1. powered by Surfing Waves

Need for Speed Payback

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by WickedlNl, May 31, 2017.

1. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

19,691
    2,305
    113
    Da samo sa kriminalom i action move akcijom, nikada nece NFS biti chill kao Horizon :)

Ovo je vise neki NFS Burnout Fast 11 edition

Tvrdim i dalje da je onaj Need For Speed bez podnaslova od pre 2 godine najbolji koji su napravili u skorije vreme, ali igru je unistio online only mod. PC verzija super i dalje, sto je izasla godinu ipo kasnije i donela proper 60fps u NFS prvi put jos od Carbona :lol:

2. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    Sad gledam neki gameplay i ladno jos uvek nisu izbacili one debilne burnout crash-eve... To mi tako ne ide za nfs. Malo cuknes nekoga i ide glupi slow mo sa tonom raspadanja iako si jedva pipnuo protivnika...

forsaken demon likes this.
  3. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

10,920
    1,912
    113
    Nisu izbacili? :D

Pa oni traže načina da ih što više ubace xD sve je to krenulo od kada je Criterion radio njihov prvi NFS u franšizi, sada ne mogu da se odvoje od toga nikako, nego prave hibrida koji ne treba da postoji.

Žao mi je što nikada nećemo videti punokrvni Burnout :( a igra bi realno odvalila... Ili makar Split/Second 2... Imam original i za PS3 i Xbox 360 još uvek :lol:

4. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Imas obe verzije igre za razlicite platforme orginalne?

Послато са Lenovo K50-T5 уз помоћ Тапатока

5. grunt

grunt Celeb Freak

15,398
    2,305
    113
    @Wahad
    Pa to nek naprave Burnout da idem da se lupam i sprdam.

A ne ovaj NFS Burnout wannabe koji ne valja ni kao nfs ni kao burnout :/

6. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Ne umeju

@gruja
    Da, ne samo to, vise naslova na sve platforme, ako se pokvari jedna da imam gde da uzmem fix :lol:

Ko nije igrao S/S neka overi pod hitno. Igra je faking asum

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Cccc bolest ne bira pacijenta...

Inace ok je ss ali sam ga obrnuo svojevremeno na psp,u i tamo je bio ok,sobzirom da psp bas i nema.neke voznje,nisam pribao prosli gen verziju..

8. Wahad

10,920
    1,912
    113
    PSP verzija je ubedljivo najgora... ono 4/10. Trebao si da igraš na PS3 makar... Eto sada imaš hakovan pa ako te ne mrzi skini, videćeš koliko je dobro.

Plus za split screen je do jaja, ortak i ja smo mesecima igrali i vrištali od situacija koje su se dešavale u igri.

Pure fun!

9. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Imam ga vec narezanig za 360 mogao bi njegovu verziju da odigram,sobzirom da ja moj 360 nisam prodao a ni ne planiram...
    Jel bolja ta ps3 verzija da je skidam ili da odigram na 360?

10. Wahad

10,920
    1,912
    113
    X360 je bolja, ako možeš igraj to.

11. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Ohhh jeah jos jedna igra gde je cell bio beskoriatan u ps3,jbt imam osecaj da su samo blokbasteri tj sony exkluzive licile na nesto na ps3, gta losije izgleda i radi na ps3(cetvorka a i petica) licno sam se uverio i poredio ih,bayoneta ne moze ni da se porwdi koliko je losa ps3 verzija,call of duty igre doduse ne puno bolje da rade ali kao da je malo lepsa slika na 360,mass efect isto...
    Evo sada i split second bar kako ti tvrdis,jedino mi je nba 2K izgledao i radio bolje na ps3 i mortal kombat 9...

12. Wahad

10,920
    1,912
    113
    Nemaš osećaj, tako jeste i bilo.

Btw na PS3 ima frame dropova negde, a to je malo neprihvatljivo jer se radi o vožnji gde je svaki milisekund bitan.

13. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Oni kao da su savili neki matori celeron u ps3 a ne cell.

14. Omega

Omega N64 je đubre

14,730
    1,987
    113
    Nije Cell bio (toliki) problem već memorija.

15. CTOJAH

CTOJAH волим да ми лижу шупак

4,203
    745
    113
    Direct-feed, 4K gameplay from Gamescom 2017:

Elvir79 likes this.
  16. Elvir79

Elvir79 The fun starts here

2,340
    316
    83
    Sjajan nastup za premijeru novog M5. :)

17. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48
    I dalje nigde traga od neonki pod kolima, kek.

Ove agresivnije potere me zabrinjavaju, Most Wanted mi je bio zanimljiv sve do momenta kada nisam mogao da kuliram i vozikam unaokolo od potera, ako i ovde ne moze ljudski da se uziva u vozikanju od potera nek se tornjaju vise.

Brine me da li ce opet biti skriptovane trke u kojima moram da se mucim sa Nitro spamom, zato sto apsolutno ne mogu da predjem istu bez Nitro spamovanja, takodje me brine da li su povecali broj sjebanih putnih zamki za zakucavanje i izletanje u pogresnom pravcu.

Ne znam, Fast and Furious under NFS mi deluje sve vise i vise odbojnim sto vise mislim o tome.

18. zdravkelja

zdravkelja Member

8,587
    1,436
    113
    Meni ovo ni na sta ne lici, ocekujem da ce serijal opet na pauzu kad ovo pukne.

gruja likes this.
  19. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Mislim da nece biti kao RUN jer valjda je OPEN WORLD?

20. WickedlNl

WickedlNl EmuGlx website editors

2,207
    1,014
    113
    Nov trailer:

CTOJAH likes this.
  21. voja87

voja87 Well-Known Member

10,150
    1,844
    113
    ne dopada mi se pevise kad je voznja open world, vise bi voleo da postoji gomila posebnih staza i zadataka koji mogu da se izaberu odmah iz menija umesto da bauljam po svetu i trazim zadatke

Ivan likes this.
  22. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Ovo je zapoceo jos NFS Underground 2, 2004e tako da mislim da si dosad trebao da se naviknes sobzirom da ovo furaju vec 14 godina :D

23. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Jbt vec cetrnnajst godina kako sam batalio nfs...

Sent from my A40C using Tapatalk

24. voja87

voja87 Well-Known Member

10,150
    1,844
    113
    jel bas svaki nfs od tada bio open world? mozda sam presao 2 igre za to vreme

25. Maxa

Maxa opsa!

9,547
    2,783
    113
    Obično može fast travel na misiju. U suprotnom bih se složio da je sralje koncept.

Sent from my D6503 using Tapatalk

EDIT: open world mi jedino u forza horizonu ne smeta :)

26. voja87

voja87 Well-Known Member

10,150
    1,844
    113
    opet i mimo toga mislim da je open world resenje tu jer je lakse za odraditi, pretpostavljam da bi im bilo teze da naprave gomilu posebnih staza sa super detaljnim okruzenjem

27. gruja

gruja I am God of War

6,313
    853
    113
    Ne bi bilo teze nego se svaka staza mora raditi zasebno pa ih verovatno mrzi i onda se odradi jesna mapa i kraj...

Sent from my A40C using Tapatalk

28. Maxa

Maxa opsa!

9,547
    2,783
    113
    ma da, sve je to laganica :lol:

29. Revan

Revan Well-Known Member

562
    327
    63
  30. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

2,907
    192
    63
    ko ima ea access, može već sada da proba/odigra pa nek baci utiske. a SP ne verujem da je duži od 10h koliko traje trial

31. TheNick

19,691
    2,305
    113
    To sranje se placa bese ili kako?

32. Roronoa Zoro

2,907
    192
    63
  33. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48
    Otvorim moj jutjub malopre i vidim da je AngryJoe izbacio video o igri, rekoh daj da vidim kako stvari izgledaju:
    Speed Cards - izaberi jednu od tri za RNG deo za kola.
    Basic i Premium Isporuke - Osnovna ima jedan deo, ukras (boju, felne) i pare (za nešto), dobijete ih za novi nivo naloga u igri.
    Premium isporuke možete kupiti paketno za do 50 doloresa odjednom.

Ukrasni delovi koje dobijete iz Isporuka traže ingame keš za opremanje, eto jedne uloge za glavnu monetu koju najviše dobijate u igri, nisam video da li ima opcija da kupite Isporuke za ovo ili del, ovaj Brzinske Karte za isto.

...znači ova igra se pridružuje đubretarskim kockarnicama koje su Grindfront 2 (novi) i Spašavanje Radovana III.

34. WickedlNl

2,207
    1,014
    113
    Precicu preko svega ali da moram da iznova i iznova ponavljam stare predjene trke da bi konacno dobio random upgrade da me ubrza da bi mogo da predjem sledecu trku u redu... zajeeeeeeeebi.

35. Revan

Revan Well-Known Member

562
    327
    63
    Need.For.Speed.Payback-CPY

Jörmungandr likes this.
  36. Roronoa Zoro

2,907
    192
    63
    konačno, baš mi se igra neka arkadna vožnja

37. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,259
    833
    113
    Nadam se da igra ima slajder za dialog volume, ono je toliko cringy da je nepodnosljivo :D Gledao sam malo na twitchu i nije delovalo toliko lose, probace se u svakom slucaju.

Ako te smori Payback overi Gravel ako vec nisi, skroz solidan poor man's Dirt/Forza Horizon :)

38. Roronoa Zoro

2,907
    192
    63
    probao, ali nisam našao gde se menjaju kontrole, a x360 pad mi je na servisu

39. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,259
    833
    113
    Užasna igra :lol: Grozna fizika, nema cockpit cam, a i chase cam je sranje, il je auto preblizu ili predaleko uz konstantno drmanje i pomeranje u stranu, izbacivanje iz trke/potere da bi gledao glupavi cut scene, potera sa policijom je smejurija, ne možeš da budžiš auto kako hoćeš nego preko lootbox-a... Sreća pa sam na twitchu video kakve je djubre priča pa sam odma na početku speech volume stavio na nulu i preskakao svaki cutscene.

40. Roronoa Zoro

2,907
    192
    63
    što se mene tiče treba se navići na upravljanje i previše tih prekida i cut-scena. mda igra baš jede resurse (7+gb rama, 10gb pagefile, 1,8gb vrama), a izgleda očajno na medium, forza horizon 3 na low lepše izgleda od ovog

no igraću još malo, pa ako smori pada delete

41. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,774
    83
    48
    Posto mi je prethodni post bio cisto pljuvanje po igri, da ga malo uljudim :D:

Gamepad nece da radi sa igrom, borite se protiv kriminalnih vlasnika kockanja kockanjem za delove (koji imaju do 3, tacnije 4 bonusa sa "proizvodjackim" uparivanjem 3 dela), vrlo inspirativno i obrazovno.

Onaj kamion iz one reklamirane misije je neki mlogo dobar kamion, juri preko 200 na sat bez ikakvih problema kroz krivine, kola sa kojima ga jurite jedva mozete da ga sustignete sa konstantnim nitrom, tek na kraju se konacno seti da bi trebao da se prevrne, ali bas kad vi maznete "misteriozno nabudzeni" auto.

Slot kockanje za idealne delove je dugotrajno, trebalo mi je oko sat vremena da iznabudzim olupinu Mustanga na 399 nivo sa svim max delovima sa po 3 korisna bonusa na njima (ne treba mi jump na getaway gradskom autu ffs).

Inace svi automobili padaju pod sve kategorije, ali morate da kupite auto za specificnu kategoriju voznje u razlicitim prodavnicama, ne mozete da presaltavate recimo vas jedan Mustang iz drift konfiguracije u speed ili drag konfiguraciju, morate da kupite za svaku vrstu trkanja odvojeni Mustang. Olupinama birate koja ce vrsta automobila biti kada ga obnovite u garazi!

Gledam boja nitra i neonke padaju pod progresiju misija? Ok, moracu da sjurim misije da vidim kad ce mi doci lightshow zabava.

Last edited: Mar 13, 2018
  42. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Ovo je najbolji NFS in a long long time. Pokrali su sve sto su mogli iz Forze Horizon, plus dodali par njihovih signature gluposti i sve zajedno i nije toliko lose. Mnogo bolje od clunky NFS-a iz 2015, Rivalsa i ostalog smeca. Ja bas nista nisam ocekivao dobro pa sam zato iznenadjen! Lepo izgleda, lepo radi, fun je... Kapiram da cu da ga prelazim.

Radi savrseno sa Xbox One padom, no problems there.
    Olupine kasnije mogu da menjaju kategorije koliko sam skapirao.

43. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Dok se ceka FH4, evo mog down to earth opisa NFS Paybacka, onako iskreno bez novinarskih rokova i zurbe.

Read it if ya will! Zanima me vase misljnje da li se slazete sa mnom da je Payback veoma underrated?

Need for Speed Payback (2017)
    https://www.emuglx.org/nextgen-igre/need-for-speed-payback/

disturbed likes this.
  44. disturbed

disturbed Well-Known Member

1,944
    604
    113
    @TheNick solidan pogled na igru. Iznenadjujuce, meni je bila dovoljno zabavna igra da je kompletiram, doduse odavno sam prestao da ocekujem bilo sta od NFS serijala. Ali, definitivno se slazem da je Payback nezasluzeno ocrnjen.

TheNick likes this.
  45. zdravkelja

zdravkelja Member

8,587
    1,436
    113
    Nema veze sa nebitnim Paybackom, ali je ovo najskorija NFS tema:

Danas imam 15 godina :D

46. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Nije bas nebitan Payback :) Najbolji NFS in a looong time. A sta je ovo? ProStreet?

Sent from my iPhone using Tapatalk

47. zdravkelja

zdravkelja Member

8,587
    1,436
    113
    Da, Pro Street. Ni taj nije bio dobar, ali je bar imao kul sistem za stilizovanje kola sa gomilom layera :D

48. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Pa mislim da je to ostalo u NFS (2015) pa i ovde u Paybacku imas bas detaljnu customizaciju ali ko ce sa time da se petlja :) Ipak najbolje fanmade radove sam video u Forza igrama for sure, mislim da je tamo najbolji editor ever.

49. zdravkelja

zdravkelja Member

8,587
    1,436
    113
    Mozda i nabavim nesto od ta dva, cisto neka kul kola da napravim. GT Sport sad ima prilicno kul editor, vidim da ljudi bas svasta prave jer mogu da se importuju SVG fajlovi sa PC-ja.

edit:

Prave anime likove i Pokemone :lol: Ali nebitno, bas je impresivan editor.

Last edited: Oct 8, 2018
  50. TheNick

19,691
    2,305
    113
    Da za GT Sport mi je misterija, jer kad ja probam da koristim editor nevidjeno je siromasan i opcije su mnogo bednije nego u Forzi - a onda vidim sta sve ljudi uspeju sa tim editorom da urade :) Dobra stvar u svim tim novim igrama GT Sport, FM7, FH4... mozes lako da skines tudje kreacije. U NFS koliko se secam nije moglo ili je to zato sto sam igrao BACKUP KOPIJU igre :p

Share This Page