1. powered by Surfing Waves

Hunter x Hunter [2011- ]

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by Maxa, Sep 12, 2013.

1. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    čisto sumnjam da hisoka može i da prismrdi matorom, a kamoli kralju. jak je on, ali mislim da još nije ostvario pun potencijal :D

poslednja epizoda ludilo
    zamalo knuckle da zagine, a ja umro od smeha :lol:
    killua jebe :D

2. ultranova

ultranova Killer Instinct

1,066
    14
    38
    Evo ja poče ovo da gledam, veoma interesantno za početak...tek sam 5 ep. pogledao...imam osjećaj da će bit havarije ovdje :D

3. cakster

cakster Emulation Freak

574
    5
    18
    Ja sam na 105oj epizodi. Mnogo dobar i lud anime za opuštanje :)

4. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    za opuštanje, wat? xD

5. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    kakvo crno opuštanje, sav gorim od adrenalina posle svake epizode :lol:

6. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Matori je kontam najjaci Hunter trenutno, sem mozda Gonovog caleta...
    Tako da Hisoka i ekipa jos uvek ne mogu da se mere sa njima dvojicom...

7. cakster

cakster Emulation Freak

574
    5
    18
    Mene opuštaju ovakve serije u smislu da mi je "mozak na ispaši". One Piece i sad Hunter x Hunter što gledam. Trebam još dve ili tri serije ovog tipa da uhvatim i onda svaki dan da vrtim po jednu episodu.

8. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,225
    453
    83
    Ali jbt, 10 epizoda, ako ne i vise, pricaju o planu napada na palatu a na kraju im taj plan nije znacio maltene nista. :lol:

9. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    plan je da nema plana...:)

10. cakster

cakster Emulation Freak

574
    5
    18
    Ma idi begaj. Killua je jedini koliko toiko predvideo da će plan otići naopako. Što se tiče neprijatelja, znam samo da je Pitou predobro odrađena kao lik.

11. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    ^ništa mi ne iskače posebno od ostalih, ali ono što je najbitnije je da su svi unikatni :)

12. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    mnogo mi se bre odužio ovaj chimera ant arc, ne znam dokle oni misle ovo da razvlače? i plus smaraju epizode gde ne prikazuju gona i kiluu, okej, kul su i knov i morel, ali brate...

13. DragonOfTheEarth

3,225
    453
    83
    mnogo mi se bre odužio ovaj chimera ant arc, ne znam dokle oni misle ovo da razvlače? i plus smaraju epizode gde ne prikazuju gona i kiluu, okej, kul su i knov i morel, ali brate...

Chimera Ant arc je u mangi dugacak kao svi arcovi pre njega zajedno, pa ti vidi. ;)

14. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
  15. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Au brate, prodje 6 epizoda a Morel i Pouf nisu ni krenuli...kapiram da su svi "mid-delovi" bitni za tok radnje, ali preterase ga. Mislim da cu da napravim pauzu od 2 meseca dok se ne nakupi jedno 7-8 epizoda pa da spicim onda.

16. DragonOfTheEarth

3,225
    453
    83
    Au brate, prodje 6 epizoda a Morel i Pouf nisu ni krenuli...kapiram da su svi "mid-delovi" bitni za tok radnje, ali preterase ga. Mislim da cu da napravim pauzu od 2 meseca dok se ne nakupi jedno 7-8 epizoda pa da spicim onda.

To sam i ja uradio kad su krenuli sa pripremom za tucu. Ali nakupi se 10 epizoda i opet se skoro nista desilo nije. xD

17. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Autor ocigledno voli da objasni svaki detalj - pozadinski mehanizam i kauzalnost, sto je sasvim ok, ali u ant arc-u jednostavno ima previse detalja, trebao je drugacije sloziti sve ovo. Ne kazem da mi ne drzi paznju, ali previse je razvukao.

18. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    indeed.
    ali opet sam na ivici stolice na kraju svake epizode :lol:

19. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Ne znam meni je cool...kako pravi paralele kroz epizodu, odnosno sta se u tom trenutku desava na drugom mestu... Ajde bre pa za DBZ je jedna borba bila razvucena na milion epizoda...ovde ih bar ima vise paralelno...:D

20. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    Au prijatelji :lol:

21. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Eksplozivna dijareja?

22. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Ova 124. epizoda je puna nekog wannabeAlucard stajlinga + enormna patetika, what's goin' on? Prototype epizoda za "kako ubiti ljude u pojam"? :D

23. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    netero vs. king, koja epika!

24. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    netero vs. king, koja epika!

25. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Pokidala je zadnja epizoda...

scene amputiranja i doza zadrzavanja hladnokrvnosti su u najmanju roku brutalne...:)

26. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Pokidala je zadnja epizoda...

scene amputiranja i doza zadrzavanja hladnokrvnosti su u najmanju roku brutalne...:)

27. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Ovo je vec nesto :D

28. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Ovo je vec nesto :D

29. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    auuuuuu,
    stvarno ga spržio :O

30. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    auuuuuu,
    stvarno ga spržio :O

31. ultranova

1,066
    14
    38
    Evo došo sam do 90e ep, kul je serija ali ne toliko kolko ste izahjapali vamo. Tok radnje mi je malo dosadan...početak mi je bio extra ali nešto mi se počelo gubit nakon onog dijela sa aukcijom neki divlji prelazi. I već vidim da razvlače s ovim Chimera Arcom

32. Blue

Blue ....................

12,036
    844
    113
    Ni ja ne kapiram hype iskreno, doduše došao sam tek do neke 35. epizode.

33. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Ljudi ne znate o cemu pricate...;)))) Samo polako...:)

34. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Normalna stvar da ljudi imaju drugacije senzibilitete. Cak malo i osecam da ne mogu da budem previse objektivan sto se tice ove serije, jer je kod mene preovladala nostalgija za zlatnim vremenom anime fanboyisma pre cca 10 godina (instant depra kada dodjem u situaciju da spominjem tolika vremenska razdoblja). Lep je osecaj kada si u prilici da sa nekim likovima i posle toliko vremena uspes da ostvaris slican vid emotivne konekcije, sada kada si daleko zreliji, usled mnostva neisiljenih momenata, suptilnosti i manjka naivnosti. Poslednji arc kojeg tada nije bilo me je recimo prosto iznenadio svojim vajbom, a i ubaceno je dosta novih i intrigantnih likova. Necu da ih spominjem da ne dovodim sebe u situaciju da otvaram spoiler tag i kvarim tok. Malo su me smorile poslednje epizode, ali za to cu okriviti moju nestrpljivost.

35. Killingspree

Killingspree Madafaka

342
    18
    18
    Nema hype-a, samo MOC I PALJEVINA!

36. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Da budem iskren, jos uvek nisam pogledao epizode posle sretanja Kajta i Gona do negde spremanja za operaciju, znaci nekih 20-30 epizoda, mada sam nesto malo preleteo, nekako mi je taj deo tezak za gledati sa svim tim surealizmom gde ostatak sveta ne daje pola misli tome sto ljude kolju neke karakondzule i sta sve ne, sve do momenta kad to ne zapreti njima.

37. ultranova

1,066
    14
    38
    Ne mogu da vjerujem koliko mi je ovaj Chimera Ant arc uništio dojam cijele serije...na 120oj sam ep. i skoro je došlo do toga da na silu gledam kad sam već dovde doguro...Nadam se da je slijedeći arc bolji...

38. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Pa, kako da ti kazem, sledeci arc tek treba da pocne da crta autor, posle vece pauze.

39. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    odlična je ant saga, uistinu je sporiji pacing (ali smo se razmazili jer su prethodna dešavanja išla dosta brže), ali po meni time se dobija na tenziji.

osim ove ultra gay epizode
    kada su ressurectovali kinga
    ,nemam zamerki.

40. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    Sada sam stigao do 130. epizode, nemam reci. Ovo je toliko traumatican anime za mene, nisam naisao nikad na ovako nesto. Definitivno mi je chimera ant arc omiljeni arc

41. Maxa

Maxa opsa!

10,838
    3,727
    113
    130ta epizoda, game of thrones lvl depre xD

42. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Da da...

jedva cekam sledecu epizodu kada Gon popizdi...samo ne znam kako ce sa kraljem izaci na kraj i kraljevskom gardom...kontam da ce kralj zviznuti pufa, dosta samoinicijativno mafija

43. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    Ne verujem da iko vise moze da izadje na kraj sa kraljem, jer se dodatno nahranio poufom i youpijem, koji imaju najsnaznije aure. A i tesko da ce gon da popizdi jer je dete i slomljen je kao nikad do sad. Zato polazem nade u Kiluu da spase Gona i u neku sansu da se Komugi da preobrati Meruema u dobro bice jer je kralj bas zbunjen

44. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Gon ce definitivno da popizdi, bar je tako u najavi za sledecu epizodu, oko njega je neka crveno crna aura...:) I ja nesto tipujem na Komugi da ce da izadje na kraj sa kraljem, a sto se tice jacine, mislim da je Pitou jaca od Poufa...da je Pouf najslabiji od svo troje...OStaje da vidimo, mada mislim da ce Gon da napusa solo Pitou...Ej i ne znam gde je nestao onaj lik sto pravi vrata, sto im je dozvolio ulaz u palatu...kontam da i on mora neku ulogu da odigra...

45. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    Crveno crna aura je pitou-ina, i ona ce da vlada ili makar da pokusa da kontrolise gona jer je klinac skrhan, a Killua ce morati da ga izbavi. Pouf sada moze samo da spletkari jer je nahranio kralja skoro celim sobom pa je preslab, a najopasniji trenutno. A knov sa portalima je puko psihicki kad je osetio Pitou-inu auru i on je out, moze samo da ih vadi iz borbe kao Morela sto je povukao

46. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    jel ti to citas unapred ili nagadjas...ja kontam da ce da bude ozbiljan fight izmedju Gona i Pitou...jednostavno mora...:)

47. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,714
    1,744
    113
    Gledam i nagadjam, tako nekako mi se cini najlogicniji sled dogadjaja po onome sto vidimo u "next in..." :)

48. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Hm, zanimljiva nagadjanja Timemaster, zanimljiva. Nova epizoda bese, za 6 dana, ablargh, ok, nije strasno.

49. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48
    Mahou uopste ne prati promenjeni dan i sat emitovanja.

Danasnja epizoda je bila, smirena, sa vrlo lepom propratnom muzikom, mrtva smirena.

50. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    He he...

rekoh ti da je Gonova ta crveno crna aura...ubi jadnu Pitou...Gon je postao Goku sa onom kosurdacom...:) Salu na stranu odlicna epizoda...

Share This Page