali Kings Landing jos u prosloj sezoni u fazonu brb da zavrsim to pa stizem na sever da budem beskorisna u borbi protiv Night Kinga.

Also ispade Mountain mnogo opasniji od bilo kakvih white walkera, Cersei je trebala da napravi armiju takvih.

23. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    Nerf-ovali baliste u zadnjem upd... ovaj epizodi. :lol:

24. Bahamut

1,331
    304
    83
    Da, ali tada nije htjela da spali sve, nije zvono zazvonilo :lol:

25. TheNick

22,813
    3,577
    113

jovcov and SolidSnake88 like this.
  26. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    epizoda čista demonstracija sile :D

Omega likes this.
  27. TheNick

22,813
    3,577
    113
    Zaklace je Snijezni za 6 dana jedva cekam.

Super Simke 64 likes this.
  28. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    "Obey your queen Ser Gregor!" SPLAT! :lol:

voja87, Maxa and TheNick like this.
  29. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113
    da li iko sumnja u to? :D

30. voja87

voja87 Well-Known Member

12,660
    3,159
    113
    brutalna epizoda, sve je odlicno odradjeno....razaranje je bilo ocekivano ali tako je napravljena situacija da to uopste nema logike i za time nije bilo nikakve potrebe

31. YOTH

YOTH Well-Known Member

789
    626
    93
    Djedo sto glumi Baristana izjavio na nekom con-u kako je Martin zavrsio ne samo TWOW,nego i poslednju knjigu.
    Epizodu cu da pogledam kad se vratim sa posla.Oekujem Tekken city

32. zdravkelja

zdravkelja Member

9,845
    2,303
    113
    A bas pre neki dan se pojavio rumor od nekog bliskog Martinu da je ovaj zavrsio TWOW jos 2015., ali nije bio zadovoljan pa je sve bacio :lol:

Epizoda nije tako losa plus je spektakl pa ne mozes toliko ni sjebati.

Osim ako zanemarim da je Daenerysino ludilo imalo prilicno los build up. I da odjednom niko ne moze da pogodi zmaja iz desetina skorpiona. Ni Clegane obracun mi se nije nesto preterano svideo.

Nisam citao one leakovane spoilere, ali imam osecaj da ce Sansa na kraju da vlada.

33. stale

stale bowel disruptor

4,133
    1,296
    113
    Tek posle ove epizode mi zadnje 2 sezone nemaju smisla. Al efekti su dobro odradjeni :)
    Jako mi se svidja sto je zmaj dobio eksplozivni dah :D

34. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,945
    1,515
    113
    Sta reci osim da smo dobili Revenge of the Sith epizodu i imacemo odmah The Last Jedi sledece nedelje :D

stale likes this.
  35. Darth Revan

Darth Revan Active Member

465
    111
    43
    Loshe da gore ne moze... izgleda da im je cilj bio da svaka sledeca epizoda ima vishe shok value. Samo cekam da negdje iskoci Black Dynamite i kaze, suprise motherfucker, i threw that shit before i got in.

Adanos and Rodilo like this.
  36. Omega

Omega N64 je đubre

15,789
    2,644
    113
    Šok bi bio da se serija završi tako što se Bran budi iz kome u 2019. godini i da je sve događaje sanjao u tom stanju. :lol:

Adanos likes this.
  37. Darth Revan

Darth Revan Active Member

465
    111
    43
    Budi se kao starac u 2019 i skapira da je on GRR Martin.

stale, Cipak and Omega like this.
  38. Cipak

Cipak RPG Fan

1,717
    413
    83
    Mene je toliko smorila serija da cekam poslednju epizodu pa da odgledam celu sezonu za 2-3 veceri. Cak se i spojlera ne cuvam preterano posto mi je potpuno svejedno kako ce se zavrsiti. Odgledace se samo radi reda posto sam odgledao sve prethodne sezone. Daleko je ovo od prve 4 sezone kao dve razlicite serije sa istim likovima.

SolidSnake88 likes this.
  39. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,745
    1,309
    113
    Slažem se, više nema ničega, ni likova, ni priče, ni neočekivanih obrta, ni razrešenja nekih glavnih tokova priče koji su samo na prečac okončani i zaboravljeni. Koliko god umelo da bude smaranja, rasplinjavanja i razvlačenja u pojedinim epizodama četvrte i pete sezone, ili pak previše pojednostavljivanja i površnog razrešenja nekih stvari u šestoj i sedmoj, ipak je sve koliko-toliko funkcionisalo i bilo uverljivije. Da bi ova osma sezona u celosti otišla full retard. Ova pretposlednja epizoda je bukvalno totalni rampage bez ikakve priče, nemam više ni volje da analiziram debilštine i rupe u scenariju. Samo još da vidimo sledeće nedelje ko će definitivno sesti na tron, pa da zaključavamo temu. U svakom slučaju, ubedljivo najgora sezona i loš kraj nečega što je imalo potencijala da bude mnogo bolje od ovoga što je ispalo.

nikola22 likes this.
  40. Super Simke 64

5,354
    1,111
    113
    Full retard je bio prevrat u Dorni i ono sve u vezi one misije da se uhvati zombi i pokaže Sersei. 3. i 4. epizoda ove sezone su se samo nadogradile na to. Ali ovo što se desilo u ovoj epizodi, siguran sam, Martin isplanirao i rekao ovoj dvojici. Da su oni ovo smislili, Jon i Deaneris bi živeli srećno do kraja života. Mislim da bi dobili i blizance, i to muško i žensko.

Sad se pravite pametni da je ovaj obrt glup a pročitali ste spojlere nekog ko je bio na setu serije. Tako isto i Nick od početka pljuvao seriju jer je pročitao synopsis za sve izašle knjige na netu još u prvoj sezoni, pa mu onda ništa specijalno nisu bili nijedan od legendarnih obrta.

Setite se bezosećajnog lica Deaneris kada joj Drogo ubije brata, setite se njenih planova sa Drogom, šta joj je rekla ona veštica kada je ubila Droga, setite se Deanerisine vizije uništenog King Landinga u kući Neumirućih i milion ludih stvari koje je uradila a još češće izjavjivala.

Setite se ovog dijaloga:

Daenerys: Thirteen, when my dragons are grown, we will take back what was stolen from me, and destroy those who wronged me, we will lay waste to armies, and burn cities to the ground. Turns us way, and I will burn you first!!!

Thirtenn: ahhhh, You ARE a Targaryen!!!!!

Sad ću kad stignem kući odmah da ponovo pročitam deo u 2. knjizi kada je zatvorena u Kući Neumirućih. Siguran sam da mnoge vizije koje ima tamo predskazuju događaj u ovoj epizodi i ono što znamo da će se desiti u sledećoj.

41. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,745
    1,309
    113
    Prethodne tri sezone su imale nekih glupih i retardiranih momenata (to sa Dornom svakako između ostalog), ali ova kao da je sve to zgusnula i sjedinila od početka do kraja. Bukvalno, ovde su izuzetak postale dobre scene.

42. Bahamut

1,331
    304
    83
    Fejk spojlerz alrt!

Mislim da je Kings Landing osme sezone sniman u Belfastu...

43. Maxa

Maxa opsa!

11,394
    4,160
    113

jebo d'n'd-ja, ovi ljudi su zaradili svaki dinar svoje plate.

voja87 likes this.
  44. nebojsa986

nebojsa986 ...

2,089
    458
    83
    Da je ona na ivici ludila i da jedina stvar koja ju je drzala pod kontrolom su bili ljudi oko nje koji su sad pomrli pa je sad prsla, to verovatno jeste martinova ideja, samo sto je ovde jako lose realizovana. Serija ima jako los payoff posle onakvog build upa, ali i dalje nije toliko losa, pljuvanje je preuvelicano.

Adanos and Darth Revan like this.
  45. zdravkelja

zdravkelja Member

9,845
    2,303
    113
    Joj Simke... Nije problem obrt, problem je da nije dobro izgradjen.

Knjige polako hintuju ka tome, ceo Meereen arc u knjizi gradi Daenerys da svati da je Fire and Blood jedini nacin za nju i da ce da podivlja do kraja.
    Ovde u seriji imamo to da je zapalila Tarlyje i pocinju da grade ludilo par epizoda pre nego sto se desi.

46. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,921
    1,416
    113
    Najgora epizoda do sada.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

Adanos likes this.
  47. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

903
    110
    43
    Dobra epizoda, konacno klanje i ubijanje neduznih i sve treba pobiti ahahah i dzon svona zaklati

48. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,547
    2,771
    113
    :lol:

Omega and Darth Revan like this.
  49. howler

howler Well-Known Member

2,791
    792
    113
    Puuuuuu sta su to uradili Daenerisu.
    Ne mozes bildati liku 7 sezona sa Majka Tereza manirima i onda poludis tog lika u 30min Michael Bay akcionom scenu gde nezna se ko jede ko pije,
    i to da ti bude opravdanje za posledice koji ce slediti.
    Lame. Nit Rian Johnson ne bi mogao zasrati ovoliko. Ko da su pisali sezone/epizode u zatvorske celije bez ikakvog kontakta jednim sa drugima.

stale and Rodilo like this.
  50. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,921
    1,416
    113
    Nema sredine

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

Share This Page