1. powered by Surfing Waves

PC GAME NEWS

Discussion in 'PC Gaming and hardware/software' started by kuzman, Aug 3, 2011.

1. Maxa

Maxa opsa!

10,056
    3,136
    113
    glasajte :D

2. grunt

grunt Celeb Freak

16,178
    2,708
    113
    Damn kako neko moze da misli da je cool tako izgledati lol

Sto se igre tice, igra je poprilicno lose prosla kada je izasla i onda je iz nekog razloga kasnije sve vise kao hvaljena, hmmm. Meni je bila OK u rangu ako bas nemam sta drugo da igram. Bilo je tu dosta mana, ali i cool ideja, tako da nam ne treba nikakav remaster nego neki ili remake ili nastavak.

3. Maxa

Maxa opsa!

10,056
    3,136
    113
    najbolja metal gear igra koja nije metal gear :D

jeste gameplay bio malo kljakav, pogotovo u početku, kasnije kad lvluješ skillove (yep, igra je i rpg), postaje bolje. ali, priča, grananje, dijalozi i nelinearnost, vrh.

4. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,298
    1,314
    113
    Glasao: "Nah" :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

ivamark likes this.
  5. Maxa

Maxa opsa!

10,056
    3,136
    113
    možeš slobodno da ga pušiš simketu :D

grunt likes this.
  6. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,298
    1,314
    113
    Ahahaha :D

Maxa likes this.
  7. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,331
    868
    113
    Jel to ona poor man's Mass Effect igra? :)
    To vec sto godina planiram da overim, ali nikad da krenem.

8. Maxa

Maxa opsa!

10,056
    3,136
    113
    nema veze sa mass effectom, contemporary spy stealth rpg sa velikim akcentom na granajuću priču.

DieH@rd likes this.
  9. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,744
    2,777
    113
  10. voja87

voja87 Well-Known Member

10,876
    2,145
    113
    znaci oko 30% bolji od 1080ti kao sto su i rekli ranije...ako se da verovati nvidiji

11. grunt

grunt Celeb Freak

16,178
    2,708
    113
    Ceka se hardware unboxed.

12. Jörmungandr

Jörmungandr ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD

2,331
    868
    113
    Hm, onda sam najverovatnije pomesao sa nekom igrom koju su poredili sa ME.

Elem, evo malo PC CTOJAH NEWS

F1.2018.CODEX

Samo jos da se pojavi na trekerima, pa da pristavim i da mogu ici spavati :D Sutra se krece sa Toro Rosso karijerom :)

Last edited: Sep 15, 2018
  13. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

29,744
    2,777
    113
    Telltale Games se gasi.

Vec su dali otkaze vecini ljudi, a skeleton crew ce zavrsiti poslednju sezonu The Walking Dead-a. Svi ostali projekti su otkazani.

14. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,317
    1,026
    113
    Zar se te igre nisu dobro prodavale?

15. Omega

Omega N64 je đubre

15,069
    2,103
    113
    Prodavale su se dobro ali za siću i u bundle-ovima.
    Zbog epizodnog pristupa nikad nisam bio fan njihovih igara pa mi ovo ne pada teško.

16. zdravkelja

zdravkelja Member

8,843
    1,579
    113
    Samo prva epizoda TWDa im je bila profitabilna. Edit: i onaj Minecraft Story

17. grunt

grunt Celeb Freak

16,178
    2,708
    113
    WTF lol

Likovi su STANCALI serijale ko na traci dobili licencu za BOGA OCA naslova i sada samo ovako iznenada KRAJ lol

18. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,293
    1,463
    113
    Engine im je bio djubre neopevano i smorili su bili, mislim da su sami sebi izasli na nos

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

19. grunt

grunt Celeb Freak

16,178
    2,708
    113
    Previse su igara izbacivali to stoji, ali su vecina bile OK, a neke odlicne. Steta sto necemo dobiti Wolf among us s2 :/
    Plus onaj tease za Stranger Things lol Bas me zanima kako bi ispalo.

TwiSteR, fluffy and voja87 like this.
  20. Blue

Blue ....................

11,622
    672
    113
    Bedak, Tales From the Borderlands je bila vrhunska igra a i Wolf Among Us je bio super.

Mislim jesu preterivali sa štanacanjem igara pa se možda ljudima smučio koncept,
    ja nisam mogao često da igram igre tog tipa.

21. Maxa

Maxa opsa!

10,056
    3,136
    113
    yep, dosta dobrih igara je bilo, nije studio zaslužio da propadne.

Matt, TwiSteR and fluffy like this.
  22. howler

howler Well-Known Member

2,500
    612
    113
    Ono kad dodjes od

do

UNEMPLOYED!!!

23. TheNick

TheNick FIGHT! Staff Member Administrator

20,254
    2,551
    113
    Jebiga same song and dance. Ta govna sto prave su bila inovativna mozda u 2012. Licno nisam fan Walking Dead-a ali uradili su Jurassic Park epizodnu igru, za koju sam bio siguran da ce usrati - ali zapravo bila je vrlo decent! Nakon toga Wolf Among Us mi je bio sjajan... Minecraft Story mod super zezalica isto fantasticno su se snasli kako da naprave avanturu od takve osnove. Game of Thrones! Mislio sam da je najbolja stvar ikad sto prave to... a onda sam batalio posle prve epizode.

E sad nisam igrao njihove druge i novije igre tipa Batmane one i Guardianse i Borderlands, ali cuo sam da i nisu nesto, i da je sve na isti kalup kao i sve te sezone Walking Dead-a... ocigledno se nije prodavalo dovoljno, jer su se prezasitili ljudi njihovim igrama - a oni nista drugo ne znaju da naprave i to je to. Change or die u praksi.

Song related

Have you ever seen a one trick pony in the field so happy and free? If you've ever seen a one trick pony then you've seen me

1 lajk = 1 prayer za nezaposlene TellTellashe

Last edited: Sep 22, 2018
  24. TheNick

20,254
    2,551
    113
    Aaaaaaa sa druge strane imas Traveler's Tales i LEGO igre takodje one trick pony ali oni se bogate dok ovi propadaju... Nisu bili dovoljno veliki as it seems. Verovatno los menadzment i/ili nedostatak inovacija for sure.

25. TheNick

20,254
    2,551
    113
    Za deo da nemaju pojma da vode biznis sam izgleda bio upravu, ali pojma nisam imao da su bili ovakvi debili. Sada mi je drago sto su propali!

Sent from my iPhone using Tapatalk

grunt likes this.
  26. grunt

grunt Celeb Freak

16,178
    2,708
    113
    Auuu koje idiotkinje lol Zasluzili su shut down :D SJW najgora stvar 21 veka.

Jedini good news je sto Netflix ostaje pri zelji da napravi Stranger Things igru, samo sad treba da nadju novi studio :D

Last edited: Sep 25, 2018
    TheNick likes this.
  27. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,298
    1,314
    113
    Hahaha znači lolčina brt :D E jesu debili, ko ih sada jebe...

28. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    ...
    ne razumem stvarno sto to rade...
    toliko inteligentnijih nacina ima da promovisu jednakost polova...

ali valjda im ni nije cilj da promovisu jednakost...
    to mi je jedini zakljucak koji mogu da donesem...

Ovih dana je izbio i cirkus oko Total War-a i zenskih vojskovodja.
    https://steamed.kotaku.com/total-war-game-gets-review-bombed-on-steam-over-women-g-1829283785
    Ali po obicaju, resenje nije da kazes igracima "nemojte da kupite igru"...

Hocete da budete politicki korektni?
    Cool!
    Ubaci opciju u meni tipa color/gender blind chars. Navedite da postujete ravnopravnost i da zelite da izadjete u susret svima, ali ostavite i opciju za one koji zele "istoriski tacnu" igru.
    Ne moze ovaj pristup da funkcionise svuda, ali dosta slucajeva moze.

Spelunky HD je nesto slicno uradio za Damsel, gde mozes da biras da li ce biti musko ili zensko (ili pas).

Usput, nisam nikad dozivljavao da je Clementine iz Walking Dead-a feminist icon.

https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-10-how-the-walking-dead-gave-birth-to-a-feminist-icon
    Not only is Clem not sexualised, but she isn't white either.

Okej!

The games industry still isn't that welcoming of its female members. A mass outcry over female characters in Battlefield 5, which at its peak was nothing short of toxic, gave us all a bitter reminder of that fact. Clementine, as a powerful feminist figure, is someone we can cling to as a real beacon of hope for the future.

Nece se developeri promenuti, dokle god je ovakvih novinara...

grunt likes this.
  29. voja87

voja87 Well-Known Member

10,876
    2,145
    113
    ne znam koju logiku vide u tom proseravanju, sta kao moderno je pa hajde i ja, ispadam pametan

30. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Nema SJW veze sa politickom korektnoscu ili promovisanjem jednakosti, nego sa forsiranjem politicke filozofije koju klincima usadjuju marksisticki profesori po americkim i kanadskim fakultetima. Plus naravno skupljanjem klikova.

Najbolji primer toga je cela kontroverza oko zenskih ghostbustersa. Digla se cela larma oko govno filma kako ga svi mrze jer su sovinisti.

Onda izadje Annihilation, nikad ozbiljniji sci-fi film sa komplet zenskim castom, popije nikad bolje ocene, sve ful, i ni jedan sjw da bekne. Bole ih patka bas za jednakost, bitno im je da budu outraged i da to koriste za promovisanje cenzure.

31. eufrat

eufrat Well-Known Member

3,298
    1,314
    113
    Zato je Daniel Vavra bogotac, legenda čovek. Isterao svoju priču do kraja iako je konstantno bio pod pritiskom SJW debila, kako mu igra (Kingdom Come: Deliverence) nije politički korektna itd.

32. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Fora je sto zbog cele te outrage kulture plase se mnoge javne licnosti i kompanije da im kazu da odjebu jer to lako moze da im sjebe posao ili ih skroz ocrni.

Napr, najlaksa stvar za SJW je da masovno naspamuju steam ili amazon recenzije reviewovima sa 1 zvezdicom i da gadno ostete kompaniju.

S druge strane, ako otvoreno odbijes da trpis njihova sranja, momentalno te proglasavaju na sva zvona nacistom, rasistom, alt-rightom i cime vec sve ne, sto ume da bude katastrofalno za odredjene vrste biznisa.

SolidSnake88, eufrat and voja87 like this.
  33. voja87

voja87 Well-Known Member

10,876
    2,145
    113
    ako bi npr jeremy jahns rekao nesto negativno oko toga sto su u ghostbustersima sve zene ili nesto slicno tacno bi mogao da se oprosti od karijere

Last edited: Sep 25, 2018
  34. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,317
    1,026
    113
    Taj ,,ghostbusters'' film je pokazatelj svega sta ne valja sa planetom trenutno.UZAS iz najcrnjih ponora pakla zbog samog filma i svega sta se desavalo oko njega.

SolidSnake88 likes this.
  35. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,047
    1,568
    113
    Pa kad su nerda napali za review. Mada nece zauvek, ne moze se od veganstva ziveti, izumrece ta bagra.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

jovcov likes this.
  36. TheNick

20,254
    2,551
    113
    Ja Ghostbusters taj nisam ni trailer pustio, ne zato sto sam shovinista vec sto je delovao sranje.

jovcov likes this.
  37. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,905
    953
    113
    Ne, to je Marvel. Taj Ghostbasters niko nije gledao, ove gleda cela planeta.

38. TheNick

20,254
    2,551
    113
    Gleda ceo svet i Game of Thrones pa nisu svi raspali goticari metalike

Sent from my iPhone using Tapatalk

39. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    Nisu zene problem bile u Ghostbusters/Ocean's 8 vec scenario i kako su pristupili likovima.
    Vecina tih glumica se odlicno snalazi u glavnim ulogama u svojim filmovima.

I usput ne razumem cemu tolika drama, kad ni remake nastavci, niti Ghostbusters 2 nisu bili narocito dobri i zaradili nesto puno.

40. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Drama nastala iz dva razloga.

Prvo su smradovi zarad jeftinog cash-ina napravili nepotreban reboot i radi politike utrpali gomilu zena u muske uloge, sto je iznerviralo fanove jer je to vec u najavi cinican disrispekt voljene fransize.

Drugo, em je film ispo sranje, em cim su krenuli svi da ih gaze zbog toga, ovi nisu smekerski rekli ,,jbg izgleda da se publici nije svideo" nego boze moj jedini razlog zbog toga moze biti shovinizam, ove hrabre komicarke su zrtve zlih alt-righta i woman hatera.

A Marvel filmovi su kvalitetna porodicna razbibriga za sve uzraste. Ok je da nekog to ne zanima, ali reci da su oni nekakva posast na svet je cist overreaction.

TheNick and nikola22 like this.
  41. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Jedina pozitivna strana tog ghostbusters fiaska celog je sto smo bar dobili jos jedan mr. plinkett review. :)

42. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    Nepotreban reboot, a poslednji film iz 1989?
    Tesko da je film bio jeftin i da se nisu potrudili oko njega i doveli ljude koji stvarno jesu fanovi.
    To sto su omasili pravac i scenario je druga prica.

A radije bi slusao predavanja iz lesbian dance theory nego mr. plinkett-a.

shin-boyan and grunt like this.
  43. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Samo zato sto je film izasao davno ne znaci da mu treba bilo kakav reboot, ikada.

Sasvim je u redu, cak i pozeljno, ostaviti ga da biva to sto jeste i smisliti nesto novo i zasebno.

Omega, TwiSteR and dsst like this.
  44. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    Ne pricaj gluposti, hteli su da prave nastavak drugog dela 20 godina...

45. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Ne pricaj ti gluposti. To su hteli da rade dok je Harold Ramis jos bio ziv i dok je ista ekipa koja je radila i prva dva filma bila zainteresovana.

Ljudi koji su pravili ovo 2016 smece veze nemaju sa onima koji su radili prva dva. Pojavio se Marej da se uzme pare za blamiranje i to je to. Sony Pictures odradio film po istom usranom sablonu kojim su radili i sva ostale nebuloze koje su izbacili.

Ghostbusters 2016 niko nije trazio, ni publika ni ljudi koji su radili prva dva, i napravljen je cisto zarad jeftinog cash-ina.

46. voja87

voja87 Well-Known Member

10,876
    2,145
    113
    koliko se secam marej nije bio zainteresovan za nastavak zato se i nije napravio svo to vreme...a evo ga u tom glupavom reboot-u, interesantno

47. nikola22

nikola22 EmuGlx Veteran

4,317
    1,026
    113
    Marej je navodno trazio jako,jako veliku kolicinu novca za nastavak\reboot ili sta vec u vreme kada je to bilo moguce.Gledas ovaj novi film koji je komedija a sve vreme ti se place.Apsolutno smece,sta uradise od fransize?,grozne sale i reference na stare filmove.Dok sam gledao imao sam osecaj da mi se neko popisao na childhood.Slicno kao i sa Dylan Dog filmom.

48. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    Nemas pojma o cemu pricas.
    Rumori oko zenskog Ghostbusters postoje bar 15 godina i trebao je da bude bas nastavak, a da ih originalna ekipa obucava.
    Najvise rumora je bilo oko Anna Faris.

Uostalom kucaj u google-u Anna Faris Ghostbusters.

Pravis od Ghostbusters-a klasik koji ne moze da ima nastavak, a od prvog dana pravljen kao franciza sa vise filmova, igara, stripova, knjiga, crtanih, theme park, figurica, kostima itd.
    Prodali merchandise za 1 milijardu dolara, vise nego sto su sva 3 filma zajedno zaradila.

Iako je novi Ghostbuster dobrim delom SJW crap, ideja o zenskim ghostbusters-ima je starija od termina SJW-a, cak i od fourth wave feminism-a.

49. Giga

Giga Active Member

210
    54
    28
    Jos kad bi ovaj sad bio nastavak, a ne skroz nepovezani reboot 20 god kasnije. :)

50. Teoreticar

Teoreticar El Profesor

2,676
    750
    113
    ok.

Share This Page