1. powered by Surfing Waves

Ninja Gaiden Sigma Plus

Discussion in 'Sony PlayStation Vita' started by WolfDC, Aug 15, 2013.

1. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,635
    79
    48

Četvrti port ove igre (XBox x2,Playstation 3 i sada Vita).

uber teški hack and slash koji zahteva vrhunsku koncentraciju i umeće ako oće uspešno da se pređe. Naročito na težim nivoima.

Samo za mazohiste :)

2. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,721
    1,747
    113
    mene interesuje, da li ovde postoji težina da se odabere za nekog ko želi da prođe kroz igru, casualno, da ne pogubi nijedan nerv :) ? a i kako sam silovao ds3 na ps3 kada sam je davno igrao, ne bih baš toliko vitu da mučim i uništavam :)

3. WolfDC

WolfDC Well-Known Member

1,635
    79
    48
    Pa mislim da može pošto su ubacili easy mod u igru, tako da bi trebalo da se može preći. Nisam još probao.

4. gruja

gruja I am God of War

6,340
    871
    113
    Presao sma ovo na ps3 i dvojku a treci nisam stigao nikada da predjem.
    Inace 2 deo sam obrnuo na hard slucajno :)

5. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,568
    113
    Igrao sam ovo na XBOX, poshto me je Nick ubedio da je dobra igra, ISUSE koliko sam patio, je bo te, igra je stvarno haos u nekim trenucima. Ne oprashta nishta, nema button mashovanja, nema bezumnog srljanja, zajebesh samo jer si lakom :)

Na zhalost, nisam igrao ni jedan nastavak :\

Preporuchujem Ninja Gaiden svima koji zhele da testiraju svoje strpljenje :)

6. Haseo

Haseo Hands off the panda!

2,280
    207
    63
    Dvojka i Trojka su smesno lake. Kec je ono najgrdje silovanje i maltretiranje zivaca.

7. grunt

grunt Celeb Freak

17,127
    3,362
    113
    Zato lepo pogines par puta zaredom i krenes da igras na sramotnom easy-ju koji btw jos uvek nije easy, al se moze igrati a da ne unistis nesto oko sebe :D

8. MadHouse

MadHouse Haos picke ludilo

1,421
    64
    48
    Ninja Gaiden original na NESu je pravi pakao. e kad to odigrate,predjite na ove new generation Ninja Gaidens.

9. ivamark

ivamark Well-Known Member

5,467
    1,762
    113
    Nes trilogija je zakon iako su 2 i 3 deo zaista brutalni.
    Ovi novi delovi su mi bas bezveze,nije problem tezina koliko su mi nekako naproni za igranje.

10. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,625
    1,239
    113
    Bas igram od juce na Viti,ima neki hero mod koji je valjda easy i on ti omogucava da bacas neograniceno shurikene kada ti je energija pri kraju.Inace uspeo sam da dodjem do chapter 4 ,sto nije bio slucaja kada sam igrao na Xbox 1 :)

11. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,038
    2,432
    113
    Ovi novi delovi su mi bas bezveze,nije problem tezina koliko su mi nekako naproni za igranje.

Kako kome, meni je NG savršen u ovakvom 3d okruženju. Nije nimalo naporan a obrnuo sam ga na Xbox1

@MadHouse
    Jesi li sve igre odigrao?

Nemoguće je to reći ako si odigrao NG/NGB na Xboxu. Jednostavno, igra je komplexnija i teža u svakom smislu.

Jedna od mojih omiljenih igara. I dan danas Xbox verzija izgleda odlično.

12. MadHouse

MadHouse Haos picke ludilo

1,421
    64
    48

Kako kome, meni je NG savršen u ovakvom 3d okruženju. Nije nimalo naporan a obrnuo sam ga na Xbox1

@MadHouse

Nemoguće je to reći ako si odigrao NG/NGB na Xboxu. Jednostavno, igra je komplexnija i teža u svakom smislu.

Nisam odigrao na Xbox-u. Ali mi sad to predstavlja izazov!

13. gruja

gruja I am God of War

6,340
    871
    113
    Ninja Gaiden original na NESu je pravi pakao. e kad to odigrate,predjite na ove new generation Ninja Gaidens.

Imas ru nes verziju remasterizovanu za snes mada sam i ja obrnuo orginalnu nes trilogiju na emulatoru na pspu :D

14. Wahad

Wahad Prekidać 4 Life! Staff Member Administrator

12,038
    2,432
    113

@MadHouse

Nisam odigrao na Xbox-u. Ali mi sad to predstavlja izazov!

Dvojka i trojka su skroz meh, trojka je totalna propast... Kec je već sada kultna igra :). Krivo mi je što su totalno igru napravili reitard friendly kasnije (posle keca)

15. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,804
    333
    83
    Prelazim ovo lagano, na normal. Pocinjao sam Xbox verziju vise puta ali je nisam zavrsio, sad sam stigao do 16. chaptera pa nije ostalo jos puno do kraja. I dalje je zabavno ali je trebalo navici se na 30fps posle 60 na Xboxu, u ovakvoj igri je to i vise nego primetno.
    Dosta ginem i ponekad igra sama ponudi da spusti tezinu pa sam hteo da probam da vidim koliko je lakse ali onda te pita prvo "Are you sure?" pa "Are you really sure?" i tu mi je bilo dosta ponizavanja pa sam nastavio na normal. :D

Maxa likes this.
  16. master_yoda

master_yoda EmuGlx website editors

1,804
    333
    83
    Zavrsio sam ovo danas, konacno sam presao Ninja Gaiden iako verovatno najgoru verziju. 25 sati gameplaya, na normal do kraja. Tek sada sam ga zavrsio jer se sporo napreduje pa sam igrao jos ponesto u medjuvremenu. Videh da samo 12% ima trofej za prelazak igre. :)

Poslednji boss nije bio narocito tezi od ostalih a plot twist me je iznenadio mada nisam pazljivo pratio pricu, sto nije ni poenta u ovakvoj igri. Bezveze je sto u Sigma I Sigma Plus kada zagines igras ceo poslednji chapter od pocetka tj. moras svaki put da se pentras uz stene par minuta pre sanse da pobedis bossa, u originalu na Xboxu nije bilo tako.

Share This Page