1. powered by Surfing Waves

Need For Speed Heat (2019)

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by WickedlNl, Aug 13, 2019.

1. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,648
    1,301
    113
  2. TheNick

TheNick Administrator Staff Member Administrator

21,903
    3,193
    113
    forsaken demon likes this.
  3. forsaken demon

forsaken demon Svemirski Modulator

4,558
    130
    63
    Uh, pričam o tome već 15 godina mislim. :D Bilo bi strava da bude playable na Gamescom-u, a mislim da hoće.

4. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Font me vraca u NFS High Stakes vreme... Mada ocekivati bilo sta osim Payback 2 ili necega sto lici na Underground nije realno jbg

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Samo da ne bude odlozeno za PC.

6. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Well ako je suditi po poslednjem, izacice i za PC istog dana, i biti super optimizovano :D Tako je bilo sa Paybackom... a sa par naslova pre, boze me sacuvaj :) Payback je bukvalno bio igriv samo zbog toga sto je imao odlicnu PC verziju, sto se bas dugo nije desilo.

7. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Hot pursuit 2010 je verovatno bio taj reboot za njih i bio je odličan. Teško da je opet taj fazon, mada nije nemoguće, pošto su se baš pogubili. Zna se da bi to bilo najbolje, naravno :).

8. WickedlNl

2,648
    1,301
    113
    Pa u poslednjem Reddit q&a pre par meseci rekli su da bi hteli da nastave NFS 2015 stil znaci gritty, nocne trke al da ima veci fokus na policiju kao Hot Pursuit i Rivals. E sad cemo da vidimo sta su smuckali. Bio bi red za apgrejdovan engine sobzirom da i oj sto su koristili za Payback je sada vec 4 godine star.

9. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Nema veze sto je star, i dalje igre izgledaju skoro pa vrhunski.

10. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113
    zar nfs igre ne koriste frostbite? bf i dalje izgleda super, isti endzin, jos ima rt podrsku

11. forsaken demon

4,558
    130
    63
    Mislim da većina igrača i očekuje Underground-like NFS (malo je nas matoraca koji se seća igara pre toga), a i to bi mi bilo okej kada bi uradili kako treba.

12. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!

5,295
    1,086
    113
    Čekajte, neće valjda i ovu igru nazvati samo Need for Speed?

13. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

848
    547
    93
    Meni je Rivals bio super. Imao je sve što treba. Opciju da igraš kao Racer ili Cop, razne gedžete za eliminaciju protivnika (EMP, shockwave, roadblock, spike strip,...), dynamic weather, smenu dana i noći, raznoliko okruženje i odličnu grafiku. :yes:

14. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Naravno da ne, Dimitrije. O igri se nista tacno ne zna, osim da ce sutra biti "otkrivena" (verovatno kroz trailer).

15. Jörmungandr

Jörmungandr Poljski Konjušar

2,450
    944
    113
    Underground KEC reboot bi bio super. 'Nači ništa open world, milicija i cinematic sranja.
    Al kad bolje razmislim, fizika u Payback mi je bila krš, a budženje auta bi sigurno bilo opet neko lootbox sranje, bolje jednostavno igrati original :)

16. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    A kakav reboot trkačke igre? Ako već žele da pucaju na Underground nostalgiju neka lepo igru nazovu Need for Speed Underground 3. I onako ste imali Underground "reboot" u onom nesrećnom Need for Speed rebootu iz 2015. Nikada mi neće biti jasno kako ne shvatate koliko su ovi rebootovi imenima glupi i koliko je poštuju stare, zaista odlične naslove.

17. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Koliko sati si proveo igrajuci NFS 2015?

18. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Pa ne radimo mi reboot, nego pogađamo šta će da bude.

19. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Malo. Probao malo kod druga. Priznajem, mišljenje mi je pre svega formirano na osnovu recenzija i toga što su dali tako glupo ime igri.

Jednostavno, nije mi jasno zašto uopšte globalno stariji igrači prelaze preko tih nepotrebnih rebootova. Mi smo bar igrali stare dobre igre u tim serijalima i meni je to baš nepoštovanje prema nama kada zbog mlađe publike izdavači i developeri (pre svega EA) žele da to izbrišu. Još više mi čudno da većinu ovde boli k**** za to, a forum se nekad zvao Emulation Galaxy a i i dalje se ovde često piše o starim dobrim igrama.

Eto vi ovde pišete da je "reboot" Prey-a baš dobra igra. A čitam to i na drugim mestima. I da je slična meni jednim od omiljenih igara (System Shock 2 I Deus Ex). A ja sada imam komp da je igram. Ali kakve veze igra ima sa takođe meni baš zanimljivom i u nekim krugovima kultnom igrom Prey iz 2005? Zašto joj lepo nisu dali neko originalno ime nego se šlepovali na igru koja nema veze sa tom igrom i čiji smo pravi nastavak čekali i ja i još mnogi? Debilizam. Zato nikada neću igrati taj novi Prey koliko god da je dobar jer je što se tiče današnjih naziva igara i "rebootova" jedan od najdebilnijih primera. I drago mi je da su pukli sa prodajom te igre. Mada džaba, jer se taj glupi trend najverovatnije nastavlja.

20. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Ne kenjaj onda.

Ali da, trebali su je nazvati NFS Underground ili Underground 3.

21. Super Simke 64

5,295
    1,086
    113
    Underground 3! Ali debili će je najverovatnije nazvati samo Need for Speed: Underground.

Evo vam mog najočiglednijeg primera zašto me ovo toliko nervira: Često na mojim kompovima imam instalirane Need for Speed III: Hot Pursuit i Need for Speed: Hot Pursuit 2 jer su mi to možda i najomiljenije vožnje ikada. Sećam se da i ovde ima dosta fanova ove dve, pogotovo druge igre. Pored This PC, Recycle Bin i Control Panel, jedine ikonice koje još imam na desktopu su mi prečice igara koje imam trenutno instalirane. Pre neki dan sam na Steamu kupio Hot Pursuit iz 2010. jer odavno čitam da je to poslednja stvarno dobra Need for Speed igra i zato što mi se mnogo svideo Burnout Paradise (obe igre napravio Criterion) i sad ne znam kako da nazovem prečicu za treći Hot Pursuit pored ove dve prethodne. Need for Speed: Hot Pursuit 2010 ili Need for Speed: Hot Pursuit (2010) mi je debilno. Stavio sam na kraju Need for Speed: Hot Pursuit 3 ali me opet nervira i to jer se tako igra ne zove. Zašto joj lepo glupi EA nije dao ime Need for Speed: Hot Pursuit 3? Šta su dobili izbacivši trojku.

Još bolje pitanje, zašto pravi prvi Hot Pursuit i Hot Pursuit 2 nikada nisu izašli na Steamu ili GOG-u? Zašto ih nema čak ni na debilnom Originu?

22. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Vec smo imali igru koja se zove samo Need for Speed, to je bio onaj Underground like reboot iz 2015, koji ni dan danas ne radi na PC-u kako treba. Original sam uzeo na Originu, i dalje nema podrsku za kontroler normalnu, propadam kroz teksture... uzas. Payback je prvi krsteni NFS posle MNOGO vremena, posebno u PC verziji.

Ovaj novi mozda nazovu samo NFS :lol:

Gledajuci polls i pricu po netu, danasnja generacija je odrasla uz MOST WANTED 2005 i njega smatraju najboljom igrom u serijalu. Mislim i da su Underground fanovi prestarili kao mi ANCIENT RACE sto se seca i najvise postuje prvih 6 NFS igara.

23. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    lol Dimitrije, lol. :lol:

Nikakvih problema nisam imao na PC-u. Jos tada pre dve-tri godine.
    Ko zna sta je tebi brljavilo.

24. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,138
    268
    83
    silent PC revenge koliko pljuje po njemu

25. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

848
    547
    93
    Simkela, nemo' se nerviraš, evo rešenja. :D
    NFS3:HP
    NFS:HP2
    NFS:HP

26. disturbed

disturbed Well-Known Member

2,032
    700
    113
    First world problems :)

Maxa likes this.
  27. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,179
    2,518
    113
    NFS Heat

28. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113
    neki spiritualni nastavak starog nfs-a je driveclub, priroda, lepa kola, lepo okruzenje, bez open world-a

29. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Shotovi iz sutrasnjeg trailera:

Last edited: Aug 13, 2019
  30. WickedlNl

2,648
    1,301
    113
    Morali su da ispromovishu sa zhenom pa to ti je :p

Nego NFS 2015 lad se pojavio, nisam mogao da ga smislim. Pre par meseci opet uzeo igru i zalepio se ko budala, sve mi leglo. Mislim da mi fali 2 trofeja za Platinum. Pre ce biti da su patchevima dosta toga poboljshali od kada je sama ogra izasla. Mnogo vise sam uzivao u 2015 nego Payback koji sam onako odradio i zaboravio.

31. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Well meni NFS 2015 bas nikako nije legao pre svega zbog raspada sa PC verzijom. I dan danas Xbox One novi kontroleri nisu podrzani, samo dongle ili kabl, BT konekcija ne moze. Napominjem ovo radi u 99% danasnjih PC igara indi govna included, samo u NFS 2015 tj 2016 za PC, ne radi ni danas. Citao sam forume, zvanicne EA troubleshooting stane, mnogi imaju taj problem i nije resen niti ce biti. Meni je cak i sa kablom pravio problem kontroler, nikako nisam mogao da bindujem keys da bude kao na konzoli normalno.

Pored toga podrska za volane navodno postoji, takodje G29 ne radi baguje se, ne mogu da se binduju kontrole normalno.

I kao slag na tortu, na istoj masini na kojoj Payback radi u 60fps locked na max detaljima, ovde je fps totalno nestabilan i ima glitcheva veoma cesto. Sve to je bilo dovoljno da dignem ruke od igre i prezalim 20-30e koliko sam dao za original. Bolje da sam ga i na PS4 igrao u usranih odvratnih laggy 30fps-a.

Video sam i Payback na PS4 Pro izgleda i radi kao djubre, samo PC verzija vredi.

btw. sad sam se setio ime NFS Heat je bilo rumorovano jos pre par meseci, bice Payback 2 fazon znaci - heavy storydriven gameplay, set in MIAMI!

32. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113
    voznje kad guraju neku pricu...ne mogu sad da se setim primera gde je to uradjeno kako treba a likovi nisu super iritantni

33. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Meni je Payback legao bas fino, likovi nisu napadni, prica je basic, sve kako treba. NFS 2015 je bio jeziv sa onim real life glumcima :lol:
    Ako ovaj screenshot gore nije fake, bice CGI glumci opet sto je OK.

disturbed likes this.
  34. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    U nfs 2015 je bilo previše nekog assisted drivinga, ne znam tačno šta je, ali kao da ti uvek na silu "pomaže" i gura tamo gde misli da treba. Nikako mi se to nije svidelo.

Stari underground je bar imao dobru mehaniku...

35. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Well navodni leak kaze mesavina NFS 2015 i Rivalsa, sa darker pricom

WickedlNl likes this.
  36. Rodilo

Rodilo kenny powers

2,780
    1,240
    113
    Poslednji dobar nfs mi je zadnji hot pursuit, njega sam obrnuo par puta. Ovaj payback sam počeo i toliko me je smorilo ovo menjanje likova i glupava priča da sam jedva odigrao pola sata.

Sent from my Honor 8 using Tapatalk

nikola22, Goro Manjina and zdravkelja like this.
  37. WickedlNl

2,648
    1,301
    113
    Jos 5 sati do reveal-a :)

Goro Manjina likes this.
  38. forsaken demon

4,558
    130
    63
    ...And I'm out. :/

Rodilo likes this.
  39. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
    Sa kancerogenog foruma:

40. Wahad

12,179
    2,518
    113
    to je sa reddita :lol:

41. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
  42. WickedlNl

2,648
    1,301
    113
    Jbt zvuci kao sve sto sam teo. Jos samo da bude lozhacki soundtrack \m/

43. Ivan

Ivan Well-Known Member

804
    384
    63
    Ja i dalje mrzim open world u ovakvim igrama, opirem se, ali izgleda da je vreme da se predam :(.

Nekako mi je to što se tačno zna kakva je staza najosnovijii deo svake trke, open world vodi u previše svega na sve strane za mene.

44. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
  45. voja87

voja87 Well-Known Member

12,253
    2,918
    113
    dobra grafika, ako je uopste real time...otprilike samo to mi se svidelo u trejleru

46. TheNick

21,903
    3,193
    113
    Rumors were true, all of them. 8. nov izlazi!

Gameplay trailer na Gamescomu za 5 dana. Mozda i playable tamo.

47. Wahad

12,179
    2,518
    113
    Možda se i igram tamo

48. forsaken demon

4,558
    130
    63
    Pa i nisam preterano oduševljen, ali videćemo.
    Playable najverovatnije samo iza zatvorenih vrata i za određene.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

49. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    IMHO looks like garbage. Ne mislim tehnicki posto grafika deluje fino, ali sve ostalo fuck no.

Ako budem morao ovaj ogavan glas ingame da slusam probusio bi bubne opne sam sebi ASAP. I zasto mora da bude jebena "prica" u racing igri, nema smisla uvek su debilno odradjene prepune lose napisanih likova/dijaloga.

Blue, Maxa, voja87 and 2 others like this.
  50. WickedlNl

2,648
    1,301
    113
    Ovo bas izgleda kao pravi nastavak 2015. Miami setting dobro lezhi igri, bice sharenije, neonke n shit. Bice ovo dobro nego samo se plasim da ne bude previshe ove regeton shit muzike. Zasto jednom ne dopuste da mozemo svoju muziku pustamo dok igramo...

Share This Page