1. powered by Surfing Waves

Pozdrav Svima

Discussion in 'Newbies welcome' started by Goro Manjina, Mar 4, 2019.

1. Goro Manjina

Goro Manjina Well-Known Member

1,291
    743
    113
    Igram primarno ps4 i n64, ostale sisteme kako mi dune. Trudiću se da mojim prisustvom doprinesem vestima, informacijama i korisnim diskusijama o igrama koje volimo a izbegavaću bilo kakve svađe, uvrede i sve što ne volim i u privatnom životu, pre svega iz respekta prema starijim i iskusnim članovima foruma. Takođe pošto oduvek čitam svakakve forume a nikad nisam imao želju da postujem i komuniciram, bilo kakve greške koje napravim pri kreiranju postova, značilo bi mi da mi se na iste ukaže. Sve naj još jednom!

Ivan, TwiSteR, voja87 and 9 others like this.
  2. Timemaster

Timemaster Caelondian

10,791
    1,800
    113
    Zivo me zanima kojom te je zvakom Nick ubedio da dodjes ovde :D

3. Goro Manjina

1,291
    743
    113
    Nije umeo da mi odgovori jel breath of the wild bolje igrati na wii u ili switch emulatoru.

4. darkado

darkado EmuGlx veteran

7,581
    1,792
    113
    Wii u :D

Sent from my Poco F1 using Tapatalk

Goro Manjina likes this.
  5. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    a zapravo na wiiu emulatoru.

Timemaster likes this.
  6. Goro Manjina

1,291
    743
    113
    e pa da da , pogrešio sam u kucanju zanimalo me kakve su razlike izmedju ta dva emulatora kad se igra botw. Svakako ne planiram da igram nego sam gledao dosta ovde klipova o wii u emulatoru pa sam se zapitao.

7. DieH@rd

DieH@rd Winter Knight Staff Member Administrator

31,373
    3,615
    113
    Switch emulator je nedavno "valjano proradio" i dalje moraju dosta da rade na njemu oko optimizacije 3D igrara.

Sa druge strane, developeri WiiU emulatora dobijaju maltene par hiljada dolara mesecno samo od Z:BOTW igraca. :D

Goro Manjina likes this.
  8. Goro Manjina

1,291
    743
    113
  9. Maxa

Maxa opsa!

10,989
    3,834
    113
    igra je već neko vreme u potpunosti igriva, u full hd sa 60fps, sa konkurentnim procesorima, a ako imaš valjanu grafičku kartu možeš i da se igraš sa modovima koji dodatno ulepšavaju grafiku.

Goro Manjina likes this.
  10. Goro Manjina

1,291
    743
    113
    Tražio sam Niku Wii U kad je izašla igra da mi da, da odigram ali on je samo želeo da ga gleda i ne pali znajući da je na njemu BOTW...

Share This Page