1. powered by Surfing Waves

GEARS 5 ( PC, XBone) (10.09.2019)

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by Chodex, Sep 4, 2019.

1. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Odlicna igra, osim kraja koji je slab.

Nadam se da necemo mnogo godina cekati nastavak.

2. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
  3. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113

grunt and TwiSteR like this.
  4. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,179
    2,518
    113
    Odigrao kampanju, oduševljen sam. Bolje rečeno, jedna od najboljih SP kampanja koje sam odigrao što se tiče ekskluziva.

Ovo je pravi Gears, posle dvojke meni najbolji. Verujem da mnogima možda neće biti emotivno jak ako nisu igrali prethodne, ali je baš baš odličan. Čak i ti trenuci su odlično svedeni samo na ovaj deo, dosta njih bez povezivanja prethodnih igara. Dosta dosta bolji od četvorke, apsolutno su sve ispravili na čemu su pogrešili u tom delu. Over the top momenti ima koliko hoćeš, svi su odlično odrađeni, baš ima wtf momenata koji oduševljavaju. Pored toga, rock solid 60fps u svakom trenutku, baš me je igra oduvala.

Kait jeste glavni protagonista 80% vremena, ali njena priča ne utiče toliko na big picture dešavanja u Gears 5, što mi je odlično. Mislio sam da će biti cepidlačenja oko nje dosta dugo, ali nije, svodi se na preživljavanje i borbu protiv ostalih. Bolje rečeno, priča prerasta nju na mnogo nivoa što mi je odlično. Igraš sa njom ali su svi usko povezani. Osveženje je što je JD u drugom planu nakon prologa kao što se akcenat stavlja na druge likove i povezivanje sa njima.

Još ima odličnih komičnih gear momenata kao u svakoj igri, i baš su me nasmejali, baš sa ukusom sve odrađeno.

Čak je i dizajn u nekoliko delova odrađen na uzoru 1-3 delova, što baš pokazuje da se polako ali sigurno vraćaju korenima.

Odigraću sigurno još jednom ili dva puta sa ortacima na Insane kada dođe vreme

Last edited: Sep 18, 2019 at 4:06 PM
  5. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

5,482
    1,608
    113
    Ja sam negde na pola kampanje, za sada mi se svidja i deluje bolje od keca i cetvorke, bar.
    Igram na nivou iznad normal i solidno ginem. Verujem da je igra previse laka na normal.
    U svakom slucaju, tezina moze da se promeni u svakom trenutku.

6. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Samo pametno koristiti Jacka i sve se moze.

Share This Page