1. powered by Surfing Waves

Game Of Thrones [HBO] [2011-2019 ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Vampir, Jul 15, 2011.

1. disturbed

disturbed Well-Known Member

2,015
    676
    113
    Grunt prica kako je ovaj topic zlo a onda u spoileru napise sve sto se vecini ovde nije dopalo i zbog cega smo kenjali ovoliko :D

grunt and stale like this.
  2. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

673
    371
    63

nikola22, grunt and voja87 like this.
  3. grunt

grunt Celeb Freak

16,632
    2,989
    113
    @disturbed
    Pominjalo se da, ali generalno nacin pisanja i "rasprave" i medjusobna prozivanja, trolovanja itd.. su bas ukaljali topic, imho ofc :D
    Svakako su autori uspeli sa te strane da niko nije ravnodusan i da se sa jakim emocijama prica o seriji makar te emocije bile negativne :)

Maxa and disturbed like this.
  4. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,430
    1,128
    113
  5. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,795
    2,737
    113
    Cuckfagovi koji sad prave peticije da se poslednja sezona radi ponovo :lol: Samo zato sto im se ne svidja Deneris prica... A nije im nista falilo od pete sezone kad je serija skroz skrenula, ne smeta im i jadan payoff WhiteWalkers price, posto je Arya ispala heroj to je sve fine and dandy, ali Deni heroina feminacizma da bude predstavljena kao bad guy O NE, SNIMAJ PONOVO SVE!

nikola22 and SolidSnake88 like this.
  6. Omega

Omega N64 je đubre

15,274
    2,206
    113
    Nek' prvo skupe sto miliona dolara kroz neku crowdfunding platformu. :lol:

7. voja87

voja87 Well-Known Member

11,461
    2,454
    113
    cela sezona kosta "samo" 90mil, milsio sam da je dosta vise sobzorom da je svaka epizoda kao film

8. TheNick

20,795
    2,737
    113
    Dobice samo kurac pa i 2 miliona da ih se skupi sa potpisima.

9. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,430
    1,128
    113
    Kada iseces cringe scene i sav onaj mrak koji ne kostaju mnogo epizode su u stvari kratke.Ova poslednja je priznajem bila bas dobro snimljena i kadrirana.

10. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

5,106
    1,025
    113

TheNick likes this.
  11. voja87

voja87 Well-Known Member

11,461
    2,454
    113

12. zdravkelja

zdravkelja Member

9,123
    1,780
    113
    Hells Bells se bolje uklapa :)

Omega likes this.
  13. voja87

voja87 Well-Known Member

11,461
    2,454
    113

14. TheNick

20,795
    2,737
    113

Maxa likes this.
  15. voja87

voja87 Well-Known Member

11,461
    2,454
    113
    sta znam fino se zavrsilo...ali jednostavno deluje kao takva ispala

jovcov likes this.
  16. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,284
    273
    83
    Završilo se očekivano. Na kraju je ispalo sve onako kako treba, samo što je realno loše realizovana promjena svijesti nekih (većine likove).
    Od glavnih je jedino Tirion ispao kako treba.

Jon i Deni su prebrzo prešli na mračnu stranu i obrnuto, zbrzano.
    Sansa i Arja, well, kada se sve sabere i oduzme ispade ok.

Generalno, imamo seriju sa 5 odličnih sezona, 2 osrednje i 1 ispod prosjeka.
    Sve u svemu, nije to loše za fantasy seriju koja pokušava nešto nemoguće, a to je pretvoriti knjigu u film i zadovoljiti debilnu i poludebilnu publiku...

17. Revan

Revan Well-Known Member

1,141
    576
    113
    S tim sto ovo nikada nije bila fantasy serija, nego sapunica u fantasy svetu. :)

Ova zadnja epizoda mi mozda i najbolja u sezoni.

18. Maxa

Maxa opsa!

10,390
    3,351
    113
    odličan kraj, u stilu početnih sezona. bittersweet je kako je i rekao martin. dosta stvari sam pogodio, i drago mi je zbog toga.

19. Revan

Revan Well-Known Member

1,141
    576
    113
  20. nebojsa986

nebojsa986 ...

1,944
    339
    83
    Slazem se da je najbolja epizoda sezone, samo mi se cini da je jos vise istaknuto kontrastom sa prethodnim u najboljem slucaju osrednjim epizodama. Cisto nagadjam ali deluje mi da je otprilike srz onog a sto im je debeli rekao stavljeno u ovu epizodu a kako doci do nje su nagadjali najbolje kako su umeli.

21. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,553
    1,089
    113
    Mislim, sve je bilo manje-više očekivano, odnosno identično kao u onim spojlerima koje je Nick objavio još pre dve nedelje ili koliko već, tako da sam potpuno ravnodušan i ništa bolje nisam ni mogao da očekujem. Ali i bez toga posle epizode sa Noćnim Kraljem postalo je jasno šta će uslediti i da će cela sezona biti epic fail. I to ne toliko zbog samog konačnog ishoda već zbog toga na koji način i koliko zbrzano je do njega došlo, i što je gomila pitanja ostala nedorečena i obesmišljena, i koliko su likovi upropašćeni. Samo mi nije jasno s obzirom na to da je cela sezona uglavnom podjednako loša, ali su prve tri epizode po mom mišljenju nepravedno visoko ocenjene na IMDB-u, dok se na poslednje tri sručio sav (ne)opravdani gnev i razočarenje zbog sveukupnog pada kvaliteta. Kao da i tu ima malo SJW uticaja, pa dok je Deni još uvek bila good guy, tj. girl, moglo je da se proguta sve, a kad je odlepila i postalo jasno da neće biti kraljica počele da pljušte jedinice i minusi na sve strane.

22. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,168
    1,375
    113
    Vidim ja da je dobro sto sam cekao da vidim kraj serije, pre nego sto krenem da je gledam.
    Jedan Lost mi je dosta ;)

23. Omega

Omega N64 je đubre

15,274
    2,206
    113
    Solidan kraj bez iznenađenja, ali mislim da je djelimično ovakav kako bi ostavili (dosta) prostora za buduće nastavke i offspin-ove. Uglavnom nekako se završilo kako je i počelo, što je ok.

24. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,430
    1,128
    113
    Ovo je Martinov kraj i sasvim je korektan samo nespretno je dovedeno do njega.Moglo je mnooooogo bolje i sada bi ovaj zavrsetak bas lepo legao.Ovako mi ostaje utisak promasene sanse da se napravi najbolji tv show ikada i po odlicnom serijalu knjiga.Nadam se sada da ima sanse da izadju i Winds of Winter i A Dream of Spring u skorije vreme.

25. hiawata

hiawata Relic

344
    92
    28
    Trebali su zavrsiti ubistvom! Previse mlak kraj... Neverovatno koliko su kladionice mocne kada su jos pre koliko vremena kvote na **** bile najnize.

26. Maxa

Maxa opsa!

10,390
    3,351
    113
    kakve ovo ima veze sa lostom, sve je jasno na kraju.

27. zdravkelja

zdravkelja Member

9,123
    1,780
    113
    Kladionice su morale imati neki izvor da bi dale onakve kvote.

Inace, moglo je biti gore. Ovako u vakumu, epizoda je ok, sem dijaloga, nekoliko cringy stvari, onaj skup svih lordova, onaj council meeting na kraju i tako to, ali su zavrsili nekako.

I lol, Arya moreplovac, zasto? Jer je pre 3-4 sezone usput pomenula nesto na fazon sta je zapadno od Westerosa? Meh.

Last edited: May 20, 2019 at 3:59 PM
    nikola22 and voja87 like this.
  28. Darth Revan

Darth Revan Active Member

462
    110
    43
    Interesanta poslednja epizoda, ocekivao sam sranje, ali uopste nije losha... Malo mi je neobicno ko na kraju zavrsi na gvozdenom prestolu, ali ok. Cak bi i volio da je epizoda bila sranje, ovako jos veci je utisak da je sve moglo da bude mnooogo bolje.

jovcov likes this.
  29. SolidSnake88

1,553
    1,089
    113
    Nije završio niko jer nema više gvozdenog prestola. ;)

30. nebojsa986

nebojsa986 ...

1,944
    339
    83
    Zmaj je dobio INT buff pa sad shvata znacaj prestola i njegov poguban uticaj i zato ga je spalio,a Jona nije ubio jer se saoseca sa njegovim unutrasnjim konfliktom.

TheNick likes this.
  31. TheNick

20,795
    2,737
    113
    Bogalj je kralj i jaka zena Sansa! SJW zadovoljan. Snow picka do kraja, ajde sto je ubio tetku nego umesto da kaze ja imam pravo da vladam ali necu, idem sam na sever svojom voljom - pusite ga svi! Bogalj i sestre moraju da ga spasavaju od besnog ustrojenog lika. Gde su one poruke koje je Varis slao? Niko ne zna ko je Jon, prave se ludi?

Jedina svetla tacka je sto Deneris gine, i to je Martinov call, da su se ovi retardi pitali ona i Snow bi imali happy end gde bi joj on pusio kurac happily ever after.

Sent from my iPhone using Tapatalk

johny blaze and nikola22 like this.
  32. Darth Revan

Darth Revan Active Member

462
    110
    43
    Ima epizoda TBBT gdje diskutuju kako Indiana Jones uopste ne utice na pricu Raiders of the Lost Arc. Ovdje saznanje da je Jon Targerijan nikakvog uticaja na pricu nije imalo. Da je sve ostalo isto, rasplet se ne bi promijenio ni za milimetar. Smijesno mi je sto je to jedna od kljucnih stvari knjiga Leda i Vatre, pa D&D su dobili posao zahvaljujuci odgovoru na pitanje ko je majka Jona i na kraju su otprilke pustili to niz vodu.

33. Revan

Revan Well-Known Member

1,141
    576
    113
    Westworld

34. disturbed

disturbed Well-Known Member

2,015
    676
    113
    Finalna epizoda je bila ziva dosada. Mogao sam reci mnostvo negativnih stvari za ovu posljednju sezonu ali da mi je bila dosadna, nije, sve do ove epizode koja je i to promjenila. Zavrsen je Gradic Pejton, idemo dalje.

35. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

5,106
    1,025
    113
    I šta je na kraju postignuto? Bran kralj a Sansa mora biti odvojena od njega. Kao da sada neće svi oni ostali lordovi zbog toga krenuti da se odvajaju? Reći će ko je*** onog kralja bogalja, zašto bih mu se klanjao/la, kad mu se i ona glupa Sansa koja mu je sestra ne klanja.

Bron će takođe kreniti da pravi mućke kao što je Maloprstić pravio.

Divljani se opet sa Jon Snow-om mrznu iza zida.

Za manje od 10 godina će biti opet krvi do kolena na Westerosu.

36. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,497
    1,580
    113
    Meh, totalno poker face dosadni kraj. Sta ce biti posle ovoga apsolutno me vise ne zanima. Kao da se nikad nije ni desilo

Cipak likes this.
  37. zdravkelja

zdravkelja Member

9,123
    1,780
    113
    :lol:

Umro sam od smeha na tvoj instagram story :lol:

TheNick likes this.
  38. Revan

Revan Well-Known Member

1,141
    576
    113
    Ne kakite, svi cete gledati The Long Night kada izadje. :)

Nadam se da ce biti fantasy orijentisano (White Walkers FTW) a ne sapunica kao GoT.

39. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,497
    1,580
    113
  40. Revan

Revan Well-Known Member

1,141
    576
    113
  41. ∞beSkraj∞

∞beSkraj∞ Active Member

854
    83
    28
    Sta ti je ovo brate? Nastavak na Got? Ili onaj JK Rovland nastavlja da snima nesto..

Preterase sa patetikom u ovoj epizodi, mali kepec izvuko dupe i posle cuti boli ga tuki dzon svana. Dete vrana trebo da iskontrolise sve ljudi i da izvrse nabijanje na kolac i on sam kao sedi i smeje se..kakav kraj brateee

42. Blue

Blue ....................

11,780
    724
    113
    Meni se svidja poslednja epizoda jer je vec preslo u zonu toliko lose da je dobro.

A najdraze mi je sto su se najvise popisali po ljudima koji su posle svega i dalje bili u stanju da tripuju da je serija nesto posebno.

Ono u epizodi bukvalno ne postoji 30 vezanih sekundi koje imaju smisla.

43. zdravkelja

zdravkelja Member

9,123
    1,780
    113

SolidSnake88, voja87 and TheNick like this.
  44. hiawata

hiawata Relic

344
    92
    28
    U poslednjoj epizodi su uneli dozu humora kakve nije bilo tokom ostatka serije. Ono sa demokratijom... Sve mi se cini da je ovo sve jedna velika sprdnja.

Darth Revan and SolidSnake88 like this.
  45. SolidSnake88

1,553
    1,089
    113
    A Edmur Tali koji se sapliće na sopstveni mač dok se predlaže za kralja? :D Čisto da potvrdi za kraj koliko je nesposoban i smotan.

46. TheNick

20,795
    2,737
    113
    Beli kurcevit toxic muskarac zeljan vlasti mora biti ismejan logicno, i mora mu zena reci da sedne i stfu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Blue and SolidSnake88 like this.
  47. Undenis

Undenis A true patriot...

1,259
    741
    113
    Trebo je Sivi Crv da pobije sva govna na gomili i au pičku materinu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

nikola22, Blue and Rodilo like this.
  48. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,284
    273
    83
    Nije završio niko jer kralj ima svoju stolicu, uh!

SolidSnake88 and TwiSteR like this.
  49. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

11,688
    2,160
    113
    Kakav krš kraj krš poslednje epizode krš sezone kojom su uspeli da celu seriju svedu na krš tier na kraju.

Kakav waste of time ovih 1h20min koji povlači za sobom apsolutno sve što su napravili do sada ovakvim užasnim završetkom i besmislenim krajem.

YOTH likes this.
  50. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

673
    371
    63

SolidSnake88 likes this.

Share This Page