1. powered by Surfing Waves

Game Of Thrones [HBO] [2011-2019 ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Vampir, Jul 15, 2011.

1. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
    Kad je bre ona bila Majka Tereza? :)

Ludača koja zbog svog porekla i sudbine koju je sama izmislila, misli da treba da vlada celim svetom. U seriji je bilo mnogo ludaka, ali ni jedan, pa čak ni Jofrey nije išao u osvajanja da bi vladali svime. Uvek je imala bolestan pogled, kao da uživa kada nekog pali. A zapravo i jeste. Ništa sama nije uradila, uvek su je vadili drugi i zmajevi.

Praštali smo joj većina, devojke zato što im je bila personifikacija jake ženske, mi muškarci zato što nam se dizao na nju.

2. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,779
    1,239
    113
    Nah, fatty tits.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

3. voja87

voja87 Well-Known Member

12,251
    2,918
    113
    bila je nasilna ali je definitvno bila casna i postena, ovo ludilo je doslo prebrzo i veze nema sa njenim ponasanjem od prosle sezone

razaranje grada nema nikakve logike, missandei je ubila cercei i onaj zombi, sto nije njih spalila nego je morala da spaljuje decu, veze nema sa vezom, aj da cuje samo zvona pa kao milsi da je to zamke ali nope, cuje ljude da se predaju i opet poludi...

4. howler

howler Well-Known Member

2,730
    752
    113

Vidi joj kakva je u ocima.. Ko Koker Spanijel. Sad je ova Danerys postala ludaca koja spaluje zene i dece?

voja87 likes this.
  5. YOTH

YOTH Well-Known Member

746
    553
    93
    Јеботе као да никад нисте видели жену у пмс-у

6. Darth Revan

Darth Revan Active Member

465
    111
    43
    Buildup je najvise zakazao u ovoj sezoni. Kada su krenuli da snimaju seriju, Martin im jeste rekao generalne sudbine glavnih likova. Vrlo je moguce da su krajevi ogotovo identicni, tj da Arja stvarno ubije NK (koga u knjigama jos nismo ni vidjeli), ali sumnjam da ce biti ovakav nacin. Slicna prica za Deneris.

Sto se tice Jamija, njega su bas zasrali, a on mi je u knjgama omiljeni lik... kao da nisu razumjelu u kom ga pravcu vodi Martin. Stanisa da i ne pominjem.

Rodilo likes this.
  7. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
    Sta se desilo sa Jamijem?Odjednom je shvatio da je ipak govno pa odlucio da umre?A Djeneris poludi zato sto je Djon odbio pa je to kao kap koja preliva casu.Oprostila bi sto su drugaricu skratili za glavu ali da je odbije rodjak to ne moze.Koliko je zena mene odbilo i nijedna mi nije bila tetka pa mi nije palo na pamet da spaljujem krezubu sirotinju.Aj da se i ova sapunjara vec jednom zavrsi.

Last edited: May 14, 2019
  8. R-Typer

R-Typer C64 Rulez!!!

236
    75
    28
    bas tako... sapunjara.

9. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Bila je luda od početka. Samo su je savetnici suzdržavali, 30 puta bi bez njih sa zmajevima pobila gomilu ljudi. Sada je ostala bez mnogih savetnika, izgubila 2 zmaja, izgubila 2 čoveka koja je volela, mnogi kojima je verovala su je izdali, misli da će je svi izdati... kap koja je prelila čašu bilo je Misandino obezglavljivanje. Tada je pukla skroz, danima ništa nije jela, ni sakim nije govorila... i to je bilo to, samo smo u gradu videli prvu veliku posledicu tog njenog ludila koje više nije zauzdano.

A evo, čovek još pre 3 godine lepo predvideo i objasnio da će sve ovo da se desi:

10. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    Mi sto ne citamo knjige velimo da jos brutalnije treba da bude, bas super sto je popalila i pobila sve jer sve su joj i uzeli..skoro. Ne pricaj sa njom nabodiii jeeeee!!!!

11. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113

Darth Revan and voja87 like this.
  12. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,900
    3,191
    113
    Ja i Simkela da se slozimo oko necega, jedva cekam da je Snow prekolje u nedelju, pasce slavlje!

Goro Manjina likes this.
  13. Darth Revan

465
    111
    43
    Bio bi fin obrt da je ne ubije, vec da ona na kraju sve popali i ostane sama na zgaristu. Svi su mislili da led donosi kraj svijeta, ali da na kraju ipak dodje od vatre. A white walkeri su u stvari good guys ciji bio cilj to da sprijece, zbog toga su se i probudili.

Ovako cemo vjerovatno da dobijemo srceparajucu scenu izmedju dzona i deni, ko zna mozda mu kaze i da je trudna sa njegovim djetetom, pa mu bude jos teze da je ubije.

nikola22 likes this.
  14. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Ne kradi mi ideju!!!

15. Darth Revan

465
    111
    43
    Ima jedna od teorija koju sam davno procitao negdje na forumu, a koja mi se mnogo svidjela. Manje vise u knjigama je ustanovljeno da WW nisu neki mindless ludaci, vec da imaju svoj jezik, kulturu, obicaje. Teorija je da su Starkovi povezani sa njima preko 13 tog komadanta Nocne Straze. Za njega kazu da je stolovao u Nocnoj Tvrdjavi, a da mu je zena bila izuzetno lijepa bijele puti, predivnih plavih ociju - vjerovatno WW hint.

Vecina velikih kuca ima interesantan moto kuce - Lanisteri "Cuj moju riku", Targerijani "Oganj i Vatra" itd... Jedino Starkovi imaju "Zima dolazi". Ne zvuci nimalo impresivno, maltene kao trava je zelena. Medjutim ako je ova teorija tacna i ako su saveznici Starkova nekada bili WW, onda ima mnogo zloslutniji smisao, maltene kao ona "Lanister uvijek placa svoje dugove". WW uvijek dolaze po hladnoci, tj uvijek im prethodi zima i smrzavanje. Sta ako su Starkovi "Zima dolazi" govorili svojim protivnicima kao prijetnju? U stilu, ako se ne pokorite, stize zima sa WW.

Ima dosta interesantih referenci na ovo. Recimo veliki mac kuce Starka se zove Led. WW imaju maceve napravljene od leda, pomocu magije. Zid je sav od leda, vjerovatno izgradjen pomocu ledene magije. Ko ima ledenu magiju? Yup, WW.

16. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,313
    292
    83
    I ja da se prvi put složim sa Simkelom, ljudi pretjerujete, pogledajte seriju ponovo.

Žena je prvo hladnokrvno dopustila/gledala ubistvo svog rodjenog brata, jer jelte, ovaj nije pravi zmaj i zato mora da umre, kako bi ona bila poslednji Targerjen, tu je sve počelo, ONA DA BUDE POSLEDNJI TARGERJEN.
    Mislite da ne bi spalila Jona iste sekunde kad je saznala njegovo porijeklo da se ne ovlaži na njega?
    To je prekretnica njenog ludila, kada je shvatila da je sve što je radila do sada uzalud jer ima neko iznad nje.
    Pogledajte samo starbucks scenu kada svi slave pobjedu a ona sjebana samo zato što zna da je narod nikad neće prihvatiti.
    Sjeverni narod, divljani, ljudi koji joj trebaju biti zahvalni do kraja života što ih je spasila od Night Kinga je ne prihvataju, zamislite šta joj je onda u glavi za ljude iz Kings Landinga...

Ajde razmislite, a ne samo pljuvati kao da ste počeli seriju gledati od sedme sezone.

Pola Esosa je pobila da bi napravila svoju vojsku "slobodnih" robova, spalila bi čitav kontinent da nije bilo ljudi da je savjetuju.
    Na kraju je ostala sa jednim zmajem, bez prava na presto i niko je ne prihvata, čak ni rođeni bratić neće da je jebe, pa šta bi vi uradili?

TwiSteR and Omega like this.
  17. TheNick

21,900
    3,191
    113

Sent from my iPhone using Tapatalk

18. YOTH

YOTH Well-Known Member

746
    553
    93
    Mrzim je kao lika,ali isti taj Viseris je zlostavljao i bukvalno prodao Drogu preko Ilirija.Cak je izjavio da bi pustio da je izjebe ceo njegov kalasar sa sve konjima.Pogledaj sta Pseto hoce da uradi Gregoru.
    Naravno da treba da joj budu zahvalni,mogla je prvo da osvoji presto i da je boli uvo za sever.
    Bez zmajeva,neokaljanih i obsidijana bi ispushili u "Long" Night-u.Dotrake ne racunam jer lol
    Prsla je zato sto je skontala da ne moze nikom da veruje jer je iznova i iznova izdaju od Dzore,Tiriona,Varisa,Dzona.
    Mogla je da ubije Dzejmija u jednoj od prvih epizoda ili da ga iskoristi kao taoca.
    Od kada se iskrcala sa armijom u Vesteros dobija pogresne savete i izgubila je mnogo.
    Zamisli prezivis sve to i saznas od debelog lika koji je proveo meseca dana u citadeli,nije legit meshtar i bogalja koji koluta ocima da nisi jedini Targ na ovom svetu.

19. Omega

Omega N64 je đubre

15,595
    2,417
    113
    Interesantno da joj nakon zvona nisu nijednom prikazali lice, mislim da su trebali...

20. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,175
    2,517
    113
    da ali zanimljivo kako joj se lice progresivno gore menja u poslednje tri epizode.

21. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
    Meni nije problem sta se ovde desilo vec kako se deslio i tempo kojim je to uradjeno sa Deneris.Godinama su od nje pravili feministckog heroja,Majku zmajeva,jaku zenu caricu Cecu...klinke nose majice,kostime itd...Sve lose sto je uradila u tom trenutku ima jako opravdanje.Primorana je da povesa one plemice,zapali ves Dotrak....Nema tu naznaka ludila nikakvih realno.Cela ta mad queen prica bi mogla biti i zanimljiva i ovo sada bas jeste ,,Martinovski'' ali je okidac previse glup i prebrzo se desilo sve.Za ovakav rasplet bi moralo da bude jos 10 epizoda, pa da vidimo njen prelaz od potencijalnog ludaka do sizofrenicara a ne za 10 sekundi da se desi sve.Za ovo je pad Anakina Skajvokera anticka drama na malom prostoru.

Matt, stale, SolidSnake88 and 4 others like this.
  22. YOTH

YOTH Well-Known Member

746
    553
    93
    Mogli su da ubace neki fleshbek gde joj Baristan ili Viseris pricaju kako se Eris zajebao kad je Tivinu otvorio kapije od Kraljeve luke.
    Mozda cak i mladjeg Dzejmija kako ga ubija.
    Ovako da,ispalo je retardirano.

23. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

888
    105
    43
    Ja sam ocekivao vise od onog dete Gavrana invalida, koji kurac sedi a ima moc. A onaj ledeni mu prilazi a niko da se ukopa u zemlji ili sa drveta da ga strelom skenja...

24. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,291
    743
    113
    Jako mi se dopala epizoda čak sam se na kraju naježio ozbiljno. Svaka čast, gledam je opet, ima šta da se vidi.

25. 9dots

9dots Active Member

315
    108
    43
    Ovaj topik je balkon sa čilcima EmuGlx Show-a.

Maxa likes this.
  26. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
    I sta cemo sa djecom koja su dobila ime Khaleesi?Kod notara da ih vode jedino.

27. YOTH

YOTH Well-Known Member

746
    553
    93
    Поудавати их кад стасају за момке са именом Угљеша у знак сјећања на жртве

TwiSteR likes this.
  28. Revan

Revan Well-Known Member

1,650
    889
    113
    A lepo sam rekao pre par nedelja:
    Ubedljivo najveci problem serije.

29. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
  30. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
  31. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    453
    83
  32. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Da se vratimo na prethodnu, stvarno baš lošu epizodu, zbog koje je i ova poslednja malo ispala loša

Darth Revan and jovcov like this.
  33. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,291
    743
    113
  34. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    “I’m still behind her,” Acosta told The Cut. ”Even after last night’s episode, I’m still rooting for her. I don’t think she did anything wrong. I think she did what she had to do.

...i onda se čudimo zašto u stvarnom svetu vladaju i imaju mnoštvo ljudi koji ih iskreno podržavaju, ludaci i psihijatrijski slučajevi.

35. TheNick

21,900
    3,191
    113
    Ne moras dalje od naseg dvorista da gledas :D

TwiSteR, Maxa and Super Simke 64 like this.
  36. stale

stale bowel disruptor

3,973
    1,144
    113
    Realno svako ko da detetu ime Kalisi je jebeno retardiran :)

ivamark, Cipak, TwiSteR and 4 others like this.
  37. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
  38. hiawata

hiawata Relic

359
    96
    28
    Za sve je Jon Snezni kriv, da je samo...

39. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,734
    1,303
    113
  40. YOTH

YOTH Well-Known Member

746
    553
    93
    Za sve je kriv Bren dendrofil koji ceka da se svi pokolju pa da na miru strimuje 4k snimak sopstvenog zachecja i Sansinog silovanja u glavi.

41. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,138
    268
    83
  42. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,175
    2,517
    113

:lol:

Omega likes this.
  43. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    B92: Roditelji koji su ćerkama dali ime Deneris kivni na autore "Igre prestola" http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=05&dd=15&nav_id=1542487

"Dala im je mnoge opcije. Kaže vam: 'Hoćete li se zakleti na vernost ili ne?' Tako da ne znam zašto su svi toliko iznenađeni. Radila je to i ranije. Ako je izdate, ako se ne pokorite, vidite šta se dešava", pravda Akosta svoj omiljeni lik.

:D

Edit: Sad vidim da je ovo ista likuša iz engleskog članka gore, samo sada malo drugačije, malo više drugačije prevedeno... Ili su različiti članci citirali više izjava te genijalne Akoste :)

44. grunt

grunt Celeb Freak

17,294
    3,491
    113
    Seo danas i pogledao svih 5 epizoda da se spremim za finale :)

Jbt kakvo zlo je ovaj topic postao bolje da nisam citao zadnjih 5-6 strana :D

Ovo za sada sto sam video je manje vise ocekivano, neke stvari su mi se svidele, neke ne, ali je generalno OK. Zadnje sezone su obicno ovakve, pogotovo za seriju kao GoT gde svako ima svoju viziju kako nesto treba da se desi i onda kada ne bude tako ide HATE :D
    Svakako ne znam sta su ljudi ocekivali, generalno se pljuju neki momenti iz ove sezone koji su preslikani iz ranijih sezona kada su svima bili super :D Ali dobro.
    Ono oko cega bi se vecina trebala sloziti je da je vizuelno za sada sve super odradjeno, meni je bas efektivna bila bitka u mraku, izgledalo je super i videlo se sve sto je trebalo.

Par stvari koje bi ja licno voleo da su drugacije bile
    -Manje Sansa/Deneris smaranja obe kucke ne podnosim (ali bi ih rado hate fuck-ovao doduse :D)
    -Night King i njegovi elitni borci su bili totalno neiskorisceni, bas sam se smorio kada su tako lako umrli, ekstra mi je bio momenat kada je zmaj pljucnio NK-a i on po prvi put menja izgled lica u blagi osmeh to mi je bilo bas bad ass i onda BAM umre za sekund lol
    -Dzejmi mi je bas jadno zavrsio on mi je bio jedan od omiljenih likova :/
    -Da li sam rekao da mi je Deneris uzasan lik ? :D Nije mi se svidjala ranija verzija, a ni ova "mad" verzija nije nista bolja. Nadam se da ce je Dzon ubiti, mada i on je sav totalni mlakonja da nikako ne bi voleo da bude na tronu. Iskreno jedino sam Dzejmija hteo na tronu :D

Last edited: May 16, 2019
    TwiSteR and Maxa like this.
  45. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    grunty glas razuma

Omega and grunt like this.
  46. howler

howler Well-Known Member

2,730
    752
    113

Nit sa novcem ih ne mozes kupiti.
    Emilia Clarke objasnila :lol:

stale likes this.
  47. Revan

Revan Well-Known Member

1,650
    889
    113
  48. zdravkelja

zdravkelja Member

9,548
    2,066
    113
    Ali Gruntyju se skoro sve svidja, nije mi bas pouzdan :D

49. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Sviđa mu se GoT jer sad još više želi da hate fuck-uje Deneris i Sansu :)

grunt likes this.
  50. Darth Revan

465
    111
    43
    Grunt uvijek nadje neki pozivitvan ugao da sagleda stvari :)

Ali Euron kao da je dosao iz neke druge serije, tipa Hercules ili Xena... tamo bi bio mozda i top lik

grunt likes this.

Share This Page