Martial Arts & MMA Talk

Discussion in 'Wrestling & MMA' started by stale, Jul 19, 2011.

1. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    Alex Oliveira vs Yancy Medeiros ko dve pijandure xd, zabavniji mec nisam gledao duze vreme

Maxa likes this.
  2. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    rda tukao lawlera 5 rundi, svaka mu cast...btw ispade jedva manji od njega, milsio sam da ce razlika biti veca

3. Maxa

Maxa opsa!

8,564
    2,200
    113
    po meni ga je i donald dobio u prethodnom meču.

4. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    ...ako barboza nokautira khabiba i holly nokautira cyborg, u svakom slucaju navijam za njih

5. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

1,990
    859
    113
    Takodje navijam za Holly iako volim Cyborg. Realno ako jos rejebe nju, Holly je zaustavila 2 naj dominantnije zhene u MMA. To ce biti vrhunac, oni prosli izgubljeni mecevi nece vise tolko znaciti.

6. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    i sve te meceve je bezveze izgubila, niko je nije izdominirao. ako je cyborg obori bice nezgodno ovako na nogama ima sasvim dobre sanse

WickedlNl likes this.
  7. Maxa

Maxa opsa!

8,564
    2,200
    113
    go go khabib!

stale likes this.
  8. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    ...yeah nista od nokauta, svaka cast barbozi ali khabib je takva zivotinja da je to neverovatno...ko moze nesto khabibu, conor mozda ako ga izsnajperise
    holly isto izgubila bezveze, 5 rundi, sto je interesntno holly ispade jaca od cyborg u klincu

9. Maxa

Maxa opsa!

8,564
    2,200
    113
    khabib steamroller :lol:
    barbosina faca "šta sam koj kurac dolazio večeras" :lol:

mislim da tony nema nikakve šanse, a što kažeš, connor ako uspe da ga spuca pre nego što ga ovaj iscedi...

10. WickedlNl

1,990
    859
    113
    Bas mi zhao Holly. Uvek izgubi za dlaku. Kazu da je bila dominantna u 5oj, po bodovima bi ona bila pobednik. Ne znam kolko ce jos volje imati jer konstantno gubi te bitne mecheve. So close yet so far.

Khalabib je doneo sa sobom Thor hammer i pretukao Barbosu ko malo dete...god damn. Ne verujem da bi Conor mogo ni da mu pridje. K je vecji i agresivniji covek. Mislim barem posle ovog mecha da su njegovi udarci dosta jaci od Conorovih.

I za mene hajlight, drugi put za redom izgubio onaj crni britanac Diakesi il kako se vec zove. Fizicki ne podnosim lika jer iz cistog mira pre svojih tucha napada i gura svoje protivnike. Ono kao ok shut the fuck up vishe, svaki face off mora pravi dramu iako pre toga nije bilo nikakvog trash talkinga.

Nije da sam fan Esparze al mi drago da je dobila jer onu drugu ribu ne gotivim to jest ceo team alpha male mi se popeo na K sa svojim ghetto fajterima. Za godinu dana ce i Sage da postane geto protuva :D

11. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    da to sam procitao kao da je bilo 3 runde dobila bi mec, imo od svih rundi holly je dobila petu tako da ne znam

12. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    veceras stipe vs francis...navijam za stipu
    ali francis ima da ga nokautira...prednji aperkat kontra na njegov zadji direkt...eto, imam osecaj...xd

13. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    heh prognoze...francis razocarao, mrtav posle prve runde, u parteru se pogubio nije znao sta da radi. svaka cast miocicu preziveo prvu rundu posle ga jahao bukvalno 4 runde
    cormier izdominirao volkana, bas sam se pitao gde je gustafson ali rekose tokom meca da je imao operaciju

14. WickedlNl

1,990
    859
    113
    A sto je Stipe, uzeo pojas od Dane i dao svom treneru da mu ga stavi :D Onako veoma fin "fuck you" jer su napravili hype mashinu i ulozili tonu para u Nganua a svog shampiona su onako preko kurca promovisali.

voja87 likes this.
  15. sCARfiNGer

sCARfiNGer Немој Тата Роговима

1,575
    244
    63
    Niko ne komentariše Bellator? Rory je osvojio pojas u velteru iako ga je Lima tako izubijao low kickovima da nije mogao da hoda pa su ga izneli. Sonnen odradio školu rvanja sa Rampageom, pobedio rutinski.

16. voja87

voja87 Well-Known Member

8,670
    1,292
    113
    imao je jedan fini slam rampage:)...a izgledao je kao da je kamp proveo u teretani, jbt 250

Share This Page