1. powered by Surfing Waves

Killzone: Mercenary

Discussion in 'Sony PlayStation Vita' started by Wahad, Jan 27, 2013.

1. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    :lol:
    Mislio sam da se na cod bo2 okuplja cudna ekipa al ga je kz zeznuo :D

2. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,038
    2,432
    113
    Veruj mi, COD na viti je uživanje igrati u odnosu na ovo.

3. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Cekam ga da se pojavi na aukcijama za smesne pare pa cim se to desi, odmah cu da ga probam :)

4. MadHouse

MadHouse Haos picke ludilo

1,421
    64
    48
    Ako si ti onda sam i ja. Lik kampuje sa pumparicom itd itd. Ceo njihov tim se ne pomera, a i moj boga mi. Užas.

To je normalno. Cekaju sa shotgunom negde i samo odvale.

Mene isto nervira to sto ja samo ja vodim ceo tim sa pointsovima..

Bolje da igram ja sam na njih 4 nego ovi moji da mi smetaju i samo ih feeduju...

i smorim se u mecu jer ceo mec traje oko 25min i onda odigram jedan mec i ostavim vitu..

Ako nadjem negde polovan COD kupicu ili cu da pozajmim od nekoga ali necu da placam punu cenu jer se ne isplati..

5. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Ja nema sanse da zavrsim i jedan mec. Kod cod-a mi odgovara sto mec traje pet-sest minuta, ovde dok izvrti sve modove nema sanse da me nesto ne prekine.

6. Wahad

12,038
    2,432
    113
    Ako si ti onda sam i ja. Lik kampuje sa pumparicom itd itd. Ceo njihov tim se ne pomera, a i moj boga mi. Užas.

To je normalno. Cekaju sa shotgunom negde i samo odvale.

Mene isto nervira to sto ja samo ja vodim ceo tim sa pointsovima..

Bolje da igram ja sam na njih 4 nego ovi moji da mi smetaju i samo ih feeduju...

i smorim se u mecu jer ceo mec traje oko 25min i onda odigram jedan mec i ostavim vitu..

Ako nadjem negde polovan COD kupicu ili cu da pozajmim od nekoga ali necu da placam punu cenu jer se ne isplati..

Bio je 20€

Normalno je za CoD da se takve stvari dešavaju, na Xbox 360. Ali ne za killzone.

7. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,159
    3,484
    113
    Odigrao sam danas popodne najzad jedan mec u KZ:M beti, sada kada je dostupna svima. Whoa, fenomenalna grafika, a i gyro aiming radi odlicno. Jedino sto mi fali je plasticni grip koji ce vitu transformisati u gamepad koji se mnogo lakse drzi i koristi za heavy use of dual analogs. Nabavicu to do kraja godine.

8. MadHouse

MadHouse Haos picke ludilo

1,421
    64
    48
    http://www.youtube.com/watch?v=P_IZ5IkGSrc

Kako ovaj ima punu verziju,nije mi jasno?

9. DieH@rd

31,159
    3,484
    113
    Igra krece u prodaju za manje od nedelju dana, novinari su sigurno vec dobili full game. Vec je objavljen jedan review [9/10 za singleplayer, full MP serveri nisu jos up].

10. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Sony namerno ne reklamira ovaj naslov, mislim bas da ne bi zbunio kupce sa KZ az ps4 koji je vec krenuo da se reklamira kao jedina interesantna exluziva na launchu. Problem je sto ocigledno nemaju nacina da ishendluju prodaju dve konzole i zato je vita trinaesto prase.

11. DieH@rd

31,159
    3,484
    113
  12. Wahad

12,038
    2,432
    113
    A sada, kampanja!

Attached Files:

13. DieH@rd

31,159
    3,484
    113
    Fino, javi kako izgleda kampanja.

14. DieH@rd

31,159
    3,484
    113
    http://www.youtube.com/watch?v=DmlJMLpQTJE

15. howler

howler Well-Known Member

2,697
    732
    113
    Presao kampanju...Bogme dobro sam se zabavio. SP je stastavljen od 9 contracta. Ja sam ih vadio po otprilike sat vremena svaki tako da 8-9h ukupno, sasvim zadovoljavauce za portable kampanja.
    Prica je meeeh, spin off smesten u Killzone univerzum. Standardne elemente kao sto su, izdaja, zauzimanje strane...uglavnom OK
    Gameplay je vrh, Melee zna dosaditi i jedino je koristan ako hoces biti stealth...Tada te igra nagraduje sa +500 Vektan currents a trebace vam svaki dolar. Evo ja pola stvari nisam kupio. A pobio sve zivo. Valjda je tako pravljen da moras uraditi jos jedan playtrough da bi otkljucao sve Vanguard oruzja.
    Strasno mi se svidele mape sto nisu linearne...Ono arena tip sa 2-3 opcije za assault. Nesto kao Crysis 2, on mi ostao u najlepse secanje od tog tipa.
    Sad cu MP, probao malo, figurirao sam jedino kao glineni golub tako da sumnjam da cu se nesto naigrati online...

16. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Konacno i ja uzeh kz jer posle par meseci po prvi put imam vremena da se posvetim ovoj igro i utisci su mi izuzetno pozitivni. Na prvom mestu, ova igra najbolje pokazuje snagu vite. Kad se setim kz sa psp-a ovo deluje nestvarno za dzepnu konzolu. Kz ima standardno blesavu pricu ali po prvi put ovde nikoga i ne interesuje jer kojeg mercenarija je zanimalo sta se desava dokle god dobija pare :) ono sto je sjajno je da bih se prosto zaboravio da je dzepna konzola ispred mene, radnja je intezivna, na najtezem nivou predstavlja solidnu tezinu i atmosfera vuce da se skupljaju pare i isprobaju sva oruzja kao i pomocni dronovi.

Nakon ove igre mogu samo da kazem da je velika steta sto je vita propala jer ne verujem da ce sony odvojiti priblizan budzet za bilo koji buduci naslov za ovu konzolu a ovakav sistem je stvarno zasluzivao aaa naslove. Umesto toga cemo za premium cenu dobijati portove sa iosa ili hd remakeove ps2 igara.

17. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,804
    333
    83
    Krenuo da igram, presao prva tri nivoa. Vita stickovi su daleko od idealnih za FPS, tesko mi ide nisanjenje. Izgleda sjajno ali kvari utisak cesto seckanje cim izlete dva-tri neprijatelja.

18. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,721
    1,747
    113
    prešao sam mercenary upravo, i ovo je neverovatno zabavno bilo :) hvala wahadu što mi je pozajmio svoju kopiju igre. igra tokom akcije i napucavanja ima "nešto" na šta sam se odmah navukao. osećaj čišćenja toliko helgana oružjem je vrhunski, a u rambo stilu melee, jedan za drugim, kill streak od 12... phuh kako dobra stvar. priča ne mora da se komentariše, površna je, ali meni bi zabavno da je ispratim. mercenary stvarno pokazuje šta vita može, ali opet, kao i posle tearaway, golden abyss, džaba je to sve :) pokušaću da odradim svih 27 contractsa, jer mi nijedna misija nije dovoljno dosadila, kao i svaka pogibija što me nije iznervirala. opušteno može da se igra i na veteran, ja očistio igru za 4h i 10m :)

19. Ryo

Ryo Veteres

1,862
    329
    83
    Jel ima gyro aiming kao Uncharted?

20. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,721
    1,747
    113
    ima, ali je po defaultu ugašen, tako da nisam ni hteo da ga palim

21. Blue

Blue ....................

12,047
    845
    113
    Navodno su kompresovali taj update kako bi igra mogla da se igra sa 4GB karticama.

Nadam se da je to tačno, smoriću se ako ne budem mogao da igram.

22. daemonkiller92

daemonkiller92 New Member

24
    5
    3
    Meni Mercenary zauzima nešto ispod 4GB, tačnije, 3956 MB, na 4GB će vam verovatno biti jako tesno i stalno će iskakati ono upozorenje da ima ispod 40MB slobodno.

23. Wahad

12,038
    2,432
    113
    Mislim da ne može na 4gb jer je na toj kartici samo 3800mb ili tako nešto available.

24. DieH@rd

31,159
    3,484
    113
    Evo skidam igru na 4GB karticu, inicijelni download je 3399 MB [znaci ostaje jos malo jace od 400 MB free prostora]. Videcu da li cu moci da patchujem igru kasnije.

25. Blue

12,047
    845
    113
    Ne može da se patchuje, probao ja.

26. Omega

Omega N64 je đubre

15,526
    2,383
    113
    Jeste probali format kartice, pa onda dl? Možda ostane fajlova od prethodnih igara.

27. Blue

12,047
    845
    113
    Ima preko 4GB igra sa patchom tako da nije nije ni blizu.

28. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,502
    1,745
    113
    Mozda da probate download na ps3 pa transfer, pre transfera skida patch pa tek onda ide transfer

29. Blue

12,047
    845
    113
    Odigraću nepatchovanu verziju sa užasnim framedropovima jbg.

30. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,635
    79
    48
    Presao sam igru i nisam primetio nikakve proble i bez patcha (4GB kartice) tako da ne brini. Samo savet nemoj na veteran da igras inace ces da posizis :p

31. Blue

12,047
    845
    113
    Prešao sam prvu misiju, i ja sam lično primetio dosta problema sa performansama.

32. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Igra ima dropove i to i sa patchem ali je meni bila zabavna i za dzepnu konzolu stvarno fantasticna sa tehnicke strane.

Btw zasto ne bi igrao na veteran?

33. Blue

12,047
    845
    113
    Ok onda mi je lakše kada znam da ni sa patchem nije mnogo bolje.

34. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,502
    1,745
    113
    zar postoji nacin da se igre u poslednjih desetak godina a da nije na najteze ponudjeno? :D

35. Kraken

Kraken Disco Bean

9,673
    1,787
    113
    Meni je na veteran bila ultra laka i skoro mi bilo krivo sto nije izazovnija. Ne volim cimanje u igrama i da ne mogu da je predjem a da ne zaginem na svakih par koraka ali ovaj kz je preterao u drugom pravcu.

36. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,502
    1,745
    113
    Ja namerno ginem kad alertujem officera, gotta get that intel

37. daemonkiller92

daemonkiller92 New Member

24
    5
    3
    Koristi onaj M2 pištolj, on omamljuje protivnike i možeš onda da uradiš Mercy Kill na običnim vojnicima, a na oficirima da sakupljaš Intel, čak i ako te vide.

38. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,502
    1,745
    113
    Moze uvek intel ako dodjes sa ledja ali ako su alertovani posto interogation predugo traje neko ce me ubiti.

Share This Page