1. powered by Surfing Waves

Leto 2019 - Isekaitis Maximus

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by l3fty, Jun 29, 2019.

1. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,781
    83
    48

Ova letnja sezona je bogata isekai naslovima - Milf Isekai, Buddy Cop Isekai, OP Edgy Boi Isekai, Nasu Isekai, Vatrogasci koji gase vatrom Isekai, Isekai Teretana, Native Isekai Fantasy, Native Isekai Vikinzi, etc.

Lično se nadam da će DanMachi S2 izgledati pristojno, najviše zbog interesa investitora za što bolju reklamu novih devojaka (i momaka) za mobilnu igru i povećane profite iz iste. Ne bi me iznenadilo da najave novi projekat na kraju sezone, možda je Belov Don Kihotski predak na meti kao sledeći projekat obzirom da potenciraju kako ima dovoljno priče za jednu sezonu.

Anime o devojkama u teretani, može, taman mi trebalo nešto da mi potpomogne mentalno u gubljenju kilaže i zatezanju.

Accelerator anime, nisam ništa čitao ovu mangu pa nemam pojma šta da očekujem, ima da se smejem ako ispadne bolji od Index S3 sezone.

U suštini baciću pogled pa gledati ono što mi bude zanimljivo, kao i uvek.

Od filmova isčekujem Youjo Senki (ovo negde na leto, možda kraj avgusta), DanMachi film (31 jul), KonoSuba Crimson Village film se emituje za par meseci, sa tvrdim izdanjem tek negde pred kraj godine.

2. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,120
    263
    83
    samo se Vinland Saga gleda pod obavezno sa Takagi S2, ostalih par naslova samo ako budem raspoložen

3. zdravkelja

zdravkelja Member

9,360
    1,940
    113
    Sta je ta Vinland Saga? Vidim da to svi hajpuju u poslednje vreme.

4. drablj

drablj Stalker

1,037
    214
    63
    odlicna manga o vikinzima koju je radio isti autor kao planetes.

Maxa likes this.
  5. Maxa

Maxa opsa!

10,708
    3,605
    113
    auuu, pa to mora da se overi...

6. Maxa

Maxa opsa!

10,708
    3,605
    113