1. powered by Surfing Waves

Napajanje za AV Famicom

Discussion in '8-bit konzole' started by ivamark, Nov 3, 2018.

1. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,971
    1,290
    113
    Uz AV Famicom sam dobio i napajanje gde je covek prepravio ono mluti napajanje i zamenio vrh da odgovara famicom ulazu. Ali je podesen na 7.5v i meni se cini da je to malo.
    Medjutim imam napajanje 3rd party za genesis 1 koje bi trebalo da radi ali ako bi mogao neko da proveri specifikaciju cisto da ne bih sprzio konzolu. :(

2. Ace

Ace 1.000.000

2,802
    562
    113
    ivamark likes this.
  3. ivamark

4,971
    1,290
    113
    jep probao sam radi lepo. :)

Ace likes this.
  4. ivamark

4,971
    1,290
    113
    nema veze sa napanjanjem ali da ne otvaram novi tread.
    Zna li neko ima li negde povoljno da se uzme converter za 72 pin igre u 60 pin za famicom?

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,879
    1,502
    113
    Mislim da ti je najbolji bet 5 screw black box igra. Gyromite il tako neko sranje.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

6. ivamark

4,971
    1,290
    113
    samo US rane igre imaju te adaptere. Dok je NES stigao u PAL teritorije batalio je to nintendo tj popravilo stanje sa proizvodnjom ketridza.
    Sto je najjace imam US Giromite ali nema adapter. :/
    Nije to vredno tolikog truda iovako ne znam kako bi radile pal igre na famicomu a i kupice se Everdrive.
    Zeznuo sam se ove godine nisam znao da krikzz ima BF rasprodaju.Sledece godine definitivno uzimam everdrive n8 taman tih 20% popusta da imam ako me rebne carina. :)

7. Omega

Omega N64 je đubre

14,859
    2,024
    113
    Nije rasprodaja, ali popust još traje (i uvijek je -20%). Ja sam naručih Mega Everdrive X3 za $40 što je solidan deal.

8. ivamark

4,971
    1,290
    113
    meh, moze da prestane svakog trenutka posto je krikzz napisao na twiteru da nema neki odredjeni rok koliko ce trajati. a dok ja uplatim novac kad sam mrcina da izvadim karticu cekace se dogodine ipak. :D

Share This Page