1. powered by Surfing Waves

Grand Theft Auto V [PS3/X360 2013] [PS4/XBONE Nov 2014] [PC 14. April 2015]

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by DieH@rd, Oct 25, 2011.

1. Chodex

Chodex CAPCOM Street Fighter

1,845
    362
    83
    Malo pre završio igru, ali ovoga puta na PC-u. Na kraju sam izabrao da roknem Trevora i na miru odgledao credits. Fenomenalna igra koja se i posle 6 godina odlično prodaje. Tako da u neku ruku razumem Rockstar zašto oklevaju sa nastavkom. Pre nego što se pojavi GTA 6 moram odigrati RDR2...još uvek čekam official PC announcement.

2. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,904
    3,193
    113
    Prodaje se zbog Online-a iskljucivo. Mislim da je vecina igraca zaboravila da postoji prica u igri jos davnih dana... a i Rockstar. Da nije ne bi nas ispalili za single player story DLC za koji su lagali da ce biti kad tad.
    Ne bi se nadao tome pre nego sto se najavi PS5 i RDR2 za isti, PC verzija moze samo posle toga da dodje na red. Ne zuri im se...

TwiSteR and Chodex like this.
  3. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,585
    1,793
    113
    Treci put pocinjem online u gta v i i dalje mi nije jasno sto toliko popularno. Smara konstantno ucitavanje i cekanje, sve osim freemodea je bas mucenje a i tu nije bolje ako upadnes kod nekih spavaca koji te ubiju avionom cim se pojavis. Al opet eto igram.

Sent from my Pocophone F1 using Tapatalk

4. zdravkelja

zdravkelja Member

9,550
    2,068
    113
    Ja sam izdrzao sat vremena u online modu. Steta, jer mi je delovao zanimljivo u onim trailerima.

Share This Page