1. powered by Surfing Waves

Marvel Cinematic Universe [2018 - Black Panther, Infinity War, A-M & The Wasp, Venom???]

Discussion in 'Movies / TV shows' started by DieH@rd, Oct 25, 2012.

1. zdravkelja

zdravkelja Member

8,386
    1,337
    113
    Debili. Ironija je da su mu alt-rightovci smestili ovo jer je pricao protiv Trampa. Jos veca to sto je Dizni znao za ovo i oprostio, pa sad odjednom povukao.

2. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,566
    870
    113
    Pogledao te Gunn-ove tvitove. Lik je ipak idiot. I Marvel (Dizni) i on su idioti, zato su se i našli za Guardians of Galaxy.

3. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

28,615
    2,452
    113
    Avengers:Age of Ultron 2015 2160p UHD BluRay Remux HEVC TrueHD7 1 Atmos-HQMUX 47GB

4. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    poledao sam ponovo film danas...i dalje imam isto misljenje, film je dolican...samo sto sam sad primetio neke greskice, npr dr strange-a zarobe sa metalnim cevima i tacno se vidi kako mu se cev zateze oko vrata, malo kasnije plast ga ooslobodi tako sto ga iozvuce na gore...kako je prosao te cevi oko vrata xd
    btw pominao sam ranije ironman odelo izgleda odvratno isto tako i thor odelo sa kraja. ironman bas izgleda cgiish (isto i spiderman) pogotovo zna da izgleda lose kad nema masku pa je cudno uklopljena glava sa cg telom. stvarno ne znam zar im je bilo toliko tesko da naprave barem taj deo oko vrata a sve ostalo da bude cgi

5. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,211
    238
    63
    ^ kako ce napraviti masku oko vrata da radi pos'o nanotehnologije?
    To odijelo je "green lantern-like" iz onog filma sa Reynoldsom, osudjen na propast ako se skine maska sa glave, ne znam zasto to rade, ok a-list glumci su u pitanju, ali bolje onda napraviti scenu gdje nema odijela uopste, pogotovo jer je nanotehnologija u pitanju...

6. Maxa

Maxa opsa!

9,294
    2,666
    113
    preterujete.
    jedini stvarno vidljiv problem, bez zagledanja je na kraju kada banner skine hulkbuster kacigu.

inače, baš sam i ja gledao za vikend, i dalje kida.

grunt likes this.
  7. grunt

grunt Celeb Freak

15,055
    2,169
    113
    Meni je odelo Ironman izgledalo super, najcoolerskije do sada, pogotovo kada pocne da se osipa kako se bori protiv Tanosa ekstra su odradili. A Thor je pogotovo savrseno izgledao na kraju, to mi je njegov omiljeni kostim :D

Teoreticar likes this.
  8. Maxa

Maxa opsa!

9,294
    2,666
    113
    thor je kidač, od ragnaroka mu je cool factor porastao na GOD lvl, pun intended. :D

Teoreticar and grunt like this.
  9. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,731
    1,112
    113
    Thor mi je posle Ragnaroka postao omiljeni Avenger. Znači lik jebe keve koliko je jak :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Teoreticar and grunt like this.
  10. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    isto, u ragnaroku je bio odlican a ovde je jos bolje predstavljen, kao bog a ne malo jaci covek koji udara cekicem i baci koju munju sto je radio u proslim filmovima

ps: kako je vama super kad ne primecujete nikakve mane cgi-a koje se inace vide uz aviona...ali ok ne vredi raspravljati, kao ono da li malek lici na fredija

11. Bahamut

Bahamut Well-Known Member

1,211
    238
    63
    ^ To je isto kao da imas odbojnost prema prelijepoj djevojci koja ima mladez na sisi...

12. eufrat

eufrat Well-Known Member

2,731
    1,112
    113
    Šta fali, ja to više vidim kao metu if you know what I mean :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

13. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    cgi je generalno super odradjen ali da ima mana ima, malo iritira ali svakako nisam dobio nervni slom zbog toga, kao sto sam napisao vise puta meni je film odlican

14. Maxa

Maxa opsa!

9,294
    2,666
    113
    možda se previše fokusiraš na taj aspekt. kapiram da ne bih imao problem da vidim kada bih se fokusirao na cgi kvalitet, ali iskreno, to mi se ne radi... :D

15. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    ne fokusiram se ni ja ali tu su, vidim ih, to mi je valjda prirodno....u poslednjih nekoliko godina gledam na te stvari u smislu- koliko im je nenormalno truda bilo potrebno da bi dosli ovoliko blizu realnog umesto uf ovo je sranje jer ne izgleda 100% realno...stvari koje me iritiraju ako je nesto moglo da bude bolje a nije jer im je sta znam bilo lakse, banalan primer, lik se upisa u gace a fleka na pantalonama je cg, pa jbt zar niste mogli da mu prospete vodu na pantalone, tako stvari tog tipa

16. DieH@rd

28,615
    2,452
    113
    Svez rumor - u nastavku Homecoming-a [Spiderman Far From Home] koji stize u bioskope odmah posle Avengers 4 ce od MCU postave glumeti Nick Fury i Maria Hill.

17. DieH@rd

28,615
    2,452
    113
    The Avengers 2012 2160p UHD BluRay Remux HEVC TrueHD7 1 Atmos-HQMUX 48GB

:) IMO, ovo je i dalje najbolji MCU/comicbook film, i uvek mogu da ga pogledam.

18. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    comicbook film? e sad bas

19. Revan

Revan Well-Known Member

464
    277
    63
    Kod mene nije ni u "Tier 1" a kamoli najbolji. :D Ali mi je i dalje na trecem mestu sto se tice MCU, iza Winter Soldiera i prvog Iron Mana.

gruja likes this.
  20. gruja

gruja I am God of War

6,305
    842
    113
    Nisam skontao dr duma,koja scena je u pitanju?

21. gruja

gruja I am God of War

6,305
    842
    113
    Moja greska,doktor strange je u pitanju.
    Jbt ja zaboravio koji lilovi su u filmu.

22. voja87

voja87 Well-Known Member

9,770
    1,713
    113
    scena je tu negde na pocetku, prva borba ako se ne varam

23. gruja

gruja I am God of War

6,305
    842
    113
    Prva borba je hulk i thanos,druga je strange,iron man i spajdi.

Share This Page