1. powered by Surfing Waves

N64 EU Complete collection quest

Discussion in 'Nintendo 64' started by darkado, Oct 3, 2018.

1. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Negde sam na pola ovog epskog kvesta i kp i limundo postaju od sve manje pomoci. Nisam gadljiv ni na ebay ali reko' da vidim da li ovde ima ljudi kojima n64 igre skupljaju prasinu i voljni su da pomognu u ovom pohodu.

Dakle, ko god ima n64 igre koje mu ne trebaju nek se javi verujem da cemo sklopiti neki dil. U opticaju su trejd za gomilu stvari koje imam i trejd za cold hard cash ofc :)

Slede slike da zakuvam topic :D

Sent from my MI MAX using Tapatalk

2. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,864
    1,204
    113
    sutra popodne cu da pogledam imam li sta po fiokama pa cu ti poslati ako nadjem nesto. :)
    Ja sam mislio da to radim sa ps4 igarama a onda se setim koliko je igara izaslo i da moram da kupim i sportske igre pa se smorim. :lol:

3. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,659
    2,301
    113
    Mint Conkera sam ti dao vec jednom pa si ga prokockao :D Nadam se da si ga nabavio opet... ustvari da li je ta igra imala PAL izdanje at all?

4. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Hvala Ivamark :) Za ps4 idi na opskurne/igre koje niko ne zna zasto su na blurayu aka wild guns :D

@nik Nadjen opet, mozda cak taj isti al ne mogu da budem siguran. Ima i aus i eu pal izdanje.

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Evo slika :) To nije sve ali je skoro sve.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Share This Page