1. powered by Surfing Waves

Guitar hero 5/ Rock band dlc's

Discussion in 'Nintendo Wii' started by Ashitaka, Oct 13, 2018.

1. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    Poz ljudi da li neko zna kako da se ubace dlc's za gh5 ili rock band 2 i 3. hteo bih da nagomilam pesama za sviranje u jednu igru, a posto posedujem rock band drums oni su kompatibilni samo sa gh5 i rock band series. I ako neko uopste zna da li je moguce dlc isto kao i igru staivti na hdd/usb. Wii je modovan naravno. Cheers!

Blinker likes this.
  2. Blinker

Blinker Kinslayer

368
    60
    28
    Gde si nasao bubnjeve za Wii, ako nije tajna? :D Vec par meseci pokusam da ih nadjem

Ashitaka likes this.
  3. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    Nasao slucajno kod lika koji je prodavao ps2 bubjeve preko neta. Imao jedne wii bubnjeve koje mu je greskom doneo neko iz inostranstva umesto za soni. Al nije znao dal rade jer nema wii.

Blinker likes this.
  4. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    Uspeo sam da otkjlucam sve pesme za rock band 3. Tj pojave se u shopu kao da su sve kupljene i samo se skidaju po zelji. Ukoliko nekog zanima evo linka
    .
    Ako nesto nije jasno slobodno pitajte. I jedino sto sam ja koristio pimp my wii za instalaciju wad file-ova.

5. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,756
    921
    113
    Koliko košta gitara i mikrofon za Rock Band 3 Wii otprilike?

Ashitaka likes this.
  6. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    gitaru polovnu na netu mozes naci za 1000-2000 dinara, a mikrofon od 500 - 1000.

Super Simke 64 likes this.
  7. Super Simke 64

4,756
    921
    113
    Nabavio sam mikrofon za Rock Band :) , probaću da nađem i gitaru.

Kaži mi za početak da li ovi DLC-ovi za Rock band 3 u sebe uključuju sve pesme sa Rock Band 1 i 2 ili ne?

I pošto mi se čini daje odgovor ne, da li si našao lak način da ubaciš pesme sa Rock Band 1 i 2 u Rock Band 3?

Last edited: Nov 5, 2018
  8. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    Nisam se sa tim bahcao jer imas preko 2000 pesama na shopu kad ubacis ove dlc-ove . nzm koje pesme imaju u 1 i 2 ali verovano ima dobar deo pesama da se skine i sa shopa za rb3. ali kazem niam siguran :) koliko si dao za mic? jel radi dobro?

9. Super Simke 64

4,756
    921
    113
    Dao 1000rsd preko Kupujem prodajem, posle video da je bilo i za 500 rsd, do tada nisam ukapirao da je jedan isti mikrofon za sve konzole i da je proizvođač originalnog mikrofona Logitech. Jbg,imam "jaku" platu pa ne istražujem kako treba.

Radi mikrofon odlično sa Rock Band 1 igrom na Wii-u ali sam se iznervirao što kada ga priključim na kompjuter ima baš mali lag, ali opet lag koji me izluđuje, a hteo sam i da na kompu pevam karaoke. Valjda me kolje Pentium D procesor i/ili zato što je Rock Band mikrofon digitalan, zvučna mi je Creative Audigy 3 ali džaba kad se ne bode u nju nego u USB port pa procesor valjda mora da konvertuje digitalni zvuk u analogni.

Gledao sam neke liste, nema ih većina, izgleda da se pesma sa Rock Band 1 i 2 moraju manuelno skinuti sa diskova nekom kompleksnom metodom :(

10. Ashitaka

Ashitaka Member

58
    25
    18
    Tu metodu sam probao i nisam uspeo nemoj trositi vreme. ima tutorijal koji sam pratio i objasnjeno je sacuvaj boze. ali nekako sam uspeo da napravim sam te pakove sa pesmama ali nece uopste da se pojave u rb3. Ja sam nasao sad neki za soni ali ne znam da li ce hteti da radi xD

Share This Page