1. powered by Surfing Waves

Pandora Box

Discussion in 'Emulacija modernih arkada' started by filips06, Sep 22, 2018.

1. filips06

filips06 New Member

26
    4
    3
  2. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Djubre, uzmi bilo koji pc ako mislis neki home kabinet da budzis.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

3. Teoreticar

Teoreticar Well-Known Member

2,235
    530
    113
    Zar ovo nije plug & play za razliku od PC-ija?

4. ivamark

ivamark Well-Known Member

4,863
    1,204
    113
    Jep, ali je emulacija uzas.

5. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    I ne mozes da biras igre. Ko hoce sa ide pc rutom poslacu mu ja moj hyperspin, podesen i nasminkan sa stotinjak igara da ne gubi silno vreme na to. Pravljenje kabineta je mozda 1% vremena utrosenog na ceo projekat, softver je izuzetno mocan ali i izuzetno time consuming ako hoces da izgleda fenomenalno.

6. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,190
    929
    113
    Gledao sam cesto na YT sve to oko podesavanja i uopste sklapanje jedne takve masine.Respect svima koji su odradili sve do kraja i kako treba.Iskreno bio bih zadovoljan da sastavim i podesim jedan SFF pc za sebe kao ultimate masinu za ps1 i slabije sisiteme.Nesto ovako sa Recalboxom.

7. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    U moj kabinet ex poker aparat je ladno stao mini atx pc sa napajanjem i 8800gtx :D

8. filips06

filips06 New Member

26
    4
    3
    Hvala na savetu. Ako sam dobro razumeo Pandora Box ne dozvoljava ubacivanje igara po zelji nego samo one koje su oni prevideli za emulaciju ? A sta mislite o raspberry pi masini umesto PC ? Mislim da je sa PC masinom komplikovano, sporo, blokira itd ...

9. abcdef

abcdef Member

88
    3
    8
    pandora box 6 moze da ubacujes igre preku usb do 3000 igre plus.

https://www.aliexpress.com/item/Pan...471c0e2&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

10. darkado

darkado EmuGlx veteran

6,737
    1,427
    113
    Rasp je isto validan izbor ali nikako zato sto je pc spor ili zato sto blokira. Mozes i og xbox da koristis ali ce pc uvek biti superioran izbor.

Vidi ladno mogu da se ubacuju igre u ovo novo djubre. Jos da srede emulaciju pa ce neki pandora box 18 biti i ok.

Za kraj, cena pandore lagano prelazi cenu pc-a koji ti treba za kabinet tako da nema nikakvih prednosti za diy projekte.

Share This Page