1. powered by Surfing Waves

Online Kupovina

Discussion in 'EmuGlx Hangout' started by ktulu, Aug 4, 2011.

1. grunt

grunt Celeb Freak

15,373
    2,299
    113
    Pa za koliko ih prodaje ? Ako je za 500 din komad jos i da prodje, ako je vise onda je kradja.

2. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,235
    530
    113
    "kvalitet" snimka je sigurno isti kao original (ako snima Remux).
    HDR vec nije hacked (bar tad nije bio kad sam gledao). Pa ne koriste originalne podatke vec rekonstruisu na osnovu izlaza sto je okeyish.

I ja bi poceo da pravim, da znam da sutra nece da uvedu novi standard i da krenu sa remasterima svih filmova koje bi voleo da imam i u fizickom formatu :)

Mile88 likes this.
  3. howler

howler Well-Known Member

2,388
    527
    113
    Ne verujem da ih ima na lager... Ono su mu sve slike skinute sa neta pa ti sto zelis ti snima po narudzbi

Inace zasto bih neko rezao 2800 BR diskova + omot + BR plava kutija
    Pogotovo filmove kao Weird Al Jankovic's UHF, Cop Car, Trancers, Strictly Ballroom..itd itd. :)

4. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    To je lik sve narezao, bar jednom. Ne biste verovali da vidite policu.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

5. Teoreticar

2,235
    530
    113
    To sam i ja prvo pomislio, ali kad pogledas detaljnije svaki oglas, vidis da je stvarno svaki disk posebno slikao i da nije u pitanju template :)

A kupuju to ljudi... To je samo nama iz hardcore perspektive cudno ;)

6. Mile88

Mile88 Well-Known Member

235
    497
    63
    Meni se takodje cini da je licno slikao diskove, da nisu slike sa neta. E sad, ne znam da li se dobije i kutija sa omotom prilikom kupovine ili samo disk.

7. TwiSteR

TwiSteR Well-Known Member

604
    306
    63
    Piše u oglasu "Filmove dobijate identicno kao sto je prikazano na slikama."

8. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Dobijate kutiju, lik se ekstremno trudi. Fun fact, nekad davno je drzao epsku igraonicu. I sad je gamer, ma fazon 100 ps4 i wii u igara.

Mile88 likes this.
  9. Ace

Ace 1.000.000

2,767
    543
    113
    Što da ne, možda je rezao za svoju kolekciju pa rešio da uzme i neku paru.

Tako sam i ja u vreme divx-a rezao diskove sa filmovima, pravio custom omote od nule, pravio custom autorunove, prevodio filmove i serije da bi sve bilo sa prevodom itd.

Lepo što se lik trudi ali je ogroman fail što nigde nije napisao da su rezanci, mrzim to vrdanje, "dobijate to što vidite na slici, svi su novi, upakovani" i te fore a oglas mu se nalazi u sekciji "originalni dvd i bluray filmovi".

Verujem da ni mušterijama ne kaže osim ako ga neko eksplicitno ne pita da li je original ili ne.

10. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Mislim danje cena 300 dinara, sumnjam da neko ocekuje original za tu lovu ali da, pogresna sekcija jer garant nema za kopije :D

11. howler

howler Well-Known Member

2,388
    527
    113
    Jeste svi smo radili to ali u pitanju su 100-200 diskova koji danas 90% od nas smo ih bacili u djubre :) Bar ja sam skoro bacio 100 diska (resolution 700 x 296 .avi aXXo kolekciju)

I nije da sudim nekome samo mi je jako interesantno kako tvrdite da ima 2800 filmova na raspolaganju. Evo darkado kaze da su mu prodajne cene nekih 300dinara sto mi se cini da je suluda cena. BR disk od 25GB + omot + kutija + print na disku + bandwidth za skidanje filma + printer + boje = 300din!!! :)
    Ladno covjek ima preko 3000-4000€ investiciju u tome pa i da je radio za svoje duse.
    Sa tim novcem se mozes Lifetime preplatiti na Netflix-u :lol:

A iskreno za 300din zabole me dali je orginal ili nije ako taj disk radi na konzolama/BRplayer-ima , nema gubitke u kvaliteti i ima sav dodatni sadrzaj koji inace ima jedan BR disk.

12. drablj

drablj Stalker

963
    181
    43
    300 dinara po filmu je korektna cena ako reze na obicne diskove. sumnjam da je lud da uzima m/kamene. prazan je 70 i nesto dinara + kutija + trud oko titlova i rezanja. ipak lik nije dobrocinitelj nego mu je ovo posao.

13. Mile88

Mile88 Well-Known Member

235
    497
    63
    Pitao sam ga u vezi filmova, cene su oko 300-400din. To je ok cena s obzirom da se dobije kutija i omot, nije vazno sto nije original disk.

14. grunt

grunt Celeb Freak

15,373
    2,299
    113
    A koja je poenta praviti "kolekciju" filmova ? Zbog izgleda na polici ? Uzmes i odstampas covere i rokas prazne kutije na policu, a lepo uzmes eksterni 3tb hard za 80e i talozis filmove, svi ce biti lako i brzo dostupni, mnogo laksi za organizaciju/pokretanje.

15. Teoreticar

2,235
    530
    113
    Nije ti jednostavnije da uzmes HDD i placas 0.6-1e po remux-u? :)

16. Mile88

Mile88 Well-Known Member

235
    497
    63
    Nije zbog police :) Jednostavno volim da imam na disku odredjene filmove koje overavam svake godine, iskljucivo su to stariji filmovi. Nisam mislio da sakupljam sve i svasta. Smara me to na kompu da gomilam i gledam, ovako samo ubacim disk u BR player i nema brige :)

17. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,864
    1,204
    113
    ako te ne mrzi da gledas sa engleskim titlom imas na base starih BR filmova za sicu.
    Original naravno. :)

18. ivamark

4,864
    1,204
    113
    dali je neko narucivao nesto sa gearbest? Kakvi su sto se tice stizanja paketa? Stalno mi iskacu neke slusalice ima super stvari a i cene su ok.

19. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,001
    2,559
    113
    Ja sam tamo uzeo Meizu EP51, stigle su relativno brzo.

20. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
    ja sam isto par itema naručivao, ok su. isporuka kao i aliexpress.

21. ivamark

4,864
    1,204
    113
  22. Teoreticar

2,235
    530
    113
  23. DieH@rd

29,001
    2,559
    113
    Razmisljao sam da ih uzmem takodje, ali sam ipak uzeo ZS3 sa KupujemProdajem.

24. Game Over

Game Over -INSERT COIN-

344
    53
    28
  25. zdravkelja

zdravkelja Member

8,578
    1,422
    113
    Mislim da cu i ja uskoro nesto da uzimem, Piston 3 su lepo sluzile, ali mislim da ce kabl uskoro da nastrada. Razmisljam u poslednje vreme kako bi bilo lepo da se oslobodim tih kablova i uzmem neke wireless, ali me bas odbija sto dosta ljudi prica da je kvalitet zvuka dosta losiji.

26. Teoreticar

2,235
    530
    113
    Pa nije losiji ako ces da platis.
    Isti tech ide u wireless slusalice kao i u telefon ili vec sta koristis kao izvor zvuka.

27. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
  28. ivamark

4,864
    1,204
    113
    Narucio sam ja lokalno nisam hteo da smaram Tajma da mi porucujue, tako da javicu sutra utiske kada malo poslusam.
    Koliko sam video jedina mana je sto nekome ne mogu da stanu u uvo. Ostalo su sve manje vise pohvale :D

Maxa likes this.
  29. Timemaster

Timemaster Caelondian

9,991
    1,314
    113
    Hajde utisci, da i ja odresim kesu za iste :D

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

30. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
    izvalio sam posle i da ne dolaze sa bt kablom, pa sam i njega poručio, wish me luck.

31. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Bt kabl? :)

32. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
    da, imaju detachable kable opciju, pa možeš da menjaš običan 3.5 kabl ili kabl sa bt interfejsom, pošto se u sluškama nalaze samo driveri.

33. Teoreticar

2,235
    530
    113
    Bas me interesuje kolika ce biti razlika u zvuku izmedju tog bluetooth-a i iole boljeg izvora zvuka preko kabla.

34. Maxa

Maxa opsa!

9,538
    2,779
    113
    znaću kad stigne sve...

35. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Wow, odlicna fora. Mozes da imas iste sluske za vise namena.

Iz mog iskustva pustanja ipoda preko bt-a i auxa na pojacalu, bt je tuga u svakom pogledu. To je doduse i logicno.

36. DieH@rd

29,001
    2,559
    113
    I ja sam za moje KZ3 uzeo jedan zamenski kabel [bez mic-a]. previse sam slusalica unistio, a sa ovima ce mi lakse biti da samo zamenim kabel.

Nemam zamerke. Bas ih cesto koristim.

Share This Page