1. powered by Surfing Waves

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Discussion in 'PlayStation 3' started by Blue, Jul 19, 2011.

1. SolidSnake88

SolidSnake88 Well-Known Member

1,444
    997
    113
    Ovo mi bolje izgleda nego kad sam je sam igrao. :D Robota nijednom nisam koristio, bure takođe, neke od ovih CQC poteza isto, možda mi je još nešto promaklo. Lepo je kad vidim da gameplay ipak može da bude bogatiji, ali igra te nijednom ne tera da koristiš išta od toga i možeš je završiti mnogo "prostijim" igranjem za razliku od prethodnika gde si većinu stvari morao da savladaš i skapiraš kako bi napredovao i bio efikasniji.

Ratanook likes this.
  2. voja87

voja87 Well-Known Member

10,853
    2,133
    113
    veci deo cetvorke sam igrao kao rambo, ustvari bilo mi je jos vece uzivanje kada sam igrao posle prvog prelazenja uz svu gomiletinu oruzija, railgun i td. da budem iskren tako sam presao i trojku, jbg kad nije imala radar, bukvalno je i the end mogao da se predje jurcanjem sa mitraljezom. bitno je da ima vise opcija ko hoce moze da se zeza sa kamuflazom ko nece i ne mora

SolidSnake88 likes this.
  3. shin-boyan

shin-boyan Well-Known Member

4,985
    1,261
    113
    Uzeo ponovo ovo da odigram pre nego sto prodam ps3 i sto se mene tice ovo je 8/10 igra (isto sam mislio i kada je izasla).

Igra izgleda prilicno dobro na oled tv-u, pre svega zbog kolorita i detaljnih likova. Ostatak izgleda siromasno, ali sve u svemu, igra je fino ostarila.
    Muzika je fenomenalna, zvuk takodje, a VA je u najboljem slucaju prosecan.
    Animacije su vrhunski rezirane, likovi su jednodimenzionalni (prosto se ne zna da li su muski ili zenski gori), prica je beyond stupid..iako sam znao sta ce se desiti i dalje nisam mogao da verujem sta gledam. Neverovatno je kakve sve gluposti su bespotrebno ubacene i u koliko navrata me je bilo sramota sto ovo igram.

Prvi chapter je i dalje odlican. Kamo srece da je citava igra na istom nivou.
    Drugi chapter mi se vise svideo nego u ranijim prelascima, tako da bih rekao da je u nivou prvog.
    Treci chapter nije toliko los. Verovatno jer sam znao kako prica ide (to je bio trenutak gde me je igra izgubila), pa me nije preterano doticalo.
    Cetvrti chapter je vec bolji. Kako vreme prolazi, sve mi je drazi povratak u Shadow Moses. Boss fight na kraju chapter je odlican.
    Peti chapter je nevidjeni crap, ukljucujuci i poslednji fight. Uvek bih radije odigrao kraj MGS1, nego ovo.

Sve u svemu, moralo je bolje. Ali jbg, Kojima je to.

Share This Page