1. powered by Surfing Waves

NiOh & NiOh 2 [Team Ninja] [PS4/PC] - Najavljen nastavak!!!

Discussion in 'General Next-Gen (Multiplatform)' started by Wahad, Apr 27, 2016.

1. grunt

grunt Celeb Freak

17,299
    3,491
    113
    Vidim da ni dvojka nije neki tech showcase na PS4 :D Nadam se da ce se ovaj put vise potruditi za PC. Barem je 1080/60 mod odlican tako da neko sa non 4k TV-om i Pro konzolom mora da bude zadovoljan :)
    A i HDR je kazu dobar. So there is hope for the master race version :D

2. vetar

vetar Well-Known Member

6,236
    1,083
    113

Razmišljam da odigram Nioh 1 ponovo, ali me iste misije koje se igraju po par puta odbijaju od te ideje..

3. Chodex

Chodex CAPCOM Street Fighter

1,845
    362
    83
    E pa društvo...već 2 dana razmišljam šta da igram jer sam sve što me je zanimalo na PC-u odigrao (još nema krekovanog Gersa 5) i odluka je pala na Nioh. Sta ćeš, Sekiro ušao u krv i doviđenja :D Vidim da ste igru nahvalili, a i kritike su generalno odlične. Downoad će mi biti gotov za 15 min tako da ću pisati na ovoj stranici, ukoliko mi igra, jel' te privuče pažnju.

shin-boyan likes this.
  4. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,376
    3,616
    113
    Chodex likes this.
  5. Revan

Revan Well-Known Member

1,652
    889
    113
  6. Chodex

1,845
    362
    83
    Pročitao tvoj opis, pročitao sve komentare i spremen sam da krenem. Ovaj review se odnosio na PS4 verziju koliko vidim, jer je rađen u momentu kada je igra bila ps4 only

7. Chodex

1,845
    362
    83
    Odigrao solidan playtime i ubio prvog bosa. Ono što mi prvo upada u oči su tehničke karakteristike igre. Nioh kao da je ispao iz vremenske mašine 2012-2013. Igra izgleda kao da je neki PS3 AAA naslov. Nekoliko puta sam ulazio u graphic setting da proverim jel sve na max podešavanja, nema greške sve je na max 60 fps. ;;) Ne smeta meti grafika ni malo ako mi igra opravda kvalitete koje sam pročitao. Videćemo dalje...ono što me je uhvatilo nespremnog je stamina, lik zamahne 3 puta i stane da odmori frajer, pa me saseku za sekund :D Treba da uvežbam to, odnosno da ukalkulišem kretanje i combo.

8. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,300
    749
    113
    Nioh je razvijan za ps3 pa se preselio posle

Share This Page