1. powered by Surfing Waves

Pozdrav!

Discussion in 'Newbies welcome' started by N.Greyswandir, Sep 4, 2018.

1. N.Greyswandir

N.Greyswandir Member

30
    18
    8
    Moje ime je Ivan (43, mashinski inženjer, expert za CAD) i nadam se da ovde mogu da nadjem društvo za Stellaris, ESO i (vrlo neverovatno) Terratech multiplayere. Igram PC igre, ne posedujem konzole.
    Prva igra mi je bila Duke Nukem 3D daleke 1997, trenutno igram tri gore navedene, po redu najviše Stellaris, pa Terratech i ponekad ESO jer je dosadan kada nisi u ekipi koja je tvoj (ležerni) nivo igre, nego svi jure samo na pledgeve i group dungeons...
    Imam nalog na Steamu
    strimujem po malo na Twitchu (zabave i društva radi, ne-komercijalno, niti planiram) i YouTubu (linkovi na mom profilu)
    Imam dvoje klinaca, cerku od 14 i sina 11. Posto su oboje sada vec "veliki" imam vremena da igrem po celo popodne, ako mi žena ne uvali pospremanje ili da vodim klince na treninge :D

P.S. Vidim da ovde ima mnogo ljudi mojih godina, pa se nadam da ćemo se dobro družiti. A mlaši mogu da se prikljuće samo ako me puste da i ja neki put pobedim u MP (mislim na klince sa ćetiri ruke koji uspevaju da pritiskaju po 20 dirki na tasturi odjednom a ja samo po dve... )

Mile88, Blue, Ratanook and 9 others like this.
  2. grunt

grunt Celeb Freak

15,257
    2,254
    113
    Pozdrav i dobrodosao. Javicu ti se kada se budem vratio u ESO, trenutno pauziram igrajuci WoW :D Ali kad tad cu ponovo instalirati i ESO ponovo.
    Nisam ni znao da Stellaris ima neki MP, mislio sam da je singleplayer only.
    A za Terratech prvi put cujem, a bas pratim online PC igre hmm xD

N.Greyswandir likes this.
  3. N.Greyswandir

N.Greyswandir Member

30
    18
    8
    Stellaris ima MP ali lokalni. Neko hostuje za celu grupu.
    Dobra ti pauza :D :D :D

Terratech je indie pa nije na prvim stranama, bio u Early Access do pre neki dan. Imaju neki blagi Multiplayer ali je taj deo igre jos u razvoju (Svakako je zanimljiv). Terratech je inace malo van tokova jer je razvijan kao single player sendbox (generisani open world), building game. Mani lezi super jer ima odlicno simuliranu aerodimaniku a ja volim avione pa pravim tamo svasta https://steamcommunity.com/id/NightbladeGreyswandir/myworkshopfiles/?appid=285920
    ali igra je zaista od onih koje ili volis ili i ne primetis. Na mom YouTube kanalu ima nekoliko video iz gamplay-a.
    Ako se vracas na ESO cimni me na discordu, postavicu i taj link u profilu.

grunt likes this.
  4. zdravkelja

zdravkelja Member

8,525
    1,406
    113
    Indie i Grunt ne idu zajedno :D

Dobrodosao :)

grunt and N.Greyswandir like this.
  5. grunt

grunt Celeb Freak

15,257
    2,254
    113
    Kontam da si vec u njemu, ali ako nisi pridruzi se Dragonslavs gildi u ESO, odlicna ekipa.

6. howler

howler Well-Known Member

2,367
    515
    113
  7. Super Simke 64

Super Simke 64 I hate haters!!!!

4,611
    885
    113
    Dobrodošao! Najuriće te najveriovatnije kao štetnog uskoro odavde

8. N.Greyswandir

N.Greyswandir Member

30
    18
    8
    Nisam, bio sam u nekom balkanskom gildu ali nisu se bas proslavili sa pomaganjem mid level clanovim, psa sam otisao iz guilda pre nego soto sam napravio lepu pauzu od 7 meseci. Pre mesec dana sam poceo ponovo da igram ESO sa cerkom, ali ona je vise na Overwatch-u tako da ostadog sam....
    Poslacu zahtev za clanstvo cim budemo seo za ESO :)

9. Maxa

Maxa opsa!

9,457
    2,743
    113
    Pozdrav druže, nadam se da ćeš se zadržati ovde, bez obzira da li nalaženje ekipe za MP uspe :)
    Ja igram Diablo (polu)aktivno, jedino tu obećavam društvo :D

N.Greyswandir and voja87 like this.
  10. Elvir79

Elvir79 The fun starts here

2,336
    315
    83
    :confused:

mnneurope likes this.
  11. Mile88

Mile88 Well-Known Member

226