1. powered by Surfing Waves

Game Of Thrones [HBO] [2011-2019 ]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by Vampir, Jul 15, 2011.

1. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
  2. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
    Ne bi ni ti, da nisi naisao na taj clanak. Niti vadio temu iz mrtvih.

Last edited: Sep 7, 2019
  3. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Meni nije mrtva. Bila je jedna od najboljih serija ikada, zadnje dve sezone i ono u Dorni pre toga postala jedna od najglupljih serija koje sam gledao i ovo me potsetilo na to.

A trebao je da komentariše. A koliko god svi mislili da su ona dvojica jedini krivci, a jesu sigurno ubedljivo najviše, krivac je i on jer je i u poslednjim sezonama bio jedan od producenata. Sigirno je znao kakve gluposti ova dvojica prave, čak i da nije, a ponavljam, sigurno jeste, u pretposlednjoj sezoni je posle onih epizoda sa hvatanjem zombija iza zida i dolaska svih preživelih likova pod panj ludoj Sersei, trebao aktivnije da se uključi u pravljenje poslednje sezone. Ali nije, boli ga kurac, nije hteo a ni sada ne želi da ugrozi nijedan dolar prihoda pod stare dane, iako ima 70 godina a prepun je miliona. Kao da gledam mog ćaleta, samo bez miliona.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

disturbed likes this.
  4. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
    Serija jeste jedna od najboljih ikada. I sa te dve zadnje sezone i bez njih. Pomiri se s tim.

5. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,821
    1,284
    113
    Ja ne mogu da se pomirim. Toliko su mi ukenjali sve sa ovom poslednjem sezonom da su mi ogadili sve od početka.
    Inače, pre neki dan sam obišao Alcazar u Sevilji, gde su snimali scene iz Dorne, stvarno prelepo mesto.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

6. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,086
    3,285
    113
    Simke god damn it let this dead horse rot in peace!

jovcov and Omega like this.
  7. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    E ovo se zove ekstremni fanbojizam!

Serija je bila jedna od najboljih ikada, u mnogim stvarima i najbolja ikada, ali je zbog toga na kraju, zbog očajnih poslednjih sezona koje su u rangu najgeneričnijih serija ikada, gorak ukus još mnogo gorčiji, razočarenje još veće.

Nažalost ja još uvek kad me nešto podseti na to ne mogu da se pomirim sa tim, zato dižem temu iz mrtvih, zato mi ne pada na pamet da kroz godinu dana gledam na silu napravljene prequele, ali ti treba da se pomiriš da je ovo što sam rekao tačno.

8. Revan

Revan Well-Known Member

1,732
    951
    113
    Marvel je u potpunosti uništio filmsku umetnost Game of Thrones.

9. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

22,086
    3,285
    113
    @Super Simke 64 just for entertainment, reci mi tvoje misljenje o LOTR filmovima, da li mislis da su precenjeni?

10. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Mislim da je The Return of the King precenjen. Najslabiji deo trilogije. Previše akcije, malo (jeftine) drame i predugačak, dosadan kraj.

Sa druge strane The Fellowship of the Ring i The Two Towers su mi jedni od najboljih filmova ikada.

Rodilo likes this.

Share This Page