1. powered by Surfing Waves

One Piece

Discussion in 'Anime / Manga / JDrama' started by sqall, Jul 13, 2011.

1. dimitrijer

dimitrijer woy chan

1,006
    7
    38
    upravo tako,naredni deo ima da oduva-konacno new world

2. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Malo kasnim za aktuelnim epizodama, tek sam oko 430+, ali sumnjam da može da bude bolje od ovoga:
    Buggy i Bon-chan na istom mestu, koji awesomesauce :D
    .

3. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    buggy kralj.

4. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,567
    113
    537 -
    ZASHTO Luffy nije mogao da se sam reshi konopca kojim je vezan?

5. vix

vix SHIROHIGEEEEE

466
    52
    28
    Puuu, nema One Piece-a ove nedelje. Ja se taman pripremio da odgledam. Prokleti ženski maraton.

6. dimitrijer

dimitrijer woy chan

1,006
    7
    38
    al je zato karaj poslednje epizode mange vrh:D opste nisam ocekivao da se pojavi...

7. sqall

sqall Active Member

864
    110
    43
    al je zato karaj poslednje epizode mange vrh:D opste nisam ocekivao da se pojavi...

Kako sam se ja istripovao na kraju mange

8. Roronoa Zoro

Roronoa Zoro OMAE WA MO SHINDEIRU!

3,107
    256
    83
    Puuu, nema One Piece-a ove nedelje. Ja se taman pripremio da odgledam. Prokleti ženski maraton.

detaljan info?

9. vix

vix SHIROHIGEEEEE

466
    52
    28
  10. grimlord

grimlord Matori član

818
    1
    0
    Mislio sam da je razlog godisnjica zemljotresa, a ne zenski maraton...

11. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83

kraj je epic i izvukao je par prethodnih chapreta koji su imali tek po jednu zanimljivu stranicu.

@vix

hvala za info + nisam znao da aktivno pratiš OP

12. vix

vix SHIROHIGEEEEE

466
    52
    28

@vih

hvala za info + nisam znao da aktivno pratiš OP

I nisam pratio do nedavno :D. Malo je potrajalo dok sam odgledao 530 epizoda :bouncing:. A kako inače biva... ko se navuče na OP, ne skida se s njega :lol:

13. ZombieMan

ZombieMan ...or just Joca

112
    3
    18
    A kako inače biva... ko se navuče na OP, ne skida se s njega :lol:

Word! :D

@Zoro: Meni bas gotivni bili i prethodni chapteri, odvaljivao sam se od smeha na sve nove provale, al' da, ovo sto se desilo zadnje, jeste epic :)

14. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    napravih pauzu, čekam da mi se nakupi 10 epizoda. još samo dve :D

15. Guru

Guru d'Faca

574
    5
    18
    Blah kada ce nova epizoda...mada cekam da se zavrsi ovo fishman bla bla...kontam da ce posle toga da sledi spektakl...:)

16. DragonOfTheEarth

DragonOfTheEarth Moderator

3,218
    449
    83
    Dodjoh do 347. epizode, tj. arca sa zombijima i nikako da se nateram da ga odgledam. Nekako mi previse lici na filler(znam da nije) i nikako da mi legne. A znam da posle tog arc-a krece ludilo. xD

17. goluzdravi

goluzdravi New Member

7
    0
    1
    Istrpi taj pocetak sa zombijima, poslednijih nekoliko epizoda tog Arca su meni jedne od najboljih epizoda

18. Zegota

Zegota Zegota

1,363
    134
    63
    Meni je zombie arc bio super.

19. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    hehe, pogotovo scena kada jednog Luffy vraća nazad u grob

20. Stanisinjo

Stanisinjo Duh sa śekirom

6,156
    214
    63
    Poceo sam da citam One Piece mangu, sta da kazem osim da sam se navukao :D

21. Darth Revan

Darth Revan Active Member

462
    110
    43
    Taj arc sa zombijima je meni najbolji arc, mozda je jedino arabasta bolja. Intaresatna desavanja u mangi trenutno, bas me zanima sta ce da bude.

Mada ono sto me najvise zanima je ko ce da popuni prazno mjesto treceg admirala. Da li ce to da bude neki potpuno novi lik, ili ce da bude neko od viceadmirala? Nesto sam razmisljao, jeste da je malo vjerovatno, ali bi bilo interesantno kada bi to bio Cody. Pokazao je predispoziciju da posjeduje kraljevski haki, trenira ga Garp, plus proslo je dvije godine i obecao je da ce postati jaci.

Sada, ipak je to ogroman skok, prije ce biti da je dosao do cina nekog kapetana, poslije 2 godine, ali...

22. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    jes' da si me upravo spojlovao, ali pretpostavljam da misliš na cobyja?

23. Darth Revan

462
    110
    43
    stani anime nije stigao do timeskipa?, posto manga je bas daleko odmakla?, da mislim na Cobyja. Ali prije nego ista napisem dalje samo mi reci dokle je anime stigao?

EDIT Anime je stigao do fishmen grada, tako da nisam nista spoilovao. Tokom rata Coby je pokazao haki, a njega Garp trenira. Sengoku je dao ostavku, preporucio je Aokijija, znaci ostaje jedno prazno mjesto.

24. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,779
    83
    48
    Otvoreni komentari novih epizoda bi trebalo da se potrpaju u spojlere, za ljude koji nisu gledali dotle :D.

Kao naprimer ljudi koji cekaju da se nakupi epizoda, ili nisu gledali uopste jelte.

25. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    dešavanja iz mange rado stavljam u spoijlere, ali iz anime-a me mrzi pogotovo na dešavanja pre 150ep (a i znam da svako ko je do sada komentarisko ne zaostaje više od 10ak)

26. sqall

sqall Active Member

864
    110
    43
    Potrudite se da stavljate spoiler tag minimum jedan arc unazad,znaci do Ace arc-a,cisto da ispostujemo sve fanove.

27. l3fty

l3fty Član biblioteke

1,779
    83
    48
    Zadnje epizode anime-a koje sam ja bacio pogled je valjda bilo kada Luffy taba unaokolo po ostrvu onog laznjaka, na stranu sto ja iskuliram spojlere, drugi ih bas ne gledaju lepo i sve to, ume da im upropasti gledanje i to, stoga je dobro sakriti spojlere ili biti veoma kriptican da ne mogu da provale sta je u pitanju, ali najbolje samo staviti kao spojlere i tacka.

28. Maxa

Maxa opsa!

10,487
    3,449
    113
    stani anime nije stigao do timeskipa?, posto manga je bas daleko odmakla?, da mislim na Cobyja. Ali prije nego ista napisem dalje samo mi reci dokle je anime stigao?

EDIT Anime je stigao do fishmen grada, tako da nisam nista spoilovao. Tokom rata Coby je pokazao haki, a njega Garp trenira. Sengoku je dao ostavku, preporucio je Aokijija, znaci ostaje jedno prazno mjesto.

oprosti, prebacio sam se skroz na drugu stranu. da, anime je prošao timeskip, trenutno su na podvodnom ostrvu. joj što je dosadan arc.

29. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,567
    113
    Uzhasno je dosadno, josh ovo sada sa Nami, ne dotiche me mnogo ta drama sa njenom porodicom.

30. Darth Revan

462
    110
    43
    Jes vala i meni je prica sa nami dosadna, pored Ussop arca to je jedini arc koji nisam pogledao. Iskreno do sada su mi Arabasta i Thriller Bark bili najzanimljiviji. Mada ni Sobady ne zaostaje mnogo...

31. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    pa i daj deo u manga adaptaciji je bio poprilično dosadan, tako da jbg-a. mda meni je ok u animeu

32. vix

vix SHIROHIGEEEEE

466
    52
    28
    Ništa od OP-a ove nedelje :(.

33. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    šta je sad po sredi? uvek sam mislio da japanci nemaju praznike

34. vix

vix SHIROHIGEEEEE

466
    52
    28
    ^ Pa valjda uskrs.

35. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Totalno sam se navukao na ovu mangu, odlicna, zanimljiva i duhovita prica, jos na ovom asusuovom tabletu pravo je uzivanje citati je.
    Ne znam da li da pocnem da gledam anime, da li mi se isplati s obzirom da ima milion epizoda a vec citam mangu koja mi za sada ide sasvim fino...

36. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    pa ako već čitaš onda nema potrebe da gledaš i anime, tako da bolje gledaje nešto srugo ako baš imaš želju za anime-om

37. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Ok, nemam vala neku zelju za drugim anime-om, ova manga mi je interesantna pa cu se drzati nje za sada.

38. ZombieMan

ZombieMan ...or just Joca

112
    3
    18
    Sta ti fali i da odgledas. Ima odlicnu muziku, a i fileri mogu da se preskoce totalno (a cak ima i jako kvalitetnih filera).
    Po mom skromnom misljenju, jedna od boljih adaptacija mange, kad su u pitanju maratonska ostvarenja.

39. nedjon

nedjon Primogenitor

263
    10
    18
    Najviše je retrospektivnih filera, čini mi se oko 30-tak epizoda onog što se sjećam da sam gledao.Ono što je mene odbilo od daljeg gledanja su oni specijali gdje su tobože u nekom tradicionalno japanskom okruženju. I naravno, ostali fileri.

40. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    nemoj da mi pominješ te iz feudalnog Japana + ubacani su za vreme Water 7/Enies Lobby dela gde taman da se zakuva ono iz vedra neba te epizode, dok u početku su filleri ok i na prvo gledanje se jedva provale

41. Darth Revan

462
    110
    43
    Meni nisu toliko smetali, samo sam ih preskako ;-) Mada sto se tice anime/manga diskusije, moje misljenje je da je u slucaju OP superiorniji anime, za razliku od Naruta gdje je manga daleko bolja.

42. ultranova

ultranova Killer Instinct

1,066
    14
    38
    Meni je One Piece manga teška za čitat i ne leži mi nikako. Anime mi je tri put bolji od mange.

43. Johntra

Johntra mladji referent

359
    33
    28
    Ja nekako više volim shonene da gledam u boji sa preloženom sihronizacijom, a i jednostavno ti serijali su uglavnom puni dinamičnih šibanja pa je ipak bolji osećaj gledati animaciju.
    Naravno downside ja kada ih razvuku bespotrebno sa nekim debilnim filerima ili standardnim nepotrebnim flešbekovima.
    Mada je to i stvar navike, neko je više navikao na skenove.

Ipak, iskreno, umro bih da nisam nikada čuo glas Bagija:D .

Što se OP-a tiče ne znam zašto ljudi kukaju toliko dobro dođe ovaj fishermen arc kao brejk posle svega onoga što se izdešavalo.

44. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    sada videh, nije pauza, već neki bzv crossover sa Torikom.

45. grunt

grunt Celeb Freak

16,748
    3,075
    113
    Ahaha rekao sam da necu pocinjati ove megalomanske serije, al cisto zeze sam pogledao prve 4 epizode sada, extra je serija :D

46. Nyarlathotep

Nyarlathotep Pimmelmann

10,547
    1,567
    113
    sada videh, nije pauza, već neki bzv crossover sa Torikom.

Ooooh yeah, Tori tori tori TORI-KO!
    Ovo moram da gledam!

@Grunt:
    Sada je gotovo, odgledatjesh i sledetjih 500 :)

47. Stanisinjo

6,156
    214
    63
    Idite dodjavola, i ovako sam nalozen na mangu da cu jos i anime poceti da gledam :)

48. Roronoa Zoro

3,107
    256
    83
    meni je i manga crossover bio sranje, tako da ovo neću da gledam (a nisam ni onaj prvi)

49. pulzarokkit

pulzarokkit The Machine

541
    7
    18
    koliko se manga odmakla od onog podvodnog arca?
    tamo sam prestao da citam jer je smarala pa sam cekao da se nakupi

50. goluzdravi

goluzdravi New Member

7
    0
    1
    Podvodni arc je zavrsen i konacno su usli u New World. Za sada je zanimljivo, pojavljuju se neki likovi koje nismo videli neko vreme

Share This Page