1. powered by Surfing Waves

GWENT: The Witcher Card Game / Thronebreaker: The Witcher Tales - PC, XB1, PS4

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by Efendija, Apr 17, 2017.

1. Efendija

Efendija зимница мајстор ™

4,615
    694
    113
    Ае ред је да се направи засебна тема за ово.

Игра је веома добра, заразна, разуме се далеко разрађенија од верзије у W3... али треба јој пеглања сигурно, балансирања и томе никад краја. Биће такође steam варијанта, f2p итд.

Званично се још налази у closed beta фази a спрема се open beta ускоро и опет од нуле (за оне који сада учествују у тестирању).

Roronoa Zoro likes this.
  2. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,906
    192
    63
    igra je teška zaraza, a mrzeo sam gwent u witcher 3

da li će i open beta na steam ili steam dobija samo finalno izdanje

Last edited: Apr 17, 2017
    Efendija likes this.
  3. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,259
    833
    113
    Meni je gwent odlican u W3, dobio sam poziv u closed beta, odigrao jednu, pobedio i vise me nije vuklo da igram, ne znam zasto. Bar sam ostao ne porazen :D

4. Efendija

4,615
    694
    113
    Додајем да постоји програмчић за детаљније праћење па ко жели да проба... CDPR наравно зна и не сматра да је варање што значи нема бан.
    http://www.gwent-tracker.com/

edit - немам појма стварно, чини ми се да нису рекли ништа одређено.

Last edited: Apr 17, 2017
  5. Blue

Blue ....................

11,425
    620
    113
    Gwent mi je vrh u W3, nadam se da neće previše zakomplikovati stand alone igru. Ne sviđa mi se ova Geralt u sakou fora iskreno, treba da ostane isti setting kao u Witcher igrama.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Efendija

4,615
    694
    113
    Нису праве карте, само зајебанција са reddita.

Blue likes this.
  7. Efendija

4,615
    694
    113
  8. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    sad kada si pomenuo art na karatama, naš lik Nikola Stanković je uradio art za Emhyr lider kartu i nisam obraćao pažnju i tek sad vidim stavio je da drži tri prsta. haha .. nice touch

+ dobre su premium karte sa sve zvukom i animacijom

Roach, čim sakupim 800 scraps kupujem je

Efendija likes this.
  9. Efendija

4,615
    694
    113
    Јбг тренутно су склонили инфо о уметницима са оног card preview екрана (бар је мени тако). Могли би вратити, не знам што је сметало.

10. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    isto, a bilo je pre. mda pogrešio sam nije Nikola nego Nemanja

11. Efendija

4,615
    694
    113
    Немања Станковић богме урадио неколико карата

Остатак
    https://www.artstation.com/artist/nemanjas

Иначе споменуто је да се планира завршетак сезоне крајем маја, контам да ће тада почети отворена бета (приближно).
    Када се то деси, све се карте губе, добијају се бурад

12. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    to ako si ista pazario pravim kešom, jedino od ranka i lvl-a što o5 nije loše

samo šteta što niko odavde ne igra, dosadilo mi da derem strendžere. mda pogodile me ruke pa sam dobio dva lvl70+/20+ rank

13. Efendija

4,615
    694
    113
    Оно за кеш сигурно, нису могли то да не уваже. Добро је што дају и по овим другим ставкама. Такође је речено да код преласка из отворене бете у финалну игру неће бити новог ресетовања.

14. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    to da, jer resetuju sve da kao svi krenemo od nule (bar oni koji budu hteli da igraju kada krene open beta)

i ako si za koju gog/igra su "upaljeni"

15. Efendija

4,615
    694
    113
    ае стижем у ове касне сате :)

16. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,003
    1,319
    113
    ako se igra na dve dobijene, a u drugoj rundi se dobiju samo 2 karte a u trecoj samo jedna, koja je poenta da pobedim u prvoj rundi?

vec 3-4x su me likovi pobedjivali tako sto me puste u prvoj rundi i onda me osure u naredne dve

17. Efendija

4,615
    694
    113
    Зависи против кога играш, од карата које имаш, од тактике, од свачега. Нпр. могуће је да добијеш прву рунду, другу намерно изгубиш а да ти остане предност у картама (бациш само Цири у другој рунди, враћа ти се у руку ако изгубиш рунду... или бациш шпијуна и вадиш додатну карту/карте себи). Наравно увек постоји могућност кад не вреди добити прву рунду (нпр. остане ти мање карата у руци од противника само да би добио прву рунду и глатко изгубио наредне две). Него да не тупим, свачега ћеш се нагледати ако не баталиш игру.

Затворена бета се ускоро завршава. Прецизне информације идуће недеље.

Timemaster likes this.
  18. Efendija

4,615
    694
    113
    Јавна бета почиње 24. маја. Сервери неће радити од 22. до 24. Данас у 21 twitch најава промена и чега год.

19. Efendija

4,615
    694
    113
    Почела отворена бета.

20. Efendija

4,615
    694
    113
    Тренутна сезона се коначно завршава 27. августа (хвала курцу). Нове карте и закрпа истог дана.

До краја године стиже прва single player кампања: 15 сати за прелазак. Контам плаћа се као што је раније помињано.

Такође и врло разрађен систем званичних профи турнира (кога занима). CDPR баш очекује да Gwent потраје...

21. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    27mi, uh mora da se igra da se popne rank, bar do 20

22. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    sezona gotova, a gde je/kada će patch

23. Efendija

4,615
    694
    113
    Сад у 21 сат иде најава закрпе на twitchu. Сама закрпа треба да падне пре првог септембра (тако је речено оквирно). Значи ускоро у сваком случају.

24. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    to reko da čuvam kegove, za nove karte pa da odigramo koju

25. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    e jbg ja otvorio sve kegove danas koje sam dobio

26. Efendija

4,615
    694
    113
  27. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Da li je i ovo 60% RNG luck, 35% grind za jace karte od protivnika i 5% skill kao Hearstone ? :D

28. Efendija

4,615
    694
    113
    Никада није био као луди HS RNG. Већином умеће. Изразито јачих карата наравно има... међутим могу бити и бескорисне у зависности од конкретне партије/фракције. Мислим да ништа нећеш изгубити ако пробаш игру.

grunt likes this.
  29. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    Ma nije ni nalik grindu kao u hs, inace su toliko promena uradili da su mi sjebali build totalno, prvi put danas igrao ranked posle updatea bez promena u buildu i jedva izvukao nereseno.

Naravno igrao sam kao nilfgaard protiv monstera

30. grunt

grunt Celeb Freak

15,397
    2,305
    113
    Ajd skinucu sad kada se vise nece brisati napredak u igri.

31. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,952
    1,186
    113
    Jel postoji GWENT da se kupi u fizičkoj (opipljivoj :D) formi kao društvena igra?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

32. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    Mislim da nema, sve sto je na netu je od collectors edition witchera 3, al nisam siguran

33. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    nzm koliko mi se svidja sto sad mozes da dealujes dmg zlatnim kartama :(

34. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    U Gwent singleplayer kampanji bice dijaloga koliko i u HoS ekspanziji,naravno sa izborima i prica ce trajati oko 15 sati. Glavnu ulogu ce igrati Meve koja vodi pobunu protiv Nilfgaarda.

U sustini imali smo card game u rpg igri dok je sad obrnuto, imacemo rpg u card igri. Inace ce pomeriti pocetak pro ladderinga zbog balansiranja igre, posto je trenutno po meni malo broken a i po njima ocigledno. Danas npr ni jednu partiju nisam dobio na ladderu, a sve sam zivo probao, cak sam igrao i sa monsterima koje mrzim ali ne vredi.

Ja jedva cekam da izadje singleplayer, ako vise ne prave rpg u witcher svetu, onda ovo rado prihvatam, pogotovo od najboljih develepora na svetu :D

35. Efendija

4,615
    694
    113
    Изашао обећани hotfix.

36. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    yup....na zalost ne znam dal cu imati vremena da danas igram ali po onome sto sam video na blic armor deck ce biti najpopularniji sada

37. Efendija

4,615
    694
    113
    Слажем се, armor био прилично зајебан и пре hotfixa, овако ће растурати само јаче.

38. Roronoa Zoro

2,906
    192
    63
    i posle tog fix-a meni igra više ne radi, zaglavi na učitavanju inventara i kaže da proverim konekciju

39. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
  40. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,234
    259
    83
    Instalirao i krenuo lagano sakupljati karte.
    U pocetku me odbijao interfejs, ali navikavam se, ok je.

41. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    Nick mi je isti kao i ovde pa me dodajte na GOG-u :D

42. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,234
    259
    83
    Meni je ostao old school nadimak - Dubravac

43. Blue

Blue ....................

11,425
    620
    113
    Krenuo i ja da igram konačno, odnosno za sad sam samo završio tutorial i malo gledao šta i kako.

Je l' fora da prvo kroz singleplayer budžim deck ili mogu odmah da se bacim na multi?

44. Efendija

4,615
    694
    113
    Ако пређеш challenges, добијаш карте лидере (што се иначе више не може добити из буради)... Све challenge награде су једнократног типа па се од тога нећеш набуџити. Practice ти је само против компа... Бацај се на мулти (casual match) за буџење. Покушај challenges свакако да боље схватиш основе.

45. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
  46. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43

"Novi" gwent ce izgledati fenomenalno, jedva cekam :D

Efendija likes this.
  47. Efendija

4,615
    694
    113
    Једина лоша ствар је фризура дебелог :lol:

Мислио сам да ће видео трајати дуже... обзиром на вишемесечну сушу, погажена обећања итд.

48. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    Oni to misle da izbace u oktobru al ja cisto sumnjam,cim izadje ja se vracam, jer me igra trenutno ne drzi uopste. Igra mi se vizuelno mnogo vise svidja. Sad treba da odigram malo gwenta u W3 sobzirom da sadasnji gwent nema veze sa originalnom igrom

49. No_LiMiT

No_LiMiT Deus Vult

1,423
    145
    63
    Jel? Ja bas htio da skinem posto sam volio da igram u w3

50. shone93

shone93 Active Member

919
    192
    43
    Koncept igre je ostao isti, ali su dosta promenili mogucnosti karata i njihovu sinergiju ako to ima smisla. Mnogo se razlikuje od W3 gwenta. Gold karte nisu imune vise i mogu da se targetuju, kisa i ostale vremenske neprilike nisu vise op itd... igra je i dalje super i dosta je zanimljiva ali je drugacija od originala. Homecoming ce vratiti taj W3 osecaj,barem je to cilj. Izbaci ce 3 reda,ostavice samo 2 sto je interesantno. Ako ista Gwent se stalno menja, sad cu ga uciti ponovo po 10ti put. Ali ja trenutno nemam zelju nesto da igram kad znam da ce se skroz promeniti uskoro.

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

Share This Page