1. powered by Surfing Waves

Kupovina kineskog led projektora?

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by mixxlegend, Apr 2, 2018.

1. mixxlegend

mixxlegend Active Member

353
    51
    28
    Pozdrav dobri ljudi :) vec duze vreme planiram da kupim ovo cudo:
    https://www.aliexpress.com/item/201...top-VGA-USB-SD-AV-HDMI-Input/32586020075.html

Stariji lampasi ne dolaze u obzir posto nemaju ni 2000h radni sati :p dok ovi kineski tvrde da imaju 20000 i vise... kosta samo oko 9 hiljada dinara na kupujemprodajem, pa me zanima da li se neko susretao sa ovim i dali vredi uzimati? koristio bih uglavnom za filmove i mozda igranje nekih igara ponekad...

2. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,162
    1,157
    113
    Za filmove, ako ti nije bitna oštrina bi trebalo da je OK, ali za igranje. Projektori većinom imaju jak lag, Igram se na jednom i lag je povremeno primetan čak i u igrama tipa gta 5 mada tamo ne smeta u velikoj većini situacija (bušenje guma snajperom je mnogo zajebano).

Uglavnom, probaj da ga vidiš sam i računaj na to da ako crkne, crko je...

Što se tiče lampaša, razmisli o tome da su kod kineza lampe 20-30e. Lošije su od originalnih ali služe svrci a u petinu cne su :)

mixxlegend likes this.
  3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,946
    3,962
    113
    Kol'ko para, tol'ko muzike.

gruja, mixxlegend and stale like this.
  4. Dendy Somari Comrade

Dendy Somari Comrade Active Member

780
    241
    43
    I meni je u vise navrata padala na pamet ideja o kupovini nekog jeftinog 480p projektora za PS2, Xbox, DC, GC i Wii. Nemam iskustva sa projektorima, nisam znao da imaju tako veliki lag ):

Koji imaju manji lag, stariji lampasi ili lowest-end kineski LED?

mixxlegend likes this.
  5. Carnex

Carnex Jetrena Pašteta

5,162
    1,157
    113
    Kašnjenje je u zavisnosti od hardvera koji obrađuje signal. To zavisi od projektora do projektora. Jedino da nađeš nekog ko je isti testirao na lag na internetu.

Share This Page