1. powered by Surfing Waves

Hunter x Hunter [2011- ]

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by Maxa, Sep 12, 2013.

1. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    au jebote, ne mogu da verujem, od ovog hisoke nema nadrkanijeg borca O_O'

2. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    heheh :)

3. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    454
    83
    Za trenutak sam se poradovao da se Hisoka pojavljuje u Chimera Ant arcu ali sam onda skontao da ti jos nisi dosao dotle. xD

4. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    Ne ne, ovo je zbog epizode gde se bori na 200. spratu sa onim double likom :)

5. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    hoće li biti ponovo prikazivanje kako killua polaže test za huntera? mali mi je sjajan

6. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Je l' to trolujes da vidis ko ce prvi da spoiluje? :p

7. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    pa ne smatram to nekim prevelikim spoilerom, zato pitam. a i postoji spoiler kod za onog ko hoće da mi kaže

8. Zegota

Zegota Zegota

1,365
    137
    63
    Strpi se malo, sada će DragonOfTheEarth da ti prepriča.

9. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Evo napisacu ovako kao odgovor
    Bice ponovni ispit po kratkom postupku :D

10. greenman

greenman #Senior

969
    65
    28
    Ima li neko torrent za Hunter x Hunter 1080p, za sve epizode ?

Do sada se gledalo Coalgirls izdanje u 1280x720.. ali može i bolje za ovakav animu.

11. Zegota

Zegota Zegota

1,365
    137
    63
    Coalgirls imaju odličan 1080p BD rip, a ostatak Horriblesubs. Nisam imao nikakvih zamerki.

12. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Ima li neko torrent za Hunter x Hunter 1080p, za sve epizode ?

Do sada se gledalo Coalgirls izdanje u 1280x720.. ali može i bolje za ovakav animu.

Ja sam gledao u 1080p, HorribleSubs verziju, ali sam skidao epizodu po epizodu.

13. greenman

greenman #Senior

969
    65
    28
    Caolgirls imaju odličan 1080p BD rip, a ostatak Horriblesubs. Nisam imao nikakvih zamerki.

Yep, imaju direktno na sajtu.

14. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    jebote, je l' samo na mene ovako snažan utisak ostavila poslednja epizoda yorknew sage? ova situacija ovolikog poštenja i plemenitosti sa pakunodom, gonom i paukom me je ostavila bez teksta. gledao sam dragon ball z i goku je naravno savršeno neiskvareno biće, ali opet toliko snažne utiske skoro svaki lik iz serije ostavi na mene da je ovo neverovatno. maestralan anime

15. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    uh kakva 116ta epizoda :O

16. Johntra

Johntra mladji referent

365
    42
    28
    Brutalno,
    Gon izludeo prvi put ga vidimo ovakvog

17. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Mislim da sam pojeo pola kile suncokreta za 20 min :D

Super raging mind trance, tacno me u trenucima kulminacije rage-a podseti na King-a zbog odsustva bilo kakvih izraza lica, odlicno su odradili. Osecam da ce dekarin (Neterov) fight biti epski. Asdf, ajmo rodjaci, stancujte te epizode brze :D

18. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    samo razmišljam kada će at one point u seriji postati toliko zajebano da će ćale morati da uleti da ga spasi xD

19. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Da l' je jaci cale od Kinga? S obzirom da ga jos nema, pretpostavljam da su tu negde, ne znam kako ce se dalje razvijati prica.

20. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    ne verujem da će se ćale pojavljivati u ovom arcu
    nekako mi deluje kao da će se konflikt razrešiti tako što će king i drugari spoznati ljudskost, jer ne znam na koju drugu foru će da ga dobiju :lol:

mada vidim u previewu za sledeću epizodu da će se pojaviti i kiluin ćale, biće zanimljivo :)

21. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Gon i njegovo BSODovanje je bilo zestoko odradjeno.

22. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Sigurno ce biti neka fora sa onom slepom klinkom, na osnovu nje ce King skontati ljudskost, tacnije vec je krenuo da konta

Gon je odglumeo za oskara...:)

23. Blue

Blue ....................

12,304
    1,030
    113
    Odakle skidate epizode?

Ne tražim više od 720p.

24. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    maxa okačio prvih 100 epizoda na nekoj od prethodnih strana

25. Blue

12,304
    1,030
    113
    Tačnije na prvoj strani, zahvaljujem.

26. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    znači ja nisam gledao skoro zabavniju i napetiju partiju доџи болуа! zapravo, ne pamtim ovoliki adrenalin tokom gledanja serije još od borbe gokua sa cellom. maxo, hvala na skretanju pažnje na ovaj anime :D

27. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    I meni se bas svideo taj deo, veoma zanimljiv koncept fight-a :D

28. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Epizode su zabavne, ali videcete prelaz kod Chimera Ant Sage...skroz drugi osecaj, skroz druga atmosfera...anime postaje mnogo ozbiljniji i mracniji i suroviji...

29. greenman

greenman #Senior

969
    65
    28
    Gleda se animu.. i Hisoka je prava pedofilčina btw. :D

30. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,784
    83
    48
    Ceo anime ima taj ozbiljan ton, do te mere da te uhvati jeza kad se malo zadubis u sve sitne stvari.

Ali da "mravi" prave sranja to jeste, covek se pita kakva se sve sranja jos nalaze unaokolo.

31. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Vezano za te sitne stvari, dok sam gledao Ant sagu upala mi u oko proprcionalnost snage (ant vs human size ant). Znam da su mravi nenormalno "jaki", u proseku mogu da podignu 30 do 50 puta vecu tezinu od sopstvene, pa mi je u prvi mah izgledalo nelogicno da bilo koji covek moze da prezivi ikakav udarac mrava iste velicine.

Na kraju se ispostavilo da je u pitanju samo moje neznanje, odnosno da je u pitanju "Square Cube Law".
    //This principle states that, as a shape grows in size, its volume grows faster than its area.)

Jos bolji opis na jednom forumu.
    //The amount of force a muscle can generate is proportional to the square of the size (the cross sectional area of the muscle) but the weight is proportional to the cube of the size (the volume). This means that every time you double the ant's size you would multiply its strength by 4 and its weight by 8. So it would get relatively weaker as it gets bigger.

Mozda je malo offtopic, al' komentarisem zanimljiv detalj koji sam uocio gledajuci serijal.

Edit: Naravno, ne pocinjem debatu o anime fizici :D

32. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    znači, koje vrištanje u ovom chimera ant arcu, pa killua i gon su ludi :lol: ! jebote, koja masovna seča insekata, naježio sam se :D

33. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    wait for it... ;)

34. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Youpi maKina :D A ovaj Knuckle je smesan kao crtani film, hit & RUN :D

35. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    nikako ne mogu da skapiram, svi ovi elitni "mravi" su u stvari dobijeni genetičkom rekombinacijom gena životinja koje je kraljica pojela sa genima mrava? na primer, gepard, lav, pingvin, krokodil, armadilo, koala, kameleon... ili sam nešto propustio? pošto mi onolika raznovrstnost sem tog objašnjenja nije jasna

36. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
  37. Blue

12,304
    1,030
    113
    Odgledao sam prvih 10 epizoda, zadovoljan sam.
    Nego, kad kreće ta ozbiljna HC surovost o kojoj pričate?

38. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    mnogo kasnije

39. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    Odgledao sam prvih 10 epizoda, zadovoljan sam.
    Nego, kad kreće ta ozbiljna HC surovost o kojoj pričate?

Krece da se nazire u Yorknew arcu(oko 50. epizode, tako nesto) a onda eksplodira u Chimera Ant arcu(80. pa na dalje).

40. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    recite mi, hoće li biti i dalje

hisoke i genei ryodan ekipe? pošto sam na 85. epizodi, kada ovaj car izgubi ruku, i kapiram da su sada svi oni boranija naspram ovih insekata ždijača

41. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    recite mi, hoće li biti i dalje

hisoke i genei ryodan ekipe? pošto sam na 85. epizodi, kada ovaj car izgubi ruku, i kapiram da su sada svi oni boranija naspram ovih insekata ždijača

Keep watchin'. ;)

42. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    kapiram da su sada svi oni boranija naspram ovih insekata ždijača

E, nemo' se vredjamo :D

43. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    to to, hajpujte me samo :lol:

44. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    fuck, izgleda da sam propustio nešto jako bitno, ali nije mi jasno šta, ubeđen sam da nisam nijednu epizodu preskočio

kako sada gon ne može nen da koristi? kakva mu je ono nen mačka na ramenu, stvarno mi nije jasno

45. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    pa ako si gledao da se tukao sa knuckle-om, sve bi trebalo da ti bude jasno :)
    ako jesi, čitaj sledeći spoiler, ako nisi baci pogled na prethodne epizode
    izgubio je borbu :D

46. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    definitivno sam jednu propustio, jer znam da je izgubio, samo nisam video kako. epizoda mi je počela kako killua i gon ispraćaju knuckle-a i onog drugogo u NGL i onda se mali totalno rasplakao. tu mi jedna fali izgleda, samo sad ne mogu da nađem koja :D

inače, anime ima neverovatne likove, ovde nijednog negativca, od samog početka nisam mrzeo kao na primer Friezu u DBZ (samo sam to gledao pa ne umem dalje od toga da poredim :D ). ovde im se diviš koliko su savršeno zli i ne znam za vas, ali bukvalno se oseća koliko su negativci jaki i bolesni. gledam, i kad prikažu bilo kojeg, počevši od hisoke pa na dalje, ja se oduševim njima :)

47. Maxa

Maxa opsa!

11,398
    4,165
    113
    nisi propustio epizodu, ta borba nije prikazana :)
    na osnovu knuckle-ove moći možeš zaključiti šta se desilo sa gonom :)

48. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Uuuu kakva je zadnja epizoda...jedva cekam sledecu...Kilua is on the rampage...:)

49. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,974
    1,970
    113
    povlačim sve što sam rekao za genei ryodan :D koje su ovo mašine za mlevenje mesa :lol:

50. DragonOfTheEarth

3,225
    454
    83
    povlačim sve što sam rekao za genei ryodan :D koje su ovo mašine za mlevenje mesa :lol:

Ma da, bre. Doduse, protiv kralja tesko da bi neko od njih imao sanse osim mozda Hisoke, ali su sa svima ostalima barabar.

Share This Page